Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
kızlar selam herkese..
fadıkcım rabbım yardımcın olsun canım ya.ınsaallah bıranonce kesılır kanaman.hastanede yatman falan gerekmıyormu canım ya.ne bılıyım elımızden bısey gelmıyor ama dualarımız senınle canım..
sıdelya bende namazlarımın arkasından butun hasretle yananlara dua edıyorum.hepımız bu mutlulugu yasıcaz bırgun.ama vaktını beklıyor ıste...
herkese hayırlı ramazanlar.allah oruclarımızı kabul buyursun ınsaallah..

Dualarımızdasın Faidkçim...
Mubarek günlerin hürmetine bebegini korusun ALLAh ım

Neva... cok gecmiş olsun eltine...
Rabbim dermansız dert vermesin...

canımmmm kalbim hep seninle, Allah seni de bebişi de başımızdan eksik etmesin İnşallah...opuyorumnanaktan

günaydın kızlar nasılsınız dilerim herkez iyidir fadiğim canım yazdıklaını okuyuna içim cız etti inş melegin hep senle kalır canım yaa o kadar hasretle beklerken annesini üzmez inş ...dualarımdasın şeker...belginim canım arkadaşım rabbim yardımcınız olsun inş....yeterim nerelerdesin kız denk gelmiyoruz bir türlü iyisindir inş...nurdan35 canım (yanlış yazmadım inş) sonucun negatifmiş çok üzüldüm canım arkadaşım inş mucizen süpriz yapar sana.

kızlar kıldıgım her namazın ardına hepiniz için dua ediyorum rabbim inş kabul eyler.

Günaydın arkadaşlar
meryemcim kızların inşallah bi kaç gün daha sabreder şunun şurasında ne kalmış 32. haftaya allah yardımcın olsun

nevacım çok geçmiş olsun canım zor bi durum ama inşallah en hafif şekilde atlatır eltin

fadiğim canım kırmızıyamı döndü lekelenmeler peki hala ilaçlara devammı diyo doktorun:uhm:

fadikcim allah yardımcın olsun güzelim
bende dün kırmızı kartı gördüm buayda olmadı yani kısmet rabbim hakkımızda hayırlısını versin
yeni tarihim 12 eylül inşallah son olur

cnm yaa allahım şu mübarek günlerde dualarını kabul etsin inş sağlıkla kavuş bebeğinee

canim ozelden yazdim; kolay gelsin...

allah yardimcin olsun canim insallah kesilirde rahatlarsin..

Canım Allah yar ve yardımcın olsun...
:Saruboceq:
hepinizden allah razı olsun rabbim sizlere kısa zaman da sorunsuz hamilelikler nasip etsin...

akşam sancımda oldu kanamada artık lavaboya gidince çoğalıyordu dedim tama düşecek (rabbim korusun) son çare eşime hastaneye gidelim belki birşeyler yaparlar dedim...
uzak olamsın yolda kanamam çoğalmasın diye burdaki yakın bir özel hastaneye gittik...
kesenin yanında 1.5 cm kanama açılmış...5 saat beni müşade altına aldılar serun takıldım birde kanama için fitil...
5 saat içinde ara ara kanamanın miktarına baktılar ama olmadı zaten ...yaterken kanamam pek olmuyordu...
eğer aşırı kanama olsaydı yatış yapcakalrmış...
ama zaten özel hastanede yatmaya maddi olarak gücümüz yetmez...özelde yatma gereği görmediklerine göre devlette ise hiç yatış vermezler...
neyse hayırlısı...zaten evde hiç bir iş yapmıyorum yemeğimi bile başkaları yapıyor...
şuan kanama yine kahve rengi..
aymesçim ilaçları sorduğum bu 3. dr üstüne basa basa bırakma diyorlar...
ilaçların kanamayı tetikleme olasılığı tabi var ama kullanmasamda çok kıritik zamandayım bebiş gelişip kalbi atmassa kanama oolmasada bir işe yaramaz...
çünkü diğer bebeklerimde bu zamnlarda gelişmneyip düştüler...
ben kendin 3 gündür aspirini kestim dr rada dedim...bırakmamdan yana değil kanama kesildiği an başla dedi ama ben kararsızım...

hepinizden allah razı olsun rabbim sizlere kısa zaman da sorunsuz hamilelikler nasip etsin...

akşam sancımda oldu kanamada artık lavaboya gidince çoğalıyordu dedim tama düşecek (rabbim korusun) son çare eşime hastaneye gidelim belki birşeyler yaparlar dedim...
uzak olamsın yolda kanamam çoğalmasın diye burdaki yakın bir özel hastaneye gittik...
kesenin yanında 1.5 cm kanama açılmış...5 saat beni müşade altına aldılar serun takıldım birde kanama için fitil...
5 saat içinde ara ara kanamanın miktarına baktılar ama olmadı zaten ...yaterken kanamam pek olmuyordu...
eğer aşırı kanama olsaydı yatış yapcakalrmış...
ama zaten özel hastanede yatmaya maddi olarak gücümüz yetmez...özelde yatma gereği görmediklerine göre devlette ise hiç yatış vermezler...
neyse hayırlısı...zaten evde hiç bir iş yapmıyorum yemeğimi bile başkaları yapıyor...
şuan kanama yine kahve rengi..
aymesçim ilaçları sorduğum bu 3. dr üstüne basa basa bırakma diyorlar...
ilaçların kanamayı tetikleme olasılığı tabi var ama kullanmasamda çok kıritik zamandayım bebiş gelişip kalbi atmassa kanama oolmasada bir işe yaramaz...
çünkü diğer bebeklerimde bu zamnlarda gelişmneyip düştüler...
ben kendin 3 gündür aspirini kestim dr rada dedim...bırakmamdan yana değil kanama kesildiği an başla dedi ama ben kararsızım...
[/B][/QUOTE]

Canım benim once hamile olmana cok ama cok sevindim Allahım saglıkla kucagına almayı nasip etsin. Hatırlıyomusun bilmiyorum ama benim de kanamalı bi hamileliğim vardı sarıl sarıl kanma 17 gun hasytanede yattım kesenin yanında kocaman bi hematom vardı ve doktorlar kesin duser demişti ama cok sukur bişey olmadı benh surekli dua ettim 'Ya Mübdi' Allahın isimlerinden surekli onu soyledim ve salatı tefriciye okudum bende cok korkuyodum ama korkma herseyi Allah bilir guzel haberlerini bekliyorumopuyorumnanaktan

fadigim allah yardimcin olsun su mubarek gunde yuzunuzu guldursun

umdunu kaybetme hosgeldin bizden iyilik seni sormali?

hayırlı ramazanlar kızlar
tüm güzel dualarımız kabul olsun
belgincim pek sık gelemiyorum bu aralar daha sık uğrarım
fadiğim pc başına fazla gelme arkadaşım

Canım benim once hamile olmana cok ama cok sevindim Allahım saglıkla kucagına almayı nasip etsin. Hatırlıyomusun bilmiyorum ama benim de kanamalı bi hamileliğim vardı sarıl sarıl kanma 17 gun hasytanede yattım kesenin yanında kocaman bi hematom vardı ve doktorlar kesin duser demişti ama cok sukur bişey olmadı benh surekli dua ettim 'Ya Mübdi' Allahın isimlerinden surekli onu soyledim ve salatı tefriciye okudum bende cok korkuyodum ama korkma herseyi Allah bilir guzel haberlerini bekliyorumopuyorumnanaktan
ncinar canım evet hatırlıyorum senin durumunu...
canım bende ümitsiz değilim eğer dünya yiyecek ekmeyi varsa kanamada durur sağlıcakla dünyayada gelir...
ama benim diğer 3 düşüğümde aynı kanama olduğu için daha tehlikeli...
evet canım bende bol bol dua edip birşeyler okuyurum...
rabbim büyük hepimizin hakkında hayırlısını versin...

slm kızlar ben geldım uzun zamandır yoktum napıyorsunuz
nasılsınız
ıyı seyler var mı
hoşgeldin şekera.s.

fadigim allah yardimcin olsun su mubarek gunde yuzunuzu guldursun

umdunu kaybetme hosgeldin bizden iyilik seni sormali?
amin....canım benimopuyorumnanaktan

canım ya tup bebek basarıszı gectı
tekrar nasıl edecez nasıl yapacagız bılmıyorum parada yok
offfffffffff offfffffffffffffff

canım hayırlısı acele etme inş kısa zamanda toparlanırsınız....

haklısın canım
ilk başlarda pek gelmiyordum ama bu seferde yapacak birşey yok yattığım yerden daha fazla stres yapıyorum...

pc diz üstü sehpayla biraz uzağa koydum...
kılavyeyle mausuda yatağa aldım...
öğle uğraşıyorum işte...

kızlar bana bir fikir verin yazın üşütme olurmu altım feci sansıyor batıyorki ya bacak bel nedendir olmazsa acile gidiyim biraz bekleyim işer de yogun of ya ölecegim yürüdükçe daha kötü oluyor

tülişim,belgincim,fatıma zehracım,fadiğim çok çok teşekkürler kızlar opuyorumnanaktan

fadiğim inşallah bu sefer meleğin seni bırakmayacak
allahın izniyle sende annelik duygusunu tadacaksın :Saruboceq:

giz1978 çok geçmiş olsun bence derhal dra git
bırak işleri önce sağlık canım acil şifalar dilerim

gel tabiii canım özlüyoruz..

haklısın canım
ilk başlarda pek gelmiyordum ama bu seferde yapacak birşey yok yattığım yerden daha fazla stres yapıyorum...

pc diz üstü sehpayla biraz uzağa koydum...
kılavyeyle mausuda yatağa aldım...
öğle uğraşıyorum işte...
canım arkadaşım allahımın izni ile geçecek bu günler allahım yardımcın olsun..:Saruboceq:

merhaba kizlar
hayirli ramazanlar
gecmisi pek okuyamadim bu aralar pek giremiyorum esimin tatili nedeniyle kayinvalidemlerdeydik bir iki gunlugune evime geldim tekrar donucez ama
fadigim kanaman durmamis insallah bu gunleri saglicakla atlatirsiniz sen ve bebegin
kendinize cok iyi bakin kizlar
eminimki atladigim seyler vardir kusura bakmayin lutfen kalkip iftara yemek yapmam lazim
hepinizi cok opuyorumopuyorumnanaktan

X