Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
canım çok sevindim allahım kucağına almayıda nasip etsin inşallah.

hayırlı olsun canım çok büyük bi mutluluk dimi
allah bütün arkadaşlarımıza nasip etsin

allah yardımcınız olsun canım inşallah herşey gönlünüzden geçen gibi olur

sagolun arkadaslar Rabbım herkese tattısın bu duyguyu ınsallah burdakı bebek hasretı ceken arkadaslar Rabbım tez zamanda tattırsın .Benım bugunlerede kafamı kurcalayan bırsey var yenı tasındıgımız bınanın catısında baz ıstasyonu varmıs zararlarından cok korkuyorum dılekce verdı gelıp ıncelensın yaydıgı dalgalar ne boyutta dıye cevrenızde boyle yerlerde oturanlar varmı cıddı rahattsızlıklarını gordugunuz oldumuohaoldumsmileohaoldumsmile

enikazya kalp atışlarını çok şükür duymuşsunuz. sonuna kadar sorunsuz bir hamilelik geçirirsin inşallah

aymesim çok sağol. ne yapalım olan oldu artık yapacak bişi yok ancak dua edip destek olabilirim başka elimden bişi gelmiyo.

yarın kızını göreceksin ha hasretlik gidereceksiniz allahım esirgesin ikinizide

ALLAH ım yardımcın olsun Belgincimm...
bi umut bekliyruz dimi 3 ayın gecmesini...
Gerci RABBİM istedi mi dayıya falan bakmıyor demekki ögrendik bunu bu hafta.. Ama umarım yükselirde umudunuz artar arkadaşım...
dualarım seninle....

Özel sektörde mi çalışıyorsun sen...Öyle galiba yapılan muameleye bakılınca...
ALLAH vicdan versin içlerine...İzine cıksınlar diye beklersin izine ayrılırlar rahatlayyacgın yerde daha bi yüklenirler...
sıkma canını yapabilidğin kadar... Tek sen değilsin bu durumda, bunu düşün rahatlamaya calış... Vİcdan azaldıkca bu durumalr coğalıyor can sıkan o...

Yeter çarşambaya kadar anensindeydi Belgin... gitmiştir muhtemel kendi evine, evinden giremiyor ki bilg. yok ya ondan malesef..
arkadaşım sagol canım benim inşallah yarın bende sevinçle gelirim bu topiğe.canım demek yeterciğim giremiyor yaa üzüldüm.Şeniz.
belgincim inşallah sperm çıkışı bulunur canım dualrım seninle allah yardımcın olsun

sagol canım arkadaşım inşallah allahım dualarımızı kabul eder ve bir mucize olur:1hug::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq: olur.:Saruboceq:

yok canım bulantı başlamadı...
bel ağrısı fazla bende...birde afedersin gaz olayı var bir vakit namazı zor kılıyorum:eek:

başlamasın işallah.gaz olayını sorma hiç ilk haftalarda öldürdü beni.bi sancı yapıyordu diyordum kesin düşük yapıyorum.allah yardımcın olsun sorunsuz geçirirsin 9 ayı.:Saruboceq:

sagolun arkadaslar Rabbım herkese tattısın bu duyguyu ınsallah burdakı bebek hasretı ceken arkadaslar Rabbım tez zamanda tattırsın .Benım bugunlerede kafamı kurcalayan bırsey var yenı tasındıgımız bınanın catısında baz ıstasyonu varmıs zararlarından cok korkuyorum dılekce verdı gelıp ıncelensın yaydıgı dalgalar ne boyutta dıye cevrenızde boyle yerlerde oturanlar varmı cıddı rahattsızlıklarını gordugunuz oldumuohaoldumsmileohaoldumsmile
canım bende bu istasyonlar zararlı diye duydum ama iyi bilmiyorum...

Kızlar lütfen dua edin eşim 3 ay sonra ilk kez spermiyogram yaptıracak yarın inşallah bizdede çıkış olur lütfen dua edin bide hormonlara baktıracağız allahım bir muceze olsun lütfennn
raabbimin mucizesi çok...
şu müberek günler hürmetine sizin de yüzünüz güler inş.

fadikciğim ; hamileymişsin çok sevindim...
Rabbim tamamına erdirsin...
hayırlı eylesin..
darısı bizlerin başına inş.
sağol canım darısı başına inş.

slm kızlar .benım esımdede varıkosel var .fadık ve tulıny ıle konusmustuk sperm testı yaptıranlar topıgınde.fadıkcım cok sevındım canım.rabbım saglıkla kucagına almayı nasıp eder ınsallah.

kızlar benım esımdede varıkosel vardı solda 2. derece.teoman beye 2 temmuzda amelıyat oldu.1 ay gectı . 4 ay sonra test yapalım dedı.3 ayımız var daha .ınsallah duzelme olur.bızım ılk sperm testı ozel hastanede oldu
1ml 26 mılyon
ılerı hareket % 20
yavas hareket % 20

morfolojı who ya gore % 75 cıktı.

1.5 ay sonra tumlaba yaptrdıgımız testte şok yasadık
1ml 8 mılyon
ılerı % 23
yavas % 26

krugere gore morfolojı % 1 cıktı.cok uzulduk.

4 gun sonra bırda asperm tetı verdık.bu da dıger tumlabdaydı

1ml 18 mılyon
ılerı % 26
yavas % 28
morfolojı % 2 cıktı. sonrada amelıyat oldu zaten.
kızlar morfolojı sorunumuz var.amelıyat ıse yararmı.ben btun tetkıklerımı yaptrdım rahım fılmı,smear testı hrmon testlerı falan hepsı normal cıktı.bu ay 5. denememız.28 yasındayım.3 yıl korunduk.bırakınca pat dıye olur sanıyorduk:KK43:(( rabbım ısteyen herkese saglıklı ve hayırlı evlatlar nasıp etsın ınsallah

benıde lısteye eklermısınız .13 agustos

canım diğer değerleriniz iyi sayılır... inş. morfolojide azda olsa artarda şansınız çoğalır
allah yardımcınız olsun.

aymesim nasılsın canım nasıl gidiyorrrrrrrr minik aymesimizz ne yapıyomuş

canım ya sen tedavi sırasında bebe aspirini kullanmışmıydın
benim kuzenimin bebeğiini kaybettik canımbenim bilgim yoktu bebe aspirini kullanıyomuş muhtemelen pıhtılaşmadan şüphlenmişti doktor heralde. daha öncede böyle olmuştu çünkü ama yanlış hatırlamıyosam sende kanama olunca aspirini bıraktırmışmıydı başak bir ilaç mı kullanmıştın

en kötüsüde ne biliyomusunuz onu arayamıyorum şu anda arasam ne diyicem bilemiyorum 2 gündür hüngür hüngür ağlıyorum onunla konuşurken kendimi tutamazsam destek olamamış olurum. teyzemde konuşacak durumda değil zaten arama dedi. biz hep hayal etmiştik kuzenimle ikimiz birden hamile kalalım diye. ne hikmetse ikimizin tarafında da sorun olduğu çıkmıştı oda bende 3 senedir uğraşıyoduk çok şükürki ben mucizeme kavuştum ama o hala uğraşıyo burdaki bir çok arkadaşımız gibi.

kızımın sevincini bile doğru dürüst paylaşamadım onunla onu kırmaktan korkuyorum o sormazsa bahsetmiyorum nasıl davranacağımıda şaşırdım bende aynı şeyleri yaşadığım için biliyorum o durumda çok alıngan oluyoruz ama herşeyden rabbimden dua etmekten başak bişi yapamıyorum ne bir illet miş bu ya allhım düşmanıma bile yaşatmasın kimseyi bu durumla sınamasın rabbim en kısa zamanda hepinize mucizelerinizi bağışlasın kucağı boş olan kimse kalmasın inşallah. burdada inşallah şu mübarek günlerde her gün hergün hamiş haberi alırız

ama şunuda görüyorum ki çok şükür listemiz yüzü buldu bn kayıt o lduğumda yarıda bile değildi heralde. inşallah 200 leri 300 leri buldurucaz hepbirlikte
çok üzgündüm sizlerlede paaylaşmak istedim.
canım üzüldüm ya...
onca hasretten sonra kaybetmek çok zor...
rabbim sabır versin...

Kızlar çok sıkıldım artık çok çok çok bu iş beni iyice bunalttı muhasebeciyim güya firma yetkilim izinde ben sürekli araıyor ödemeleri takip et onu ara bunu ara şundan ödeme iste falan neyse yapıyorum ama bir firmayı çok kez arattırdı bana bugünde artık firma muhasebecisi ağzına geleni saydı bana sinirden elim ayağım titredi firma yetkilimiz msneden yaazar bana ne oldu konuştunmu diye telefondaki kadın ayrı sayar bıktım yaa allahım sabır ver diyorum içimden işimdir yapıcam tabi ama kendi hayatımda birinden kendi param dahi almakta zorlanırken bu durum çok gücüme gidiyor yazıp rahatlamak istedim kusura bakmayın
allah yardımcın olsun canım...işin çokzormuş....
herkese hayırlı cumalar cumanız mubarek olsun bugun doktora kontrolum vardı gıttım cok sukur kalp atıslarını duyduk sızlerle paylasmak ıstedım Rabbım herkese saglıklı sıhhatlı yavrular nasıp etsın bu mubarek ayların yuzu suyu hurmetıne
çok şükür canım...
peki kaçıncı haftasında duydunuz...

Fadikcim yazmışsın degerleri...
direkt tüp bebek raporu veriyor hastaneler o degerle, dediğin gibi aşılama bile önermiyorlar...
Bu kadarı olduysa, RABBİİM istiyor artık bu bebeği sana nasip etmeyi, gerisi gelir hayırlısıyla, korkma artık bence....
Eşi azospermli olan arkadaşdan sonra bu 2.mucize bu hafta ögrendiğimiz....
Rabbim bu 3 ayları hayırlı kılsın hepimize inşALLAH....

evet canım mucize oldu biraz...
darısı başınıza...
rabbim banada sağlıcakla kucaklamayı nasip eder inş...

Son düzenleme:
selam kızlar gelen gıden yok..
enıkazya rabbım kucagına aldıgın gunlerıde gostersın ınsaallah..
fadıkım ben dun adet oldum canım.nasıp ıste.tatıldede yakalayamamısız bebkımızı...

Kızlar lütfen dua edin eşim 3 ay sonra ilk kez spermiyogram yaptıracak yarın inşallah bizdede çıkış olur lütfen dua edin bide hormonlara baktıracağız allahım bir muceze olsun lütfennn

selam canım belginciğim inşalh çıkışınız olur bu güzel günerin yüzü suyu hürmetine rabbim hepimizn yüzünü güldürsün biz daha çok başındayız ama sizinşallah meyvelerinizi alırsınız

Belgincim Güzel haberini bekliyoruz arkadaşım inşALLAH...
Ama yükselme olmamışsa da üzülme emin ol vardır bi hayır bilmediğimiz bi hyerde...

arkadaşlar bu ay adet bittikten sonra rahim filmi çekilmeye gitcem.dr umun özel muayene yerine gidip dr umla beraber anlaşmalı olduğu laboratuara gidip orda çekecekmiş.sizce bi sorun çıkarmı ne de olsa hastane ortamı değil.dr uma güvenim sonsuz ama hastane ortamı değil ya biraz korkuyorum.sizce napsam bişi olmaz değilmi.ha bu arada fiyatı 300 tl dedi ama bana 250 tl ye çekecek.fikirlerinizi bekliyorum..

arkadaşlar bu ay adet bittikten sonra rahim filmi çekilmeye gitcem.dr umun özel muayene yerine gidip dr umla beraber anlaşmalı olduğu laboratuara gidip orda çekecekmiş.sizce bi sorun çıkarmı ne de olsa hastane ortamı değil.dr uma güvenim sonsuz ama hastane ortamı değil ya biraz korkuyorum.sizce napsam bişi olmaz değilmi.ha bu arada fiyatı 300 tl dedi ama bana 250 tl ye çekecek.fikirlerinizi bekliyorum..

ya neden boşu boşuna para veriyorsun anlamadım hastanede yaptırsan çok basit bir işlem için ne kadar fazla ama sen bilirsin yinede ben bildigim için biliyorum belki bende senin gibi olsam bende özelde yaptırıdım gerek yokkkk

selam canım belginciğim inşalh çıkışınız olur bu güzel günerin yüzü suyu hürmetine rabbim hepimizn yüzünü güldürsün biz daha çok başındayız ama sizinşallah meyvelerinizi alırsınız
canım kelsaydı ama malesef yine sıfır çıktısenağlama

canım bende bu istasyonlar zararlı diye duydum ama iyi bilmiyorum...

raabbimin mucizesi çok...
şu müberek günler hürmetine sizin de yüzünüz güler inş.

canım diğer değerleriniz iyi sayılır... inş. morfolojide azda olsa artarda şansınız çoğalır
allah yardımcınız olsun.

canım üzüldüm ya...
onca hasretten sonra kaybetmek çok zor...
rabbim sabır versin...

allah yardımcın olsun canım...işin çokzormuş....

çok şükür canım...
peki kaçıncı haftasında duydunuz...

evet canım mucize oldu biraz...
darısı başınıza...
rabbim banada sağlıcakla kucaklamayı nasip eder inş...
canım arkadaşım malesef allahım mucizesini bize göstermedi yine elimizde sıfır yazan bir kaatla döndük evesenağlama
Belgincim Güzel haberini bekliyoruz arkadaşım inşALLAH...
Ama yükselme olmamışsa da üzülme emin ol vardır bi hayır bilmediğimiz bi hyerde...

canım arkadaşım keşke sperm olsada yükselse canım benim eşimde hiç çıkış olmuyor malesef azolu benim eşim ama inşallah allahım senin sesini duyar ver bir gün çıkış olurda çogalmasını bekleriz allah büyük..

ya neden boşu boşuna para veriyorsun anlamadım hastanede yaptırsan çok basit bir işlem için ne kadar fazla ama sen bilirsin yinede ben bildigim için biliyorum belki bende senin gibi olsam bende özelde yaptırıdım gerek yokkkk

gideceğim özel hastanede 200 tl istedi.ama bir gitmeye yapmayacak bana gel git yaptıracak.baştan beri keni özel dr uma gidiyorum o hemen yapcak.hem ben parasında değilim sadece has. ortamı değil ya ,farkeden bişey olurmu onu merak ediyorum.cvpın için sağol cnm

canım kelsaydı ama malesef yine sıfır çıktısenağlama

canım arkadaşım malesef allahım mucizesini bize göstermedi yine elimizde sıfır yazan bir kaatla döndük evesenağlama

canım arkadaşım keşke sperm olsada yükselse canım benim eşimde hiç çıkış olmuyor malesef azolu benim eşim ama inşallah allahım senin sesini duyar ver bir gün çıkış olurda çogalmasını bekleriz allah büyük..

belgincim üzülme şu mübarek aylarda inş düzelir hem fadikten şunu öğrendik 1 taneyle bile hamile kalınabiliyomuş bunun için umutlarımız hiç tükenmesin tese yle sperm bulamıyolarmı????

X