Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
lazuzu rabbım yardım etsın canım.sezeryanmı olacaksın..sagsalım kucagına alırsın ınsaallah..
benım kardesımın adıda muhammet emır.cok guzelbır ısım koyacaksınız oglunuza.adı gıbı yuce olur ınsaallah..
rabbıme emanet olun canım..
merhaba kızlar nasılsınız bakalım biz artık gün sayıyoruz sona yaklaştık allahın izniyle rabbim herkese nasip etsin dualarımdasınız kendinize iyi bakın...

kızlar herkese hayırlı ramazanlar..ne guzel bır huzur var evlerımızde.rabbım dualarımızıda kabul etsın ınsaallah..
nevacım cok cok gecmıs olsun.rabbım acıl sıfalar ıhsan etsın eltıne..
nurcancım toparlanmana sevınırız canım.arkadasının annesınede acıl sıfalar dılıyorum..
bende bu buhar olayını denemek ıstıyorum ama bu sıcakta olurmu yapabılırmıyım dıye korkuyorum.zaten ramazandan sonra yıne tedavıye baslıcaz.bakalım hayırlısı artık..

slm arkadaşım çok uzun zaman oldu gerçekten
maşallah kızın kocaman olmuş darısı başımıza
bizde böyle büyütürüz inşallah

selam kızlaaaarrrrr

tatilim bitti ve ben yine buralardayım
topikde ilk okuduğum haber beni çoooookkkkkkk sevindirdi
fadiğim inan senin adına çok sevindim opuyorumnanaktan
100. hamısımız sensin bu ne güzel bir tevafuk
rabbim onu size bağışlasın
bu sefer hayırlısıyla olsun inşallah :Saruboceq:

girdiğimiz dua kapılarının sonuna kadar açık olduğu bu mübarek ramazan ayında
rabbim tüm zorda olan kullarına yardımcısı olsun,
bizim gibi annelik duygusunu tatmak için yanıp tutuşanlara çare olsun,
tüm anne adaylarına yavrucuklarını sağlıkla kavuştursun,
mis gibi kokan ipek tenli evlatlarıda rabbim annesine,babasına bağışlasın ,
sağlıklı ömürler versin :Saruboceq:

aminnnnnnn canım çok güzel dua etmişsin Allah kabul etsin

kızlar neredeyse 6 aylık bir süreçten sonra devletten raporumu aldım
hayırlısıyla ramazandan sonra 2. tüpbebeği rabbim nasip ederse tabi,
yaptırmayı düşünüyoruz
kızlar istanbulda önerebileceğiniz iyi bir merkez varmı
bana göre karşı yakada olmasına rağmen umut tüpbebeği düşünüyorum
merkez arayışındayım,tavsiyelerinizi yada tavsiye etmediğiniz yerleri yazarmısınız yerimseniben

aminnnnnnn canım çok güzel dua etmişsin Allah kabul etsin

aymesim opuyorumnanaktan
son okuduğum mesajlardan sonra bu sözler döküldü dilimden
herkesin sıkıntısı farklı, dilekleri farklı
ama dualarımız aynı yönde kalplerimizde öyle
rabbim hepimizn yardımcısı olsun :Saruboceq:

günaydın kızlar. herkese hayırlı ramazanlar. bu mübarek ayda inşallah beklenmedik anda güzel mucizelerinizin haberlerini alırız buradan.

slm kizlar herkese hayirli ramazanlar rabbim oruclarinizi dualarinizi kabul etsin insallah
ben hastanedeyim daha ara ara sancim oluyor ama azaldi simdilik bakalim nezamana kadar dayanacak benim cadilar dr haftan cok iyi dedi insallah 32 haftayi gorururuz dedi
insallah rabbim saglikla hayirlisiyla dogum yapmayi nasip eder bana

Arkadaşlar, bugün Ramazan ayının birinci günü ve benim doğum günüm ve de yumurtlama dönemindeyim. Allah'ımdan tek bir dileğim var bugün hem oruçluyum hem de İnşallah çok üzülmüş tüm arkadaşlarımın kucaklarını bebekle doldursun, hepimizin yüzünü güldürsün İnşallah, sizleri seviyorum...

canım yeni tedavin hayırlı uğurlu olur inşallah kavuşursun bebeğine bende 2.tedaviyi umut tüpbebekte düşünüyorum hayırlısı olsun hakkımızda.
canım allahım sağlıkla kavuşmayı nasip etsin yavrularına AMİN.

Doğum günün kutlu olsun canım inşallah bebeksiz son ramazanın ve son doğum günün olura.s.Şeniz

İnşallah canımmm, sen nasılsın?

herkese hayırlı ramazanlar arkadaşlar.inş bu mübarek ramazan ayının yüzü hürmetine dualarımız kabul olur...aminn aminn

hoşgeldin arkadaşım çok geçmiş olsun allah göstermesin kimseye çok zor bi durum.

neva çok geçmiş olsun canım. allah şifa versin inşallah.

teşekkür ederim kızlar,eltimin göğsü alınmadı çünkü operasyon esnasında çok fazla sıçramadığı anlaşılmış,sadece kanserli yerleri temizlendi çok şükür,10 gün sonra patoloji sonuçları alınacak,dualarınız için Allah razı olsun a.s.

ceylın hosgeldın canım.ıkıncı tedavınde bebıkını kucaklarsın ınsaallah..
greendrems dogum mgunun kutlu olsun ve mevla bu guzel duanı kabul etsın..
nevacım sevındım canım.ınsaallah patalojı raporuda temız cıkar..

selam kızlar hayırlı ramazanlar..
ben henüz başlayamadım malesef..
sonraki adet 4 eylül fadiğim..

neva geçmiş olsun canım.
Allah şifasını versin eltinin..

greendreams doğum günün kutlu olsun canım.
bebeksiz geçirdiğin son senen olsun inş..

ceylinim hoşgeldin..
hakkınızda hayırlısı olsun canım..

slm kizlar nasilsiniz?.

ramazan ayimiz mubarek olsun, allahim bu guzel gunlerde dualarimiz kabul etsin....

tulin nasilsin canim?
uzun zamandir gorusemiyoruz ozledim kiz kaydirigubbakcemile3

neva canim cok uzuldum eltine allah yardimcisi olsun, ama sonucta caresi var, tabiki psikolojik olarak cok agir bu yasadiklari ama en azindan artik estetikle tekrar gogus yapabiliyolar...

greedreams dogum gunun kutlu olsun canim...

meryem, insallah tatli cadilar biraz daha dayanir, bugunleri gormen bile cok guzel, allah yardimcin olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…