Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

Canım belli oluyor. Fotoğraflarınız herşeyi açıklıyor. Nasıl da sevgi ve tutkuyla bakıyorsunuz birbirinize. :asigim: Gözünün içi gibi bakıyordur sana eşin eminim buna. Bence bunun kıymetini bil. Hamile olup da eşlerinden hakettikleri değeri göremeyen çok kadın var. Sen öyle olmak istermiydin mesela. Senin çok güzel bir yuvan var. O yuvaya bir melek katılacak buna inanıyorum. Beyazmelek'in gelecek canım. Sen hiç sıkma canını. Seni çok seven biricik kocişini de üzme. Allah mutluluğunuzu daim etsin inşallah. :Saruboceq:

Almazmıyız hiç bitanem. Hoşgeldin aramıza. :1hug: Öncelikle aşılaman hayırlı olsun. İnşallah sonucu pozitif olur. Olmazsa da kendini hiç üzme tamam mı. Bizler burdayız ve senin destekçiniz. Bebiş gelicek bir şekilde. Rabbim sana da bağışlayacaktır. Sadece sabırla beklememiz , üzerimize düşenleri yapmamız ve bol bol dua etmemiz gerekli. Güzel paylaşımlarda bulunuruz dilerim. a.s. Burası KK'da kendi içinde büyük bir ailedir. Sen de artık bu ailenin bir ferdisin. kaydirigubbakcemile5 Senin sevincin bizim sevincimiz , üzüntün üzüntümüzdür. Bizlerle herşeyini paylaşabilirsin. Yalnız hergün yoklama alıyoruz. İlk günlerden devamsızlıktan kalma olur mu? kaydirigubbakcemile3

azcık canım sıkkın
bu adam sürekli ilaçları aksatıyor :mymeka:
sabah 8:30da alması gereken antibiyotiği unutmuş ve gece 21:30da aldı
bunu ilk yapışı değil ben hatırlatmasam umrunda değil ben kızıncada üzülür gibi yapıyor
antibiyotik alıyorsan 1 saat bile geciktirmeyeceksin
yok yok adam edemeyeceğim ben bunu önemsemiyor işin ciddiyetini

Kizlar duydunuzmu, ayin 15. de KK da server tasima yapilacakmis.hihoyyyt

Bundan sonra sayfalar acilmiyor diye moralimiz bozulmayacak. kaydirigubbakcemile5

:lepi: Harika bir haber canım. :dance: Kim korkarmış hain lökositten. Halledersiniz siz. Buradaki herkesin halledemeyecek derdi yok maşallah. Ne azimli kadınlarız biz. kaydirigubbakcemile5 Allah da yardımcımız her zaman. Dualarımız hep kabul oluyor. Birşekilde hep mükafatlar alıyoruz. Değerler de düzelecek , asıl şimdi güzel günler sizi bekliyor. Meyvesini de verir inşallah tez zamanda , bebiş gelir. :CüvCüv: :Saruboceq: Şeniz

beyazmelek canım aynı duyguları hissediyoruz inan nolur üzme kendini
fadik ve minos hoşgeldiniz
bu arada bende adet belirtileri var ama hala olmadım davul gibi şiştim çatlıycamşakkıdıkaydirigubbakcemile

:jeyyar: Yoksam , keşkemmmmmmm. :dance: İnşallah yarabbim. :Saruboceq: Bu ay olmasa da öbür ay olsun mu en azından Allahım , ne olur ; sen bağışla. :Saruboceq: Arkadaşım da hamiş olsunnnnn. :Saruboceq: :CüvCüv: Şeniz :asigim:

Bende bir gün bu Pembe listeye yazılıcam Rabbimin izniyle hamişş kalıcamm buna yürekten inanıyorum ve hissediyorum :CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

Geçeceksin tabi balımmmmmmmmmm. :teytey: Şüphen olmasın. yerimseniben Seni kucaklayıp ben koyacağım oraya. :dance: Fazla kilo alma bu aralar heee kaydirigubbakcemile3

Canımmmmmm. Sen bebişini mi gördün. :1hug: Bizden de selam söleseydin. Bir daha gidişinde bizden selam söyle. Öpüyoruz bütün teyzeleri onu. (monitörü kaydirigubbakcemile3) Allah nazarlardan saklasın. Allah sağlıkla kucağına da almayı nasip etsin inşallah tatlım. Doktor tavsiyelerine uymaya çalış yine de elinden geldiğince. Okulda baya zor işin. kaydirigubbakcemile3

ben geldım kızlar nevro yoklama yapacaktı dun yok yazıldımmı??acaba 2gundur nete gıremedım sımdı gerıye doneyım bakalım yenı hamısler varmı cok merak ettım..sayfalarda cok bırıkmıs

Yok yazıldın tabi güzelim. Neyse bugün var yazacağız. İlk günün günahı olmaz. kaydirigubbakcemile3

Kızlar merhaba.Keske bende bugün test sonucları ile ilgili iyi seyler yazabilseydim sizlere benneyaptımki
Eşi tüm değerleri altüst olmus.Hepsi çok kötü durumda.+ aydır nasıl böyle bir değişme olur anlayamadım.Sok oldum kağıdı alınca.
Eşime diğer test ten farklı ok tiroid testi de yapmıslar.T3 ve T4 değerleride düşük cıktı.
Hemen İstanbuldaki doktorumu arayıp sordum ya test yanlıstır yada e hipotroid var dedi senağlama
Artık ne düşüneceğimi bilmiyorum.Acaba tiroidden kaynaklanması daha mı iyi.Acaba onun tedavisi daha mı kolaydır.Perşembe günü tekrar doktora gidicez
Hep Allahım hakkımızda hayırlısı nı ver die dua ettim.Ne olur rabbim dularımı kabul etmiş olsun :Saruboceq:

bademim sen çok azimli bir kadınsın var ya. İradene hayranım. Bir şekilde kilo almamak için dengelemişsin yediklerini. Programlısın ve bu çok hoşuma gidiyor. Bu azmin ve kararlılığın önünde duramaz hiçbir engel Allahın izniyle. :lepi: :lepi: :lepi: Şeniz :1rolleyes:

içim sıkılıyor yine olmadı biliyorum
:a015: :çok üzgünüm: :a015: :1no2:

Canım valla sorma geç girdim. Ancak oku falan , bak ne kadar geçti de mesajına cevap veriyorum.

Her sabah yataktan kalkmadan , aynı saatte , dil altından ölçeceksin canım. Ama hastalandığın günden itibaren ölçmen lazımdı. Şimdiki değerlere göre direkt birşey söylemek zor. Çünkü herkesin vücut sıcaklığı farklı oluyor. Ama benimkine göre kıyaslanrsan yüksek ve güzel. Allah gönlüne göre versin arkadaşım inşallah. :Saruboceq: Gelmez de bir haber de sen patlatırsın dilerim. :dance:

bende pembe listeye geçmek istiyoruummm belki bu ay olur yerimseniben ne dersiniz amma olusa tam süper olur

Kizlar duydunuzmu, ayin 15. de KK da server tasima yapilacakmis.hihoyyyt

Bundan sonra sayfalar acilmiyor diye moralimiz bozulmayacak. kaydirigubbakcemile5

Valla canım süper olur ya. :hooray: :enbuyukkk: Sen nerden duydun? Veya gördün?

Ah canım bu erkekler böyle. 40 kere hatırlatmamız gerekiyor. Koca bebek diye boşuna demiyoruz. kaydirigubbakcemile3 Neyse bağışla bakalım , belki bir daha yapmaz. :1rolleyes:

Canım yaşadıkların harika şeyler. İmkansızlıkların içinde yeşerdi bir filiz. Mucizeydi ve oldu. Doya doya yaşatsın Allahım sana bu mutluluğu inşallah. :Saruboceq:Sorunsuz bir hamileliğin sonunda kucağında da gör yavrunu bitanem. :Saruboceq: İlk kez gördün onu , bugün çok mutlusun. Bir ömür boyu mutlu olun inşallah. :Saruboceq:

Güzel dileklerin ve temennilerin için ; hem kendi adıma hem de arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum tatlım. a.s.

Ümidimizi kaybetmiyoruz. Yolunuzdan ilerliyoruz. Bizler de yanınıza geleceğiz. Allahım o gücü ve şifayı bize de verecek. Mucizelerini bizlere gösterecek. Sizler oldukça bizim ümidimiz mi bitermiş. Çok şükür Allahıma hep sabır veriyor. :Saruboceq:

Allaha emanet olun canım.

Canım hoşgeldin. Hiçbir bilgim yok bu dediklerinle ilgili canım. Parşembe gününe çok yok Allahtan. Yani çok merakta kalmayacaksınız. İnternetten araştırdın mı , ne demek oluyor diye? İnşallah tedavisi olan birşeydir bitanem. Ama senin üzülmene üzüldüm. :çok üzgünüm: Kıyamam sana. :teselli: a.s. :asigim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…