Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
bende eşimi kaçırdım.bilgisayardayım diye kızdı.aslında hikaye kaç akşamdır çıkmak istiyordu.ilahi
elchın sadece bebek için mi onlara ihtiyacımız var.ayrıca kilo olaylarına girmisiniz ben geçen kilolardan bahsedelim dedim bir tanrı kulu cevap vermedi vallah.bende kilo aldım diyorum 58 dim 60 oldum.aman ben her yaza girerken rejim yaparım ve verirrim.tek derdimiz kilo olsun.ben çok rejim yaptım.yeterki hamile olayım.

amannn narencimm yaa o an öyle dedim işte yoksa onlar bizsiz biz onlarsız yapamayız tabikide amannnn hemde kilonda bişey yok bebişler gelsin yeterkişakkıdı

nevrosky nerelerdesin canım.kızlar kim biliyorsa açıklasın canım .şu ateş olayını.benim bugün adet günümdü.ateşi koltuk ağtından ölçüyorum 35,8 dil altı ölçüyorum.36,9 37,1 bile çıktığı oldu.hasta yada grip değilim.dil altından ölçünce çok farkediyor.fazla çıkıyor.lütfen bilen varsa açıklasın.

Kizlar ben geldim yoklamaya. Bugün bütün gün disardaydim, eve geldim sayfalari yeni bitirdim.
Daha yeni evlenmis ve yasi cok genc kardesler: siz böyle ümitsizlesirseniz biz ne yapalim?
Lütfen böyle yapmayin. Herseyin bir zamani var. Bu tedaviler öncelikle cok sabir istiyor, ve stres
hic iyi gelmiyor. Daha serbest birakin kendinizi.

canım hoşgeldinn evet baya ilerledi sayfalarr inşallah hepimizin yeni evli veya eski evli hepimizn bebeleri olacak er veya geç pozitif düşünceye sahip olmamız lazım bitanemmmm :1hug::1hug:

sositosositosositosositosositosositosositososito

hani tablomuz yafff gozumuz gonlumuz acilsin :hooray:

Haklisin elchincim, bizim pozitif olmamiz lazim. Gecenlerde bir belgesel okumustum. Eslerin hicbir problemi olmasada kadinin ay icinde hamile kalma ihtimali kalmama ihtimalinden daha kücük. Yani normal durumlarda yanliz yüzde 20 lerde imis. Bir bebegin olusmasi zaten bir mucize. Allah ne güzel yaratiyor. Bizede dua etmekten baska care kalmiyor.

yeni026he9.jpg

ayyyyyyyyyyy gosleere bak masallahhhhhhhhhhhhhhhh cok tatliiiiiiiiiiiiiii

kesinlikle bende istiyorum uzun zaman oldu görmeyeli.2 ay falan.büyümüştür erhalde maşallah deyin nazar değmesin arda ma.bende istiyorum.Allah hepimize versin.

hoşgeldin bende göremedim seni.nevrosky sensiz olmuyor.

hoşgeldin nevrommmm ŞenizŞeniz

hosgeldin cnm Nevrommm

Nevromm canım hoşgeldinnn öpüyorum seni muahhhhŞeniz

Kızlar sağolunnnn. a.s. Hoşbuldum. Ancak o kadar kaynatılmış ki ben yokken. oku oku anca bitirdim. Şimdi de cevaplayayım bazılarını. :kahve: Biraz kaybolduk topic almış başını gitmiş maşallah. :nazar:

Bay baaayyy taattlllıııımmmm.:a015: :a015: Benim evimde bilgisayar olmadığı için yarın okurum yazdıklarınızı.Bende çıkıyorum işten. Hepinizi öpüyoruummm.kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Canım evde de bilgisayar olsa tam süper olurdu valla. :dance: İşyerinden tam konsantre olunmuyor aslında. Neyse birtanem buna da şükür. Şeniz İşyerinde de olmasaydı ne yapacaktık? :1rolleyes:

Narencim yegenin galiba. Cok tatli, biraz da yaramaz galiba. Ama ben yaramaz cocuklari daha cok seviyorum. Birde daha zeki oluyorlar sanki.

kıslarrr merhaba
ne çok şey yazmışsınız ya oku oku bitmedi. yoklama bitmeden burdayım diyeyim dedim. ama ne yalan söyleyeyim yoklamaları pek sevmem. fakültede de bizim allahtan yoklama yoktu bazı hocalar gıcıklığına yapardı sınavda ek 10 puan verecem derdi ben de onlara gıcıklığına yine gitmesdimkaydirigubbakcemile2kafamçokkarıştıhihoyyyt
hamiş olan arkadaşlar hepinizi kutluyorum ve tabi ki eşlerinizi de.... ne güzel inşallah hayırlısıyla kucağınıza da almayı nasip eder allahım.
hepiniz çok tatlısınız dışardan biriin hamilelik haberleri beni sinir ediyor ama sizlerin haberlerine en az kendim kadar seviniyorum hele de nevroş güzel bi edebiyatla yazınca duygulanmamak mümkün değil:1hug::1hug::1hug:

Bizim yoklamayı seviyorsunn ama dimi canım benim. Şeniz Ben çok kişi katılım gösterince çok mutlu oluyorum. Daha çok şey paylaşılıyor. Burada herşey çok güzel. Herkes çok iyi. Herkes çok içten. vs.vs. Allah hepimizin gönlüne göre versin inşallah. :Saruboceq:

kıslar herkese selam. ben adet oldum:KK43:(( yeni tarihim 30 ekim. allah hakkımızda hayırlısını versin herşeyin bir zamanı vardır. böyle avutuyorum işte kendimi..

Merhaba bitanem. a.s. Amin canım inşallah. :Saruboceq: Pek gelmiyorsun ama dualarımızdasın herkes gibi. Üzülme tamam mı tatlım. Bizim de sıramız gelecek. 10 günde 5 hamiş çıktı. :nazar: Belki biz de bu ay oluruz , ne dersin? yerimseniben

X