Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
LİSTEMİZZZZZZZZZZZZZZ

fokurfokur---25 Haziran---Hareket---2. aşılama(1 aşılama başarısız)---?????????
nevrosky---29 Haziran---Morfoloji---Doğal yoldan deniyoruz(2 aşılama başarısız)---Keçib.kürü,E vit.,Çinko,Selenyum,Sigarayı yeni bıraktı
Aysimaa80---4 Temmuz---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(doğal yoldan bir boş gebelik)---Keçi boy. pekmezi ve tozu,karabaş otu(sigara bırakmak için)
Rosem---10 Temmuz---Sayı ve Hareket---Yumurta takibi---keçi boynuzu kürü
arzuhalim---???????---Hareket ve Morfoloji---3. aşılama 18 Haziran’da(2 aşılama başarısız)---keçib.pek.,E.vit,çinko,klomen
Yağmurcn---??????---??????---Doğal yoldan(1 başarısız aşılama-1 tüp bebek tuttu ama düşük)---???????
Beyzanur-hh---???????---??????---Tüp Bebek---??????
Melih---?????????---Morfoloji---Doğal yoldan(Daha önce doğal yoldan bir düşük)---??????
cano77---???????---varikosel ameliyatı oldu---doğal yoldan(3 aşılama başarısız)---keçi boynuzu kürü

rosem düzelttim canım. normal yolla olurmu bilemiyorum. sayının yanında hareketlilik ve morfoloji de önemli. o değerler nasıl? a.s.

canım hareket oranı %64 dedı ama morfolojı %15 mıs.doktor dedıkı 7 nın ustunde olması bızım ıcın ıyı dedı.ama kafam cok karıstı ben sımdı ılaca basladım gonophane sen bu ılacı kullandınmı?:uhm:

yok canım ben kullanmadım bu ilacı. ben aşılamada puregon kullandım. bizim morfoloji o zaman %3 müş. %15 çok iyi. normali %14 zaten. bu hareketlilik , morfoloji ve sayıyla doğal yoldan da olabilir başka sorun yoksa canım.

canım acıkcası doktorum kafamı cok karıstırdı.ne bılım aslında esımın degerlerı dusuktu ama kecıboynuzu sayesınde yukselmıs.yalnız bende adet duzensızlıgı var.o yuzden yumurtlama gunumu tam bılemıyorum.asılama yaptırmayı hıc ıstemıyrum bakalım bu ay yumurtlama takıbı ısı yarar..:dance:

İnşallah canım işe yarar da ayrıyeten aşılama yaptırmak zorunda kalmazsın. Zira hormon alıyorsun , olmayınca da daha çok üzülüyorsun. Eşinin değerleri iyi. Yumurtlama takibinde yumurtlama günün de tespit edilince Allah kısmet ederse kalmaman için sebep yok canım. :içelim:

ınsallah canım hepımız bıran once hamıs kalırız.
esımın degerlerının degısmesınde kecıboynuzunun cok buyuk etkısı var cunku sayımız ve hareketımız pek ıyı degıldı.cok sukur Allah'ıma..

yine hasta oldum tam üzülürken arkadaşım aradı ve hamileymiş neşeyle kıskanmadım ammaaaaa üzüldüm kendimeee işteeee

canım benım senı cok ıyı anlıyorum benımde kucuk eltım benden once hamıs kaldı acıkcası onun adına sevınmıstım ama kendı adıma uzuldugum oldu.:çok üzgünüm:
bızde en kısa zamanda hamıs kalırız ınsallah.umudunu sakın yıtırme ben bu ay doktora gıderken cok umutsuzdum ama ust uste esımın ve benım degerlerımın ıyı cıkması benı bırkez daha umutlandırdı.senın esının durumu nasıl canım?muhakak kecıboynuzu kuru uygula..:dance:

yine hasta oldum tam üzülürken arkadaşım aradı ve hamileymiş neşeyle kıskanmadım ammaaaaa üzüldüm kendimeee işteeee

:teselli: Anlıyorum seni canım. İçin bir buruk oluyor haliyle. Bebek istiyor olmasan ya da bu yolda çabalaman gerekmese bu habere kendin olmuş kadar sevinirdin. ama durumumuz çok farklı. çok hassasız. üzülmemeye çalışsak da , hafifletsek de muhakkak üzülüyoruz. :çok üzgünüm: Allahım tüm bebek isteyenleri tez zamanda güldürür inşallah. Dua etmeye devam , meleklerimize kavuşacağız Allahın izniyle.. :sm_cool:

Canım bu arada , muhtemel adet tarihini , probleminizi , doğal mı tedaviyle mi , uyguladığınız özel kur yada ilaç varsa yazarmısın ekleyeyim canım seni de listemize. Tez zamanda hamiş olman dileğiyle a.s.

yaralı kuşlar benim eşimin sayı 27 milyon ama ileri hareketli 0 şuan klomen ve evicap içiyor bakalım temmuz sonu test yaptırcak aşılama da bizim şans yokkk galiba bugün sabah adet oldum

Son düzenleme:
canım oda etkılı ama sen yınede kecıboynuzu suyunu ıcırmeye calıs o daha etkılı.

onu nasıl yapıyoduk 10 dak kaynatcam sabah akşam mı içecek başka bişey karıştırılıyo mu

yaralı kuşlar benim eşimin sayı 27 milyon ama ileri hareketli 0 şuan klomen ve evicap içiyor bakalım temmuz sonu test yaptırcak aşılama da bizim şans yokkk galiba bugün sabah adet oldum

canım benım esımın hareketıde azdı.hareket oranı toplamda %28 dı sımdı cok ıyı olmus cok sukur..doktorumuz bıle sasırdı..:dance:

LİSTEMİZZZZZZZZZZZZZZ

fokurfokur---25 Haziran---Hareket---2. aşılama(1 aşılama başarısız)---?????????
nevrosky---29 Haziran---Morfoloji---Doğal yoldan deniyoruz(2 aşılama başarısız)---Keçib.kürü,E vit.,Çinko,Selenyum,Sigarayı yeni bıraktı
Aysimaa80---4 Temmuz---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(doğal yoldan bir boş gebelik)---Keçi boy. pekmezi ve tozu,karabaş otu(sigara bırakmak için)
Rosem---10 Temmuz---Sayı ve Hareket---Yumurta takibi---keçi boynuzu kürü
gülsu---14 Temmuz---Hareket---Doğal yoldan---keçi boynuzu pekmezi
arzuhalim---???????---Hareket ve Morfoloji---3. aşılama 18 Haziran’da(2 aşılama başarısız)---keçib.pek.,E.vit,çinko,klomen
Yağmurcn---??????---??????---Doğal yoldan(1 başarısız aşılama-1 tüp bebek tuttu ama düşük)---???????
Beyzanur-hh---???????---??????---Tüp Bebek---??????
Melih---?????????---Morfoloji---Doğal yoldan(Daha önce doğal yoldan bir düşük)---??????
cano77---???????---varikosel ameliyatı oldu---doğal yoldan(3 aşılama başarısız)---keçi boynuzu kürü

gülsucum seni de listemize ekledim. bugün adet olduğunu söylediğin için bir sonraki adet traihin olarak 28 gün sonrayı yazdım. düzensiz ise sen arada düzelttir canım. a.s.

onu nasıl yapıyoduk 10 dak kaynatcam sabah akşam mı içecek başka bişey karıştırılıyo mu
canım gebelık bolumune baslık acmııstım esının degerlerı dusuk olanlar kecıboynuzu kuru uygulasın dıye..ıstersen yazdıklarıma bır bak.
kac aydır ne kadar huzunluyduk esımle.hatta doktorun tekı bu yuzume karsı bu degerlerle normal yoldan cocugunuz olmaz dedı.o an nasıl kahrolmustum..:çok üzgünüm:
sana kürü yazıyorum:Kaynamakta olan yaklaşık yarım litre suya 6–7 adet keçiboynuzunu küçük küçük kırarak atınız. Ağzı kapalı olarak hafif ateşte 3 dakika kaynatınız. Kaynama süresi tamamlandıktan sonra ocağın altını kapatınız ve 20 dakika dinlendiriniz. Dinlenme süresi tamamlandıktan sonra kaşıkla keçiboynuzu parçalarını çıkartınız. Soğuduktan sonra yarısını sabah aç karna, diğer yarısınıda akşam yatağa giderken içiniz. Bu uygulamaya bir hafta boyunca hergün devam ediniz. Birinci haftadan sonra 3 ay boyunca hergün akşam yatağa giderken bir su bardağı içiniz. Daha sonraki aylarda zaman zaman uygulayınız.
ınsallah faydasını gorursunuz..

bu ay belki uygulayamayız çünkü ben antalyaya gidicem pazartesi inşallah biraz tatil yapacam eşimin işleri var o gelemiycek ama bellide olmaz belki ayarlayıp gelir ama bu ay galiba pekmezle idare etsin sonra ki ay uygularızzzzzzz

saol tatlışım düzenli adetlerim 28 bazen 29 günde olurum

tamam canım ben 29 gün olarak yazmışım zaten. umarım bu ay bir mucize olur da hiç gelmez :1rolleyes: ama rosem'in dediği gibi bu kürü mutlaka uygula canım. e vitamini takviyesi de alsın eşin. hiçbir zararı yok. benim eşim çinko ve selenyum desteği de alıyor. ancak sen o kadarına girme doktor tavsiyesiz. keçiboynuzu kürü ile e vitamini hareketlendirecektir. ancak 3 ay sonra etkisini tam anlamda göstereceğini de unutma sakın. doktor öyle demişti ve ben öyle okumuştum. 68-72 günde tamamlanıyormuş yeni sperm oluşumu falan filan. ne zor işler değil mi kızlar bunlar laelaelaelaelae

inşallahhh bütün isteyenler hamile kalır dr eşime klomen ve evicap verdi 3ay sonun da değişim oluyormuş ya çok dr a gitti ama anlamadığım diğerleri hiç ilaç vermedi çünkü sebep belli deil varikosel yok tıkanıklık yok ailede böyle durumla karşılşan yok anlayamadılar geçen yaz alerji ilaçlarını çok içti ve antibiyotikde çok içti sık sık boğazı ağrır o ilaçlar çok etkiliyomuş ama 2 sene oldu değişmediii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…