Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

canım olacak inş......... sanırım çocuklarımız aynı yaşta ya. benıde oğlum 28 8 1995 aynı ay ne guzel rabbım hayırlı ömur versın ama ben oğluma hemen hamıle kalmadım üç sene sonra tedavıyle old 92 yılında evlendım sen daha sonra evlnmışsin galıba yınede senden kıdemlıyım bak ve benım bı aşilama üç mıkro tedavım var. rabbım kımseyı bebişsiz komasın ınş herşey guzel olur canım rabbım hayırlısını versın.............herkese..............a.s.

ürolog demişti ki 3 gün ve sonrası için verebilirsiniz yani 4. günde olurmuş ,orta yolunu bulduk bence gamyoncuiremsu

Canım ama genelde ya 2 güne ya da 3 güne bir ilişki yapılıyor malum zamanlarda. O sebeple 3 günü aşmamak en güzeli. Sayı ve hareket bir günde oynuyor. Sayı artarken hareket azalıyor. Benim tavsiyem bundan sonra yaptıracakların tam 3 günü ayarlamaları.

yok daha olmadim.bugün olmaz gibi geliyor.ay 30 çekti ya o yüzden yarinda olabilir diye düşünüyorum.akşam rüyamda test yapmiştim pozitifti.ama aklimda olduğu için görmüş olmam çok yüksek.

İnşallah rüyam gerçek olur kuzum. Şeniz :Saruboceq: Olmazsa da canın sağolsun. yerimseniben

Hadiyinnnnnnnn Kislar beklemede Olanlarrrrrr haberlerinizi bekliyoruzzz
gozumuz gonlumuz acilsinnnnn pembe tabloyla insallahhhh

Canım çok doğru söylemişsin. Bu Rosme çok olmaya başladı. Rosme Rosme Rosme :roflol: :roflol: :roflol:

Bana bak kız bu eve gidince bize virüs göndermesin? Çok mu kızdırıyoruz? :uhm:

kaydirigubbakcemileCanumm bilmemki sonumuz kötü olmasın Bilmem eve gidince görücez artık nasıl bir rosemle karşılaşıcazz:jeyyar:

iyiyim canimmm sagolllllll
valla burasi olmasa kafayi yerdimmm :))

Canım çok doğru söylemişsin. Bu Rosme çok olmaya başladı. Rosme Rosme Rosme :roflol: :roflol: :roflol:

Bana bak kız bu eve gidince bize virüs göndermesin? Çok mu kızdırıyoruz? :uhm:
kaydirigubbakcemileCanumm bilmemki sonumuz kötü olmasın Bilmem eve gidince görücez artık nasıl bir rosemle karşılaşıcazz:jeyyar:
kıslar neden benle ugrasıyorsunuz yahu..kaydirigubbakcemile3
gercekten annem kızıyor pc basına gecınce,buraya geldın yıne pc basındasın dıyor.kaydirigubbakcemile3
neyse eve gıdınce performansımı degerlendırırsınız.kaydirigubbakcemile

Seni çokk seviyoruzda onda delüüü yoksam uğraşmazdık seninle şuna bak düşünsekte olmuyo rosmeyi :roflol::roflol:

kızlarrrrrrrr napıonusssssssssss bakalımmmmm
ben hala adet olmadımmmmmmmmmm
:sm_cool: :sm_cool:
38.gün

inceden bir sızı sarıyor gönlümü
ismini söylemeye dilim varmıyor
sen olmayınca yaşamak
içime sinmiyor
olmuş olacak ne varsa umurumda değil
ölüm bile yokluğundan daha ağır gelmiyor
sen olmayınca yaşamak
içime sinmiyor

BU ÖYLE HASRETKI YÜREGIME SIGMIYOR
SEN OLMAYINCA YASAMAK ICIME sinmiyorrrrrrrr OFSSS bu sarki beni mahfediyorr:ecrin_bebek:senağlamasenağlama

:1closedeyes::1closedeyes::1closedeyes:Hiç kimse msj cevap yazmamışş.Bende kendım AMİN derım :dilcikar:

ne çare gücüm yetmiyor
bu dört duvar bu sessizilik
hergün biraz daha uzun
kapımda bekleyen umut dolu bahar bile
sensiz içime sinmiyor
ofsssssssssssssssssssss

kızlarrrrrrrr napıonusssssssssss bakalımmmmm
ben hala adet olmadımmmmmmmmmm
:sm_cool: :sm_cool:
38.gün

Canım benım hoşgeldinnn.Bu demek oluyorkiiii hamiş olabilirsinn.Bence hamişşsinn öyle hissediyorum daha ne duruyorsun yapsana testiniikaydirigubbakcemile5

bencede çok güzel
:çok üzgünüm:

beklenen gun gelecekse çekılenler kutsaldır..............sabır dostlarrrrrrr sabır ...........azcık daha...inş her ay üçer üçer hamış haberı gelır.............elbet bahar gelıp çalacak kapıyı.............
bır adam anahtarını kaybetmış kapıda kalmış veryansın edıyor sızlanıyor eyvah kapıda kaldım dıye.........ordan geçen bı dervış adama demış kı.......... ne ağlıyorsun anahtarını kaybetmişsin ama kapın var sen bu kapıda bekledıkçe bıl kı bu kapıyı çaldıkça mutlaka o kapı açılacaktır umudunu asla yıtırmme. ya kapıda anahtarda olmasaydı..
evet dostlar o kapıyı çalmaya devam edelım o rahmet kapısı elbette açılacak...........dua ile...................

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…