Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
fadiğim kendine dikkat et,dualarını etmeye devam et çünkü benimde riskli durumum vardı biliyorsun,rahimde kanamam vardı,dışarda kanama olmadı,lekelenmede olmadı ama çok şükür progestanı kullandım ve eşimle hep dua ettim çok şükür ki kanama kesildi ve şu an bebebeğim benimle çok şükür,olumsuz düşünmedim ,herşeyin hayırlısı dedim,sadece dikkat ettim,1 hafta işe gitmedim rapor aldım,yattım hep, bunları da atlatıp sağlıkla kucağına alırsın inşallah.

slm, nasilsiniz?

fadikcim insallah lekelenmelerin kesilirde sonrasinda rahat bi hamilelik yasarsin, yat dinlen...

laluz canim ya ne guzel sonuna geldiniz artik, sabirsizlikla o gunu bekliyorum, allahim hepimize saglikli evlatlar nasip etsin

merhaba kızlar nasılsınız bakalım biz artık gün sayıyoruz sona yaklaştık allahın izniyle rabbim herkese nasip etsin dualarımdasınız kendinize iyi bakın...
sağlıcakla kucaklarsın inş canımopuyorumnanaktan

fadiğim kendine dikkat et,dualarını etmeye devam et çünkü benimde riskli durumum vardı biliyorsun,rahimde kanamam vardı,dışarda kanama olmadı,lekelenmede olmadı ama çok şükür progestanı kullandım ve eşimle hep dua ettim çok şükür ki kanama kesildi ve şu an bebebeğim benimle çok şükür,olumsuz düşünmedim ,herşeyin hayırlısı dedim,sadece dikkat ettim,1 hafta işe gitmedim rapor aldım,yattım hep, bunları da atlatıp sağlıkla kucağına alırsın inşallah.
canım pogesteronu ilk öğrendiğimden berli düzenli kullanıyorum....
inş durur lekelenme....
güzel dileklerin için sağolopuyorumnanaktan

canım inşş her şey çok güzel olacak
önceki yaşadığın olmsuzluklar olmayacak bebğin seninle olcak ve seni hiç bırakmayacak

evet stres yok bol bol dinleneceksin ve küçük mucizene onu ne kadar çok sevdiğini beklediğini anlatacaksın seninle kalması gerektini söleyeceksin

bütün bunların yanıdada bol bol dua edeceksin
inşşşşşşşşşş kucağına aldığında o mis kokusunu içine çektiğinde bütün bu sıkıntları unutucakasın
rabbim yardımcın olsun
duarlarız seninle

yeterim çok sağol canımopuyorumnanaktan
herkese o kadar canı gönülden dua ediyorsunki allah arzı olsun rabbim senin yüzünüde güldürsün...

insanın umutlarının bir saniyede yıkılması böyle birşey heralde sonucu öğrendik aslında sonucu öğrenmeme bile gerek kalmadı hastaneden içeri girdim ilk önce idrar istediler wc ye girdim kanamam başlamış o an anladım zaten eşime tahlilin sonucunu hiç beklemeyelim sonuç zaten belli dedim ama yine belki dedik yani arkadaşlar sonuç negatif sabahtan beri ağlamaktan başım ağrıdı ancak girebildim rabbim kimsenin umutlarını yıkmasın inş
canım ya çok üüzldüm:çok üzgünüm:
neler hissttiğinide anlıyorum rabbim sabır versin...
değerlerimiz bizimkine yakın inş senin bebişte doğal yoldan gelir...
canım tüp bebek denemesinden sonraki aylarda hamile kalan arkadaşlar var sizde bu ayları muhakkak değerlendirir...
rabbim yüzünüzü güldürsün...

Fadikçim lekelenmelrinin çoğalmamasına çok sevindim
sen mümkün olduğunca stres yapmamaya ve bol bol dinlenmeye çalış
sakın kendini yorma inşallah allahın izniyle onlarda biticek
haftayada bebişinin kalp atışlarını duyacaksın
o duyguyu tarif etmenin imkanı yok
Rabbim burdaki tüm kardeşlerime nasip etsin inşallah.
canım bugün stresi baya attım inş böyle kalmayı başarırım....
şu lekeler olmasa hiç stres olmayacak ama kesilmiyor bir türlü...
neyse bunada şükür inş artma olmaz....

nurcan uzulme arkadasım.nasıp degılmıs demekkı.rabbım sana ve esıne saglık sıhhat versın ınsaallah en kısa zamanda hamıle kalırsın canım.negatıfler bızı uzuyor ama yıkılmak yok yola devam..
fadıkcım guzel haberler getırmıssın sende.hayırlısı mevladan.guzel dusun guzel olsun ınsaallah..
sağaol canım evet bugün güzel haber vardı...
inş hep böyle olur artık...

fadiğim Allah yardımcınız olsun bebeğin hep seninle kalsın inş..

nurcan sağlık olsun canım..
çoğumuz geçtik bu durumdan atlatmak zor olsa da zaman ilaç..
geçiyor..
Allah yardımcın olsun çabuk toparlanırsın inş..
sağol canımopuyorumnanaktaninş....
slm, nasilsiniz?

fadikcim insallah lekelenmelerin kesilirde sonrasinda rahat bi hamilelik yasarsin, yat dinlen...

laluz canim ya ne guzel sonuna geldiniz artik, sabirsizlikla o gunu bekliyorum, allahim hepimize saglikli evlatlar nasip etsin

sağol canım inş...opuyorumnanaktan

insanın umutlarının bir saniyede yıkılması böyle birşey heralde sonucu öğrendik aslında sonucu öğrenmeme bile gerek kalmadı hastaneden içeri girdim ilk önce idrar istediler wc ye girdim kanamam başlamış o an anladım zaten eşime tahlilin sonucunu hiç beklemeyelim sonuç zaten belli dedim ama yine belki dedik yani arkadaşlar sonuç negatif sabahtan beri ağlamaktan başım ağrıdı ancak girebildim rabbim kimsenin umutlarını yıkmasın inş

gecmis olsun canim, cok zor durum allah yardimcin olsun, tulininde dedigi gibi hepimiz bu durumu cok yasadik, yikildik sonra zamanla toparlandik, unuttukmu?asla, yuregimize tas bastik, bazen gizlice agladik ama yola devam ettik..ulasmak istedigimiz en guzel mertebe anne olmak istiyoruz ve insallah allahim hepimize bu duyguyu yasatir...
ben 6senedir tedaviden tedaviye kostum, 2taze transfer5kez dondurulmus embriyolarla 7kez tupbebek yaptirdim ama olmadi, simdiyse allaha sukur dogal yoldan hamile kaldim ve hamilelgimin 21.haftasindayim hala tedirginim, bazen ruya gibi geliyo, ama gercek oglusumda artik ben burdayim der gibi tekmeliyo...
en buyuk dilegim hepimizin sag salim yavrularimizi saglikla kucaklarimiza almamiz

gecmis olsun canim, cok zor durum allah yardimcin olsun, tulininde dedigi gibi hepimiz bu durumu cok yasadik, yikildik sonra zamanla toparlandik, unuttukmu?asla, yuregimize tas bastik, bazen gizlice agladik ama yola devam ettik..ulasmak istedigimiz en guzel mertebe anne olmak istiyoruz ve insallah allahim hepimize bu duyguyu yasatir...
ben 6senedir tedaviden tedaviye kostum, 2taze transfer5kez dondurulmus embriyolarla 7kez tupbebek yaptirdim ama olmadi, simdiyse allaha sukur dogal yoldan hamile kaldim ve hamilelgimin 21.haftasindayim hala tedirginim, bazen ruya gibi geliyo, ama gercek oglusumda artik ben burdayim der gibi tekmeliyo...
en buyuk dilegim hepimizin sag salim yavrularimizi saglikla kucaklarimiza almamiz

sizlerin durumunu gördükçe alışırım diye düşünüyorum allahım kucağına almayı nasip etsin inşallah sorunsuz yaşarsın hamileliğini zaman tabikide herşeyin ilacı ama ben bu günü atlatamadım dahaboshayallersmile bu arada özel birşey yaptınmı hamile kalmak için bitkisel falan denedinmi

sizlerin durumunu gördükçe alışırım diye düşünüyorum allahım kucağına almayı nasip etsin inşallah sorunsuz yaşarsın hamileliğini zaman tabikide herşeyin ilacı ama ben bu günü atlatamadım dahaboshayallersmile bu arada özel birşey yaptınmı hamile kalmak için bitkisel falan denedinmi

sagol canim insallah hepimize nasip olur annelik...

bugunleride atlatirsin, allah yardimcin olsun...

valla canim benimki buhar bebek, esimde cift tarafli varikosel var, ameliyat icin gun bekliyoduk, ve hamile kaldigimda asagi yukari 6aydir vitamin kullaniyodu, neyse biz o ay buuhar denedik, yani 2kilo kadar arpayi kaynattik icine 2bardak kadar zytinyag be bir bag maydonoz ekledik, sonra iste 3gun boyunca bu karisimin buharina oturdum sonra ve 2. ve 3. gecede iliski oldu ondan sonrada agir is yapmadim, hep dinlendim birde kesinlikle usutmiceksin, bunu adetinin 15.gun civari filan yapiyosun, ve her seferinde ayni karisima su ekleyip kaynatiyosun, ben nerden baksan her gece en az 3saat oturdum hatta bacaklarimin arasinda sicaktan cildim su bile toplamisti, ama olsun deydi..
melony arkadasimizda denemisti o'da sonuc aldi ama malesef dusukle sonuclandi

valla canim benimki buhar bebek, esimde cift tarafli varikosel var, ameliyat icin gun bekliyoduk, ve hamile kaldigimda asagi yukari 6aydir vitamin kullaniyodu, neyse biz o ay buuhar denedik, yani 2kilo kadar arpayi kaynattik icine 2bardak kadar zytinyag be bir bag maydonoz ekledik, sonra iste 3gun boyunca bu karisimin buharina oturdum sonra ve 2. ve 3. gecede iliski oldu ondan sonrada agir is yapmadim, hep dinlendim birde kesinlikle usutmiceksin, bunu adetinin 15.gun civari filan yapiyosun, ve her seferinde ayni karisima su ekleyip kaynatiyosun, ben nerden baksan her gece en az 3saat oturdum hatta bacaklarimin arasinda sicaktan cildim su bile toplamisti, ama olsun deydi..

ama eşine ne faydası var bunun benim eşimdede iki taraflı varikosel var 2 defa ameliyat oldu düzelmedi yani bu arpayı kaynatmanın faydası ne onu anlayamadım

dilemcim şu karışımı bana bi ara tam olarak anlat bu ay deniyim sen sadece 1 ay mı denedin

valla canim esime ne faydasi oldu bilmiyorum, ama rahim icini yumusattigi icin belki sperm daha iyi ilerlemistir (gerci bendede pko var) ama bence donem iyi denk dustu yani, esimin kullandigi vitaminlerin etki etmesi 6ayi alir demislerdi bizde buhari tam o aralar kullandik..
ben bir ay denedim hemen oldu, bana bunu annemin bi arkdasi yapti, ve eger olmazsa bi kac kez deniyecez demisti ama ilk denememde oldu iste...
neyse ben bi ara sana daha detayli anlatirim simdi cikmaliyim..
eger vaktin varsa gecmistende bakabilirsin,mart sonundaydi

valla canim esime ne faydasi oldu bilmiyorum, ama rahim icini yumusattigi icin belki sperm daha iyi ilerlemistir (gerci bendede pko var) ama bence donem iyi denk dustu yani, esimin kullandigi vitaminlerin etki etmesi 6ayi alir demislerdi bizde buhari tam o aralar kullandik..
ben bir ay denedim hemen oldu, bana bunu annemin bi arkdasi yapti, ve eger olmazsa bi kac kez deniyecez demisti ama ilk denememde oldu iste...
neyse ben bi ara sana daha detayli anlatirim simdi cikmaliyim..
eger vaktin varsa gecmistende bakabilirsin,mart sonundaydi

tamam canım denemekten zarar gelmez heralde ama yanlış yapmıyım detaylı anlat sen bi ara s

sağlıcakla kucaklarsın inş canımopuyorumnanaktan

canım pogesteronu ilk öğrendiğimden berli düzenli kullanıyorum....
inş durur lekelenme....
güzel dileklerin için sağolopuyorumnanaktan

yeterim çok sağol canımopuyorumnanaktan
herkese o kadar canı gönülden dua ediyorsunki allah arzı olsun rabbim senin yüzünüde güldürsün...

canım ya çok üüzldüm:çok üzgünüm:
neler hissttiğinide anlıyorum rabbim sabır versin...
değerlerimiz bizimkine yakın inş senin bebişte doğal yoldan gelir...
canım tüp bebek denemesinden sonraki aylarda hamile kalan arkadaşlar var sizde bu ayları muhakkak değerlendirir...
rabbim yüzünüzü güldürsün...

canım bugün stresi baya attım inş böyle kalmayı başarırım....
şu lekeler olmasa hiç stres olmayacak ama kesilmiyor bir türlü...
neyse bunada şükür inş artma olmaz....

sağaol canım evet bugün güzel haber vardı...
inş hep böyle olur artık...

sağol canımopuyorumnanaktaninş....

sağol canım inş...opuyorumnanaktan

inşş canım inşşşşşşşşşş:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

HARZEM canım gözünüz aydın...
ailenizde bu sevinç bitmeden yenisi başlasın inşallah...

FADİK'cin Allah bebeğini bağışlasın...
Duayla canım...

RABBİM İNŞŞ DUALRIMIZI DİLKELERİMİ KABUL EDER
AÇILAN ELLERİMİZİ BOŞ ÇEVİRMEZ
:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

amin cnm amiiiinn

amin inşşşşşşşşşşşşşşşşşşş
insanın kendisi için yaptığı duadan önce din kardeşinin duası kabul olurmuş

evet cnm arkadaşım dediğin gibi din kardeşin duası daha makbul olur.

hayırlı günlerrrrrrrrr........

kızlar eltim hamile yeni öğrendim ve sizlerle paylaşıyorum 3 cü tüp bebek tedavisinde hamile kaldı allah biliyo ya ben ve bütün aile onun hamile kalacağını hiç bir zaman düşünemiyoduk ama allah büyüktür yeterki istesin eltim 43 yada 44 yaşında hiç çocuğu olmamış bundan önce çikolata kisti vardı ameliyat oldu aldırdı sonra tüplerinden biri gitti ve 3 cü denemesinde tuttu bizlere hiç söylemediler olumsuz bir sonuç alırlar diye tedavi gördüklerini izmirde özel kent hastanesinde yaptırmışlar ha bu arada eltim yabancı irlandada oturuyolar bir kez orda denemişler mavf etmişler resmen onları tedavi berbatmış sağlık sistemleri rezil bişeymiş ilaçlar çok pahalıymış türk dr larımızın ve hastanelerimizin kiymetini bilelim anlatıyolarda buradaki en kötü hastaneye mum oluyosun .....diğer eltimde hamile maaşallah arka arkaya bebişler geliyo aileye darısı başıma ve hepimizin başımıza
canım gözünüz aydın darısı senin başına olsun...
KIZLAR YAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
YİNE TOPİK ÇOK SESİZ YAAAAAAAAAAAAAAAAAA:hulya::hulya:
evet yaaa yeterim hiç sorma...

harzemcim eltin için çok sevindim..darısı başına inş...
rabbim senin yüzünüde güldürsün...bunu canı gönülden diliyorum....

canım bu sözüm yanlış anlaşılmasın bu dr a gitmeyeceğim anlamında değildi...
yani dr ların bana yaptığı farklı birşey yok anlamındaydı...
bugünde dr a gittim zaten...

diğer hamileliklerimdeki gibi ilaçlarını iç dinlen kendine dikket et başka birşey yok yani...
bu yüzden diyorum dua daha önemli benim için...yoksa tabiki dr ada gideceğim....

allah yardımcın olsun canım sağlıcakla bebişleirn dünyaya gelir inş...

selam canlarım mesajlarınızı tek tek okudum... benim için güzel dileklerde bulunmanız çok çok güzel....allah razı olsun hepinizden...rabbim bütün isteyen arkadaşlara kısa zamanda sağlıklı ve hayırlı bebekler nasip etsin....

kızlar lekelenmelerin bu 3. günü durum aynı şükür çoğalmadı ama baya koyu artık...
bugün dr daydık bebek 5+6 haftalıkmış...sata göre tam denk geliyor inş hep böyle iyi gelişir...
diğer hamileliklerimdede keseyi görmüştük ama kaç faftalık sata göre normalmı hiç haberim yoktu
çünkü sağolsun dr bişe demiyordu bide özel dr du:eek:klava:
şuan dr lekeler için progertorana ve diğer ilaçlarına devam et dedi
ve birde içerde kanama görmediğini söyledi bu biraz içimi rahatlattı....
yoksa her an kanama açılıp bebeğim düşecek diye çok telaşlanıyordum...
stres konusunda çok haklısınız inş bundan sonra iyi olacağım....
kalp atışı duyulana kadar kendime iyi bakmam ve stres yapmamam lazım...
kalp atışı için 1 hafta sonra gel dedi ama başka bir aksilik çıkmassa ben biraz daha fazla zaman geçsin diyorum...
çünkü 1 hafta sonra kalp atışı yok gitte 1 hafta sonra gel dese bu çok zor olur.hemde stres çok olur....

canım arkadaşım allah yardımcınız olsun allahım ayırmasın yavrunu senden dikkat et stres yapma ne olur canım.

canım arkadaşım şu anda sana ne desem bir anlam ifade etmeyecek inşallah bu son olur canım yakında sende kavuşursun bebeğine..

kızlar ben bu gün evime geçiyorum
artık sık giremem nete
iyi bakın kendinize
inşşşşşşşşşşşşşşşşşş
topiğimiz güzel haberlere
dolsun

bende mahvolmuştum yıkılmıştım eşim bile umursamamıştı seni iyi ben anlarım sonra dedim toparla kendini hiçkimse senin için önemli degil rahat ol anne olacaksın sana sırtını dönenlere işte bak diyeceksin inatla anne oldum ve ben toparlandım şimdi aklımda bile yok hayırlısı

slm, nasilsiniz?

Arkadaşım sen o kaynayan arpaya nasıl oturabildin 3 saat hem de, Maşallah...

X