Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
arkadaşlar hepinize tek tek yazamıyoarum inşallah hepiniz iyisinizdir kendinize iyi bakın...

sidelyam inşallah bu tedavi sonunda bebeğine kavuşursun.

inşşşşş canım arkadaşım inşşşşş nasılda ihtiyacım var onun varlığına bu aralar anlatamam...rabbim bütün can arkadaşlarıma nasip etsin inş en kısa zamanda :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq::Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

canım vallahi erteleyip duruyoruz bana kalsa hemen başlarımda eşim erteliyo sürekli şimdide ekime kaldı kpss sınavına girecekmş kafası dağılsın istemiyormuş bakalım hayırlısı inşallah o zamana kadar sen hamile olursun..

inşşşşşşşşş opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan bu ayda o kadar çalışma yaptım ki yada inş onun güzel sonucunu alırım buhar zeytinyağı....eşim ne diyo biliyomusun bu evden ne biçim kokular geliyor dicek diyor apart. kovulacaz senin bu buharın v.s. yüzünden diyor bende kimselere görünmüyorum kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

merhaba kizlar.. sizleri iyi gordugume sevindim..Koca bi MASALLAHHH hamislerimizee
darısı senın ve burdakı butun arkadaslarımızın basına ınsallah cok gecmıs olsun Allah sıfa versın ıcını bırz rahatlatsın dıye yazmak ıstedım eltımın kızının kucuklukten berı tek yumurtası var cok da ıyı calısmıyordu sımdı 3 oglu var ustelık dogal yoldan olmaz dıye korunmuyorlardı ama Rabbım dıleyınce oluyor yanı tek tup olmasının bır zararı yok ınsallah nıyetlerıne tez vakıtte kavusursun
canım hayırlı olsun.cok sevindim.daarısı hepimizin başına

amin insallah sizlerde burdan yazacaksınız hamıleyım dıye cok umıtlıyım sızlerden herkese Rabbım saglıklı hamılelıkler gecırtsınguclubacismile fadıkcım yengenın yaptıklarını yukarda Allah goruyor ona havale et o hakkından gelsın sen onun yaptıklarına yazdıklarına uzulmemeye calış heryerde boyle kotu ınsan vardır cok sukurkı esınle senın aranızı bozmuyor hıc olmazsa uzak bence mesafelı dur derım klava:klava:

bu arada kızlar hep 100.ncü ben olmak istediğimi yazmıştım ama başka canımızda olsa çok sevinirim bende bekliyorum merakla kimin olcanı
canım hala şansın varyerimsenibenhadi bakalım inşopuyorumnanaktan
birde 100. olma gayretini topikte hareket olsun diye çıkardık...
yoksa bütün arakdaşlar hamile kalsında kısa zamnda 100 ü farketmez...

canım vardır bundada bir hayır..eşin de haklı sınavı etkiler baya...
ekimede çok bişe kalmadı zatenopuyorumnanaktan

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
hadi bakalım canım inş işe yaramıştıropuyorumnanaktan

ah canım bu laf birazdaha uzun ve çok hoş bende bu lafı msn ye yazacaktım ama yazmadım...
ben onunla muhatap olmak istemiyorum:dilcikar:
SUSKUNLUĞUM ASALETİMDENDİR
HER LAFA VERECEK CEVABIM VAR...
AMA BİR LAFA BAKARIM LAF MI DİYE
BİR DE SÖYLEYENE BAKARIM ADAM MI DİYE...

sağol sidelyacığım bugün daha iyiiym artık çok takmıyorum....
ben bugüne kadar hiç isyan etmedim allahın izniyle etmemde...
bu benim sınavım belkide hiç olmayabilir...
rabbim beni bunla sınav ediyo elden birşey gelmez...
öğle insanlar varki çocuklarıyla sınav oluyorlar hepimiz duyuyoruz görüyoruz...
ne yapalım bizimkide bu rabbim beterinden korusun...
ha bu arada demeden edemiyeceğim yengemin de diğer evliliğinden çocukları var...
var demmez ya varmış diyelim çünkü biz yeni öğrendik...
onun imtihanıda bu çocuklarıyla...yıllardır çektiği hasreti bir yana koy yıllar sonra gelipte o çocukların ona ettiğini düşman etmez....
rabbim kimsenin başına vermesin...
iş böyleyken kendi derdine kendi imtahanına bakmıyor benle uğraşıyor...
allah ıslah etsin...

sağol fatımacım...artık boş verdim pek takmıyorum...
dediğin gibi eşimle arama girmemesi lazım bu olayların...
zaten tek bu nedenle eşimin o düşüncesiz lafına bile kavga çıkarmadım hiç birşey diyemedim halbuki eşime de çok kırıldım ama onalrın yüzünden mutluluğumu bozamam...

FADİĞİM üzeme kendini insanları anlamak zor bazen bende çok bunalıyorum...
evet canım insanları anlamak çok zor...
allaha havele ettim...

sağol canım artık takmamaya çalışıyorum...
eşimle sorun olmasın diyede ben uğraşıyorum...
mesala bu yazdıklarını eşime söylemedim söylemeyeceğimde...
söylesem kötü şeyler olur...

sağol canım artık takmamaya çalışıyorum...
eşimle sorun olmasın diyede ben uğraşıyorum...
mesala bu yazdıklarını eşime söylemedim söylemeyeceğimde...
söylesem kötü şeyler olur...
[/B][/QUOTE]

Fadikçim insan hayatta neler yaşıyor . Senin için bunları duymak zor ama yengen de daha yaşıyor ve ömrünüz varsa sende görürsün başına gelecekleri. Ona o evlatları veren de Allah. Kötü bir şey demiyorum, ama yaşa da gör diyorum. Kızdım bende gerçekten. Bu derdi bilmeyen anlamaz ne hissettiğimiziklava:

canım allah analı babalı büyütsün.:Saruboceq:

ben boşverdim canım:dilcikar:
kendisin imtahanıda diğer evlatalrı ama bunu anlamıyor işte...
ya birde benim üzüldüğüm nokta atsan atamıyorsun satsan satamıyorsun...
bunları bir başkasıyla yaşasaydım çoktan yolumuzu ayırmıştım...
ama uzakta da olsa yeğenlerin annesi olduğu için bir ömür boyu bizimle olacak...

merhaba kızlar
nasılsınız, ben bir sıcak bir yağmur derken grip oldum malesef:gitme:

kendini bilmezin biri fadiğimi üzmüş klava:
boşver bee fadiğim allaha havale et,
birisini zayıf noktasından vurmak ne gibi bir zevk verir bunlara anlamam :umursamaz:
rabbim ıslah etsin inşallah :teselli:

bademcim gözün aydın
yavrucuklarını rabbim size bağışlasın :Saruboceq:
isimlerini merak ettim doğrusu :ecrin_bebek::ecrin_bebek:

beyzacım geçmişler olsun,herşey allahtan canım
önce kendi sağlığımız bunda da vardır bir hayır
rabbim zamanı gelince,bir ol deyince neler olmazki :Saruboceq:

özel mesajları açıyorum tatlım :)

arkadaşlar hormonlarımla ilgili güzel gelişmeler var ,sevincimi ve kafama takılanları sizlerle paylaşmak istedim.geçen ay adetim gelmemişti dr gittim prolaktin 33yüksek ,tsh ve totalt4 de normal sınırı aşmamıştı ama yüksekti.dr prolaktine müdahale etmedi hoş ilaç verse bile kullanmazdım.adetim bitti bu ayki adetime 15 gün kala 15 gün soğan kürü yaptım.ama bu ayda adetim gelmedi.hani çok kötü üşütmüştüm ya 6 tane serum yemiştim sanırım ondan dolayı adetim gelmedi.neyse civanperçemi içtim 3gün falan beklesem gelcekti ama daha fazla beklemedim ,duphaston aldım içtim ,iki tablet içtim geldi.dr gittim bütün hormonlarıma bakılmasını istedim.bakmadı sadece fsh ,lh tsh ve total t4 de baktı.normal çıktı ,tsh ve t t4 bayağı düşmüş tam normal olmuş.
arkadaşlar sizce bu ayki adetim niye kendi kendine gelmemiştir(ilaçla geldi).herşey normal çıktı.ben üşütmüştüm ona bağlıyorum ama sizce nedendir.bu bakılan hormonlar normal ama diğerleri nasıl bakılmadı.herşey normal olsa adetim kendiliğinden gelmezmi.rabbim dr larsız koymasın ama dr ların eline de düşürmesin .

Son düzenleme:
kızlar selam

fadiğim yazını okudum bütün arkadaşlarımın dediği gibi el alem ne derse desin hadi hadi hadii hadi hadiiiiiiii

yani söylenecek söz yokki söyleyesin hem söylesen anlarmı ki sen cok olgun ve zarif bir kişiliğe sahipsin anladığım kadarıyla sana yakışmaz takılma uğraşma msn deden sil hem görmemiş olursun yerimseniben

yinede sen bilirsin tabiii

ayşecim rabbim sağlıklı hayırlı bir ömür versin bebişlerine darsı hepimize inşallah

minoş cum walla buralarda kavruluyor bende üşüttüm sanırım hemde kasıklarımı geçmiş olsun canım

nermincim baktınmı hamiş felan olmayasın kkısss olurmu kii haayerimseniben

merhaba arkadaşlar embiriyolarım beni bırakıyor. bu gün 2. gün ve geriye iki tane kalmış bu gün transfer edelim dediler. hazır değilim dedim. moralim çok bozuldu. gece 3 tane kalmış diye uyuyamadım. şimdi ise 2 tane diyor. ne olursa olsun bari üçüncü günü bekleyeyim dedim. YARIN TRANSFER GÜNÜM. dualarınızı bekliyorum. ilk denememde 24 tane yumurtam olmuştu. dört tane transfer edilmişti kimyasal gebelik oldu. şimdi ne olacak bilemiyorum. bana kalırsa hiç transfer yapmayacağım. boşu boşuna o kadar ilaç ve iğne yiyecem gibime geliyor. bi de üstüne kan pıhtılaşma iğnesi delik deşik olucam ben yaa. bu kafa ile her şey çok zor. evime gitmek istiyorum ben artık yaa mafoldumben

nurcan hayırlısı olsun.korkma nasipte varsa gelir bebişin.rabbim gözünüzde koymasın o mutluluğu yaşatsın hepinize.

sağol canım benim şuan doktordan geldim ilk iğnemide yptırdım doktorum o kadar iyiki insanın içindeki bütün korkuları alıp götürüyo izmirde olupta tüp bebek yaptırmayı düşünen varsa tavsiye edebilirim allah hepimizin hakkında hayırlısını versin inşallah çok mutluyum önüme gelen herkesi öpmek istiyorum:)))))))))kaydirigubbakcemile3

hamilemiiiiiiiiii oooo canım o bana öyle uzak bir şey geliyoki ..yok canım en son ilaç içip adet oldum ondan sonra dr a gittim.bişeyde anlamadım şuyun var demedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…