Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
canım çok sevindim allahım kucağına almayıda nasip etsin inşallah.

hayırlı olsun canım çok büyük bi mutluluk dimi
allah bütün arkadaşlarımıza nasip etsin

allah yardımcınız olsun canım inşallah herşey gönlünüzden geçen gibi olur

sagolun arkadaslar Rabbım herkese tattısın bu duyguyu ınsallah burdakı bebek hasretı ceken arkadaslar Rabbım tez zamanda tattırsın .Benım bugunlerede kafamı kurcalayan bırsey var yenı tasındıgımız bınanın catısında baz ıstasyonu varmıs zararlarından cok korkuyorum dılekce verdı gelıp ıncelensın yaydıgı dalgalar ne boyutta dıye cevrenızde boyle yerlerde oturanlar varmı cıddı rahattsızlıklarını gordugunuz oldumuohaoldumsmileohaoldumsmile

enikazya kalp atışlarını çok şükür duymuşsunuz. sonuna kadar sorunsuz bir hamilelik geçirirsin inşallah

aymesim çok sağol. ne yapalım olan oldu artık yapacak bişi yok ancak dua edip destek olabilirim başka elimden bişi gelmiyo.

yarın kızını göreceksin ha hasretlik gidereceksiniz allahım esirgesin ikinizide

arkadaşım sagol canım benim inşallah yarın bende sevinçle gelirim bu topiğe.canım demek yeterciğim giremiyor yaa üzüldüm.Şeniz.
belgincim inşallah sperm çıkışı bulunur canım dualrım seninle allah yardımcın olsun

sagol canım arkadaşım inşallah allahım dualarımızı kabul eder ve bir mucize olur:1hug::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq: olur.:Saruboceq:

yok canım bulantı başlamadı...
bel ağrısı fazla bende...birde afedersin gaz olayı var bir vakit namazı zor kılıyorum

başlamasın işallah.gaz olayını sorma hiç ilk haftalarda öldürdü beni.bi sancı yapıyordu diyordum kesin düşük yapıyorum.allah yardımcın olsun sorunsuz geçirirsin 9 ayı.:Saruboceq:

canım bende bu istasyonlar zararlı diye duydum ama iyi bilmiyorum...

Kızlar lütfen dua edin eşim 3 ay sonra ilk kez spermiyogram yaptıracak yarın inşallah bizdede çıkış olur lütfen dua edin bide hormonlara baktıracağız allahım bir muceze olsun lütfennn
raabbimin mucizesi çok...
şu müberek günler hürmetine sizin de yüzünüz güler inş.

fadikciğim ; hamileymişsin çok sevindim...
Rabbim tamamına erdirsin...
hayırlı eylesin..
darısı bizlerin başına inş.
sağol canım darısı başına inş.

sağol canım darısı başına inş.

canım diğer değerleriniz iyi sayılır... inş. morfolojide azda olsa artarda şansınız çoğalır
allah yardımcınız olsun.

canım üzüldüm ya...
onca hasretten sonra kaybetmek çok zor...
rabbim sabır versin...

allah yardımcın olsun canım...işin çokzormuş....
çok şükür canım...
peki kaçıncı haftasında duydunuz...

evet canım mucize oldu biraz...
darısı başınıza...
rabbim banada sağlıcakla kucaklamayı nasip eder inş...

Son düzenleme:
selam kızlar gelen gıden yok..
enıkazya rabbım kucagına aldıgın gunlerıde gostersın ınsaallah..
fadıkım ben dun adet oldum canım.nasıp ıste.tatıldede yakalayamamısız bebkımızı...

Kızlar lütfen dua edin eşim 3 ay sonra ilk kez spermiyogram yaptıracak yarın inşallah bizdede çıkış olur lütfen dua edin bide hormonlara baktıracağız allahım bir muceze olsun lütfennn

selam canım belginciğim inşalh çıkışınız olur bu güzel günerin yüzü suyu hürmetine rabbim hepimizn yüzünü güldürsün biz daha çok başındayız ama sizinşallah meyvelerinizi alırsınız

Belgincim Güzel haberini bekliyoruz arkadaşım inşALLAH...
Ama yükselme olmamışsa da üzülme emin ol vardır bi hayır bilmediğimiz bi hyerde...

arkadaşlar bu ay adet bittikten sonra rahim filmi çekilmeye gitcem.dr umun özel muayene yerine gidip dr umla beraber anlaşmalı olduğu laboratuara gidip orda çekecekmiş.sizce bi sorun çıkarmı ne de olsa hastane ortamı değil.dr uma güvenim sonsuz ama hastane ortamı değil ya biraz korkuyorum.sizce napsam bişi olmaz değilmi.ha bu arada fiyatı 300 tl dedi ama bana 250 tl ye çekecek.fikirlerinizi bekliyorum..

ya neden boşu boşuna para veriyorsun anlamadım hastanede yaptırsan çok basit bir işlem için ne kadar fazla ama sen bilirsin yinede ben bildigim için biliyorum belki bende senin gibi olsam bende özelde yaptırıdım gerek yokkkk

canım kelsaydı ama malesef yine sıfır çıktısenağlama
canım arkadaşım malesef allahım mucizesini bize göstermedi yine elimizde sıfır yazan bir kaatla döndük evesenağlama
Belgincim Güzel haberini bekliyoruz arkadaşım inşALLAH...
Ama yükselme olmamışsa da üzülme emin ol vardır bi hayır bilmediğimiz bi hyerde...

canım arkadaşım keşke sperm olsada yükselse canım benim eşimde hiç çıkış olmuyor malesef azolu benim eşim ama inşallah allahım senin sesini duyar ver bir gün çıkış olurda çogalmasını bekleriz allah büyük..

gideceğim özel hastanede 200 tl istedi.ama bir gitmeye yapmayacak bana gel git yaptıracak.baştan beri keni özel dr uma gidiyorum o hemen yapcak.hem ben parasında değilim sadece has. ortamı değil ya ,farkeden bişey olurmu onu merak ediyorum.cvpın için sağol cnm

belgincim üzülme şu mübarek aylarda inş düzelir hem fadikten şunu öğrendik 1 taneyle bile hamile kalınabiliyomuş bunun için umutlarımız hiç tükenmesin tese yle sperm bulamıyolarmı????

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…