Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
çok tebrik ederim arkadaşimizii gözleri aydinn çok sevindim rabbim sağlicakla kucağina almayida nasip eder inşallahhh

darisi bizimde baimiiza inşallahhhh aminnnnnnnnn

Nevroskyyyy canım 200 SALAVAT daha okudum eklersin :)harıka yaa sersoyum hamişş canım benimmm

Canım güzel şeyler söylemeyi çok isterdim ama sonuçlar kötü maalesef. 6 ml vermiş volume çok iyi ama sayı az. Hareket bir nebze denebilir. Ama morfoloji de bozulmuş. Üst üste kötü haberler geliyor spermiogramlardan. Acaba yaz yeni bitti ondan mı diyorum. Sıcaklarda spermler bozulmuş olabilir. Biliyorsunuz şimdi verdiğiniz spermler 3 ay önce üretilen spermler. Bu sebeple o zamanlar yeni başladıysanız hemen etkisini göstermez aslında. Yani 3 ay düzenli kullanacaksın düzeltecek. Düzelttiğinin sonucunu da 3 ay sonra alacaksın. 68-72 günde en az üretiliyormuş sperm. Spermiogram'ın da 3 ayda bir tekrarlanması mevsime , yenilen içilene göre ne değişiklik gösterdiğine bakmak aslında. Bu sebeple eğer bahsettiklerini 3 ay kullandıysa asıl 3 ay sonra göreceğiz ne olup olmadığını. Yani 3 ay sonra yenilemelisiniz. Bu değerler maalesef kötü canım. Daha fazla bekleyemem dersen tedaviye başlamalısın. :teselli: Mucizelere açığız diyoruz her zaman. Umudumuzu yitirmeyelim. İsyan etmeyelim. Kendi kendimize nasip yollarımızı kapatmayalım. Yine de dimdik güçlü olalım. Çok üzülme , üzüldüğünü de eşine çok belli etme. O daha çok üzülüyor emin ol canım. a.s.

Nevroskyyyy canım 200 SALAVAT daha okudum eklersin :)harıka yaa sersoyum hamişş canım benimmm

Canım Allah razı olsun. a.s. Hemen ekliyorum. Allah kabul etsin inşallah. Gördüm çok sevindim sersoy'a. Allah bu sefer bağışlasın yavrusunu ona. :Saruboceq: Nasıldı onun değerler sen biliyormusun? :sm_cool:

sersoy79'un az önce başka bir sayfada yazdığı
www.ermisaktar.com
"kızlar kesinlikle gitmenizi tavsiye ederim. Aktarın faydası olduğuna eminim bu kadar kısa sürede ve normal yolla hamile kalmam imkansızdı çünki. aktarın bilgilerini int. sitesinden alın kızlar. hepinizi öpüyorum"
Gerçekten kafam çok karıştı.Üşenmeyip gitsem mi diyorum.Nevrom ben gidersem senin için alınması gerekenleri alır, sana gönderirim arakadaşım.Hiç şüphen olmasın.

QUOTE=vesta;3793905]kızlar sersoy79 hamile :sm_cool: biz 2 hafta öncesine kadar varikosel ameliyatından konuşuyorduk eşinde %80 morfoloji bozukluğu, hareket ve sayı azlığı vardı.Ameliyatı biraz daha bekletip doğal tedavi yollarını denemeye karar vermişlerdi.Başka bi sayfa üsküdar da bi aktardan bahsedilmişti.Şifa bulup, çocuk sahibi olan çok kişi olduğu söylendi.Sersoy79 eşiyle gitti macun, bi kaç çay vermişler.Bugün hamile olduğunun haberi geldi.Gerçekten o aktarın verdiklerinin mi faydası oldu bilmiyorum.Kafam karıştı açıkcası.Ne olursa olsun, sonuç güzel bebek geliyooo [/QUOTE]
masallah canım hayırlı olsun.allah tamamına erdırsın ınsallah.ne guzel bır haber aldık sonunda hamıs lıstesıne hadı bakalım sersoy.tebrık edıyoruz veeeeeeeeeee o kullandıgın macunun ıcerıgını beklıyoruz.onuda denerız ınsallah.zaten eslerımızın mıdesıde corba oldu hazırkafamçokkarıştıbıtkılere devam.pes etmek yok.sonunda zafer bızım olacak.rabbım dualarımıza cevap verecek.mıs gıbı bebıs kokusuyla ınsallah...

Canlarım bu mübarek ayda hepimiz dualar ediyoruz. Dualarımızda da birbirimizi esirgemiyoruz buna şüphe yok.

Ancak ben derim ki ortak muradımız için hep beraber toplam 10.000 İHLÂS okuyalım. Peygamber Efendimize getirebildiğimiz kadar SALAVAT getirelim. Bunları burada toplayalım. Herkes okuyabildiğini bildirsin.

10.000 İhlâs bitince ben de hepimiz için duasını yapacağım. İnşallah dualarımız kabul olur ve tez zamanda meleklerimize kavuşuruz. İnşallah hamişlerimiz de bebeklerini sağlıkla kucaklarına alırlar. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Canlarım hep beraber okuyacağız. Mesela ben bugün 50 tane okudum , bir başkası 50 tane , başka birisi de 50 tane okudu diyelim. Toplam 150 ediyor. Üstüne üstüne ekleyerek 10.000 taneyi bulacağız. Sonra da duasını okuyacağım ben. Salavat'ı da getirebildiğimiz kadar getireceğiz gün içinde. Onları da bildiririz. Toplarız. Ona bir sayı belirlemedik. Okuyabildiğimiz kadar okuyalım. Faziletleri saymakla bitmez. Bunlardan biri de şöyledir ;

Hz. Ömer (R.A) diyor ki: "Öğrendiğime göre dua yerle gök arasında bir yerde asılı kalır, Peygamber Efendimiz (Sallallahu Aleyhi Ve Sellem)'e salat-ü selam getirmedikçe onun hiçbir cümlesi göğe yükselmez."

İHLÂS SÛRESİ

Kul hüvallâhü ehad. Allâhüssamed. Lem yelid ve lem yûled. Ve lem yekün lehû küfüven ehad.

SALAVAT

Allâhümme salli alâ seyyidinâ Muhammedin ve ala âli seyyidinâ Muhammed

---------------------------------------------------------------------------

açeyla : 800 İhlâs 600 Salavat
asi74 : 500 İhlâs 800 Salavat
aymes : 1650 İhlâs 950 Salavat
Balsurat : 880 İhlâs 1630 Salavat
bengüsu : 300 Salavat
BeyzaNur-HH : 100 İhlâs 100 Salavat
BTRKLC : 1100 İhlâs 700 Salavat
cerencim : 400 İhlâs 600 Salavat
esila@mısra : 400 İhlâs 700 Salavat
gamze2007 : 285 İhlâs
heja : 500 İhlâs 500 Salavat
minervaduygu : 80 İhlâs
MONA ROSA : 130 İhlâs 100 Salavat
nevrosky : 800 İhlâs 800 Salavat
olymposss : 200 İhlâs 200 Salavat
rabiş : 300 İhlâs 100 Salavat
rapunzell_82 : 250 İhlâs 70 Salavat
Rosem : 50 İhlâs 100 Salavat
sünger53 : 550 İhlâs 300 Salavat
tulıny : 300 İhlâs 100 Salavat
vavelya : 300 İhlâs 400 Salavat
vesta : 300 İhlâs 50 Salavat

1. GÜN : İHLÂS : 1455 SALAVAT : 910
2. GÜN : İHLÂS : 2370 SALAVAT : 2190
3. GÜN : İHLÂS : 3160 SALAVAT : 2090
4. GÜN : İHLÂS : 1570 SALAVAT : 2020
5. GÜN : İHLÂS : 1320 SALAVAT : 1150
6. GÜN : İHLÂS : 0 SALAVAT : 740

GENEL TOPLAM :
İHLÂS : 9875 ------> BEN İHLASI 10.000'E TAMAMLAYACAĞIM
SALAVAT : 9100 ----> CANLARIM SALAVATI DA 10.000'E TAMAMLAYALIM BUGÜN DUASINI YAPAYIM.

ALLAH KABUL ETSİN İNŞALLAHHHHHHHHHHH.. :Saruboceq:

SALAVATI DA 10.000'E TAMAMLAYALIM ARKADAŞLAR. İKİSİ DE 10.000 OLUNCA DUASINI YAPACAĞIM. ARTAN OLURSA , FAZLADAN OKUNURSA YENİDEN BAŞLARIZ. HEPİNİZE TEKRAR TEKRAR TEŞEKKÜRLER. ALLAH RAZI OLSUN KIZLAR. ALLAH MURADLARIMIZI VERSİN İNŞALLAH. :Saruboceq:

Canım en müsait zamanda bakıp inceleyeceğim. Allah razı olsun senden. Biraz daha araştırmam lazım. Eşime şimdi bunu söylesem isyan eder. Bu kadar şey kullanıyor ya. Hem Eylül'ün son haftası spermiogram vereceğiz. Onun sonucuna göre bakarız artık. Ay heyecanlandım valla. :sm_cool:

Canım sersoy bizim listemizde değildi. Ama kalbimizdeydi her zaman. O listeye gitmek istemiyordu. Ona stress yapıyordu listeye yazılmak o sebeple yazılmamıştı. Ama hepimizin hamişi sayılır. bu yolda önümüzü açan bir örnektir kendisi. Onun için de bol bol dua edelim. bundan önce 5 bebeğini düşükle kaybetti. Dua edelim ki Allahım bebeğini ona bağışlasın. :Saruboceq:

Nevrosky canim bende 100 salavat okudum şimdi onuda eklermisin allah kabul eder inşallah

Canlarım bu mübarek ayda hepimiz dualar ediyoruz. Dualarımızda da birbirimizi esirgemiyoruz buna şüphe yok.

Ancak ben derim ki ortak muradımız için hep beraber toplam 10.000 İHLÂS okuyalım. Peygamber Efendimize getirebildiğimiz kadar SALAVAT getirelim. Bunları burada toplayalım. Herkes okuyabildiğini bildirsin.

10.000 İhlâs bitince ben de hepimiz için duasını yapacağım. İnşallah dualarımız kabul olur ve tez zamanda meleklerimize kavuşuruz. İnşallah hamişlerimiz de bebeklerini sağlıkla kucaklarına alırlar. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Canlarım hep beraber okuyacağız. Mesela ben bugün 50 tane okudum , bir başkası 50 tane , başka birisi de 50 tane okudu diyelim. Toplam 150 ediyor. Üstüne üstüne ekleyerek 10.000 taneyi bulacağız. Sonra da duasını okuyacağım ben. Salavat'ı da getirebildiğimiz kadar getireceğiz gün içinde. Onları da bildiririz. Toplarız. Ona bir sayı belirlemedik. Okuyabildiğimiz kadar okuyalım. Faziletleri saymakla bitmez. Bunlardan biri de şöyledir ;

Hz. Ömer (R.A) diyor ki: "Öğrendiğime göre dua yerle gök arasında bir yerde asılı kalır, Peygamber Efendimiz (Sallallahu Aleyhi Ve Sellem)'e salat-ü selam getirmedikçe onun hiçbir cümlesi göğe yükselmez."

İHLÂS SÛRESİ

Kul hüvallâhü ehad. Allâhüssamed. Lem yelid ve lem yûled. Ve lem yekün lehû küfüven ehad.

SALAVAT

Allâhümme salli alâ seyyidinâ Muhammedin ve ala âli seyyidinâ Muhammed

---------------------------------------------------------------------------

açeyla : 800 İhlâs 600 Salavat
asi74 : 500 İhlâs 800 Salavat
aymes : 1650 İhlâs 950 Salavat
Balsurat : 880 İhlâs 1630 Salavat
bengüsu : 300 Salavat
BeyzaNur-HH : 100 İhlâs 100 Salavat
BTRKLC : 1100 İhlâs 700 Salavat
cerencim : 400 İhlâs 600 Salavat
..ELCHIN.. : 100 Salavat
esila@mısra : 400 İhlâs 700 Salavat
gamze2007 : 285 İhlâs
heja : 500 İhlâs 500 Salavat
minervaduygu : 80 İhlâs
MONA ROSA : 130 İhlâs 100 Salavat
nevrosky : 800 İhlâs 800 Salavat
olymposss : 200 İhlâs 200 Salavat
rabiş : 300 İhlâs 100 Salavat
rapunzell_82 : 250 İhlâs 70 Salavat
Rosem : 50 İhlâs 100 Salavat
sünger53 : 550 İhlâs 300 Salavat
tulıny : 300 İhlâs 100 Salavat
vavelya : 300 İhlâs 400 Salavat
vesta : 300 İhlâs 50 Salavat

1. GÜN : İHLÂS : 1455 SALAVAT : 910
2. GÜN : İHLÂS : 2370 SALAVAT : 2190
3. GÜN : İHLÂS : 3160 SALAVAT : 2090
4. GÜN : İHLÂS : 1570 SALAVAT : 2020
5. GÜN : İHLÂS : 1320 SALAVAT : 1150
6. GÜN : İHLÂS : 0 SALAVAT : 840

GENEL TOPLAM :
İHLÂS : 9875 ------> BEN İHLASI 10.000'E TAMAMLAYACAĞIM
SALAVAT : 9200 ----> CANLARIM SALAVATI DA 10.000'E TAMAMLAYALIM BUGÜN DUASINI YAPAYIM.

ALLAH KABUL ETSİN İNŞALLAHHHHHHHHHHH.. :Saruboceq:

SALAVATI DA 10.000'E TAMAMLAYALIM ARKADAŞLAR. İKİSİ DE 10.000 OLUNCA DUASINI YAPACAĞIM. ARTAN OLURSA , FAZLADAN OKUNURSA YENİDEN BAŞLARIZ. HEPİNİZE TEKRAR TEKRAR TEŞEKKÜRLER. ALLAH RAZI OLSUN KIZLAR. ALLAH MURADLARIMIZI VERSİN İNŞALLAH. :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…