Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
selam kızlar..
ben hala evdeyim henüz haber gelmedi..

fadiğim Allah hayırlısını nasip etsin..
stres yapmadan dinlen canım..
inş bebeğine birşey olmayacak..

hepinizi öpüyorum kızlar..
kendinize iyi bakın.

merhaba kizlar nasilsiniz?
gecmisi okuyamadim kusura bakmayin canlar..
FADIGIM canimm insallah kanaman bir an önce kesilir ve melegin sana simsiki tutunur canim..
güzel haberlerini almayi diliyorum..
su güzel günlerde insallah herkesin dualari kabul olur,burasida bayram yerine döner...

sagol canım allah razıolsun..

AMİİİİİİİİNNNNN

AMİN

hayırlı günlerrrrrrrrr........

kızlar eltim hamile yeni öğrendim ve sizlerle paylaşıyorum 3 cü tüp bebek tedavisinde hamile kaldı allah biliyo ya ben ve bütün aile onun hamile kalacağını hiç bir zaman düşünemiyoduk ama allah büyüktür yeterki istesin eltim 43 yada 44 yaşında hiç çocuğu olmamış bundan önce çikolata kisti vardı ameliyat oldu aldırdı sonra tüplerinden biri gitti ve 3 cü denemesinde tuttu bizlere hiç söylemediler olumsuz bir sonuç alırlar diye tedavi gördüklerini izmirde özel kent hastanesinde yaptırmışlar ha bu arada eltim yabancı irlandada oturuyolar bir kez orda denemişler mavf etmişler resmen onları tedavi berbatmış sağlık sistemleri rezil bişeymiş ilaçlar çok pahalıymış türk dr larımızın ve hastanelerimizin kiymetini bilelim anlatıyolarda buradaki en kötü hastaneye mum oluyosun .....diğer eltimde hamile maaşallah arka arkaya bebişler geliyo aileye darısı başıma ve hepimizin başımıza

gözününüz aydın canım
darısı isteyen herkesin başına inşşşşşşşşşşşşşşşşşş

[ımg]http://i1008.hizliresim.com/2010/8/9/1522.jpg[/ımg]

paylaşımın hoşuna gitmesine çok sevindim.cnm arkadaşlarım ramazanda da bol bol dua edelim.rabbim büyük elbet bizler de tadacağız anneliği.

[ımg]http://i1008.hizliresim.com/2010/8/9/1547.jpg[/ımg]

amiiiiiiiinnnnn

amin inşşşşşşşşşşşşşşşşşşş
insanın kendisi için yaptığı duadan önce din kardeşinin duası kabul olurmuş

fadik allah yardımcın olsun canım. inşallah hiçbirşey olmayacak ve sağ sağlim kavuşacaksın bebişine

Fadikcim dualarım seninle inş. bu mübarek günlerde rabbim evladını sana bagışlayacak kendine cok dikkat et cok öpüyorum seni

KIZLAR YAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
YİNE TOPİK ÇOK SESİZ YAAAAAAAAAAAAAAAAAA:hulya::hulya:

harzemcim eltin için çok sevindim..darısı başına inş...
rabbim senin yüzünüde güldürsün...bunu canı gönülden diliyorum....

Fadik..sen neden doktorlardan ümidi kestim dedin.. gitsen iyi olmazmıydı doktora arkadaşım ya.. tabi önce dua ama doktorların yapacagı bişeyler vardır... bi gitseydin keşke ya ([/COLOR][/I]
canım bu sözüm yanlış anlaşılmasın bu dr a gitmeyeceğim anlamında değildi...
yani dr ların bana yaptığı farklı birşey yok anlamındaydı...
bugünde dr a gittim zaten...

diğer hamileliklerimdeki gibi ilaçlarını iç dinlen kendine dikket et başka birşey yok yani...
bu yüzden diyorum dua daha önemli benim için...yoksa tabiki dr ada gideceğim....

slm kizlar nasilsiniz ben hastanedeyim iki gundur sancilarim var
drlar durdurmaya calisiyolar simdi biraz daha iyiyim allaha sukur insallah cadilarim biraz daha beklerler
insallah bu gunlere kadar geldigimize sukurler olsun rabbime
allah yardımcın olsun canım sağlıcakla bebişleirn dünyaya gelir inş...

selam canlarım mesajlarınızı tek tek okudum... benim için güzel dileklerde bulunmanız çok çok güzel....allah razı olsun hepinizden...rabbim bütün isteyen arkadaşlara kısa zamanda sağlıklı ve hayırlı bebekler nasip etsin....

kızlar lekelenmelerin bu 3. günü durum aynı şükür çoğalmadı ama baya koyu artık...
bugün dr daydık bebek 5+6 haftalıkmış...sata göre tam denk geliyor inş hep böyle iyi gelişir...
diğer hamileliklerimdede keseyi görmüştük ama kaç faftalık sata göre normalmı hiç haberim yoktu
çünkü sağolsun dr bişe demiyordu bide özel dr duklava:
şuan dr lekeler için progertorana ve diğer ilaçlarına devam et dedi
ve birde içerde kanama görmediğini söyledi bu biraz içimi rahatlattı....
yoksa her an kanama açılıp bebeğim düşecek diye çok telaşlanıyordum...
stres konusunda çok haklısınız inş bundan sonra iyi olacağım....
kalp atışı duyulana kadar kendime iyi bakmam ve stres yapmamam lazım...
kalp atışı için 1 hafta sonra gel dedi ama başka bir aksilik çıkmassa ben biraz daha fazla zaman geçsin diyorum...
çünkü 1 hafta sonra kalp atışı yok gitte 1 hafta sonra gel dese bu çok zor olur.hemde stres çok olur....

canım inşş her şey çok güzel olacak
önceki yaşadığın olmsuzluklar olmayacak bebğin seninle olcak ve seni hiç bırakmayacak

evet stres yok bol bol dinleneceksin ve küçük mucizene onu ne kadar çok sevdiğini beklediğini anlatacaksın seninle kalması gerektini söleyeceksin

bütün bunların yanıdada bol bol dua edeceksin
inşşşşşşşşşş kucağına aldığında o mis kokusunu içine çektiğinde bütün bu sıkıntları unutucakasın
rabbim yardımcın olsun
duarlarız seninle

insanın umutlarının bir saniyede yıkılması böyle birşey heralde sonucu öğrendik aslında sonucu öğrenmeme bile gerek kalmadı hastaneden içeri girdim ilk önce idrar istediler wc ye girdim kanamam başlamış o an anladım zaten eşime tahlilin sonucunu hiç beklemeyelim sonuç zaten belli dedim ama yine belki dedik yani arkadaşlar sonuç negatif sabahtan beri ağlamaktan başım ağrıdı ancak girebildim rabbim kimsenin umutlarını yıkmasın inş

CANIM RABBİM SABIR VERSİN KOLAY ATLATMAYI NASİP ETSİN
BİR ÇOĞUMUZUN BAŞINDAN GEÇTİ KOLAY DEĞİL AMA İNŞŞŞ ATLATACAKSIN
:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

arkadaşım sözün bittiği yer burası tabiki çok zor çok üzülüyo insan bi an dünyası başına yıkılıyo bende aynı şeyleri yaşadım zorluğunu bilirim bi daha hiç toparlanamıycam sanmıştım ama Allah sabrını veriyo inşallah sanada vericek dua edip beklemekten başka elimizden bişey gelmiyo Rabbim inşallah tez zamanda seninde meleğini gönderir. Kendini çok yıpratma herşey zamanı geldiğinde oluyo demekki zamanı daha gelmemiş kendini böyle avut. Allah yardımcın olsun ve sabırlar versin inşallah

Fadikçim lekelenmelrinin çoğalmamasına çok sevindim
sen mümkün olduğunca stres yapmamaya ve bol bol dinlenmeye çalış
sakın kendini yorma inşallah allahın izniyle onlarda biticek
haftayada bebişinin kalp atışlarını duyacaksın
o duyguyu tarif etmenin imkanı yok
Rabbim burdaki tüm kardeşlerime nasip etsin inşallah.

nurcan uzulme arkadasım.nasıp degılmıs demekkı.rabbım sana ve esıne saglık sıhhat versın ınsaallah en kısa zamanda hamıle kalırsın canım.negatıfler bızı uzuyor ama yıkılmak yok yola devam..
fadıkcım guzel haberler getırmıssın sende.hayırlısı mevladan.guzel dusun guzel olsun ınsaallah..

sağolun arkadaşlar dıştan hep olmaz diyodum herkese ama içimden çok umutlanmışım galiba çok üzüldüm şuan bile burda yazıyorum ama hıçkıra hıçkıra ağlıyorum biryandan nasıl toparlanıcam bilmiyorum doktorun yanında bile konuşamadım allahım sen yardım et bütün isteyenlere ben ilk denememde yıkıldım ikinciye biraz zor cesaret ederim heralde

fadiğim Allah yardımcınız olsun bebeğin hep seninle kalsın inş..

nurcan sağlık olsun canım..
çoğumuz geçtik bu durumdan atlatmak zor olsa da zaman ilaç..
geçiyor..
Allah yardımcın olsun çabuk toparlanırsın inş..

merhaba kızlar nasılsınız bakalım biz artık gün sayıyoruz sona yaklaştık allahın izniyle rabbim herkese nasip etsin dualarımdasınız kendinize iyi bakın...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…