Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

sagol canım İNŞALLAH RABBİM bizede nasip eder hayırlısıyla hamile kalmayı anne olmayı

canım hayırlısı olsun.vaktini bekliyor ummadığın anda gelir işallah bebişin.

iyi gidiyor canım çok şükür darısı sana.değerin yükselmiştir aynen bende acaba acaba diye diye bu zamana kadar geldim.doğana kadarda böyle gidecek işte.hayırlısı olsun işallah.

hoşgeldin canıma.s.
adet için dr görün istersen canım...

insan ne kadar çok ümüt ederse o kadar çok üzülüyor...
ama hayırlısı canımopuyorumnanaktan

paylaşımalrın için sağol canımopuyorumnanaktan
çok şükür rabbim senin yüzünü güldürdü...sıra bizde artık...

iyi gidiyor canım çok şükür darısı sana.değerin yükselmiştir aynen bende acaba acaba diye diye bu zamana kadar geldim.doğana kadarda böyle gidecek işte.hayırlısı olsun işallah.[/QUOTE]
bugun test verdım sabah 276. oranıda varda hatırlamıyorum telefon edıp sordum sızce ıyımı

yerimseniben

kızlar merhabalar..
enıkazya degerın cok guzel masallah.kafana takma canım..allahın dıledıgı olur..
herkez tatılde heralde hıckımseden ses cıkmıyor..
benımde kayınvalıdem amelıyat oldu.bugun eve gelıyor.bıraz onunla ılgılenırım.cuma gıbıde bız cıkıyoruz ınsaallah..herkese hayırlı gunler kızlar..fırsat buldukca gelırım yıne..

merhaba kizlar.. sizleri iyi gordugume sevindim..Koca bi MASALLAHHH hamislerimizee

Ben hiccc iyi degilim..Bebek dusunceesini kafamdan birazda olsa atmak icin kisacasi dusunmemek icin ise girdim kendimi sadece ise odakladim... ama olmadi ben uzak durdukca birseyler pesimi birakmadi..herseyi uzerime cekiyor gibiyim.
Biliyosunuz 1 kere tup bebek denedik ve sonuc negativti. sorun esimdeydi.

aslinda umudumu hic tukenmedi..Takiiiiiii!!!!!! Persembe gunu siddetli agriyla hastaneye gidene kadar..

ilk tup bebek denememde tedavi esnasinda kucuk bi kist meydana gelmisti.(cikolata kisti) bi kac kez doktora gittigimde doktor hersey yolunda demisti..

persembe gunu hastaneye gittigimde,aslinda adet sancisi gibi biseydi.adetlerim sancili gecer benim ..
doktor muayane etti ve cikolata kistimin agriya sebeb oldugunu soledi..4 cmlik mis..istersen laparoskopi ile alalim dedi.(sag tarafimda)
peki dedim vee ameliyati anlatmaya basladi. o gun ameliyata girdim..Sanssizlik yaa 1 saattlik ameliyatti..nedense 3 saat kadar surdu..
kendime geldigimde agrim felan yoktu gayet normaldim.sadece yorgun hissediordum kendimi..doktor bana aynen soyle dedi..

Kistinizi aldik... Yapisiklik meydana geldi.. ve sag yumurtaliginizin sansi pek yok...
saskindim(( hicbise diyemedim oracikda kaldim peki simdi ne olcakk..5 senelik evliyiz.okadar cok mucadele verdikki bunlari sizlerde biliyosunuz hepimiz bebek icin elimizden geleni yaptik veya yapmaya calisiyoruz..
1 sene boyunca kontrol hapi kullanmam gerekiyormus.. yani yine uzakda bebisim.. saten cok ara vermistik.. napalim yine beklicezz ALLAH dan gelen herseye ragziyizz

canım Allah çok büyük sakın ümitsizliğe kapılma.Daha önce bir arkadaş tanıkılarından birinin yapışıklık sorunu olduğunu söylemişti.Ama hamile kalmış.doktorlar şok geçirmiş.mucizeler işte.Rabbim ol dedikten sonra yapışıklık felan hikaye.Bol bol dua et.opuyorumnanaktan

beyza hoşgeldin canım..
geçmiş olsun..
sağlığın yerinde olsun da gerisi gelir boşver..
ben artık çok rahatım hiç aklıma bile gelmiyor ne doktor ne hastane göresim var bu aralar..
inş sende benim gibi unutur boşverirsin ve bu süreyi çok daha rahat geçirirsin..

sagol canimm.yapisiklik nedir nasildir ne gibi tehlikesi var hep yapisikmi kalcak hicbise bilemiyorum.yumurtaliklarimda gayet iyiydi.. doktorun agzindan lafi kerpetenle aliyosun sanki.bugun dosyaarimi alcak esim kendi doktorumdan randevu alcam ve ona gostercem rapaorlari..
haklisin canim rabbim ol derse olur.kimsenin kucagini bos birakmasin rabbim insallahh

sagol canimm.onemli olan saglik cook haklisin.cok ara vermistik.eylulun 10nuna ucak biletimizi aldiydik 2.tedavimize baslamak icin tr ye gelicektik.ama olmadi.. olsun napalim kafami toparlarim guzel bi tatil yaparim ailemle.1 sene daha bekleriz.5 sene bekledik..

beyzacım hoşgeldin çok geçmiş olsun.tek yumurtalıkla bile hamile kalma şansın çok yüksek.ama 1 yıl boyunca doğum kont.hapı kullanman neden gerekiyor anlamadım.keşke bi kaç doktora daha görünsen.

beyzacım hoşgeldin çok geçmiş olsun.tek yumurtalıkla bile hamile kalma şansın çok yüksek.ama 1 yıl boyunca doğum kont.hapı kullanman neden gerekiyor anlamadım.keşke bi kaç doktora daha görünsen.

h.b canim sagolasin..doktorum rusdu hic guzel aciklama yapmadi valla..sag yumurtamin pek sansi olmadigini soledi ve yapisiklik oldugunu soledi.. tahminim 1 sene hapi kullanmam o sorunlarin gitcegi.. cunku 1 sene sonra bebek dusunebilirsiniz dedi. kendi dktoruma gitcem canim. en iyi bilgiyi ondan alirim.

çok çok geçmiş olsun canım.inan böyle durumlarda ne diyecemi bilemiyorum.rabbim bundan aşağısına düşürmesin daha beterlerinden korusun,bebişinden kendiliğinden gelsin inş

beyzaacım geçmiş olsun canım bence başka doktorada görün derim ben eğer türkiyeye gelme şansın varsa burda görün

herşeyin hayırlısı canım herşeyden önce biz önemliyiz bence doktorların dediğini hiçç kafana takma hepimiz neler yaşadık walla bende düşünmüyorum artık ne ilaç ne doktor yüzü göresim var rabbim muhtaç etmesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…