Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Kızlar hepinize günaydın. Gününüz güzel geçsin. Olymposs canım çok çok tebrik ederim. Hayırlısıyla kucağına da alırsın inşallah. Allahım o günleri bize de göster Yarabbim. Btrklc sana da geçmiş olsun diliyorum. İnşallah bi dahaki ay meleğin gelir. Sana bişey sormak istiyorum. Senin ilk çocuğun doğal yolla mı oldu yoksa aşılamayla mı? Hepinizi öptüm kızlar.

lk çocuğum canım evlendim 2 ay sonra hamile kaldım.tedavisiz .:sm_confused:

BTRKLC canım çok geçmiş olsun.ama yinede şükret Allah'ım sana bir tane vermiş.kendini çok yıpratma.Allah çocuğunqa uzun ömür versin.İnşallah ikinciyede kavuşursun.

Kızlar size bişey sormak istiyorum. Eşim 1 hafta sabah akşam keçiboynuzu suyu içmişti. Şu anda sadece akşamları içiyordu. Hiç aksatmamıştı. Fakat Cumartesi,Pazar evde yoktuk. O yüzden 2 akşam arka arkaya içemedi. :çok üzgünüm:Sizce bu tedaviyi etkiler mi? Acaba bu akşam 3 bardak mı içirsem ne dersiniz kızlar.:çok üzgünüm: :1no2::1no2:

kizlar resimlerde beni taniyamadiniz sanirim isimleri yazmamişiz resimlere...
Ben uzun saçli üzerimde kot ve kremli kahve bir bady ve kahve kemer var..son resimlerde de üzerimde kot ceket var...
Son sayfaya ekledim kizlar

gunaydin kizlar nasilsiniz nevar neyok
benim hastaligim iyice ilerledi cok kotu oksuruge cavirdi
nevrocum canim sana gecmesin demistim aman canim dikat et kendine hemen dr a git olmazsa biz sensiz zor yapariz site dagilir yine

kızlar gunaydın.ıkı gunluk bır aradan sonra anca gelebıldım.dun 23 de uyuduk esımle valla.okadar yorgundumkı.dugune gıttım ıstanbula.ay burnumdan geldı.trenle gıttık.esım gelmedıgı ıcın.elımızde posetler hedıyelerımız.bırde uzun yollar yuruduk dugunemı gıttım savasamı bılemedım.of ya oluyorum bırde herkez grıptı.bu sabah bı uyandım acayıp bogazlarım acıyor ve burnum akıyor.basım patlıcak sankı.esımde dıyor:ya sen benı burda yalnız bırakırsan allahta sana boyle ımtıhanlar verır.ben yokken oturma odasında yatmıs zaten.daha kahvaltı yapmadım.bu arada olımpoosss coooooooooook tebrıkler.rabbım tamamına erdırsın ınsallah.hadı gorusuruk kızlar.takıpteyım..

btrklc canim tekrar gecmis olsun allahim ogluna uzun uzun omur versin anali babali buyusun hic uzulme sen allahim eminim hic beklemedigin bir anada ikinci evledini verecek sen yinede dikkat et bir defa hamis kaldiysan birdaha kalirsin tup bebek yaptirmasanizda kendinize dikkat edin spermcikler belki duzelcek ve hamis olcan ben inaniyorum

Ben uzun saçli üzerimde kot ve kremli kahve bir bady ve kahve kemer var..son resimlerde de üzerimde kot ceket var...
BEYAZMELEK

ÇOK HOŞSUN CANIM MAŞALLAH SANA :1hug:

sendemi canim gecmis olsun dikkat et kendine ilerlemesin

arkadaşlar günaydın herkese dün akşama kadar kk ya giremedim yine sorun vardı umarın herkes ii dir.beyazmelekcim seni merak ediyoduk nasılsın sonuç olumludur inşallah????? hı bi de resimlerdeki herkes çok hoş sende çok çok güzelsin gerçekten içinin güzelliği vurmuş yüzüne

Ben tanımıştım canım. Valla çok hoş ve şıksın. kaydirigubbakcemile5

kızlar beyaz meleğin fotoğrafları kaçıncı sayfadaydı.sabah baktım ama hatırlamıyorum nerde olduğunu.beyaz melek sana bakacağım.

gunaydin kizlar nasilsiniz nevar neyok
benim hastaligim iyice ilerledi cok kotu oksuruge cavirdi
nevrocum canim sana gecmesin demistim aman canim dikat et kendine hemen dr a git olmazsa biz sensiz zor yapariz site dagilir yine

Günaydın canım geçmiş olsun çok ilerledi demek hastalığın ilaç falan kullanıyosun dimi canım aman ihmal etme.
Beyaz melek tatlım çok hoş çıkmışsın gerçekten kalbin kadar yüzünde güzelmiş buna şüphem yoktuda emin oldum görünce:1hug:

narencim 4 5 gundur yazmiyor belli degil yani siteye de yazmiyor insallah arrtmistir degerleri

tsk canim benim yok ya benim adetimi hemen kesiyor o yuzden ilacda almadim
senin keyfin nasil duzeldinmi biraz hic kendini uzme baka bana artik o kadara alistimki adet oldum diyip geciyorum uzulmek yok artik:sm_cool:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…