Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
aymesim nasılsın canım nasıl gidiyorrrrrrrr minik aymesimizz ne yapıyomuş

canım ya sen tedavi sırasında bebe aspirini kullanmışmıydın
benim kuzenimin bebeğiini kaybettik canımbenim bilgim yoktu bebe aspirini kullanıyomuş muhtemelen pıhtılaşmadan şüphlenmişti doktor heralde. daha öncede böyle olmuştu çünkü ama yanlış hatırlamıyosam sende kanama olunca aspirini bıraktırmışmıydı başak bir ilaç mı kullanmıştın

en kötüsüde ne biliyomusunuz onu arayamıyorum şu anda arasam ne diyicem bilemiyorum 2 gündür hüngür hüngür ağlıyorum onunla konuşurken kendimi tutamazsam destek olamamış olurum. teyzemde konuşacak durumda değil zaten arama dedi. biz hep hayal etmiştik kuzenimle ikimiz birden hamile kalalım diye. ne hikmetse ikimizin tarafında da sorun olduğu çıkmıştı oda bende 3 senedir uğraşıyoduk çok şükürki ben mucizeme kavuştum ama o hala uğraşıyo burdaki bir çok arkadaşımız gibi.

kızımın sevincini bile doğru dürüst paylaşamadım onunla onu kırmaktan korkuyorum o sormazsa bahsetmiyorum nasıl davranacağımıda şaşırdım bende aynı şeyleri yaşadığım için biliyorum o durumda çok alıngan oluyoruz ama herşeyden rabbimden dua etmekten başak bişi yapamıyorum ne bir illet miş bu ya allhım düşmanıma bile yaşatmasın kimseyi bu durumla sınamasın rabbim en kısa zamanda hepinize mucizelerinizi bağışlasın kucağı boş olan kimse kalmasın inşallah. burdada inşallah şu mübarek günlerde her gün hergün hamiş haberi alırız

ama şunuda görüyorum ki çok şükür listemiz yüzü buldu bn kayıt olduğumda yarıda bile değildi heralde. inşallah 200 leri 300 leri buldurucaz hepbirlikte
çok üzgündüm sizlerlede paaylaşmak istedim.

Son düzenleme:
casper masaallah bebısın cok tatlı ya.rabbım nazarlardan korusun..
nekadarlık oldu sımdı canım..senı tanıyodur tabıkı.ah ne guzel bır duygudur o.rabbım burdakı butun arkadaslara nasıp etsın..

amin canım. tam 2 aylık olduk evet artık tanıyo ve gülücükler atıyo. bende her zaman dua ediyorum canım rabbim herkese yaşatsın bu duyguyu

Kızlar çok sıkıldım artık çok çok çok bu iş beni iyice bunalttı muhasebeciyim güya firma yetkilim izinde ben sürekli araıyor ödemeleri takip et onu ara bunu ara şundan ödeme iste falan neyse yapıyorum ama bir firmayı çok kez arattırdı bana bugünde artık firma muhasebecisi ağzına geleni saydı bana sinirden elim ayağım titredi firma yetkilimiz msneden yaazar bana ne oldu konuştunmu diye telefondaki kadın ayrı sayar bıktım yaa allahım sabır ver diyorum içimden işimdir yapıcam tabi ama kendi hayatımda birinden kendi param dahi almakta zorlanırken bu durum çok gücüme gidiyor yazıp rahatlamak istedim kusura bakmayın

ne kusuru canım tabii anlatacak ve rahatlayacaksın sıkma canını naopacaksın oluyo böyle şeyler..

iyi geceler canıma.s.hoşgeldina.s.
demek gitti misafirler...hayırlısı canım
maşallah sen iyi dayanıyorsun ben merdinven inip çıkmasını hiç sevmemopuyorumnanaktan

evet canım bazen benimde zoruma gidiyor ama gidecek bir yerde olmadığından en azından hareket oluyo bana.
evet canım allahım mucizelerini gösteriyor teker teker kim ne derse desin allah nasip ettikten sonra önüne kimse geçemiyor.
Günaydın arkadaşlar hayırlı cumalar herkese

günaydın kızlar. hayırlı cumalarrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

canlar herkese hayırlı cumalar..rabbım ne hayırlı dılegımız varsa kabul buyura..

sizlerede hayırlı cumalar arkadaşlar allahım dualarımızı kabul etsin..:Saruboceq:

canım gerçekten çok üzüldüm kuzenin adına:gitme: çok zor bi durum allah sabır versin ve taz zamanda mucizesini göndersin inşallah hepimiz bunu yaşadığımız için ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Ben allaha çok şükür iyiyim kızımda iyidir inşallah yarın görmeye gidicez bakalım. Ufak tefek ağrılarım var ama bunada şükür.
Canım ben aspirin ve kan sulandırıcı iğne kullanmıştım transferden itibaren kullanmamı söylemişti doktorum kanamam başlayınca önce aspirini kestirdi bi kaç gün sonrada iğneyi kestirdi. Sadece estrofoem ve fitil kullanmamı söyledi 12 haftalık olana kadar ondan sonrada hepsini kestik zaten.

herkese hayırlı cumalar cumanız mubarek olsun bugun doktora kontrolum vardı gıttım cok sukur kalp atıslarını duyduk sızlerle paylasmak ıstedım Rabbım herkese saglıklı sıhhatlı yavrular nasıp etsın bu mubarek ayların yuzu suyu hurmetıne

canım çok sevindim allahım kucağına almayıda nasip etsin inşallah.

Kızlar lütfen dua edin eşim 3 ay sonra ilk kez spermiyogram yaptıracak yarın inşallah bizdede çıkış olur lütfen dua edin bide hormonlara baktıracağız allahım bir muceze olsun lütfennn

Kızlar lütfen dua edin eşim 3 ay sonra ilk kez spermiyogram yaptıracak yarın inşallah bizdede çıkış olur lütfen dua edin bide hormonlara baktıracağız allahım bir muceze olsun lütfennn

canım inş sperm çıkışı olur.rabbim gönlüne göre versin yüzünü güldürür inş.

hayırlı olsun canım çok büyük bi mutluluk dimi
allah bütün arkadaşlarımıza nasip etsin

kızlar lütfen dua edin eşim 3 ay sonra ilk kez spermiyogram yaptıracak yarın inşallah bizdede çıkış olur lütfen dua edin bide hormonlara baktıracağız allahım bir muceze olsun lütfennn

allah yardımcınız olsun canım inşallah herşey gönlünüzden geçen gibi olur

selam kızlar nasılsınız?
uzun zamandır giremedim...
tatildeydim biraz memleket havası soluyup geldim...
henüz geçmişi okumadım inşaallah güzel haberler vardır...
şimdilik Allaha emanet olun hepinizi öpüyorum...

fadikciğim ; hamileymişsin çok sevindim...
Rabbim tamamına erdirsin...
hayırlı eylesin..
darısı bizlerin başına inş.

slm kızlar .benım esımdede varıkosel var .fadık ve tulıny ıle konusmustuk sperm testı yaptıranlar topıgınde.fadıkcım cok sevındım canım.rabbım saglıkla kucagına almayı nasıp eder ınsallah.

kızlar benım esımdede varıkosel vardı solda 2. derece.teoman beye 2 temmuzda amelıyat oldu.1 ay gectı . 4 ay sonra test yapalım dedı.3 ayımız var daha .ınsallah duzelme olur.bızım ılk sperm testı ozel hastanede oldu
1ml 26 mılyon
ılerı hareket % 20
yavas hareket % 20

morfolojı who ya gore % 75 cıktı.

1.5 ay sonra tumlaba yaptrdıgımız testte şok yasadık
1ml 8 mılyon
ılerı % 23
yavas % 26

krugere gore morfolojı % 1 cıktı.cok uzulduk.

4 gun sonra bırda asperm tetı verdık.bu da dıger tumlabdaydı

1ml 18 mılyon
ılerı % 26
yavas % 28
morfolojı % 2 cıktı. sonrada amelıyat oldu zaten.
kızlar morfolojı sorunumuz var.amelıyat ıse yararmı.ben btun tetkıklerımı yaptrdım rahım fılmı,smear testı hrmon testlerı falan hepsı normal cıktı.bu ay 5. denememız.28 yasındayım.3 yıl korunduk.bırakınca pat dıye olur sanıyorduk(( rabbım ısteyen herkese saglıklı ve hayırlı evlatlar nasıp etsın ınsallah

benıde lısteye eklermısınız .13 agustos

canım inş sperm çıkışı olur.rabbim gönlüne göre versin yüzünü güldürür inş.

hayırlı olsun canım çok büyük bi mutluluk dimi
allah bütün arkadaşlarımıza nasip etsin

allah yardımcınız olsun canım inşallah herşey gönlünüzden geçen gibi olur

inşallah arkadaşlar sağolun allah razıolsun..

ALLAH ım yardımcın olsun Belgincimm...
bi umut bekliyruz dimi 3 ayın gecmesini...
Gerci RABBİM istedi mi dayıya falan bakmıyor demekki ögrendik bunu bu hafta.. Ama umarım yükselirde umudunuz artar arkadaşım...
dualarım seninle....

Özel sektörde mi çalışıyorsun sen...Öyle galiba yapılan muameleye bakılınca...
ALLAH vicdan versin içlerine...İzine cıksınlar diye beklersin izine ayrılırlar rahatlayyacgın yerde daha bi yüklenirler...
sıkma canını yapabilidğin kadar... Tek sen değilsin bu durumda, bunu düşün rahatlamaya calış... Vİcdan azaldıkca bu durumalr coğalıyor can sıkan o...

kızlar YETER nerde................
Yeter çarşambaya kadar anensindeydi Belgin... gitmiştir muhtemel kendi evine, evinden giremiyor ki bilg. yok ya ondan malesef..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…