Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

Canım geçmiş olsun. Tek tüple de olsa başka sorun yoksa hamile kalma ihtimalin yüksek. Biliyorsun her ay bir taraftan yumurtluyoruz. Tüpünün biri tıkalı ise ; eğer o taraftan yumurtlarsan yumurtan döllenemez ve hamile kalamazsın. Aşılama yöntemi ile birden fazla yumurta elde edilir. Sonuçta her iki tarafta da olgun ve sağlıklı yumurtaların olabilir. Eşinde sorun yoksa aşılama ile hamile kalabilirsin. Tüp bebekte zaten tüplerin açık ya da kapalı olmasının önemi yok. Doğal yoldan olabileceği ihtimalini de göz ardı etme. Eğer yaşın genç ve evliliğiniz yeni ise biraz şansınızı deneyebilirsiniz. İnşallah öyle ya da böyle en kısa zamanda bebeğinize kavuşursunuz. Şeniz

selammm kizlarmi yoksa kadinlarmi dicem:)
umarim iyisinizdir canimmm nevroskicim ben buugun banyo ettim hemen oturdum 300 ihlas okudum yazarmisin canimm

Günaydın canım. Farketmez , ne dersen de kaydirigubbakcemile3 Her zamanki gibi çok iyiyim ben , çok şükür. İnşallah sen de iyisindir.

Hemen ekliyorum canım. Allah kabul etsin inşallah. :Saruboceq:

hamdolsun bende iyiyim canım benim sayfalara inanamadım yaaa allah muhabbetinzi bozmasın dahada artırsın vallah billah

Oh oh iyi ol canım.:teytey: Allah hep iyi yapsın. Bir bebiş de versin de Süper iyi ol inşallah. :Saruboceq: :dance:

Çok sağol canım. Burası sizlerle güzel. :1hug:

Oh oh iyi ol canım.:teytey: Allah hep iyi yapsın. Bir bebiş de versin de Süper iyi ol inşallah. :Saruboceq: :dance:

Çok sağol canım. Burası sizlerle güzel. :1hug:

aminnnnnnnnn inşallah bitanemmmmm hepimize inşallahhhhhh bal yesin ağzın cokacimcoookcokacimcoook ne güzel olur heeeehihoyyythihoyyyt

nevrosky azmine gayretine hayranım toğiğini elimden geldiğince takip etmeye çalışıyorum
aslında eşimde sorun var mı yok mu bilmiyorum ama benimde bebekim olmuyor 14 aydır..
3kez yumurtlama takibi yaptırdım 3üde negative malesef bende pco var..
bu ay drum rahim filmi istedi ve ardından aşılamadan bahsetti..
20gündür kocişe keçiboynuzu kürü uyguluyoruz..
benide eklersen sevinirim ..
dualarınıza katkıda bulunmak isterim nacizane hepimiz adına .. :asigim: :asigim:
nazar değmesin topiğinize

Son düzenleme:
günaydın canlar nasılsınız ya ben buraya çok kötü bir şekilde alıştım sabah uyaandığım gibi hemen burdayım ve evde bayağı işim var tabi kalka bilsem yapıcam

canım hoşgeldin aramıza a.s.a.s. inşallah meleğin seni hiç bekletmez hemencik gelir annesi Şeniz

kızlar siz ateş ölçme yöntemi kullnıyomusunuz bakimmmCADIARZU

canım ben hiç kullanmadım ben yumurtanın çatladığını akıntımdan anlıyordum ama üç aydır o akıntım yok aceba ben üç aydır yoksa yumurtlamıyormuyum aceb :uhm:

hoş geldin aramıza inşallah çok beklemeden bebişine kavuşursun canım eşinde sorun var mı yok mu bilmiyorum demişsin eşin hiç tahlil yapmadı mı bence biran önce bir tahlil yaptır eşine a.s.

canım ben hiç kullanmadım ben yumurtanın çatladığını akıntımdan anlıyordum ama üç aydır o akıntım yok aceba ben üç aydır yoksa yumurtlamıyormuyum aceb :uhm:

canım her ay aynı ölçüde yumurtlama olacak diye bişey yok canım benim ama akıntı olduktan 4-5 gün sonra çatlama oluyor genelde ve çatlama öncesi 3 gün ve sonrası 3 gün çok önemli ateş ölçme çok yardımcı oluyor a.s

selam canim..
biz iki sene önce sperm testi yaptirdigimizda esimde sperm cikmisti cok degildi ama doktor bize tup bebek yoluyla olur demisti ama hersey cok yeniydi ve biz beklemek istedik..burda almanyada ciftler 25 yasinda degilse sigorta hic birsey ödemiyor ve burda tup bebek 5.000 - 6.000 € arasinda degisiyor ben daha 23 dum ve bekleyelim dedik belki gecen sene icerisinde bir mucizede olabilir kendiliginden olur.biz bekledik ve 25 yasina girmeden iki ay kala gittik ve sok haber esimde hic sperm kalmamis bir tane bile yoktu tese ameliyati oldu ve ordada hic bulunamadi...dr eger zamaninda yaptirsaydiniz olurdu dedi..esimde xxy kromozon var bu genetikmis ve zaamanla spermleri varsada yok oluyormus simdi keske keske diyorum ama cok gec eger maddi durumunuz iyi ise beklemek nekadar dogru bilmiyorum..eskiden tup bebek istemiyordum ben dogal olsun istiyordum ama simdi ne fark ederdiki diyorum ne aptalmisim insanin bazi seyleri is isten gectikten sonra anliyor ama ben hala umudumu kaybetmedim birgun olucak insallah

nevrocumm saol bitanem bana 100 ihlas yazmışsın onu çoğalt canım benim salavatta getiririm allahın izniyle bitanem 200 er yaz şimdilik sonra okudukça söylerim tatlım

MÜBAREK RAMAZAN AYI MÜNASEBETİYLE KALPLERİMİZDEN SONRA DUALARIMIZI DA BİRLEŞTİRME HAREKETİ -2-

Canlarım ilk okumamızı bitirdik , duamızı yaptık Allahın izniyle. Allah kabul eder inşallah. :Saruboceq:

Bu mübarek ayda boş durmayalım. Dualarımıza devam edelim. Dualarımızı yine hepimiz için birleştirelim.

Bebek isteyenlere bebiş sahibi olmaları , hamişlere de bebeklerini sağlıkla kucaklarına almaları için dualar edelim.

Yine bir önceki gibi 10.000 İhlâs okuyup , 10.000 Salavat getirelim. En son ben yine duasını yapacağım.

İHLÂS SÛRESİ

Kul hüvallâhü ehad. Allâhüssamed. Lem yelid ve lem yûled. Ve lem yekün lehû küfüven ehad.

SALAVAT

Allâhümme salli alâ seyyidinâ Muhammedin ve ala âli seyyidinâ Muhammed

---------------------------------------------------------------------------

asi74 : 500 İhlâs 500 Salavat
Balsurat : 1120 İhlâs 1020 Salavat
bobova : 350 İhlâs 150 Salavat
cerencim : 400 İhlâs 500 Salavat
..ELCHIN.. : 100 İhlâs
esila@mısra : 400 İhlâs 400 Salavat
fatos1983 : 300 İhlâs
haci78 : 300 İhlâs 300 Salavat
heja : 400 İhlâs 400 Salavat
KızılDeniz : 100 İhlâs 200 Salavat
Nebahat : 800 İhlâs 800 Salavat
nevrosky : 800 İhlâs 800 Salavat
nilay74 : 100 İhlâs 200 Salavat
rabiş : 100 Salavat
sünger53 : 160 İhlâs
xvyz : 100 İhlâs 100 Salavat
vavelya : 200 İhlâs 200 Salavat
vesta : 100 İhlâs 150 Salavat

1. GÜN : İHLÂS : 3110 SALAVAT : 3300
2. GÜN : İHLÂS : 2620 SALAVAT : 2320
3. GÜN : İHLÂS : 500 SALAVAT : 200

GENEL TOPLAM :
İHLÂS : 6230
SALAVAT : 5920

ALLAH KABUL ETSİN İNŞALLAHHHHHHHHHHH.. :Saruboceq:

kızlar sormayın alışkanlık haline geldi bana iyiki kadınlar külübü var:enbuyukkk:.ama ev işler zor yetişiyor.:roflol:eşimde buraya alıştı.çünkü biliyoruz ki aynı sorunları bizim gibi yaşayan çok insan var.acılar paylaşıldıkça hafifler.:1hug:a.s.

MÜBAREK RAMAZAN AYI MÜNASEBETİYLE KALPLERİMİZDEN SONRA DUALARIMIZI DA BİRLEŞTİRME HAREKETİ -3-

4444 DUA SALAT-I TEFRİCİYE

Okunuşu : "Allahümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ Seyyidinâ Muhammedinillezî tenhallü bihil ukadü ve tenfericu bihil-kürebü ve tukdâ bihil-havâicu ve tünâlü bihir-reğâibü ve hüsnül-havâtimi ve yustaskal ğamâmu bivechihil Kerîm ve alâ âlihî ve sahbihi fî külli lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma'lûmin lek."

Anlamı : "Allahım! Bizim Efendimiz Muhammed'e (sav) kusursuz bir salât ve rahmet, mükemmel bir selâm ve selâmet vermeni diliyoruz. O Peygamber ki, onun hürmetine düğümler çözülür, sıkıntılar ve belalar onun hürmetine açılıp dağılır, hacet ve ihtiyaçlar onun hürmetine yerine getirilir. Maksatlara O'nun hürmetine ulaşılır, güzel sonuçlar O'nun hürmetine elde edilir. O'nun şerefli yüzü hürmetine bulutlardaki yağmur istenilir, Allah'ım, onun ehl-i beytine, ashabına da her göz kırpacak kadar zamanda (her an, saniye) her nefes alacak zamanda sana malum olan varlıklar sayısınca salât et."

İmamı Kurtubî Hazretleri şöyle buyurmuş: "Bir kimse, çok önemli bir işinin veya önemli bir dileğinin gerçekleşmesini, ya da üzerinde devam edip duran büyük bir belanın üzerinden çekilip gitmesi (kalkması) için "Salât-i Tefriciye"yi (4444) defa okuyup, bu mübarek Salâtü Selâm ile Yüce Peygamberimizi vesile edinse, hiç şüphe ve tereddüt yoktur ki, Yüce Allah, okulunun istek ve muradının olması için hayırlı bir sebeb yaratır ve ona muradını verir."

Arkadaşlar bu duanın doğru okunması çok önemli. Doğru ve eksiksiz okunmalı. Sayısı tam okunmalı. Bunlara uyulmadığı takdirde duamız kabul olamıyor maalesef.

Bu sebeple bu duayı doğru , eksiksiz , kendisine verilen sayıyı tam okuyabilecek arkadaşlara ihtiyacımız var.

Duaya Cuma günü (12.09.2008) başlayıp en geç ondan sonraki Cuma günü (19.09.2008) bitireceğiz. Yine ben duasını hepimiz için yapacağım. Bir haftaya yakın süremiz var. Bu süre zarfında katılmak isteyen arkadaşlar bana isimlerini yazdırsınlar. Perşembe gününe kadar bildiren arkadaşlar arasında 4444 Dua bölüştürülecek. En az 10-15 kişi olmayı diliyorum. Ne kadar çok kişi olursak o kadar sevab olur. O kadar kolay olur. O kadar doğru okunur. Bu sebeple 10 kişiden az olduğunda bu duayı okumayacağız. Fikir sahibi cerencim arkadaşımıza da ayrıca çok teşekkürler.

- Listeye yazmadıklarım lütfen okumasın sayı yanlış olmasın.
- Cuma'dan önce başlamayacağız. Şimdiden okumaya başlayayım demeyin kızlar.
- Muhakkak abdestli okuyacağız.

İLGİNİZE ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER. ALLAH RAZI OLSUN HEPİNİZDEN. :Saruboceq:

Talepte Bulunanlar - Ön Kayıt :
1-Balsurat
2-Rosem
3-Nevrosky
4-heja
5-BTRKLC
6-asi74
7-olymposss
8-nur82
9-KızılDeniz
10-bobova
11-meltemkilic
12-MONA ROSA
13-fatıma zehra
14-esila@mısra
15-nilay74
16-bengüsu
17-ilknuray
18-sünger53
19-fatos1983
20-mekselina86

canim liste 20 de kaldi galiba heralde 20 kisi okucaz

bende buraya tesadufen girdim ama bazen kucuk tesadufler cok sey degistiriyor..eskiden internete fazla girmezdim ama simdi her firsatta bakiyorum esim gine kadinlar kulubundemisin diyor yerimseniben
herkezle paylasilmiyor bizim bu sorunlar daha dogrusu kimseyle nediyelim ALLAH razi olsun bu siteyi acandana.s

selam canım işte benimde tam anlamıyla korktuğum olay bu gerçekten kötü olmuş Allah yardımcın oldun ama hala umutlu olman umudunu kaybetmemen çok güzel inşallah herşey gönlünce olur canım şimdi kafam daha da karıştı ne zor şeyler bunlar hayat bu kadar zor olmak zorundamısenağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…