Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
güzel temennileriniz için teşekkürler kızlar çok sağolun :1hug:
test yapmaya cesaretim yokki :çok üzgünüm: :çok üzgünüm:
13 aydır tek çizgi görmekten öööğ geldi :mymeka:
ama haftasonuna kadarda olmazdam muhakkak yapıcam kaçışım yok
hepünüzüüüüüü çok seviyorum iyiki varsınız

kızlar rahim filmi çektirdim cts günü. Allaha şükür tüplerde falan hiçbir sorun yok. bugün de eşimin sperm sonucunu aldık. hareketli 0. ekim 25-26 gibi iğne kullanmaya başlayacağım ama aşılama oranı %10-15 iken bizde bu oran daha düşükmüş. bilmiyorum ilk deneme aşılama olcak ama tutmazsa 2. tüp bebek mi olsa diye düşünüyorum. çünkü tüp bebekte oranın %45 civarı old. söledi doktor. kafam karma karışık. bana bir fikir verin noolur.

ama itiraf edeyim 38 i hiç görmedim sositososito :lepi: şutarafagitti en fazla 32de olurdum

selam kızlar. biliyorum koyu sohbet var beni farketmediniz bile ama tekrar yazıyorum. ne olur bana fikir verin.kızlar rahim filmi çektirdim cts günü. Allaha şükür tüplerde falan hiçbir sorun yok. bugün de eşimin sperm sonucunu aldık. hareketli 0. ekim 25-26 gibi iğne kullanmaya başlayacağım ama aşılama oranı %10-15 iken bizde bu oran daha düşükmüş. bilmiyorum ilk deneme aşılama olcak ama tutmazsa 2. tüp bebek mi olsa diye düşünüyorum. çünkü tüp bebekte oranın %45 civarı old. söledi doktor. kafam karma karışık. bana bir fikir verin noolur.

ne çare gücüm yetmiyor
bu dört duvar bu sessizilik
hergün biraz daha uzun
kapımda bekleyen umut dolu bahar bile
sensiz içime sinmiyor
ofsssssssssssssssssssss

:içelim: :1rolleyes:

CANIM SENİN EN AZINDAN 1 COCUĞUN VAR....BENİM BİR ÇOCUĞUM OLSUN İKİNCİ OLMASA DA RAZIYIM...HİÇBİR PROBLEM OLMADIĞI İÇİN EN BASİT YÖNTEMİ SEÇTİ DOKTORUM.ZATEN YUMURTALIK REZERVİN ÇOK İYİ VE YUMURTA ELDE EDİYORUZ.BASİT BİR KLOMENLE BİLE 17-18 MM CİVARI 5 YUMURTAM OLUŞTU...
ASLINDA AŞILAMA KARARI BİRAZDA ACELEYE GELDİ ASLINDA GONAL F İĞNE KULLANACAKTIM AMA HAFTASONU OLDUĞU İÇİN ALAMADIM ELİMDE DE KLOMEN VARDI...
NEYSE BUNLARIN HEPSİ NASİPSİZLİK...DEMEK NASİBİBİMDE YOKMUŞ.İNŞALLAH SENİN AŞILAMAN TUTAR BİTANEM SEN BENDEN BİR ADIM DAHA ŞANSLISIN...
BİRDE BİŞEY MERAK ETTİM SENİN AŞILAMAN NASIL OLDU AŞILAMA OLURKEN KARINDAN BİR ULTRASONLA BAKILDI MI AYNI ANDa

ama itiraf edeyim 38 i hiç görmedim sositososito :lepi: şutarafagitti en fazla 32de olurdum

canım sen sabırsız falan değilsin ciddi ciddi çok sabırlısın ben bir gün geçse yapardımkaydirigubbakcemile3 yap şu testi 16. hamiş sen ol :CüvCüv::CüvCüv:

Canım diğer değerleri nasıl eşinin? Sayı ve morfoloji?? Ona göre konuşalım canım. a.s.

yıkandıktan sonra 2 milyon toplam sayı. +4 hareketli spermi hiç yok. zaten döllemeyi de +4 olan yapıyomuş. o da sıfır

canım sen sabırsız falan değilsin ciddi ciddi çok sabırlısın ben bir gün geçse yapardımkaydirigubbakcemile3 yap şu testi 16. hamiş sen ol :CüvCüv::CüvCüv:
ahhhhh tatlım o dediğin 13 ay önceydi daha günüm gelmeden test yapardım :çok üzgünüm: ama artık yoruldum umutsuzluğum ondan.. :a015: :a015:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…