Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Sağol arkadaşım İnşallah sizlerin duasıyla ben de bebiş sahibi olabilirim. Bu arada sen ve de yfaklık nasılsınız?

canım ben aynı yatıyorum bebişide bimiyorum inş iyidir...
çarşamba ya dr gideceğiz inş..

hekese hayırlı cumalar canlara.s.

hayırlı cumalar kızlar
Rabbim bu mübarek ramazan cumasında tüm dileklerimizi kabul etsin
mona rosa arkadaşım inşallah en yakın zamanda tekrar listede olursun

hayirli cumalar kizlar

fadik canim bebisinin kalp atislarini gormussun masallah
gozunuz aydin insallah lekelenmelerinde biterde hamileligine saglikla devam edersinopuyorumnanaktan

monarosa cok uzuldum
Rabb'im sanada saglikli hamilelikler nasib etsin canim

belgin canim cok gecmis olsun rahatsizmissin aman ihmal etme

sanada canım iyi bak kendine ve bebişine..
hayırlı cumalar kızlar
sanada hayırlı cumalar.
hayirli cumalar kizlar

gozunuz aydin insallah lekelenmelerinde biterde hamileligine saglikla devam edersinopuyorumnanaktan

monarosa cok uzuldum
Rabb'im sanada saglikli hamilelikler nasib etsin canim

belgin canim cok gecmis olsun rahatsizmissin aman ihmal etme

sagol canım ağrı geçtiya unuttum şimdi ama tekrarlarsa hemen gideceğim tedaviye başlamadan..

hayırlı cumalar kızlar..herkes ıyıdır umarım..
monarosa rabbım sabır versın sana.ınsaallah melegın sana ahırette sefaatcı olacak.mevlam yıne yuzunu guldursun ınsaallah..
ceylın ve grendrems allah cıktıgınız bu zorlu yolda sıze kolaylıklar ıhsan etsın.sonuclarınızda pozıtıf olur ınsaallah..
bızde ramazandan sonra baslıcaz tedavıye.herkes ıcın hayırlısı ne ıse o olsun..
esımın amcasının oglunun bır bebegı vardı.daha on aylık.ve esının yıne hamıle oldugunu ogrendım bugun.hemde korunuyolarmıs.sok oldum...bakalım bız ne zaman yasıcaz bu heyecanlı gunlerı..

monarosa rabbım sabır versın sana.ınsaallah melegın sana ahırette sefaatcı olacak.mevlam yıne yuzunu guldursun ınsaallah..
ceylın ve grendrems allah cıktıgınız bu zorlu yolda sıze kolaylıklar ıhsan etsın.sonuclarınızda pozıtıf olur ınsaallah..
esımın amcasının oglunun bır bebegı vardı.daha on aylık.ve esının yıne hamıle oldugunu ogrendım bugun.hemde korunuyolarmıs.sok oldum...bakalım bız ne zaman yasıcaz bu heyecanlı gunlerı..

Allah razı olsun arkadaşım, çok teşekkür ederim öncelikle. Bunun yanısıra Yüce Rabbim bazen böyle kullarını bekletirken belki de o kullarını düşünüyor, belkide şimdi değilde daha sonra olması daha hayırlıdır bizim için, öyle düşünmeye çalış. Allah öncelikle, sağlıklı, mutlu ve hayırlı evlat versin hepimize İnşallah...
hayırlı cumalar kızlar

Aminnn...
:Saruboceq:

Hayırlı Cumalar arkadaşım, Allah'ım ikinizin de iyiliğini bozmasın İnşallah...

allahıma şükürler olsun iyiyim canım sen..

Sağol cnım benim ben de iyiyim, bebiş mücadeleleri devam ediyor, aynıyım işte...

Günaydın arkadaşalar fadikçim kalp atışlarını görmüşsünüz
gerçekten çok sevindim senin adına sabırsızlıkla güzel haberlerini bekliyodum
inşallah bundan sonrada her dr dönüşünde böyle güzel haberlerle gelirsin bize

benim biraz canım sıkkın kıslar dün şeker testim vardı benim
ne yazıkki çok yüksek çıktı inşallah düşürmeyi başabiliriz,
bebişime zararı olucak diye çok korkuyorum

aymescim korkma bişe olmaz doktorlar diyetle normale döndürürler şekerini

epeydir görüşemedik nasılsın iyimisin canım arkadaşım ben kayseride annemin yanındayım orucu burda geçiriyorum

kendine ve bebişe iyi bak olurmu canımopuyorumnanaktan

hayırlı akşamlar arkadaşlar...

bugun hastaneye gittim tüp bebek için dosya actırmaya...
hastaneye sinir oldum..evrakalrı al oraya götür buraya götür...
neyse biliyonuz zaten o kargaşayı cogunuz ....
eşim spermiyogram verdi sabah ... öğleden sonra almış ve %98 hareketsiz ve yüzdürme yönteminde de hiç sperm gözlenememiş... doktor uykusuzluktan bukadar az olabilir demiş ilaç vermiş 1 ay sonra yeniden tahlile gel demiş..... ( gece calışıp 24 saat uykusuz gitmişti hastaneye )

anlamadım nasıl oldu bu, sperm kalmamış ..tamam azalıyordu her tahlilde biraz daha ama bitecegi hiç aklıma gelmemişti... ilk 2 milyondu 1 ay sonra 1 milyon 3 ay sonra 700 bin olmuştu.... psikolojik heralde..kafaya takıyor sanırım :KK43:(

ağlamanın delisiyim valla..napcam bilmiyorum...evde misafirde var....şöyle hıçkıra hıçkıra aglasam acılırım belki ama...içime taş gibi bişey oturdu..ilk kez bu kadar mutsuzum bu yolda, ve ilk kez umudum kırıldı....

eşimde akşam eve geldiğimde benimle konuşmadan cıktı gitti, koştum kapıya hiç konuşmadan indi ...

yeminle hiç bişey söylemedim de... gecer hayatım ilaçları bikullan bakalım dedim...

napcam bilmiyorum...tüp bebek var cok şükür 1 yumurta 1 sperm yeter diyorduk..oda yok arıtk elimizde...

nerden nereye geldik...

kafanızı agrıttım uzun yazıp ama konuşamayınca kimseyle, ağlayamayıncada çok kötü oluyor...

hayırlısı budur belki, ALLAH tan umut kesilmez diyorum ama ....

canım üzülme ayakta fazla durmak bile etkiliyor spermleri hakkımızda hayırlısı olsun üzülme iyimi

slm kizlar, naslsiniz??

harzemcim sagol canim gunler bi sekilde gecip gidiyo, insallah saglikla kucaklarimizada aliriz...
isteyen herkese nasip olsun canim....

elfida, erkekler bizim gibi degil, biz derdimizi anlatiyoruz, agliyoruz, bi sekilde paylasiyoruz ama erkekler icin o kadar kolay degil....
allah yardimciniz olsun

dilemcim kendi adıma iyiyim şükür nasılsın canım bebiş nasıl

CANIM ÖNCELİKLE GEÇMİŞ OLSUN
BEN HEP SÖLÜYÜRUM ERKEKLER BİZİM GİBİ DEĞİLER
HELEDE KONU ÇOCUK SORUNDA ERKEK İN FERTİLİTESİ OLUNCA DAHADA HASSA OLUYORLAR EVET ÇOK ÜZÜLÜYORLAR AMA DIŞA VURUŞLRI FARKLI OLUYOR
İNŞŞ ÇABUK ATLATIR EŞİN
BEN EŞN YAPTĞIIN SANA KARŞI BİR TAVIR OLDUĞUNU SANMIYORUM
BENCE YAŞADIKLARINI HAZMETMEYE ÇELIYOR

EVET BİZ AĞLARIZ TEPİNİRİZ TABAK ÇANAK KIRARAIZ AMA ERKELER ÖLE YAPAMIYORLAR

SAKIN ÜZME KENDİNİ VE DE EŞİNİ
İNŞ GEÇER VER BİR GÜN KÜÇÜK MUCİZENİZLE BULUŞTUĞUNUZDA BU GÜNLERİ HİÇ HATIRLAMSINIZ

KIZLAR BEN SON TEDAVİMDEN SONRA BAZ TESTLER YAPTIRDIK KAN PIHTILAŞMASILA ALAKALI
DR SORUN OLDUĞUNU SÖLEDİ TEDAVİDE SORUN OLMAYACAĞINI AMA GEBELİK OLUŞURSA DÜŞÜK TEHLİKESİ YARATACAK SORUNLAR OLDUĞUNU SÖLEDİ (GERÇİ KENDİ DR MLA KONUŞMADIM DAHA)SANKİ BAZAN UMUTLARIMI KAYBETMİŞ GİBİ HİSEDİYORUM SANKİ MUCİZEME ULAŞMAM BİRAZ DAHA ZORLAŞMIŞ GİBİ GELİYOR
RABBİM ŞU MÜBAREK AYIN HÜRMETİNE YÜZÜMÜZE BAKSIN
İNŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

amin canım cümlemizin yüzüne baksın öle uzak falan diye düşünme o biranda gelecek sana unutma tamammı canım arkadaşımopuyorumnanaktan

merhabalar uzun bir aradan sonra.
nasılsınız?
ben bebeğimi kaybettim kızlar.beni listeden silebilirsiniz.kafamı dinledim,tatil yaptım,kabullendim artık nasip değilmiş.kendimi toparladım artık.1 ay oldu neredeyse.
var mı yeni hamişler?

geçmiş olsun atlattığını sölüyorsun senin adına sevindim zor bir süreç çünkü rabbim yardımcın olsun giden gitti önümüzdeki maçlara bakalım değilmi:jeyyar::jeyyar: akannehir belki biliyosundur bende mayısda düşük yaptım ohaoldumsmile

canım bir önceki mesajında yazmışın eşimin morfolojisi sıfır diye bizimkide öleydi ama ona rağmen ben hamile kaldım hemde doğal yoldan hiç mi yok sağlam yani rabbim verecek olsa ki sen inancın daha kuvvetl hiç bişe dinlemiyor o dunyaya gelecekse

bak ne anlatcam burda bir arkadaşım var 4 yıllık evli cocuk olmuyo eşinden dolayı.. olmuş benim gibi düşürmüş oda 3 tane neyse bu arkadaşım kadın doğumda çalışıyor o anlattı kadının birinin 3 kızı varmış kocam erkek istemesin diye tüpleri bağlatıyor doktor da kesin sonuc olsun diye hem bağlıyor hem kesip hem yakıyor ve kadın 1 sene sonra tekrar hamile kalmış doktorlar imkansız demiş:1shok: işte sen ne kadar ne yaparsan yap olacaksa hiç bişe dinlemeiyor aynı şekilde bizim bağ komşumuzun gelini 5. cocuğuna tüpleri bağlı hamile kalmış hep bunlar mucize bize

neyse memlekette duyduklarımı anlatayım dedim size bu arada bende burdayken bir endokrolojiye görüneyim dedim hatırlarmısınız bilmem tüp tedavimde hatta ondan önce troidlerimde hafif yükseklik vardı alanyada endokrloji bölümü olmadığı için dahiliyeci ye göstermiştim oda tedavimde sorun olmayacağını sölemişti burda içim rahatlasın diye gittim evet sonuç hypotroidi haşimato mu deniyor ondan ama değerleim normal referans aralığında ama yükseğe yakın tsh= 3.58 cıktı ama doktor bunun 1 ve 2 arasında olması gerektiğini söledi özellikle gebelikte.... serbets t4=1.36 onunda 0 ile 1 arasında olması gerektiğini söledi özetle ilaca başladım troid ilacına artı 1300 kalorilik diyet verdi birde plates önerdi düşük sebebinde muhtemelen psikolojik ve stres dedi bir hormon adı söledi hatırlamıyorum stres ve korkudan dolayı düşüğe sebeb oluyormuş gelecek hafta burda iyi bir profosöre muayene olcam alanyada ne prof var ne iyi bir doktor elimde imkan varken değerlendireyim dedim baya bişe yazmışım cok yormayım sizleri

herkese hayırlı iftarlar canım arkadaşlarıma.s.:asigim:

Son düzenleme:
Günaydın arkadaşalar fadikçim kalp atışlarını görmüşsünüz
gerçekten çok sevindim senin adına sabırsızlıkla güzel haberlerini bekliyodum
inşallah bundan sonrada her dr dönüşünde böyle güzel haberlerle gelirsin bize

benim biraz canım sıkkın kıslar dün şeker testim vardı benim
ne yazıkki çok yüksek çıktı inşallah düşürmeyi başabiliriz,
bebişime zararı olucak diye çok korkuyorum

canım hamilemisin ayyyyyyyyyyy çok sevindim yaaaaa.listeyi gönderin ya biranönce neleri kaçırmış yawww. opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
bu arada gebelik şekeri çıkmış galiba.bendede vardı canım.bebeğine zararı olan bir durum ama sen dikkat edersen hiçbişey olmaz minin yavruna.o kücücük dünyaya daha merhaba dememiş canımız kanımız yavrularımız daha anne karnındayken bizi düşünüp bizim için insülün üretiyor.yapman gereken tek şey diyetine dikkat etmek,diyetle %100 düşüyor canım.yeri geldimi zorlandığın zamanlar oluyor.sana ayrı yemek pişecek çünkü yağı az,eti içinde olmayan yemekler.yağsız salatalar vs..ama olsun herşeye değer onlar.yeterki iyi olsunlar.zaten çok sağlıklı bir beslenme esasında bu diyet.abur cubr yok,zamansız yemekler yok.herşey saate göre ve sık sık.o yüzden çok sağlıklı besleniyorsun ve bebeğinde çok sağlıklı oluyor.kendine iyi bakmış oluyorsun.çalışan insan için zor ,işe yemek götürmek falan.geçiyor ama hepsi.:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::dance::dance::dance::nazar::nazar::nazar:

epeydir görüşemedik nasılsın iyimisin canım arkadaşım ben kayseride annemin yanındayım orucu burda geçiriyorum

canım üzülme ayakta fazla durmak bile etkiliyor spermleri hakkımızda hayırlısı olsun üzülme iyimi

Sağol canım iyiyim çok şükür şu şekerde normale dönerse dahada iyi olucam sende annenin yanındaymışsın oh ne güzel valla en iyisini yapmışsın ana gibi yar olmuyo benim annemde etrafımda fır dönüyo valla aman kızım dikkat et diye.
Nasıl geçiyo ramazan zorlanıyomusun ben malum bu seneyi ne yazıkki es geçiyorum inşallah telafi edicem önümüzdeki aylarda. Bebişimi aç bırakmama izin vermedi doktorum. Bende kıyamam ona zaten.

canım hamilemisin ayyyyyyyyyyy çok sevindim yaaaaa.listeyi gönderin ya biranönce neleri kaçırmış yawww. opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
bu arada gebelik şekeri çıkmış galiba.bendede vardı canım.bebeğine zararı olan bir durum ama sen dikkat edersen hiçbişey olmaz minin yavruna.o kücücük dünyaya daha merhaba dememiş canımız kanımız yavrularımız daha anne karnındayken bizi düşünüp bizim için insülün üretiyor.yapman gereken tek şey diyetine dikkat etmek,diyetle %100 düşüyor canım.yeri geldimi zorlandığın zamanlar oluyor.sana ayrı yemek pişecek çünkü yağı az,eti içinde olmayan yemekler.yağsız salatalar vs..ama olsun herşeye değer onlar.yeterki iyi olsunlar.zaten çok sağlıklı bir beslenme esasında bu diyet.abur cubr yok,zamansız yemekler yok.herşey saate göre ve sık sık.o yüzden çok sağlıklı besleniyorsun ve bebeğinde çok sağlıklı oluyor.kendine iyi bakmış oluyorsun.çalışan insan için zor ,işe yemek götürmek falan.geçiyor ama hepsi.:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::dance::dance::dance::nazar::nazar::nazar:

evet canım hala hayal gibi gelsede bende hamileyim bunu söyleyebilmek okadar güzelki rabbim burdaki bütün arkadaşlarıma nasip etsin. Uzun zamandır görüşememiştik sen nasılsın bebiş nasıl herşey yolundadır inşallah. Benim bu şeker olayı canımı sıktı ama diyetle düzelirse sorun yok ben bebeğim için herşeyi yaparım yeterki o iyi olsun drun hiçbi sözünden çıkmam ama dediğin gibi işyerindede baya zor olur herhalde burda yemek yapamıycağıma göre artık bi şekilde yoluna koymam lazım neyse yarın olsunda bi bakalım ne olucak. Kendine ve tabiki kızına ii bak kaydirigubbakcemile5. Bu arada kızının adı ne canım?

neyse memlekette duyduklarımı anlatayım dedim size bu arada bende burdayken bir endokrolojiye görüneyim dedim hatırlarmısınız bilmem tüp tedavimde hatta ondan önce troidlerimde hafif yükseklik vardı alanyada endokrloji bölümü olmadığı için dahiliyeci ye göstermiştim oda tedavimde sorun olmayacağını sölemişti burda içim rahatlasın diye gittim evet sonuç hypotroidi haşimato mu deniyor ondan ama değerleim normal referans aralığında ama yükseğe yakın tsh= 3.58 cıktı ama doktor bunun 1 ve 2 arasında olması gerektiğini söledi özellikle gebelikte.... serbets t4=1.36 onunda 0 ile 1 arasında olması gerektiğini söledi özetle ilaca başladım troid ilacına artı 1300 kalorilik diyet verdi birde plates önerdi düşük sebebinde muhtemelen psikolojik ve stres dedi bir hormon adı söledi hatırlamıyorum stres ve korkudan dolayı düşüğe sebeb oluyormuş gelecek hafta burda iyi bir profosöre muayene olcam alanyada ne prof var ne iyi bir doktor elimde imkan varken değerlendireyim dedim baya bişe yazmışım cok yormayım sizleri

herkese hayırlı iftarlar canım arkadaşlarıma.s.:asigim:]
maşallah canım tatildede boş durmuyırsun...
iyi yapıyorsun....vaktin imkanın varken baktır bakalım inş önemli bir rahatsızlığın çıkmaz canım...

hayirli cumalar kizlar

inş. canım çok sağola.s.

sanada canım iyi bak kendine ve bebişine..

.
bakmaya çalışıyorum canım...

seni öpüyorum kocamanopuyorumnanaktan

melony geçmiş olsun.bende hipertroid vardı tedavisini gördün hamile kaldım işallah seninkiside öyle olur.bu hormonların bozukluğu düşüğe sebep olabiliyormuş doktorum söylemişti.

Sağol canım iyiyim çok şükür şu şekerde normale dönerse dahada iyi olucam sende annenin yanındaymışsın oh ne güzel valla en iyisini yapmışsın ana gibi yar olmuyo benim annemde etrafımda fır dönüyo valla aman kızım dikkat et diye.
Nasıl geçiyo ramazan zorlanıyomusun ben malum bu seneyi ne yazıkki es geçiyorum inşallah telafi edicem önümüzdeki aylarda. Bebişimi aç bırakmama izin vermedi doktorum. Bende kıyamam ona zaten.

döner döner merak etme rabbim sağlıcakla kucağınada almayı nasip etsin senin nazlınıda biliyosun bizimkikler nazlanarak gelenlerden :ecrin_bebek:

nası geçsin walla susuzluk olmasa sorun yok ama onada alıştık baksana 10 bile geçti ha geldi gelecek derken telafi konusuna gelincede saten aldığın kiloları vermek için uğraşıcan oruç tutarsın hemde telafi etmiş olursun hemde kilo verirsin

maşallah canım tatildede boş durmuyırsun...
iyi yapıyorsun....vaktin imkanın varken baktır bakalım inş önemli bir rahatsızlığın çıkmaz canım...

canım inşallah cıkmaz saten bu troitte cok iler değilmiş ama olması gereken değerlere ulaşacağız inşallah bakalım prof ne diycek ben sorun cıkcağını sanmıyorum ama bellimi olur rabbim esirgesin

sen nasılsın kanamaların nasıl azaldımı ama gecenlerde gece ablamla okuduk yazdığını kanamalar kahverengiye döndü demiştin ablam onu görünce oo tamam atlatmış ozaman dedi ablam 5 ay yattı kanamdan parça bile geliyordu onda birde biz deki perde ne kadar düzeltilsede rahim üst tavanı az da olsa basık kalıyo nası diyim kalp şeklinde kalıyor yani benimki öle kaldı gerçi senin ki nasıldı bilemem dr bu düzeltilemez ama düşüğe neden olmaz dedi ulturasyonda bariz belli kalp şekli bak ablamınki de doğuştan kalp şeklindeydi sanırım o yüzden kanaması oluyordu 2.de 15 yattı kanamdan sonra bida olmadı umarım sende sağlıklı bir şekilde alacaksın nazlını kucağına rabbimin izniyle inşallah:Saruboceq:
inş.

canım çok sağola.s.

bakmaya çalışıyorum canım...

seni öpüyorum kocamanopuyorumnanaktan

melony geçmiş olsun.bende hipertroid vardı tedavisini gördün hamile kaldım işallah seninkiside öyle olur.bu hormonların bozukluğu düşüğe sebep olabiliyormuş doktorum söylemişti.

saol canım inşallah senin gibi olur banada peki değerlerin cokmu yuksekti benimki değil mesela. sadece ulturasyonda gördü hypotroidi dedi ama kanda değerlerim normal değer arasında ama yukseğe yakın olduğu için kullan dedi sen hala kullanıyormusun ilacı

iyi geceler kızlar

sanada iyi geceler belgincim

özel sorunlarınla meşgul etmek ne demek aşkolsun birbirimizin dertlerini dinlemek bir nebze olsun hafifletmek için burda değilmiyiz üzülme nolur arkadaşım...benim ameliyat cuma belli olcak banada herkes evlilik yaramadı diyo evlendiğimden beri hep bi ameliyat hastalık bunlarla uğraşıyoruz kafamız rahat uyuyamadık hiç neyse rabbim dernansız dert vermesin..

inşallah bu gunleri atlatacacsınız bu donemlerde ınanın cocuk meselesını unutamassanda unutmus gıbı yapın stresden uzak durman cok onemlı ıkı sene once benım esımdede problem vardı aslında cok eskıden berı varmıs bana soylememısılk test sonuclarını duydugumda arkadasıma gıdıp oyle aglamıstımkı hıc unutmuyorum sankı hıc artık cocugumuz olmayacak gıbı hıssettım esıme sorunu anlattıgımda oda şok olmustu ınan bırbırımıze destek olup oda öğrendigim bitkileri ilaçları hiç reddetmeden içti varikoseli hareketsizliği sayı azlıgı aklına ne gelirse hepsini yendik normal yolla cocuk sahıbı olabılırsınız dedı doktor ben beklemek istemedım asılama ıle suan 11 haftalık hamileyim mone dıye bır ılaç var cok iyi geldi mısır carsısında ozel macun yaptırdık 2 kere doktor bıle sasırmıstı sonrakı testlere sabır sabır bundada vardır bır hıkmet dıye beklemek lazım benım esım oncelerı cok sinirli bir insandı hiç takmazdı benı hep ailesi idi birinci plan o sorundan sonra oyle yumusadıkı bana yaradı o insan gitti başka bir insan geldi yani bundada vardır bır hayır dıye dusun aşacam bu gunleri deyip çabalamak lazım Rabbim yardımcın olsuno ilacı eczaneden sor istersen yada internetten arastır bıze yaradı :teselli::teselli:

Olsun arkadaşım üzmemeye çalış ne kendii ne de eşini pek çok arkadaşım artık çocuğumuz olmayacak cümlesine inandıktan sonra hamile kaldı, bazen psikolojik baskılar da insanı yıldırıyor ve çocuğunun olmasına engel oluyor. Belki böylesi daha hayırlıdır. Ne olursa olsun Allah'tan umudunu hiç kesme...:Saruboceq:

günaydın kızlar,nasılsınız?biz iyiyiz çok şükür...
sorun erkeklerden kaynaklandığı zaman onlar bizden daha hassas ve anlaşılmaz davranıyorlar malesef,bazı şeyleri erkekliklerine yediremeyip hır gür çıkartıyorlar,bende yaşadım çoğunuz gibi zaman ve sabırla fazla üstlerine gitmeden çözmek bazen sessiz kalmak en iyisi ,çocuk gibi oldukları için öfkeleri geçince yine size sığınıyorlar çünkü biliyorlarki bu problemi tek başlarına çözemezler,aile ve yakın çevreye de anlatmak istemiyorlar,sonunda anlıyorlar tek çarenin eşlerine sarılmak olduklarını, o yüzden dediğim gibi zamanla sabırla yoluna giriyor her şey,inşallah sizlerde bu sorunların üstesinden birlikte gelip çocuk sahibi olursunuz,Allah hepimizin yardımcısı olsun....

günaydın kızlar :KK3:
görüşmeyeli nasılsınız bakem ramazan,sıcaklar derken bir şekilde günler geçiyor değilmi boshayallersmile
kızlar benim yarın umut tüpbebekte ulun beyle randevum var
sanırım bu hastaneye karar kılacağız her yol oraya çıkıyor
inşallah hakkımda hayırlısı olur :Saruboceq:

fadiğim endişelerin yerini artık sevinçler alsın
miniğinin kalp atışını duyuran rabbim sağlıkla
kucağınada verecektir,rabbim sağlıkla tamamına erdirir inşallah
bu arada listeyi görünce aklıma geldi tatildi oruçtu derken atlamışım
benim yeni tarih 1 eylül tatil dönüşü dra gitiştim uzun süren adet yüzünden
bana düzenleyici ilaç verdi birde smıar testi yaptı sonuç ne çıkacak bakalım bilmiyorumkismile

geçmiş olsun belgincim,sende umutçusun belki karşılaşırız
rabbim seninde benimde emeklerini boşa çıkarmaz inşallah :Saruboceq:

elfida arkadaşların dediklerine katılıyorum
ben böyle birşey pek yaşamadın ama
erkekler kendilerini böyle ifade edebliyor bazen
sen desteğine devam et canım geçici bir süreç
kalpler kırılıyor gözyaşları tutulmuyor ama
allahın izniyle sonu güzel olacak canım :Saruboceq:

selam kızlar..

elfida canını sıkma geçer canım..
kızlarında dediği gibi erkekler pek konuşamıyor bu konuyu o yüzden de tepkileri bizlerden farklı oluyor..
Allah yardımcınız olsun..

greendreams seninde hayırlı olsun canım..
Allah yüzünüzü güldürsün..

ben çok iyiyim keyfim yerinde..
bebek tasasını çok uzaklara atmayı başardım nasıl olduysa..
artık çok rahatım..
Allah hayırlısını biliyor..
zamanı geldiğinde gelir nasılsa deyip herşeyi boşverdim..
çok sıkılan daralan arkadaşlarıma da aynısını nasip etsin Allah..
dövünmekle ağlamakla geçmiyor ömür..
başımıza gelecekler bu senede belirlendi..
olacaklardan ötesi yok hepimiz için hayırlısı..
bir iki kilo aldım vermem lazım..
niyetli olduğum için pek harekette edemiyorum nasıl gitcek bu göbek sempatiksalakcinni
hepinizi çok öptüm.. Şeniz

canım hepimiz aynı derdi yaşıyoruz inan çok zor yaşadıklarımız erkekler daha hassas bizler burda konşup rahatlıyoruz onlar hep içine atıyorlar allahım herbirimizi bian evvel kurtarsın sabır versin üzme kendini...

canım sen nasılsın..

iyi dileklerin için sagol canım inşallah birgün bizde gülceğiz.

canım yaaa ne güzel yazmışsın evet onların bi gülüşü yetiyor.

güle güle canım özletme kendini..

inşallah karşılaşırız canım biz ekim sonu başlıyoruz allah hepimizin yardımcısı olsun...

inşallah canım.

iyi yapmışsın canım hep bebek düşünerek geçmiyor hayat kendine iyi bak.

canım çok üzüldüm allahım bundan sonra yüzünü güldürsün..

hadi bakalım hayırlısı canım...
bütün herşeyin yolunda gider inş...
allah yardımcınız olsun...

sizin içinde hayırlı olsun canım....
inş herşey güzel olacak...

canım ya çok üzüldüm:çok üzgünüm:
rabbim bir daha yaşatmasın...

canım belliki eşin testin düşmesine çok üzülmüş...isteyerek öğle davrandığını sanmıyorum...
oturup güzelce konuşun zamnla daha iyi olacaktır...
canım bu arada testin okadar düştüğünü sanmıyorum...ya merkez farkı yada uykusuzluk falanda bu kadar etki yapar...
allah yardımcınız olsun...

yetercim bu sorunu yaşayan birçok arkadaş var...
hamile kalır kalmaz veya transferden sonra iğne kullanılıyor...
allahın izniyle birşey olmaz canım...
rabbim dermansız dert vermesin...

hepinize teşekkür ederim arkadaşlar...
ben hala inanamıyorun hiç sperm kalmadığına ve hareketin o kadar düştüğüne....
eylülde yeni test var onu bekliyoruz, haplarınında kullnaıyor...
konuşarak halledilecek şeyler giib görünse de kötüye giden her duurumda bunlar tekrarlanacak sanırım, en azından bizim ilişkimizde öyle olacak...ama şimdilik iyiiyz cok şükür... ,
Sizede anlatmasam catlıycaktım evde o gece sinirden.... ,
sağolun desteğiniz ve yazdıklarınız için... ferahlıyor iinsan kendini anlayan birlieriyle konuşunca.... opuyorumnanaktan

X