Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
kızlar siz ateş ölçme yöntemi kullnıyomusunuz bakimmmCADIARZU

Canım ben kullanıyorum. Ama şu şekilde. Benim hamilelik monitörüm var. Zaten yumurtladığım günü biliyorum. Sadece istatistik tutmak adına hergün ateşimi ölçüyorum.

canım her ay aynı ölçüde yumurtlama olacak diye bişey yok canım benim ama akıntı olduktan 4-5 gün sonra çatlama oluyor genelde ve çatlama öncesi 3 gün ve sonrası 3 gün çok önemli ateş ölçme çok yardımcı oluyor a.s

Çatlama sonrası 3 gün önemli demişsin ama en kaliteli yumurta bile 24 saat yaşıyor. Çatlamadan sonraki 1 gün önemli sadece. yani çatlamadan 2 gün sonra gerçekleşen ilikinin faydası yok. Çatlamadan önceki 3-4 gün de değerlendirilebilecek günlerden. Zira sperm de 4-5 güne kadar canlı kalabiliyor bu günlerde.

günaydın canlar nasılsınız ya ben buraya çok kötü bir şekilde alıştım sabah uyaandığım gibi hemen burdayım ve evde bayağı işim var tabi kalka bilsem yapıcam

kızlar sormayın alışkanlık haline geldi bana iyiki kadınlar külübü var:enbuyukkk:.ama ev işler zor yetişiyor.:roflol:eşimde buraya alıştı.çünkü biliyoruz ki aynı sorunları bizim gibi yaşayan çok insan var.acılar paylaşıldıkça hafifler.:1hug:a.s.

bende buraya tesadufen girdim ama bazen kucuk tesadufler cok sey degistiriyor..eskiden internete fazla girmezdim ama simdi her firsatta bakiyorum esim gine kadinlar kulubundemisin diyor yerimseniben
herkezle paylasilmiyor bizim bu sorunlar daha dogrusu kimseyle nediyelim ALLAH razi olsun bu siteyi acandana.s

Kendim gibi buraya aşık insanları görmek ne güzel. :asigim: Ben de işe gelir gelmez ilk bilgisayarı açıyorum. Ramazan haricinde de akşamları eve varınca ilk bilgisayarı açıyorum. kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
selam canım işte benimde tam anlamıyla korktuğum olay bu gerçekten kötü olmuş Allah yardımcın oldun ama hala umutlu olman umudunu kaybetmemen çok güzel inşallah herşey gönlünce olur canım şimdi kafam daha da karıştı ne zor şeyler bunlar hayat bu kadar zor olmak zorundamısenağlama

malesef canim hayat bukadar zor iste bizi böyle sinavlardan geciriyor kiminin cocugu var kiymetini bilmez kimininde elleri bos kalir..tabiki senin durumun benimki gibi olucak diye bir sart yok 2 ay kisa bir zaman bizim gibi 2 sene degil...nevroscumun dedigi gibi 2 ayda 0 olucak degil belki ama zaman kaybi olabilir sizin icin ginede allah buyuk kararini en hayiirli bir sekilde verirsin birtanem

Kendim gibi buraya aşık insanları görmek ne güzel. :asigim: Ben de işe gelir gelmez ilk bilgisayarı açıyorum. Ramazan haricinde de akşamları eve varınca ilk bilgisayarı açıyorum. kaydirigubbakcemile3

canım valla eşim herhalde yakında isyan edip ya kk ya ben bir tercih yap diyicek ve ben korkarım kk diyicem kaydirigubbakcemile

nevrosky azmine gayretine hayranım toğiğini elimden geldiğince takip etmeye çalışıyorum
aslında eşimde sorun var mı yok mu bilmiyorum ama benimde bebekim olmuyor 14 aydır..
3kez yumurtlama takibi yaptırdım 3üde negative malesef bende pco var..
bu ay drum rahim filmi istedi ve ardından aşılamadan bahsetti..
20gündür kocişe keçiboynuzu kürü uyguluyoruz..
benide eklersen sevinirim ..
dualarınıza katkıda bulunmak isterim acizane hepimiz adına .. :asigim: :asigim:
nazar değmesin topiğinize :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Canım çok sağol. Seni listemize kaydedemiyorum. Çünkü erkek infertilitesi olanları kaydediyoruz. İnşallah sorun yoktur eşinde. Eğer bir gün spermiogram yaptırırsanız ve bir sorun olduğu ortaya çıkarsa o zaman ekleriz. Ama ben eklememeyi ümit ediyorum.

Ben seni benim takvimime ekledim zaten. Hep bizimlesin. İnşallah en kısa zamanda hamiş kalır benim takvimimden çıkarsın canım. a.s.

Dualarımıza katılımına seviniriz canım. Hepimiz için dualar ediyoruz. İhlas ve Salavat okuyoruz. Bunda yazılmaya gerek yok. Eğer 4444 Dua'ya katılmak istersen önceden ismini yazdırman gerekiyor. Perşembe akşamı taksim edeceğiz. Cuma okumaya başlayacağız. Şeniz

nevrocumm saol bitanem bana 100 ihlas yazmışsın onu çoğalt canım benim salavatta getiririm allahın izniyle bitanem 200 er yaz şimdilik sonra okudukça söylerim tatlım

Canım ekleyeyim ama bu şekilde bildirirsen karışıklık olabilir. Önceki okuduğundan bahsetmeden ; en son kaç tane okuduysan onu eklet. Ben takip ediyorum bütün mesajları ve hepsini eksiksiz ekliyorum. Bir de ricam okuduktan sonra ekletirsen iyi olur. Sanırım okumadın daha 200'er. Şeniz Ben bu seferlik bu şekilde seninkileri 200'er olarak geçeceğim. Ama bundan sonra okuma bitince alayım , bir de eskilerini karıştırmadan. yerimseniben Şeniz Allah kabul etsin inşallah canım. Allah razı olsun. :Saruboceq:

nevrosky azmine gayretine hayranım toğiğini elimden geldiğince takip etmeye çalışıyorum
aslında eşimde sorun var mı yok mu bilmiyorum ama benimde bebekim olmuyor 14 aydır..
3kez yumurtlama takibi yaptırdım 3üde negative malesef bende pco var..
bu ay drum rahim filmi istedi ve ardından aşılamadan bahsetti..
20gündür kocişe keçiboynuzu kürü uyguluyoruz..
benide eklersen sevinirim ..
dualarınıza katkıda bulunmak isterim acizane hepimiz adına .. :asigim: :asigim:
nazar değmesin topiğinize :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Canım çok sağol. Seni listemize kaydedemiyorum. Çünkü erkek infertilitesi olanları kaydediyoruz. İnşallah sorun yoktur eşinde. Eğer bir gün spermiogram yaptırırsanız ve bir sorun olduğu ortaya çıkarsa o zaman ekleriz. Ama ben eklememeyi ümit ediyorum.

Ben seni benim takvimime ekledim zaten. Hep bizimlesin. İnşallah en kısa zamanda hamiş kalır benim takvimimden çıkarsın canım. a.s.

Dualarımıza katılımına seviniriz canım. Hepimiz için dualar ediyoruz. İhlas ve Salavat okuyoruz. Bunda yazılmaya gerek yok. Eğer 4444 Dua'ya katılmak istersen önceden ismini yazdırman gerekiyor. Perşembe akşamı taksim edeceğiz. Cuma okumaya başlayacağız. Şeniz

arkadaşlar eşimde test istediği zaman yaptırdık.perhizinden emin olamadığından düşük çıktı.sonuç azosperm.doktor üroloğa yönlendiriyodu doktora ben perhizden emin değilim dedi bi daha yaptıracam dedi eşim.doktorda tamam dedi.sonra yaptırdık sonucu gösterdik sonuç yine azosperm ama önceki teste göre hareketlilik iyi.doktor düzelmiş üroloğa gitmenize gerek yok dedi...3 aydır tam olarak tedaviden sonuç alabiliyoruz.doktorun dediği vakitte birliktelik ama daha hamile kalmış değilim....eşime bişey desem hemen küsüyor sanki ben olmamasının sebebini ona bağlıyomuşum gibi...şimdilik normal yolla deniyoruz.işallah rabbim cümlemize nasip etsin...

rkadaşlar eşimde test istediği zaman yaptırdık.perhizinden emin olamadığından düşük çıktı.sonuç azosperm.doktor üroloğa yönlendiriyodu doktora ben perhizden emin değilim dedi bi daha yaptıracam dedi eşim.doktorda tamam dedi.sonra yaptırdık sonucu gösterdik sonuç yine azosperm ama önceki teste göre hareketlilik iyi.doktor düzelmiş üroloğa gitmenize gerek yok dedi...3 aydır tam olarak tedaviden sonuç alabiliyoruz.doktorun dediği vakitte birliktelik ama daha hamile kalmış değilim....eşime bişey desem hemen küsüyor sanki ben olmamasının sebebini ona bağlıyomuşum gibi...şimdilik normal yolla deniyoruz.işallah rabbim cümlemize nasip etsin...

Canım arkadaşım benimm inşallah normal yolla hamile kalıcaksın inşallah.Rabbim bu mübarek günler hürmetine hayırlıı olanı versin inşallah :1hug:

tatlım ekler misin derken duaları kastetmiştim zaten gerek tefriciye olsun ihlas salavat hepsi olur farketmez sadece yardımcı olmak istemiştim hepimiz adına :eek:

tatlım ekler misin derken duaları kastetmiştim zaten gerek tefriciye olsun ihlas salavat hepsi olur farketmez sadece yardımcı olmak istemiştim hepimiz adına :eek:

Tamam canım. Eklerim tabiki seve seve. 4444 Dua'nın ön kayıt listesine ekliyorum seni o zaman bitanem. Perşembe akşamı buraya gelerek ne kadar payına düştüğünü öğrenebilirsin canım. Cuma günü de okumaya başlayacağız. Şeniz

arkadaşlar eşimde test istediği zaman yaptırdık.perhizinden emin olamadığından düşük çıktı.sonuç azosperm.doktor üroloğa yönlendiriyodu doktora ben perhizden emin değilim dedi bi daha yaptıracam dedi eşim.doktorda tamam dedi.sonra yaptırdık sonucu gösterdik sonuç yine azosperm ama önceki teste göre hareketlilik iyi.doktor düzelmiş üroloğa gitmenize gerek yok dedi...3 aydır tam olarak tedaviden sonuç alabiliyoruz.doktorun dediği vakitte birliktelik ama daha hamile kalmış değilim....eşime bişey desem hemen küsüyor sanki ben olmamasının sebebini ona bağlıyomuşum gibi...şimdilik normal yolla deniyoruz.işallah rabbim cümlemize nasip etsin...

Canım merhaba. Aramıza hoşgeldin. Azosperm derken hiç sperm yok değil di mi canım? Hareketlilikten söz edilebildiğine göre yani. Tedavi derken ne uyguluyorsunuz? Önceki değerler ile 3 ay sonraki değerler nasıl? İnşallah tez zamanda hamiş kalırsın canım. :Saruboceq: Seni de listemize ekleyelim mi arkadaşım? Şeniz

herkese selam,
nasılsınız? herkesin keyfi yerinde mi? biraz zaman geçti girmeyeli.. oku oku bitmiyor valla.. sayfayı sıfırlasak olmaz mı mi nevrosky? benim pc den mi bilmiyorum zor açılıyor.. 4444 duasına katılmak istiyorum bende.. hastalığım bitti artık yerimseniben

Canım arkadaşım benimm inşallah normal yolla hamile kalıcaksın inşallah.Rabbim bu mübarek günler hürmetine hayırlıı olanı versin inşallah :1hug:

canım benim işallah hepimiz o mutluluğu yaşarız....deniyoruz artık.doktor normal yolla gebelik elde edebiliriz dedi.bakalım ya nasip kısmet.allahım nasip ettimi herşey boş....

X