Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

evet 3 spermle dedin yanlış anlamadım dimi neler var neler oluyo böyle şeylerin adı muzice işte o arkadaşın sevinci nasıldır düşünemiyorum bile

evet çok mutlu hepimiz sevidik olmaz diye bişey yok bizede umut oluyo topik bayram yeri gibi..

fadikçim eşim test yaptırdı demişti kaç çıktı sonucu yükselmişmi değerleri eğer yükselmeden olduysa uğraşmak boşuna mı verecek olan rabbim her halukarda veriyomu diye yazarsan sevinirim bir de bu ay su buhar olayını yaptınmı sanırım sadece gecen ay yaptın

yok canım daha sonuçları almadık....
cuma alırız herhalde...
elime geçince sizinlede paylaşacağım...

amcam vefat etti belgin kaç gündür ona gidip geliyoruz pek bakamıyorum pc ye sizler napıyosunuz...
başınız sağolsın canım...

kızlar şimdi haberlerde NESRİN SAVAŞ arkadaşımızı gördüm eşine kavuştu şükürler olsun ağlıyodu allah bir daha ayırmasın.
evet canım bende izledim...ben bile ağladım nesrin nasıl ağlamasın...

fadikcim listeyi yayınladın mı canım..benideekldin sanırım..bu arada bizim azosperm topiğinden bugün bir arkadaşımız daha hamile olduğunu öğrendi..çok mutluyuz valla..bize umut oldu gerçekten..
yok canım daha yayınlamadım...
tama senide ekleyeceğim ...

uykularınmı kaçıyor güzel anne adayı canım ya çok mutluyum senin adına bide bugün azolular topiğinde bi arkadaş eşindeki 3 spermle doğal yolla hamle kaldı bunu duyunca bende çok umutlandım demekki imkansız diye bişey yok allah verdikten sonra...

şirinem geçmiş olsun canım..
çabuk atlatırsın inş..
kızdıran adamıda Allah bildiği gibi yapsın..

belgin bence de çektirsen iyi olur canım..
kendi adıma beklemezdim bile..

nurcan başın sağolsun canım..
Allah sabır versin geride kalanlara..
inş pazartesi güzel sonucu alırsın..

melonym iyi tatiller sana da..

neyse canım ben çıkıyorum iyi geceler sana..

evet canım biraz uykularım düzensiz ama en çokta sıcaktan...

canım çok sağol Şenizopuyorumnanaktaninş bande sizler için sevineceğim...

evet o arkadaşınıza da çok sevindim canım biizm topiktede vardı bir azolu arkadaşımız tüp bebek denemesinden sonra doğal yoldan hamile kaldı...
rabbim istedimi engel yok ...

canım kusuruma bakma mesajlarını daha yeni okudum
pc başında değildim o yüzden yeni gördüm...

Eşi azospermi olupta hamile kalan arkadaşı tebrik ediyorum ve hakkaten mucizlerini gösteriyor RABBİM bize- bizde sıkı tutalım işi en iyisi, tüp bebege ümit bagladık şyce doğal yolunda gereklerini yapalım en iyisi.....,

Nurcan başın sağolsun- streste hiç iyi gellmez sana şu sıralar ama vardır RABBİM in bi bildiği.......

sonra falan tüp bv
Nermin Saracoğluhocanın cayını 6 ay mı kullanmak gerekiyormuş.. 72 günde yenilenmiyormmuydu spermler?? 3 ayda yeter aslında di mi? TÜp bebek biizm 3 ay sonra falan denk gelecek.. başlasamıki eşimde o caya, heveslendim siz baya olumlu düşününce cay hakkında....

Son düzenleme:
Kızlar bu sabah Nesrini TV de gördüm. Kanal D haber korsanlar tarafından kaçırılan gemi mürebattının Türkiye dönüşünü gösteriyordu Nesrinle röportajda vardı çok etkilendim. Nesrinin eşi gemi kaptanıymış. Eşiyle buluşmaları çok duygusaldı allah bir daha böyle bir şey göstermesin.

olsun canım ne kusuru..evet canım bu sıcaklar insanı uyutmuyor
Günaydın Topiğimopuyorumnanaktan
sanada günaydın canım..

evet bende izledim.nasılsın bacım görüşemiyoruz.

Kızlar Tekrardan Hepinize Günaydınnnnnnnnnnnnnnnnn

kızlar herkese hayırlı gunler..mısafırım var ıkıgundur gıremıyorum hıc..ama hep aklımdasınız.guzel haberler gelır ınsaallah sık sık..
benım adet sancılarım sıklastı.bugun yarın gelır tatlıbela..
hayırlısı artık..

yok canım bize şimidlik 3aylık çay gönderdi.duruma göre bakacaz.artış olsa bile hamilelik olmazsa bir 3ay daha devam edecez.devam etmezsek değerler tekrardan düşer diye korkuyorum.zaten hocamızda 3 ayın sonunda olmazsa hemen telaş yapmayın bir kaç ayda olmasını bekleyin dedi.normalde tedavi süresi 3 ay canım kullanabilirsiniz.

canlarım bugün akşama misafirim var akşam üzeri giremeye bilirim yarın görüşürüz..

evet canım rabbim bir daha yaşatmasın...
bu arada hoşgeldin canım...

kolay gelsin fatmacımopuyorumnanaktanevet inş güzel haberler alırız....
adet içinde hayırlısı....

canlarım bugün akşama misafirim var akşam üzeri giremeye bilirim yarın görüşürüz..
sanada kolay gelsin elgincimopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…