Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Dersim78 hosgeldin aramıza canım.a.s. insallah eşinin mikrotese si cok iyi gecer de hepimize umut olursun.
Sonucunu heycenla bekliyoruz :lepi:

kızlar herkese merhabalar
heyecan gittikçe artmaya başlıyo
görümcem doğum yaptı iş çıkışı ona gitcem bu ziyaretler çok zor geliyo bana

Canım seni cok iyi anlıyorum.:teselli: Bir müddet sonra o bebeğe bakmak bile acı veriyor insana. :çok üzgünüm:
Ama bizim cok güçlü ve inançlı olmamız lazım dimi . süprizzzzz
O meleği al kucağına Rabbim banada bu mucizeyi yasat diye dua et.
Eminim Allahm seni duyacaktır :a015:

malesef eşime herhan gibi bir ilaç verilmedi sadece sperm verdi :)))))ama ben ignelerden şiştim.eşimin hareketlerinde sorun var %6 hareketlilik sayıda 18 milyon yıkanmadan önce.allah hepimizin gönlüne göre versin

benneyaptımki Canım benim işlerim yoğundu mesajını ancak gördüm. Kötü olmuş. :teselli: Hiç mi gelişme yok canım? Kötü olabilir de kıpıdanma da mı olmamış? Doktor yorumlamıştır muhakkak değerleri yazarmısın fikrimiz olsun en azından. Antalya'da ben bilemiyorum tüp bebek merkezi. Arkadaşlar yardımcı olacaklardır. üzüldüm ama , umutluydum canım. Sen de üzül ama 2 günden fazla sürmesin lütfen. Sonraki süreç heyecanlı olacak. Adım atacaksınız bebeğiniz için. Bebeğinize ya da bebeklerinize açın kollarınızı inşallah gelecekler tedaviyle.. a.s.

sağol canim diğer sonuçlara göre düşme var yinede sonuçlari yazayim
sperm konsantrasyonu 1 milyon
total sperm sayisi 3.5
total motilite %50
a motil hizli 5
b motil yavaş 45
c motil yerinde 10
d motil hareketsiz 40
volümü 3.5
likafaksion 30dk
ph 8
ya tekrar sorayim antalya da iyi bi dr ve merkez bilenler yardimci olsun lütfen tekrar teşekkürler nevrosky

kızlar herkese merhabalar
heyecan gittikçe artmaya başlıyo
görümcem doğum yaptı iş çıkışı ona gitcem bu ziyaretler çok zor geliyo bana

Merhaba canım. Hadi inşallah az kaldı sonuca. Bir güzel habere ihtiyacımız var. Ver bizi sevindir lütfen.. :1hug::hooray:

malesef eşime herhan gibi bir ilaç verilmedi sadece sperm verdi :)))))ama ben ignelerden şiştim.eşimin hareketlerinde sorun var %6 hareketlilik sayıda 18 milyon yıkanmadan önce.allah hepimizin gönlüne göre versin

Anladım canım. Güzel espri yerimseniben Hayırlısı olsun inşallah. Tutar inşallahhh :hooray:

Kızlar bu ürolog bey nereye yazıyor cevapları?? Ben sadece soruları görüyorum ama cevapları nerede??kafamçokkarıştı

Bu gün ben bir tuhafım.Sarışınlığıma verintatlicadiarzu

çok teşekkür ederim evt bende umudumu hiç kaybetmiyorum

çok teşekkür ederim evt bende umudumu hiç kaybetmiyorum a.s.

Sayı düşük evet canım. Allah aratmasın ki sperm var ve tüp bebek deneyebilirsiniz. İnşallah güzel bir merkez bulursunuz ve başarıya ulaşırsınız.. :içelim:

Kızlar bu ürolog bey nereye yazıyor cevapları?? Ben sadece soruları görüyorum ama cevapları nerede??kafamçokkarıştı

Bu gün ben bir tuhafım.Sarışınlığıma verintatlicadiarzu

Ben o kısmını pek incelemedim Desertrose gelirse bilgi verir bize..Benim gördüklerimin cevapları vardı yalnız. Ama ben soru yazmadım. CADIARZU

merhaba canım ..nasılsınız bakalım?ben bugun doktora gıttım yıne gonaphene kullanıcam esımın degerlerını ıstedı ona gore obur aya karar verıcek..ama ankaradakı hastane sonucları vermemekte ısrar edıyor dun esım fakslayın demıs gondermedıler yarın bırkez daha arıcaz..bakalım doktorum merak ettı ona gore degerlendırme yapıcakmıs..

Canım tedavin hayırlı olsun. İnşallah bu sefer herşey istediğimiz gibi ilerler ve güzel sonuçlanır. :teytey:

Niye vermiyorlarmış :mymeka: Israr edin vermek zorundalar. Doktorun bakması iyi olur. Bakalım ne diyecek. şutarafagitti

:teytey:
Dersim78 hosgeldin aramıza canım.a.s. insallah eşinin mikrotese si cok iyi gecer de hepimize umut olursun.
Sonucunu heycenla bekliyoruz :lepi:

laelaelaelaelae ay anam burası vardı da niye bana habervermediniz ben de gezinirken gördüm burayı...ay çok teşekkür ederim ben de geldim artık vavelyacım inşallah çıkar da hep beraber seviniriz...ne iyi olurdu allahımmm:smiley-cool:

Araştırmalarımın sonucu doğru galiba,o sitedeki ürolog bey de mikroenjeksiyon olasılığından bahsetti...benneyaptımki

İnşallahhhhhhhh. Ne zaman mikrotese olacak canım eşin?

Araştırmalarımın sonucu doğru galiba,o sitedeki ürolog bey de mikroenjeksiyon olasılığından bahsetti...benneyaptımki

Zaten en son basamak mikroenjeksiyon değil mi? Bir sürü şey kullanıyor eşin. 3 ay geçsin bir hele. Bir spermiogram yaptır o zaman değerlendirilsin. Eski değerlere göre yaptırdın di mi? Kaç kere spermiogram verdi eşin. Benim eşimin ilk spermiogramında 4 milyon vardı ml'de. bir sonrakinde 74 milyon oldu ml'de. en son hali 37 milyon ml'de.

:lepi:kızlar o ürolog bey biz birden ona soru yazmaya başlayınca yoğunlaşacak....bari kadınlar kulübünden geliyoz diyelim de orda çok meşhursun filan diyelim de indirim yapsın:1rolleyes: şaka bi yana iyi kibu forumu açmışsın nevroskicim,allah razı olsun ağzın bal yesin iyi dileklerin için....ooooooo,,canım canımmm:1hug::1hug::1hug:a.s.a.s.a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…