Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

Çok teşekkürler canlarım, iyi ki sizlerleyim...opuyorumnanaktan

herkese hayırlı ramazanlar arkadaşlar.inş bu mübarek ramazan ayının yüzü hürmetine dualarımız kabul olur...aminn aminn
aminnnnnnn
slm kizlar nasilsiniz?.

ramazan ayimiz mubarek olsun, allahim bu guzel gunlerde dualarimiz kabul etsin....

tulin nasilsin canim?
uzun zamandir gorusemiyoruz ozledim kiz kaydirigubbakcemile3
hoşgeldin canım..

dualrımız onunla allah yardımcısı olsun.

sağol arkadaşım toparlanıyoruz allahın izniyle allah dermansız dert vermesin kimseye dilen arkadaşımız onu detaylı anlatıcaktı bende bu ay denicem sıcak ama olsun katlanabiliriz heralde seninde hakkında hayırlısı tedavine az kalmış inş herşey yolunda gider

slm kizlar nasilsiniz?.

ramazan ayimiz mubarek olsun, allahim bu guzel gunlerde dualarimiz kabul etsin....

tulin nasilsin canim?
uzun zamandir gorusemiyoruz ozledim kiz kaydirigubbakcemile3

nasılsın canım şu buharı detaylı anlatırmısın bu ay denemeyi düşünüyorum

herkese hayırlı ramazanlar canlara.s.

ben pek gelemiyorum pc başına geçsem hep araştırma içererisindeyim...

zaten yatarak yazmak zor oluyor...

benim lekelenme kesilmedi tam tersi dr dan geldiğim günden sonra çoğaldı hatta bugün koyu kırmızı rengi...
rabbim hayırlısını versin dua etmekten başka birşey gelmiyor elimden...

cnm yaa allahım şu mübarek günlerde dualarını kabul etsin inş sağlıkla kavuş bebeğinee

nasılsın canım şu buharı detaylı anlatırmısın bu ay denemeyi düşünüyorum
canim ozelden yazdim; kolay gelsin...

allah yardimcin olsun canim insallah kesilirde rahatlarsin..

Canım Allah yar ve yardımcın olsun...
:Saruboceq:

Selamlar...
Hayırlı Ramazanlar olsun hepimize...
Bol dua edelim arkadaşlar... RABBİM kullarına hediye etmiş bu ayı...
hayırlar getirsin bizlere bu ay... sağlıklı hamillelikler getirsin inşALLAH...

Dualarımızdasın Faidkçim...
Mubarek günlerin hürmetine bebegini korusun ALLAh ım

Neva... cok gecmiş olsun eltine...
Rabbim dermansız dert vermesin...

canımmmm kalbim hep seninle, Allah seni de bebişi de başımızdan eksik etmesin İnşallah...opuyorumnanaktan

günaydın kızlar nasılsınız dilerim herkez iyidir fadiğim canım yazdıklaını okuyuna içim cız etti inş melegin hep senle kalır canım yaa o kadar hasretle beklerken annesini üzmez inş ...dualarımdasın şeker...belginim canım arkadaşım rabbim yardımcınız olsun inş....yeterim nerelerdesin kız denk gelmiyoruz bir türlü iyisindir inş...nurdan35 canım (yanlış yazmadım inş) sonucun negatifmiş çok üzüldüm canım arkadaşım inş mucizen süpriz yapar sana.

kızlar kıldıgım her namazın ardına hepiniz için dua ediyorum rabbim inş kabul eyler.

Günaydın arkadaşlar
meryemcim kızların inşallah bi kaç gün daha sabreder şunun şurasında ne kalmış 32. haftaya allah yardımcın olsun

nevacım çok geçmiş olsun canım zor bi durum ama inşallah en hafif şekilde atlatır eltin

fadiğim canım kırmızıyamı döndü lekelenmeler peki hala ilaçlara devammı diyo doktorun:uhm:

canım arkadaşım allah yardımcın olsun:Saruboceq:
Selamlar...
Hayırlı Ramazanlar olsun hepimize...
Bol dua edelim arkadaşlar... RABBİM kullarına hediye etmiş bu ayı...
hayırlar getirsin bizlere bu ay... sağlıklı hamillelikler getirsin inşALLAH...
amin.

amin canım allah kabul etsin peki sen nasılsın sizde son durum ne...

fadikcim allah yardımcın olsun güzelim
bende dün kırmızı kartı gördüm buayda olmadı yani kısmet rabbim hakkımızda hayırlısını versin
yeni tarihim 12 eylül inşallah son olur

kızlar selam herkese..
fadıkcım rabbım yardımcın olsun canım ya.ınsaallah bıranonce kesılır kanaman.hastanede yatman falan gerekmıyormu canım ya.ne bılıyım elımızden bısey gelmıyor ama dualarımız senınle canım..
sıdelya bende namazlarımın arkasından butun hasretle yananlara dua edıyorum.hepımız bu mutlulugu yasıcaz bırgun.ama vaktını beklıyor ıste...
herkese hayırlı ramazanlar.allah oruclarımızı kabul buyursun ınsaallah..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…