Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
fadikcim lekelnmelerin varmış en yakın zamanda kesilirde rahatlarsın inşallah
dilem,aymes sizlerinde iyi olamsına sevindim
küçük bebişlerimiz güçlü olsunlar inşallah sağlıklı bi şekilde dünyaya gelsinler

merhaba kızlar fadikcim inşallah kesilir kanaman içerde yok demiş doktorun bak bu iyiye işaret inşallah haftaya gittiğinde görürsün bebişini
ben hala adet olmadım bugün 13.günüm 3-4 gün arayla iki idrar testi yaptırdım birincide silikte olsa var gibiydi bişeyler ama ikincide hiçbişey çıkmayınca bende umutlanmak istemedim dr.a gitmem gerekiyor belkide ama şuaara çok zor iş yerinde benimle beraber olan kız arkadaşım işi bıraktı şimdi işler bana kaldı rabbim tez zamanda ya bebiş versin yada adet versin çok bunaldım bu belirsizlikten

slm kızlar,nasılsınız?
benim biraz moralim bozuk,eltim bugün göğsünü aldırıyor,3 saattir ameliyatta,gece hiç uyuyamadım,1,5 sene önce depresyon geçirmişti,kayınvalidemle birlikte yaşıyor,içine atıp durdu hep,1 ay önce göğsünde kitle olduğunu farketti,doktora gitti,aldırdı ,parça patolojiye gönderildi,sonuç malesef kanser hücrelerine rastlanılmış ve çok çabuk bir şekilde koltuk altına yayıldı şimdi ise doktoru tek çarenin göğsünü aldırmak olduğunu söyledi,daha 32 yaşında,ailesinde meme kanseri olan yok,sigara içmiyor,iki çocuğu var yani kanser olacağı hiç aklıma gelmezdi en büyük neden üzüntü ve stres olsa gerek,Allah onu çocuklarına bağışlasın inşallah,hayatta hiç bir şeyi dert etmemek ve içimize atmamak lazım,kimsenin kimseyi üzmeye hakkı yok,herşeyin başı önce sağlık,lütfen sizde eltim için dua edin ...........

aşk meleği bence kan testi yaptır,hamile olabilirsin,hayırlısı olsun,inşallah güzel haber alırsın,bizde seninle seviniriz.

Kızlar Ramazan geldi hoşgeldi Allahtan tek istedigim önce siz arkadaslarıma sonrada bana hayırlı evlat nasip etsin bu güzel ayın feyzinden yararlanalım arkadaslar birbirimizide dualarda unutmayalım cünkü peygamber efendimiz buyuruyorki duaların en hayırlısı müslümanın müslüman kardesine yaptıgı duadır..Bu dualar geri rcevrilmez diyo efendimiz Dualarda bulışmak dilegiyle....

selam kızlar uzun zamandır bu siteyi takip ediyordum.bizzde bebiş istiyoruz 11 ayın içersindeyim korunmayı bırakalı..beraber hamilelik düşündüğüm arkadaşım nerdeyse altı aylık hamile bende ise tık yok... her ay hüsran ,üzüntü....benmde eşimde sorun var.morfoloji % 5 ileri hareketlilk toplam +4 ve +5 ler en son teste %50 di.+4 LER SADECE %5 Dİ önemli olan ve döllemeyi yapan bunlar dedi kadın doğumcum.3 yada 4 ay önce gitmiştik.aşılama için uygun demişti ve ürologa yönlendirdi bizi ürolog değerler normal dedi kesin olmayan varikosel olabşlir dedi bize 2 ay sonra geri çağırdı.bende buna istinaden tekrar deneyelim dedik ama üzerinden yaz geçti nerdeyse üç ay oldu ama sonuç gene yok....napacağımı bilmiyom.sizleri okudukça moralim düzeliyo...kimseyle konuşamıyom.kimsede bana artık sormuyo...yakın çevremdeki arkadaşlarım.ama sürekli çocuk muhabbetleri yaptıkları için canım çok sıkılıyo.bigün yeterin artık ddiye bağıracağım.artık psikolojim iyice bozuldu.sizlerle derleşmek istedim.beni anlayacağınızı düşündüm.hepimiz bu süreçlerden geçiriyoruz.ama ben artık kendime bile laf anlatamıyom artık.

hoşgeldin arkadaşım çok geçmiş olsun allah göstermesin kimseye çok zor bi durum.

fadikcim sevindim guzel haberler var ins hep boyle guzel haberler alirsin

aymes sende iyisin ins canim
tulincim senin isden nbr

minoscum senide goremedim okudum gecmisi ama fazla girmemisn
yetercim senden nbr biraz daha fazla girmek istiyorum sizleri merak ediyorum

tozbezziiiiiiiii seni unutmadim nbr canim tedavi varmi gorunurde

canım çok zor bi durumun içindeyiz ama dün akşama kadar ağladım bugün arkadaşımın annesinin kanser olduğunu öğrendim kendi derdimi unuttum allah sağlık versin herşey olur çok şükür sağlığımız yerinde rabbim seninki dertmi dedi galiba

canım canım canıııııımmm
ne olsun tedavi falan yok...
doğal takılıyoruz...
bazen yapasım geliyor...
sonra korkuyorum...
ay ne zor günlerdi (psikolojik olarak bitmiştim)....
duayla canım...
Allah yüzümüze baksın

Son düzenleme:
belizcim hoş geldin. inşallah bugünler geçecek. allah hayırlısını versin. sanada hayırlı evlatlar versin canım.

Günaydın arkadaşlar hayırlı ramazanlar herkese

canımcım çok şükür iyiyim sen nasılsın
varmı tedaviyle ilgili bi gelişme

SELAM KIZLAR.YAZMAYALI SİZE BAYAĞI UZUN ZAMAN OLDU.NELER VAT NELER YOK TOPİKTE.HAMİŞLERİMİZ VARMI.LİSTEYE BAKAYIM DEDİM AMA BULAMADIM.BU ARADA KIZIM 3 AYLIK OLDU BENİMDE.ÇOK ŞÜKÜR BÜYÜYÜR.HEPİNİZİN ELLERİNDEN ÖPER.YENİ GELEN ARKADAŞLAR OLMUŞ.ONLARDA HOŞGELMİŞLER.opuyorumnanaktan

bizde onun tatlı yanaklarından öpüyoruz güle güle büyüt bebeğini:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…