Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
merhaba benide ekleyin.İkinci aşılamam yapıldı 3 temmuzda sonuç bekliyorum.morfolloji bizimde %2 görünüyo yani tutmazmı dersin

merhaba canım hoş geldin aramıza umarım bu son aşılaman olur vehamile kalırsına.s.

merhaba benide ekleyin.İkinci aşılamam yapıldı 3 temmuzda sonuç bekliyorum.morfolloji bizimde %2 görünüyo yani tutmazmı dersin

3 temmuzda yapıldı aşılama ayın 18 ne tahlil verdi doktor

Merhaba canım. Aramıza hoşgeldin. Hayırlısı olsun canım. inşallah güzel sonuçlanır , meleğine kavuşursun.. :hooray:

Morfoloji sorunu dışında başka sorun var mı canım? Hız veya sayı yönünden. Eşinin kullandığı kür , vitamin takviyesi , ilaç varsa onları da söylermisin canım.. Onları da ekleyelim.

Valla canım kısmet bu işler. Ne desem boş. Bana 12 milyon sperm aşılandı. Olmadı. Şans %15-20 biliyorsun. Dua etmekten başka yapabileceğimiz birşey yok. İnşallah tutar.. :1hug:

bende iyiyim sağol canım eşim şehir dışına çıktı bir hafta sonra gelicek bende annemlere gidice sanırım artık sık giremem ama muhakkak arada bir girmeye çalışırım çünkü sizlere çok alıştım

Canım merhaba. Muhtemel adet tarihini , sorununuzun ne olduğunu (erkekle ilgili olacak) , doğal yoldan mı tedaviyle mi , kullandığınız kür ilaç vs. yazarsan ben ekleyeceğim canım. a.s.

canım yardımların için çok teşekkürler aşağı yazıyorum

dersim 78- 27 haziran-azospermi-mikro tese olacak-walla hiçbi kür vitamin kullanmıyoz allaha saldık..:) sağol canımm:smiley-cool:

Canım özleyeceğim valla seni. Düzenli olarak giriyordun , beraberdik. Eksikliğin hissedilecek. Kendine iyi bak olur mu.. Ara sıra gelirsen bizi mutlu edersin. İmkan olursa yani. Öpüyorum seni :1hug:

Nick---Adet tarihi---Sorun---Doğal ya da Yardımcı üreme tekniği (daha önceki durumlar)---Uygulanan kürler,kullanılan ilaçlar,Yöntemler

LİSTEMİZZZZZZZZZZZZZZ

OcerenO---8 Temmuz---Sayı---Doğal yoldan(Eşi 1-2 Temmuz'da spermiogram verecek-umutluyuz)---keçi boynuzu kürü
haci78---8 Temmuz---varikosel(ameliyat oldu)---Doğal yoldan---keçi boynuzu kürü,ballı cevizli fındıklı karışım
olymposss---11 Temmuz---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan---Keçiboynuzu kürü, E vitamini
gülsu---14 Temmuz---Hareket---Doğal yoldan---keçi boynuzu pekmezi
nuriye---14 Temmuz---Azosperm---(Dua edin arkadaşlar)Mikroenjeksiyon Olacak---Sigara içmiyorlar
sünger53---14 Temmuz---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(2 başarısız mikroenjeksiyon)---keçib.kürü,çinko,evicap(e vit.),mone,L-arganine
yiğit-yağmur---16 Temmuz---Hareket ve Sayı---2 Temmuz'da 1. aşılamasını oluyor---Mone,Larginine
nix---18 Temmuz---Morfoloji---Doğal yoldan---Fındık,fıstık,keçiboynuzu,bal
ebgün---18 Temmuz(sonuç)---Morfoloji---2. Aşılama(1aşılama başarısız)---???
esila@mısra---20 Temmuz---Hareket ve Morfoloji---Doğal yoldan---Pharmaton,Evicap,keçiboynuzu kürü pekmezi,selenyum,demir dikeni ekstrası,arısütü
latifeelif---22 Temmuz---Sayı ve Hareket (varikosel)---Doğal yoldan(Temmuz aşılama)---dolaşım boz.ilacı,e vit.,klomen
Melih---22 Temmuz---Morfoloji---Doğal yoldan(Daha önce doğal yoldan bir düşük)---???
BTRKLC---23 Temmuz---Hareket---Tüp bebek deneyecekler gün belli değil(2 aşılama başarısız)---Keçi boynuzu kürü
fokurfokur---23 Temmuz---Hareket ve Morfoloji(Varikosel başlangıcı)---3. Aşılamaya başlayacak(2 aşılama başarısız)---klomen,keçiboynuzu kürü
cano77---23 Temmuz---varikosel ameliyatı oldu---doğal yoldan-Ağustos'da Tüp bebek deneyecekler(3 aşılama başarısız)---keçi boynuzu kürü
artık umutsuz---23 Temmuz---Azosperm---19 Haziran'daki Tese Maalesef başarısız(Dua edin arkadaşlar)---Bitki çayları,Keçiboynuzu pekmezi
arzuhalim---24 Temmuz---Sayı ve Morfoloji---Tüpbebek raporu çıkaracak-Doğal yoldan(3 aşılama başarısız)---Keçib.pek.,E.vit,çinko,klomen
dersim_78---24 Temmuz---Azosperm(Mikrotese olacak)---(Dua edin arkadaşlar)???---Hiçbirşey kullanmıyorlar
nevrosky---26 Temmuz---Morfoloji---Doğal yoldan(2 aşılama başarısız)---Keçib.kürü,E vit.,Çinko,Selenyum,Sigarayı yeni bıraktı
demiray---26 Temmuz---Sayı ve Hareket---Tüp Bebek Raporu Çıkacarak-Doğal yoldan(3 aşılama başarısız)---Keçiboynuzu kürü,Domates Çorbası,Folik Asit,Sigara içmiyor
desertrose---29 Temmuz---Morfoloji---Doğal yoldan---???
heja---30 Temmuz---Hareket---Temmuz'da tedaviye başlayacak(Doğal yoldan bir çocuğu var)---(Temmuz ortası eşi spermiogram verecek-umutluyuz)---arginmax,keçi boynuzu kürü,eşi sigara içmiyor
vavelya---3 Ağustos---Azosperm(Kışın mikrotese olacak)---(Dua edin arkadaşlar)???---Keçiboynuzu pekmezi,ballı karışım,çakşır suyu
Rosem---6 Ağustos---Sayı ve Hareket---Yumurta takibi---keçi boynuzu kürü
****ÜsLuB****---6 Ağustos---Kriptoozospermi---Doğal yoldan---Çakşır suyu,havuç suyu,keçiboynuzu kürü,48 hours(kahve),çinko,ginseng,fındık,fıstık,badem(sigara içmiyorlar)
akdas---???---Sayı ve Hareket---Temmuz'da Tüp Bebek raporu çıkıyor(3 aşılama başarısız)---keçib.kürü,havuçsuyu,dom.çorb.,fındık,ceviz
Yağmurcn---???---???---Doğal yoldan(1 aşılama başarısız-1 tüp bebek tuttu ama düşük)---???
Beyzanur-hh---???---???---Tüp Bebek---???
fidulya---???---Oliastenzoospermi---Doğal yoldan---Bal,ceviz,kuru üzüm,erik kurusu,bol meyve
ZAMBAK3---???---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan---Vitamin Takviyesi,bal,fındık,fıstık,ceviz
karamelli neskafe---???---Sayı , Hareket , Morfoloji---Doğal yoldan-Eylül'de 2. Tüp Bebek Deneyecekler(1 başarısız Tüp Bebek)---Keçiboynuzu kürü,Vitamin desteği
Aysimaa80---???---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(doğal yoldan bir boş gebelik)---Keçi boy. pekmezi ve tozu,karabaş otu(sigara bırakmak için)
hulya35---???---Sayı , Hareket , Morfoloji (Tüpler tıkalı)---Doğal yoldan(Eylül'de tüp bebek veya laparoskopi)---İncir zeytinyağı karışımı

dersim 78 ; canım aramıza hoşgeldin tekrar. Seni de listemize ekledik. İnşallah listemiz uğurlu gelir ve hamiş olursun.. a.s.

ebgün ; canım sen de hoşgeldin aramıza.. İnşallah aşılaman tutmuştur canım.. a.s.

ya kızlar düşündüm de keşke bu sitede sorup danışabilceğimiz bir üroloji uzmanı olsaydı.Ama kadın sitesi olduğu için olmaz mı ki? hiç olmazsa bişeyler sorup danışırdık..:a015:

kızlar hepinize hayırlı cumalar
benim aklıma bişey takıldı aramızda eşleri klomen kullanan varmı?
acaba sperm sayısı ve haraketliliği üzerinde gerçekten etkisi oldumu?
cevaplara şimdiden teşekkürler

ya kızlar düşündüm de keşke bu sitede sorup danışabilceğimiz bir üroloji uzmanı olsaydı.Ama kadın sitesi olduğu için olmaz mı ki? hiç olmazsa bişeyler sorup danışırdık..:a015:

Çok iyi olurdu. Danışacak o kadar çok şey oluyor ki :uhm:

Sağolasın canım. Sana da hayırlı cumalar. Benim eşim kullanmıyor canım.. Bir fikrim de yok açıkcası. Cevaplayan olursa ben de sevinirim. :uhm:

arkadaşım bu sitede yok ama başka sitelere sorabilirsin.ben doktor ali hatay ın sitesine soru sordum akşam beşten sonra hemen yanıtladı.ben sordum aşılama yaptırmanız iyi olur dedi.www.dralihatay.com

slm kızlar testi yaptırdık sonuçlar kötü dr tüpbebek dedi başka şans yok ama gittiğim dr yapmıcak o üniv hastanesinde başarı oranları düşükmüş bütün masrafları biz karşılayacağımız için daha iyi bi yerde yaptırın dedi antalya düşünüyoruz bildiğiniz iyi bi tüpbebek merkezi var mı antalyada?

arkadaşım bu sitede yok ama başka sitelere sorabilirsin.ben doktor ali hatay ın sitesine soru sordum akşam beşten sonra hemen yanıtladı.ben sordum aşılama yaptırmanız iyi olur dedi.www.dralihatay.com

Canım buradaki bazı cevapları okudum. Adamın tarzı , üslubu pek komik lülülülülülü Ama iyi bir site. Üşenmiyor hepsine cevap veriyor. Helal olsun. Allah razı olsun. sengözlerimebaksanab

teşekkür ederim evde net yok o yüzden mesajını yeni okudum sağol cvp içina.s.

kızlar herkese merhabalar
heyecan gittikçe artmaya başlıyo
görümcem doğum yaptı iş çıkışı ona gitcem bu ziyaretler çok zor geliyo bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…