Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Sağol arkadaşım İnşallah sizlerin duasıyla ben de bebiş sahibi olabilirim. Bu arada sen ve de yfaklık nasılsınız?

canım ben aynı yatıyorum bebişide bimiyorum inş iyidir...
çarşamba ya dr gideceğiz inş..

hekese hayırlı cumalar canlara.s.

hayırlı cumalar kızlar
Rabbim bu mübarek ramazan cumasında tüm dileklerimizi kabul etsin
mona rosa arkadaşım inşallah en yakın zamanda tekrar listede olursun

hayirli cumalar kizlar

fadik canim bebisinin kalp atislarini gormussun masallah
gozunuz aydin insallah lekelenmelerinde biterde hamileligine saglikla devam edersinopuyorumnanaktan

monarosa cok uzuldum
Rabb'im sanada saglikli hamilelikler nasib etsin canim

belgin canim cok gecmis olsun rahatsizmissin aman ihmal etme

sanada canım iyi bak kendine ve bebişine..
hayırlı cumalar kızlar
sanada hayırlı cumalar.

sagol canım ağrı geçtiya unuttum şimdi ama tekrarlarsa hemen gideceğim tedaviye başlamadan..

hayırlı cumalar kızlar..herkes ıyıdır umarım..
monarosa rabbım sabır versın sana.ınsaallah melegın sana ahırette sefaatcı olacak.mevlam yıne yuzunu guldursun ınsaallah..
ceylın ve grendrems allah cıktıgınız bu zorlu yolda sıze kolaylıklar ıhsan etsın.sonuclarınızda pozıtıf olur ınsaallah..
bızde ramazandan sonra baslıcaz tedavıye.herkes ıcın hayırlısı ne ıse o olsun..
esımın amcasının oglunun bır bebegı vardı.daha on aylık.ve esının yıne hamıle oldugunu ogrendım bugun.hemde korunuyolarmıs.sok oldum...bakalım bız ne zaman yasıcaz bu heyecanlı gunlerı..

Allah razı olsun arkadaşım, çok teşekkür ederim öncelikle. Bunun yanısıra Yüce Rabbim bazen böyle kullarını bekletirken belki de o kullarını düşünüyor, belkide şimdi değilde daha sonra olması daha hayırlıdır bizim için, öyle düşünmeye çalış. Allah öncelikle, sağlıklı, mutlu ve hayırlı evlat versin hepimize İnşallah...
hayırlı cumalar kızlar

Aminnn...
:Saruboceq:

Hayırlı Cumalar arkadaşım, Allah'ım ikinizin de iyiliğini bozmasın İnşallah...

allahıma şükürler olsun iyiyim canım sen..

Sağol cnım benim ben de iyiyim, bebiş mücadeleleri devam ediyor, aynıyım işte...

aymescim korkma bişe olmaz doktorlar diyetle normale döndürürler şekerini

epeydir görüşemedik nasılsın iyimisin canım arkadaşım ben kayseride annemin yanındayım orucu burda geçiriyorum

kendine ve bebişe iyi bak olurmu canımopuyorumnanaktan

canım üzülme ayakta fazla durmak bile etkiliyor spermleri hakkımızda hayırlısı olsun üzülme iyimi

dilemcim kendi adıma iyiyim şükür nasılsın canım bebiş nasıl

amin canım cümlemizin yüzüne baksın öle uzak falan diye düşünme o biranda gelecek sana unutma tamammı canım arkadaşımopuyorumnanaktan

geçmiş olsun atlattığını sölüyorsun senin adına sevindim zor bir süreç çünkü rabbim yardımcın olsun giden gitti önümüzdeki maçlara bakalım değilmi:jeyyar::jeyyar: akannehir belki biliyosundur bende mayısda düşük yaptım ohaoldumsmile

canım bir önceki mesajında yazmışın eşimin morfolojisi sıfır diye bizimkide öleydi ama ona rağmen ben hamile kaldım hemde doğal yoldan hiç mi yok sağlam yani rabbim verecek olsa ki sen inancın daha kuvvetl hiç bişe dinlemiyor o dunyaya gelecekse

bak ne anlatcam burda bir arkadaşım var 4 yıllık evli cocuk olmuyo eşinden dolayı.. olmuş benim gibi düşürmüş oda 3 tane neyse bu arkadaşım kadın doğumda çalışıyor o anlattı kadının birinin 3 kızı varmış kocam erkek istemesin diye tüpleri bağlatıyor doktor da kesin sonuc olsun diye hem bağlıyor hem kesip hem yakıyor ve kadın 1 sene sonra tekrar hamile kalmış doktorlar imkansız demiş:1shok: işte sen ne kadar ne yaparsan yap olacaksa hiç bişe dinlemeiyor aynı şekilde bizim bağ komşumuzun gelini 5. cocuğuna tüpleri bağlı hamile kalmış hep bunlar mucize bize

neyse memlekette duyduklarımı anlatayım dedim size bu arada bende burdayken bir endokrolojiye görüneyim dedim hatırlarmısınız bilmem tüp tedavimde hatta ondan önce troidlerimde hafif yükseklik vardı alanyada endokrloji bölümü olmadığı için dahiliyeci ye göstermiştim oda tedavimde sorun olmayacağını sölemişti burda içim rahatlasın diye gittim evet sonuç hypotroidi haşimato mu deniyor ondan ama değerleim normal referans aralığında ama yükseğe yakın tsh= 3.58 cıktı ama doktor bunun 1 ve 2 arasında olması gerektiğini söledi özellikle gebelikte.... serbets t4=1.36 onunda 0 ile 1 arasında olması gerektiğini söledi özetle ilaca başladım troid ilacına artı 1300 kalorilik diyet verdi birde plates önerdi düşük sebebinde muhtemelen psikolojik ve stres dedi bir hormon adı söledi hatırlamıyorum stres ve korkudan dolayı düşüğe sebeb oluyormuş gelecek hafta burda iyi bir profosöre muayene olcam alanyada ne prof var ne iyi bir doktor elimde imkan varken değerlendireyim dedim baya bişe yazmışım cok yormayım sizleri

herkese hayırlı iftarlar canım arkadaşlarıma.s.:asigim:

Son düzenleme:

canım hamilemisin ayyyyyyyyyyy çok sevindim yaaaaa.listeyi gönderin ya biranönce neleri kaçırmış yawww. opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
bu arada gebelik şekeri çıkmış galiba.bendede vardı canım.bebeğine zararı olan bir durum ama sen dikkat edersen hiçbişey olmaz minin yavruna.o kücücük dünyaya daha merhaba dememiş canımız kanımız yavrularımız daha anne karnındayken bizi düşünüp bizim için insülün üretiyor.yapman gereken tek şey diyetine dikkat etmek,diyetle %100 düşüyor canım.yeri geldimi zorlandığın zamanlar oluyor.sana ayrı yemek pişecek çünkü yağı az,eti içinde olmayan yemekler.yağsız salatalar vs..ama olsun herşeye değer onlar.yeterki iyi olsunlar.zaten çok sağlıklı bir beslenme esasında bu diyet.abur cubr yok,zamansız yemekler yok.herşey saate göre ve sık sık.o yüzden çok sağlıklı besleniyorsun ve bebeğinde çok sağlıklı oluyor.kendine iyi bakmış oluyorsun.çalışan insan için zor ,işe yemek götürmek falan.geçiyor ama hepsi.:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::dance::dance::dance:

Sağol canım iyiyim çok şükür şu şekerde normale dönerse dahada iyi olucam sende annenin yanındaymışsın oh ne güzel valla en iyisini yapmışsın ana gibi yar olmuyo benim annemde etrafımda fır dönüyo valla aman kızım dikkat et diye.
Nasıl geçiyo ramazan zorlanıyomusun ben malum bu seneyi ne yazıkki es geçiyorum inşallah telafi edicem önümüzdeki aylarda. Bebişimi aç bırakmama izin vermedi doktorum. Bende kıyamam ona zaten.

evet canım hala hayal gibi gelsede bende hamileyim bunu söyleyebilmek okadar güzelki rabbim burdaki bütün arkadaşlarıma nasip etsin. Uzun zamandır görüşememiştik sen nasılsın bebiş nasıl herşey yolundadır inşallah. Benim bu şeker olayı canımı sıktı ama diyetle düzelirse sorun yok ben bebeğim için herşeyi yaparım yeterki o iyi olsun drun hiçbi sözünden çıkmam ama dediğin gibi işyerindede baya zor olur herhalde burda yemek yapamıycağıma göre artık bi şekilde yoluna koymam lazım neyse yarın olsunda bi bakalım ne olucak. Kendine ve tabiki kızına ii bak kaydirigubbakcemile5. Bu arada kızının adı ne canım?

maşallah canım tatildede boş durmuyırsun...
iyi yapıyorsun....vaktin imkanın varken baktır bakalım inş önemli bir rahatsızlığın çıkmaz canım...

hayirli cumalar kizlar

fadik canim bebisinin kalp atislarini gormussun masallah
gozunuz aydin insallah lekelenmelerinde biterde hamileligine saglikla devam edersinopuyorumnanaktan

inş. canım çok sağola.s.

sanada canım iyi bak kendine ve bebişine..

.
bakmaya çalışıyorum canım...

seni öpüyorum kocamanopuyorumnanaktan

melony geçmiş olsun.bende hipertroid vardı tedavisini gördün hamile kaldım işallah seninkiside öyle olur.bu hormonların bozukluğu düşüğe sebep olabiliyormuş doktorum söylemişti.

hepinize teşekkür ederim arkadaşlar...
ben hala inanamıyorun hiç sperm kalmadığına ve hareketin o kadar düştüğüne....
eylülde yeni test var onu bekliyoruz, haplarınında kullnaıyor...
konuşarak halledilecek şeyler giib görünse de kötüye giden her duurumda bunlar tekrarlanacak sanırım, en azından bizim ilişkimizde öyle olacak...ama şimdilik iyiiyz cok şükür... ,
Sizede anlatmasam catlıycaktım evde o gece sinirden.... ,
sağolun desteğiniz ve yazdıklarınız için... ferahlıyor iinsan kendini anlayan birlieriyle konuşunca.... opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…