Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
günaydın tatlı bayanlar...grip olanlar bol bol c vitamini alsın bakiimmm...yerimseniben.bizim hasta olmamamız lazım..:1rolleyes:. malum çalışmalar yapılmalı.:CüvCüv:.kimse ara vermesin sakın....:jeyyar:

Günaydın canım. Dediklerini yapıyorum , İnşallah atlatıcam. a.s.

günaydın şekerler,nasılsınız,ben iyiyim çok şükür ve yarın takı tasarım kursuna başlıyorum haftada bir gün ve inşallah güzel şeyler yaparım,bol hamişli bir hafta diliyorum :Saruboceq:

inşallah canım bende bekliyorum merakla çarşamba ya kadar gelmezse sabah idrarınla yaparım testi ama tabi çok kendimi kaptırmak istemiyorum herşeye hazırlıklıyım canım allahım eğer olsun dediyse uygun zaman bu zamansa olur hayırlı sağlıklı olması benim için çok önemli birde kucağıma alabilmek canım bel ağrısı dışında hiç bir belirtim yok canım bakalım sabredip beklemek istiyorum :Saruboceq::nazar:

İnşallah herşey gönlümüzden geçen gibi olur canım. Bekleyip göreceğiz dediğin gibi. a.s. :dance:

Günaydın canlarım nasılsınız inşallah hepimiz için güzel ve umut dolu bigün olur. Umut dolu diye üzerine basarak yazıyorum umudumu kaybetmeye başladım biliyosunuz kimse umudunu kaybetmesin çok zor bi durum gerçekten.
Ben bi dün neler olmuş bakıyım zira dün girememiştim

Günaydın tatlım. Senin için güzel birgün olmasını diliyorum. Ve umudunu geri kazanmanı diliyorum. kaydirigubbakcemile5 :1hug:

herkeze günaydın....
gününüz güzel ve huzurlu geçsin inşallah.nasılsınız bakalım...ben daha iyiyim.kabul etmek zorundayım.başka çaremiz var mı ki zaten...
güzel bir haftasonu geçirdim kızlar kadınlar kulubunden kızlarla bursa buluşması vardı.
görmek isteyen olursa işte resimler bu linkte http://www.kadinlarkulubu.com/ve-uzun-aradan-sonra-bursali-guzeller-bulustu-t221574/index.html
hasta olan arkadaşlar üzülmeyelim bizim için umut dolu yeni bir ay daha başlıyor.
hakkımızda hayırlısı olur bu ay inşallah

beyazmelek resimlere baktım ,maşallah hepinizde çok güzel bayanlarsınız ve bence kalp güzelliğiniz yüzünüze vurmuş :nazar:

günaydın arkadaşalr.bende 6 ay korundum baktım bebişim gelmiyor.eşimle doktora gittik 160,000 sperm ve hüsrana ugradık.geçen ay eşimi hemen ameliyata aldılar.bekliyoruz acaba bu ay hamile kalabilirmiyim?

günaydın şekerler,nasılsınız,ben iyiyim çok şükür ve yarın takı tasarım kursuna başlıyorum haftada bir gün ve inşallah güzel şeyler yaparım,bol hamişli bir hafta diliyorum :Saruboceq:

Günaydın tatlımmmmm. Şeniz İyiyiz canım. Senin de iyi olmana sevindim. Hadi bakalım hayırlı olsun. Güzel bir uğraş olacak. Çekip fotoğraflarını bizimle paylaşırsın artık yerimseniben İnşallah bol bol hamiş çıkartırız yine bu hafta.. :dance:

Kızlar ben müsadenizi istiyorum. İşlerime dönmem lazım. :kahve: İyi sohbetler sizlere. ::1rolleyes:

günaydın canlarıma.s.a.s.
çok mutluyum diyemicem ama hamiş arkadaşlar yüreğimin acısını hafifletiyorlar.a.s
şimdi hastaneden geldim.çatlamayan bir yumurtam vamış.şüpheli dedi hemşireye :sm_confused:.bu ay dinlencen ömür ay sen karar vercen ister aşılama ister tüp bebek.ama tüp bebekde %100 demiyorum%50 sen bilirsin dedi.bende son ama son kez 4.aşılamaya karar verdim.eşimde aşılama istiyor.tüp bebek tedavisini denemeyi düşünmüyorum.herşeyin para olduğunu bu dünyada bazen karıkocanın da arasına girebiliyor.n e yapalım kader de varsa olur yoksa yoktur.allaha karşı gelinmez.hem ben anneliği yaşadım.dilerim hepiniz yaşarsınız.hem oğlum bile bana dün elindekiyle yetin dedikaydirigubbakcemile3.ben onun bir kardeşi olsun diye çabalıyorum.olsun a.s.umarım bu ekim ayında bol hamiş çıkar.:CüvCüv::CüvCüv:

Günaydın tatlım. Senin için güzel birgün olmasını diliyorum. Ve umudunu geri kazanmanı diliyorum. kaydirigubbakcemile5 :1hug:

Amin canım sağol sizin desteğiniz olduğu sürece eminimki geri kazanıcam bunun için elimden gelen bütün çabayı harcıyorumkaydirigubbakcemile5

nevro sana hayırlı işler canım.yeni adetim 7 kasım bu ay dinleniyorum.öbür ay o kist sorun çıkarmazsa 4 aşılamaya başlarım.omadı aralık ayında ne yapalım.sona bir adım kaldı.:sm_confused:

günaydııınnnn kızlaaaarrrrrr:sm_cool:
bakalım bugün kimden güzel haber alacağız:dance:
nevroşcuğum iyi olmana çok sevindim:nazar: canım bol limonlu ıhlamur iç bitanemmŞeniz

ewet kızlar keşke kaynnam cadısı gelseydi:eek:.düngece 5,30 da belime inen bir sancıyla uyandım.ölüyorum zannettim.ufak bir hastane ziyaretiyle kimysal da olsa hamile kaldığımı ama gelecek ziyaretçinin şu an hazır olmadığını öğrendim.yarın kendi dr gidiyorum.gereken bilgileri yarın aktarırım.

btrklc geçmiş olsun canım,dün giremedim siteye şimdi okudum,inşallah tüp bebekde başarılı olursunuz ve hatta ikizlerini kucağına alırsın inş :Saruboceq:

nevro sana hayırlı işler canım.yeni adetim 7 kasım bu ay dinleniyorum.öbür ay o kist sorun çıkarmazsa 4 aşılamaya başlarım.omadı aralık ayında ne yapalım.sona bir adım kaldı.:sm_confused:

Canım benim moralinin iyi olmasına çok sevindim Allah hayırlısını nasip etsin inşallah hakkımızda hepiniz benden güçlüsünüz valla ben çok çabuk yıkılıyorum, toparlanamıyorumda kolay kolay kıskanıyorum sizin bu huyunuzu vallakaydirigubbakcemile3 yavaş yavaş başarıcam cesaretli olmayı ama hemen pes etmemeyia.s.

btrklc geçmiş olsun canım,dün giremedim siteye şimdi okudum,inşallah tüp bebekde başarılı olursunuz ve hatta ikizlerini kucağına alırsın inş :Saruboceq:

az önce gördüm yazını,aşılamaya karar vermişsin,hayırlısı olsun,benim bir arkadaşım vardı,3. aşılması tutmamıştı ve tüp bebek denemeye karar vermişlerdi,tedaviye başlayacağı ay hamile kaldığını öğrendi,belki sana da bir süpriz yapar :emir_bebek:

Canım benim moralinin iyi olmasına çok sevindim Allah hayırlısını nasip etsin inşallah hakkımızda hepiniz benden güçlüsünüz valla ben çok çabuk yıkılıyorum, toparlanamıyorumda kolay kolay kıskanıyorum sizin bu huyunuzu vallakaydirigubbakcemile3 yavaş yavaş başarıcam cesaretli olmayı ama hemen pes etmemeyia.s.

aymescim aslında bu beş senedir uğraşmanın her defasında yıkılmanın neticesi.bunda sanırım 2 ya da 3 yıl önce kanser şüphesiyle tedaviye başladığımda daha kötüydüm..çok şükür herşey yoluna girdi.bu da yoluna gircek.olamdı allah sabrını vercek.a.s.

btrklc,CANIM HERŞEYİN HAYIRLISI OLUR İNŞALLAH.NOLUR ÜZÜLME ŞÜKRET YARADANA EN AZINDAN 1 TANE ÇOCUĞUN VAR SENİN ŞANSIN HEPİMİZDEN YÜKSEK ...BELKİDE ÇOK İSTEDİĞİMİZ VE ÇOK ÜZERİNE GİDİP VUCUDUMUZU YORDUĞUMUZ İÇİN OLMUYORDUR.SANA NACİZANE FİKRİM SEN DE 3-4 AY DİNLEN BİTANEM ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN İNŞALLAH

btrklc,CANIM HERŞEYİN HAYIRLISI OLUR İNŞALLAH.NOLUR ÜZÜLME ŞÜKRET YARADANA EN AZINDAN 1 TANE ÇOCUĞUN VAR SENİN ŞANSIN HEPİMİZDEN YÜKSEK ...BELKİDE ÇOK İSTEDİĞİMİZ VE ÇOK ÜZERİNE GİDİP VUCUDUMUZU YORDUĞUMUZ İÇİN OLMUYORDUR.SANA NACİZANE FİKRİM SEN DE 3-4 AY DİNLEN BİTANEM ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN İNŞALLAH

meleğim sağol.bu arada resimleriniz çok güzel.kaydirigubbakcemile5.canım son kez aşılama olcam zaten tüp bebek denemicem.oldu oldu ne yapalım .allahtan hayırlısını diliyor ve istiyorum.dilerim hepiniz bu duyguyu yaşayın.:1hug:

aymescim aslında bu beş senedir uğraşmanın her defasında yıkılmanın neticesi.bunda sanırım 2 ya da 3 yıl önce kanser şüphesiyle tedaviye başladığımda daha kötüydüm..çok şükür herşey yoluna girdi.bu da yoluna gircek.olamdı allah sabrını vercek.a.s.

evet tatlım insan hayatında öyle büyük ve öyle can atıcı problemler varki bazen bu acı bu üzüntü boşuna diyorum kendi kendime..allahın gücüne gidecek diyor eşim her seferinde.........allahım korusun,,(ya kanser olsak,ya eşimizi
kaybetsek yada annemizi babamızı o acıyı bi düşünsenize)hayatta çok büyük acılar var allah hepimizi o acılardan korusun inşallah.....ben artık çok güçlüyüm yıldım belkide.geleceği vrasa gelir....artık üzülmüyorum çok...sadece bekliyorum ve çok istiyorum belki bidahaki ay olur belki 2 sene sonra bilemem...tek bildiğim allah sevdiklerimin canını korusun.dayanamayacağıum başka acılar vermesin.sağlık olsun:nazar:

herkeze günaydın arkadaşlar ben dün topiğe hiç giremedim.aslında hiç işim yoktu ve bütün gün evdeydim.ama bilgisayarı götürmüş eşim kalktığımda bilgisayarı görmeyince çok sinir oldum.beyaz melek fotoğraflara baktım.sen hangisisin.ben onu unuttum .ama ben ilçedeyim.merkezde değilim.olympooss sende ilçedeyim demişsin sen hangi ilçedesin.belki tanışıyoruzdur.

X