Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
fadikçim nasılsısın canım gördüm aşağıda seni
ne yaptın buhar işini ameliyettan bu yana nasılsın

cokmu sordum ne

çok geçmiş olsun canıma.s.mesajının sonunu okuyunca benim ameliyattan sonra dr un konuşması geldi aklıma...
ben sadece tanı amçlı laparoskopi olmuştum ama dr gelip bana öğle birşeyler sayınca donmuştum...
canım inş cidid birşey değildir ama açıkcası ben birşey anlamadım...
yapışıklık öğle anında belli olumuki?
birde sağ yumurtalıkta iş yok demekle bitmez canım çok takılma bence...
birde sağ olmasa bile tek tarafta yeter...
benimnde tek tüpüm tıkalı ve açılmadıda...
hayırlısı canım allah yardımcın olsun....
haaa canım bence birde burda dr a git...iyi bir dr yada üniv. hastanesi olabilir...
hiçbirşey yapmasalar bile hiç değilse iyice durumunuzu konuşup anlarsınız...

analdım şekeropuyorumnanaktan

kaynanana geçmiş olsun canım...sanada kolay gelsina.s.
nereye gidiyorsunuz fatımacım?

fadikçim nasılsısın canım gördüm aşağıda seni
ne yaptın buhar işini ameliyettan bu yana nasılsın

cokmu sordum ne

sağol canımopuyorumnanaktan
buharı geçen ay yapmıştım ama adet oldum....
şuan da yumurtlama zamnları ama nedense hiç elim kolum kalkmıyo...
buhar yapmayacağım ama normal çalışma olur tabi...
hayırlısı canım...
sen nasılsın canım...

merhaba kizlar
beyza nur cok gecmis olsun canim ne desem bilemedim
Allah yazdiysa onunde hic birsey duramaz kisa zamanda bebisin sana merhaba der insallah

kizlar ben galiba usuttum ya burada havalar cok sicak gece yatarken vantilotoru calistiriyoruz ustumuze dogru dunden beri sol kaburgam agriyor derin nefes alamiyorum ve yatakta donerken agriyor
keske dikkat etseydim ya
buhar isini deneyecektim ama sicaklardan fadigimin dedigi gibi kolum kanadim kalkmiyor
bu saat oldu yeni yemek yicem istahim hic yok ama kilolarda gitmiyor yani :)

Son düzenleme:

canım bu gibi durumlarda doktorun moral vermesi de önemli. ama okadar çok bu tür durumlarla karşıkarşıyalarki bizlerin psikolojisini bazıları hiç önemsemiyor. boşver doktoru kafana takma.doktormu bitti ülkede birdolusu var.sana tavsiyem bir doktora hapsolmayın.kendi doktoruna git.yetmezse başka doktorlara git.onlarında görüşlerini al.acele etme.bu işler aceleye gelmiyor.iyice araştır.içine sinsin.

nasılsınız kızlar brkaç gün giremeyecegim malum yaz geldi miafir var fırsat buldukca girerim beni unutmayın byyy

geçmiş olsun canım...dikket et kendine...
vantilotör çok sağlıksız canım...
insanı hasta ediyoo...
bizdede eşim bazen açar ama hepte hasta olur...

canım sıcak için buhardan vazgeçme ama rahatsızsın...

minoşum sana da geçmiş olsun canım..
bir de üstünüze doğru açmışsınız tutulursunuz tabi canım yaa..
havaya çevirin artık esintisi az çok gelir.. böylesi kötü..
inş çabuk düzelirsin..

fatıma geçmiş olsun Allah şifasını versin..
sana da iyi tatiller canım..

cok sagol canim
evet ilk defa onun yuzunden hasta oluyorum
ama gece uyurken hep acik biraktik esim cok terliyor cunku
ee ayni yatakta oldugumuz icin sifayi ben kaptim

canim bu ay gecti artik 23. gunum olduda son iki gundur yumurtlama zamaninda gelen akintilarim var incir kuru yapmistim bu ay gecen ayda aynisi olmustu ona bagliyorum
ama degerlendirmeye calisiyoruz tabi :kedi:
buharida onumuzdeki aya insallah

cok sagol canim
sorma kendimiz kasindik ama havalar cok sicak ya
sadece bacaklara dogru tutuyorduk onu olan banaa oldu iste

kızlar benim canım çok sıkkın...
aslında bunları buraya yazmamın hiç bir faydası yok yazarkende rahatsız olacağım ama birileriyle paylaşmassam bu beni yiyip bitircek...

eski arkadaşlar hatırlar abimmin boşanacağını yazmıştım ikide yeğenim var 1 ve beş yaşlarında...
o zamnlar çok şeyler oldu şey de denmez ama kısa keselim...
işte neler neler karokollar ve ne kötülükler vs.ve eşyaları bile bölüp yengem evden ayrıldı...
ben sadece abime destek amaçlı telde konuştum abim kesin silip atmıştı tek derdi çocukları ona vermemek çünkü yengemin pskolojik sorunları vardı ve iyi bir anne olamzdı...
hep çocukları nasıl alsam alırsam nasıl bakacağımdı...
annem bakamazdı çünkü abimle babamın arası iyi değil ve babam izin vermez...
aslında tek seçenek bendi ama tabi diyeyemezdi...
açıkcası benimde ortamım müsait değil eşimin abileiryle aynı binada kalıyoruz ve ne kadar dikket etsem çocuk sonuçta...aynı binada olmaz ve isteemzlerdi...
ben eşime bakabilirmiyiz hiç demedim ama istemediği belliydi...
biryandanda yengemin çocuklara bakamıyacağını iyi biliyodu ve birgün abimle eşim msn de sohbet ederken biizmki ya bakamassanda yurda veririsin yurt onda kalmaktan daha iyidir demiş...ben yazdıktan sonra okudum...
tabi eşim burda çok büyük hata etti bunu asla dememsi lazımdı...
çok çok kızdım ama bu kızgınlığı kavgaya dönüştürmedim ona tek bediğim eğer senin abinlerin başınada birşey gelirse o zaman direk bizde çocukları yurda veririz...
hem ne olursa olsun istemiyoda olabilirisn bari çeneni tut...herkes o bişe diyebilir ama senin o lafı demeye hakın yok dedim...
ama olan olmuştu...daha ne çaresi var söz ağızdan bir kere çıkıyo...
abimle bunu hiç konuşmadık ama darıldığı çok belliydi...

neyse diyecesiniz sonuç nee...
abimler mahkeme günü yaklaştığında boşanmaktan vaz geçmişler abimin tek nedeni çocuklarıydı....yengemde yaptıklarından çok pişman olmuş ve eve döndü...
tabi okadar kötülükler kötü sözler olduki abim affetti ama biizm aileden hiç kimse affetmedi...
annem bile artık abimle bile pek konuşmuyoo...
ben yengemle hiç muhatap olmadım ne kötü nede iyi...abimimlede çok konuşmasam bile çocukları var ne diyeyim yani kızmadım...

gelelim bunları niye anlatıyorum çoktandır bunlarla konuşmuyorum ya onlara kızdım diye çocuklarlada ilşkiyi kesmeyeyim dedim...
geçenlerde yeğeninim ilk yaş gününü kutlamışlar ve msn de resim paylaşmışlar her ikiside.... bende resimlere baktım ve bakmışken resmin altına mesaj yazayım dedim...
ben abimin msn sine yazdığımı sandım meğer yengeminmiş ikisinin resimleride aynı...
öncelikle çok güzel bir pasta vardı gelin bebek şeklinde...
ooo yeğenimin ismini yazarak canım bizim böyle hiç pastamız olmadı çok şanslısın bitanem nice yıllara dedim...
tabi bu bizim lafını ben kendi adıma kullndım yani benim böyle pastam olmadı... tabi sağolsun yengecim bizim bebeğimiz olmadı diye böyle pastamız olmadı anlamış...

ya ben hayatımda böyle bir insan görmedim duymadım...
3 gündür msn sindeki iletilerle beni deli etti...hergünde değişiyoo...

aylardır benim ileitimde bir söz vardıya "günahlara kefarettir gönüldeki keder mevlam ihmal değil imtihan eder"yazıyordu...

ilk iletisine aynen şöyle yazmış...
sizz gönüldeki keder diyip durun atı alan üsküdarı geçti bile hay hayt...
bugünde şöyle yazıyo "meyvasız ağaç kurumuş dala benzer"...
üstelik resimlerin altında "meleklerim her ne kadar sizi kıskananlar olsada mevlam kalbinde iyilik olan hekese evlat versin"....

benim başka hiç bir eksiyimi görmediği için beni burdan vurmaya çalışıyoo...ve ben bunu hiçkimseye söylemiyorum...
şimdi ona neden böyle yapıyon desem ben sanamı dedim sen neden üstüne alınıyon diyecek...

ve bunları eşim yurda verin dediği için yapıyor bence...
yoksa ben ona hiç bulaşmadım tek bir kelime bile etmedim...

Son düzenleme:
canim olan bitene birsey diyemem
artik barismislar abin yengeni kabullenmis

ama yengenin yaptigi cok ayip nasil bir insan karsisindakini imrendirmek icin inat yapar gibi boyle mesajlar yazar ya
aklim almiyor tamam esinin agzinda bir laf cikmis dusuncesizce
ama karsiligi boyle olmamali ya cok uzuldum
ben senin yerinde olsam okkali bir cevap bulup msn iletime yazardim bir sinirle
ama sakin dusununce cevap bile verme bosver
Allah yukarda goruyor o biliyor
aslinda aklimdan bir dunya sey geciyor ama kelimelere dokemiyorum su anda
fadigim sen sakin uzulme emi zaten abin bile mecburen yavrulari icin kabullenmis onu baksana dengesizmis zaten (bu lafi soyledim diye kizma bana lutfen)

ahh canım benimde iletiye yazacak çok şey geldi aklıma ama inan onunla laf dalaşı yapılmaz...
o benim hayattaki tek eksiyimden vurmaya çalışıyoo...
ama onun hayatına bir girsem hiç çıkılmaz....
ama sabrediyorum...allah islah etsin rabbim akıl fikir versin...

şimdilik maşallah abimle çok iyiler inş hep öğle olur bişe demiyorum...
ama ailede herkes sırtını dönmüşken (annem babam dayımlar dedemler amcam kuzenler kısaca herkes) ben dedim arayı biraz düzelteyim çocuklar yapa yanlız olmasın...inanın herşeye rağmen onlara gitmeyi bile dişünüyordum...
rabbim hiç kimsenin aileisnde böyle huzursuzluklar vermesin...
hani bir laf varya "atsan atılmaz satsan satılmaz"aynen öğle...

sağol minoscumopuyorumnanaktan üzülmmemeye çalışıyorum işte...

o zaman bosver canim ya oyle insanlar vardirki ne kadar hakli olursan ol hep alttan vurup kendilerini hakli cikarirlar oda oyle birisi demek ki once kendi hayatina baksin o
hepimizin cevresinde kendini bilmez insanlar var sabredicez canim Allah goruyor
seni cok optum canim Şeniz

fadikcim hiç kimsenin ne olacağı belli olmaz.kuru dala can veren rabbim sizlerede evlat nasip eder.dengesiz laflar yazmış takma hiç sen allah büyük.

evet canım sabırdan başka birşey elden gelmiyo...

bend eseni öptüm şekerŞeniz

fadikcim hiç kimsenin ne olacağı belli olmaz.kuru dala can veren rabbim sizlerede evlat nasip eder.dengesiz laflar yazmış takma hiç sen allah büyük.
canım zaten akıl mantık sahini bir insan bunları yazmaki...
hemde hayatında o kadar hatası varken...
neyse canım boş verdim zaten...

ay canım benim yaaa..
kıyamam sana..:teselli:
nasıl bir insan bu yengen?
insanın böyle biz üzüntüsü,eksiklikmiş gibi yüzüne vurulurmu?
dolmuşsun tabii haklı olarak..
çok üzüldüm tatlım senin adına..:sinifsinif:
takma dicem ama olmuyor biliyorum..
hepimiz neler neler yaşıyoruz ama bir şekilde rabbim sabrını veriyor çok şükür..
benim de kayınpederle sorunlarım var bugünlerde..klava:
bizde ters..kayınvalidem çok iyidir ama kayınpederim huysuzun suratsızın tekidir.
ben allaha havale ediyorum artık..sen de öyle yap..
şu mübarek günlerde gıybet edip bir de böyle değmeyecek insanlar yüzünden günaha girmeyelim canım benim..
allah yardımcın olsun..

canım başka bir doktora daha mutlaka görün derim..
belki o 1 sene korunun demeyecektir..
hem biliyorsun rabbime herşey kolay..
doktorların yapışıklık var,hamile kalman imkansız dedikleri nice bayanlar bile hamile kalıyor..
hem benim de tek tüpüm var ama biliyorsun hamile kalmıştım..
üzülme canım..her işte bir hayır vardır..
meleklerimizi hep en hayırlı zamanlarda gelsinler istemiyormuyuz?
biz bilemeyiz ne zamanın hayırlı olacağını..
allahım hakkımızda hayırlısını nasip etsin..

geçmiş olsun canım..
kas gevşetici kremler var..
onlardan sürsen çok iyi gelir..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…