Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
kızlar ben gidiyorum evime
artık girerme nette
iyi bakın kendinize

günaydın kızlar
görüşmeyeli nasılsınız bakem ramazan,sıcaklar derken bir şekilde günler geçiyor değilmi boshayallersmile
kızlar benim yarın umut tüpbebekte ulun beyle randevum var
sanırım bu hastaneye karar kılacağız her yol oraya çıkıyor
inşallah hakkımda hayırlısı olur :Saruboceq:

fadiğim endişelerin yerini artık sevinçler alsın
miniğinin kalp atışını duyuran rabbim sağlıkla
kucağınada verecektir,rabbim sağlıkla tamamına erdirir inşallah
bu arada listeyi görünce aklıma geldi tatildi oruçtu derken atlamışım
benim yeni tarih 1 eylül tatil dönüşü dra gitiştim uzun süren adet yüzünden
bana düzenleyici ilaç verdi birde smıar testi yaptı sonuç ne çıkacak bakalım bilmiyorumkismile

geçmiş olsun belgincim,sende umutçusun belki karşılaşırız
rabbim seninde benimde emeklerini boşa çıkarmaz inşallah :Saruboceq:

elfida arkadaşların dediklerine katılıyorum
ben böyle birşey pek yaşamadın ama
erkekler kendilerini böyle ifade edebliyor bazen
sen desteğine devam et canım geçici bir süreç
kalpler kırılıyor gözyaşları tutulmuyor ama
allahın izniyle sonu güzel olacak canım :Saruboceq:

Günaydın arkadaşlar,

Bende bu yola resmen çıktım dün ilk defa. Bildiğiniz üzere İzmir'de oturuyorum ben ve burada Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'ne gittim, orada Tüp Bebek anabilim dalı var. Gittim bir görüşme yaptım ve bir dosya açtırdım. zemuszemus Eylül başına randevu verdiler, bende eşimde el ele tutuşup yeni bir yola doğru gideceğiz ilk defa.:1hug: Allah'a çok şükür bir umudumuz var, gittiğimiz gün bütün tetkikler yapılacak, muayeneler ve detaylı taramalar. Ayrıca psikolojik danışman ile görüşecekmişiz. Kadın dedi sabah gelseniz ancak akşama çıkarsınız burdan. Çok ilgileniyorlar ve hastanenin içinde olmasına rağmen hastaneden çok ayrı özel bir poliklinik gibi yapılmıştı, çok da içime sindi, Allah hayırlara çıkartsın İnşallah...

canım geçmiş olsun..inşaallah ilaçlarla beraber sonuç değişir...
eşinekafayı takma bence o kendi içinde fırtınalar koparıyordur sana belli etmemek için konuşmayı tercih etmiyordur..sana düşen eşine desteğe devam etmek...
hem doktorda demiş uykusuzluktandır diye belkide 1 ay sonra sayı düzelecek..hakkınızda hayırlısı...
sonuçta ne gelirse Rabbimizden geliyor..
benim eşimde 1.denemede negatif sonuç alınca çok üzülüp ağlamıştı ve bana özür dilerim bana kızıyor musun demişti...yani onlar çok hassas oluyorlar...üzülme düzelecek inş..
Allaha emanet ol...

selam kızlar..

elfida canını sıkma geçer canım..
kızlarında dediği gibi erkekler pek konuşamıyor bu konuyu o yüzden de tepkileri bizlerden farklı oluyor..
Allah yardımcınız olsun..

greendreams seninde hayırlı olsun canım..
Allah yüzünüzü güldürsün..

ben çok iyiyim keyfim yerinde..
bebek tasasını çok uzaklara atmayı başardım nasıl olduysa..
artık çok rahatım..
Allah hayırlısını biliyor..
zamanı geldiğinde gelir nasılsa deyip herşeyi boşverdim..
çok sıkılan daralan arkadaşlarıma da aynısını nasip etsin Allah..
dövünmekle ağlamakla geçmiyor ömür..
başımıza gelecekler bu senede belirlendi..
olacaklardan ötesi yok hepimiz için hayırlısı..
bir iki kilo aldım vermem lazım..
niyetli olduğum için pek harekette edemiyorum nasıl gitcek bu göbek sempatiksalakcinni
hepinizi çok öptüm.. Şeniz

merhabalar uzun bir aradan sonra.
nasılsınız?
ben bebeğimi kaybettim kızlar.beni listeden silebilirsiniz.kafamı dinledim,tatil yaptım,kabullendim artık nasip değilmiş.kendimi toparladım artık.1 ay oldu neredeyse.
var mı yeni hamişler?

bu arada artık yaşadığımız şehir değişti.burdur değil çankırı artık.ev yerleştiriyorum.yeni yere alışmaya calışıyorum.görümcemler vardı dün onlar da gitti,eşim de işe başladı.artık kendimle başbaşayım:)))

mona rosa Allah sağlık versin canım..
en önemlisi bu..
ahirette seni karşılayacak bir meleğin var..
hakkınızda hayırlısı olsun..
kolay gelsin..

çok üzüldüm ne desem boş ama hayat bir şekilde devam ediyor hayırlısı yeni hamişimiz var tabi hadi sıra bizlerde yılmak yok ne olursa olsun

merhaba kizlar nasilsiniz?
hep dua ediyorum sizin icin,insallah herkes en yakin zamanda güzel haberler alirlar..

MONAROSA canim cok üzüldüm,ne desek bos biliyorum..
Allahim en yakin zamanda sana melegini göndersin insallah...

canım Allah sabır versin...canını sıkma...yeni memleketinizde yeni evnizde yeni bir yaşamda inşaallah yeni mutluluklar yaşarsınız...

Teşekkür ederim canım, Allah razı olsun, hepimizin yüzü gülsün İnşallah...

Canım benim çok üzüldüm, ancak kader.... Önüne geçemiyoruz, elimizden bişey de gelmiyor. Ama bir kere hamile olduysan yeniden hamile olma ihtimalin de gayet yüksektir. İnşallah o uygun zaman geldiğinde ki umarım yakındır tektar bebeğin seninle olur...

en dogrusunu yapiyosun canim, bende kac sene agladim uzuldum ve bunu kabullendigim anda hamile kaldim, o ay ilk defa, soranlara olmuyo, ve bunu bastan biraz zorlandim sonrada rahatlikla soyledim, ve kendimi o kadar iyi hiisetmiztrimki..
hepinize allah kolaylik versin derdimizin dermanin bir an once kucaklarimiza versin...

monaroza gecmis olsun canim, tulininde dedigi gibi cennete bekleyen bi melegin var insallah fazla bekletmedende kardesi gelir

canım hepimiz aynı derdi yaşıyoruz inan çok zor yaşadıklarımız erkekler daha hassas bizler burda konşup rahatlıyoruz onlar hep içine atıyorlar allahım herbirimizi bian evvel kurtarsın sabır versin üzme kendini...
canım sen nasılsın..
iyi dileklerin için sagol canım inşallah birgün bizde gülceğiz.
canım yaaa ne güzel yazmışsın evet onların bi gülüşü yetiyor.
kızlar ben gidiyorum evime
artık girerme nette
iyi bakın kendinize
güle güle canım özletme kendini..
inşallah karşılaşırız canım biz ekim sonu başlıyoruz allah hepimizin yardımcısı olsun...
inşallah canım.

iyi yapmışsın canım hep bebek düşünerek geçmiyor hayat kendine iyi bak.

canım çok üzüldüm allahım bundan sonra yüzünü güldürsün..

hadi bakalım hayırlısı canım...
bütün herşeyin yolunda gider inş...
allah yardımcınız olsun...
sizin içinde hayırlı olsun canım....
inş herşey güzel olacak...

canım ya çok üzüldüm:çok üzgünüm:
rabbim bir daha yaşatmasın...

canım belliki eşin testin düşmesine çok üzülmüş...isteyerek öğle davrandığını sanmıyorum...
oturup güzelce konuşun zamnla daha iyi olacaktır...
canım bu arada testin okadar düştüğünü sanmıyorum...ya merkez farkı yada uykusuzluk falanda bu kadar etki yapar...
allah yardımcınız olsun...

yetercim bu sorunu yaşayan birçok arkadaş var...
hamile kalır kalmaz veya transferden sonra iğne kullanılıyor...
allahın izniyle birşey olmaz canım...
rabbim dermansız dert vermesin...

desteğiniz için hepinize teşekkür ederim.hayırlısı bu demek ki.moralimi yüksek tutmaya çalışıyorum...Allah hepimizin yüzünü güldürsün.

Günaydın arkadaşlar hayırlı cumalar herkese

geçmiş olsun canım üzüldüm gerçekten:çok üzgünüm:
Allah bi daha aynı acıyı göstermesin
inşallah rabbim tez zamanda tekrar nasip eder

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…