Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
nevroscum bende 100 ihlas 100 salavat okudum sana zahmet eklersin canım

iyi geceler kıslarrrr hepinizi öpüyorum
ben de bugün okuyamamıştım yeni bitti. nevroşcum 100 ihlas 300 salavat ekler misin canım listemize.
canım sayı 10.00o e ulaştığındamı duasını yapacaksın?

nevrosky canım 700 salavat ,200 ihlas yazarmısın:lepi:

canım unuttum yazmayı bir komşum hergün bize 200 ihlas 200 salavat okuyacak.onu hergün eklermisin bana.ben extra çektiklerimi yazarım .a.s.

Canım senin okuduklarını yazdım. Allah razı olsun. Allah kabul etsin inşallah. Yalnız komşunun okudukları içinde mi anlayamadım. Zaten fazla kalmadı. Olmazsa komşun bir dahaki okumalarımıza katılır canım. Allah ondan da razı olsun. Allah dualarını kabul etsin , gönlüne göre versin inşallah. Pek ince düşünmüş sağolsun. Ben sadece senin ilk başta ilettiğini ekliyorum. Kaç gün okuduysa o kadar çarpar ona ayrı dua yaparız ekleyip. Bu 10.000'e eklemiyorum yani canım. Karışıklık olacak. Ben gelene göre ekliyorum. Sonra karıştırabilirim. a.s.

iyi akşamlar kızlar nasılsılsınız

nevroscum bende 100 ihlas 100 salavat okudum sana zahmet eklersin canım

İyi geceler canım. a.s. Ben iyiyim ama biraz da yorgunum. Ayakta durmakta zorluk çekiyorum. Sanırım birazdan yatarım. Sen nasılsın? Okuduklarını ekliyorum canım. Şeniz Allah razı olsun. Allah kabul etsin inşallah. :Saruboceq:

Merhaba canımmmm. :1hug: Karşılaşamıyoruz valla..

Allah razı olsun bitanem. Allah kabul etsin inşallah. :Saruboceq: 10.000 ihlas bitince salavatı da 10.000'e tamamlarız artık. Sonra duasını yapacağım. Katılıma göre Ramazan boyunca ara ara devam edebiliriz yine. Şeniz

Canlarım bu mübarek ayda hepimiz dualar ediyoruz. Dualarımızda da birbirimizi esirgemiyoruz buna şüphe yok.

Ancak ben derim ki ortak muradımız için hep beraber toplam 10.000 İHLÂS okuyalım. Peygamber Efendimize getirebildiğimiz kadar SALAVAT getirelim. Bunları burada toplayalım. Herkes okuyabildiğini bildirsin.

10.000 İhlâs bitince ben de hepimiz için duasını yapacağım. İnşallah dualarımız kabul olur ve tez zamanda meleklerimize kavuşuruz. İnşallah hamişlerimiz de bebeklerini sağlıkla kucaklarına alırlar. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Canlarım hep beraber okuyacağız. Mesela ben bugün 50 tane okudum , bir başkası 50 tane , başka birisi de 50 tane okudu diyelim. Toplam 150 ediyor. Üstüne üstüne ekleyerek 10.000 taneyi bulacağız. Sonra da duasını okuyacağım ben. Salavat'ı da getirebildiğimiz kadar getireceğiz gün içinde. Onları da bildiririz. Toplarız. Ona bir sayı belirlemedik. Okuyabildiğimiz kadar okuyalım. Faziletleri saymakla bitmez. Bunlardan biri de şöyledir ;

Hz. Ömer (R.A) diyor ki: "Öğrendiğime göre dua yerle gök arasında bir yerde asılı kalır, Peygamber Efendimiz (Sallallahu Aleyhi Ve Sellem)'e salat-ü selam getirmedikçe onun hiçbir cümlesi göğe yükselmez."

İHLÂS SÛRESİ

Kul hüvallâhü ehad. Allâhüssamed. Lem yelid ve lem yûled. Ve lem yekün lehû küfüven ehad.

SALAVAT

Allâhümme salli alâ seyyidinâ Muhammedin ve ala âli seyyidinâ Muhammed

---------------------------------------------------------------------------

açeyla : 400 İhlâs 300 Salavat
asi74 : 500 İhlâs 800 Salavat
aymes : 1100 İhlâs 800 Salavat
Balsurat : 880 İhlâs 890 Salavat
BeyzaNur-HH : 100 İhlâs 100 Salavat
BTRKLC : 1100 İhlâs 700 Salavat
cerencim : 200 İhlâs 500 Salavat
esila@mısra : 400 İhlâs 700 Salavat
gamze2007 : 285 İhlâs
heja : 400 İhlâs
400 Salavat
minervaduygu : 60 İhlâs
MONA ROSA : 130 İhlâs 100 Salavat
nevrosky : 800 İhlâs 800 Salavat
olymposss : 100 İhlâs 100 Salavat
rabiş : 300 İhlâs 100 Salavat
rapunzell_82 : 200 İhlâs 70 Salavat
Rosem : 50 İhlâs 100 Salavat
sünger53 : 500 İhlâs 300 Salavat
tulıny : 300 İhlâs 100 Salavat
vavelya : 200 İhlâs 200 Salavat
vesta : 300 İhlâs 50 Salavat

1. GÜN : İHLÂS : 1455 SALAVAT : 910
2. GÜN : İHLÂS : 2370 SALAVAT : 2190
3. GÜN : İHLÂS : 3160 SALAVAT : 2090
4. GÜN : İHLÂS : 1320 SALAVAT : 1920

GENEL TOPLAM :
İHLÂS : 8305
SALAVAT : 7110

ALLAH KABUL ETSİN İNŞALLAHHHHHHHHHHH.. :Saruboceq:

:Saruboceq:
canım benim eşimin diğer sayı 60 milyon hareketlilik %65 sadece morfoloji bozuk canım bu şekilde aşılama yapsam tutma şansı yüksek mi bide ilaç vermedi varikosel varmı diye baktı yok gibi dedi kesin konuşmak için eşimden ultrason istedi onu yapacaz ayrıca ayın 31 de adet olmuştum bi dahaki ay muhtemelen 29-30 eylül olur zaten doğum kontrol hapı içtiğim için olmaz bebiş sanki normal oluyoda öyle yani canım benide ekle listeye belki uğurlu gelir dediğin gibi ama aşılamada karar kıldım bayramdan sonra inşallah:Saruboceq:

tamam canım yani komşumun ki yani5 eylülden sayarak hesapla canım ramazanın sonuna kadar hergün okurum dedi.hiç farketmez daha sonra yine bu dualar lazım olur canıma.s.

sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey ben geldim kızlarla sahura kadar netteyüz.Ev internet cafe oldu onlarda pclerini getirmiş heheh :)canım ne güzel olurdu sahiden aynı şehirde olsaydık görüşürdükk yerimseniben
nevroo o zamna niye kağıda yazmıyorlar ki drlar 87 milyon diye.Kadın doğumcular spermanalizine bakarken kağıtta bu senin gibi hesap ypıpı toplamınamı bakıyorlar .Yoksa olduğu gibi 46 milyon mesela ona mı ?kaydirigubbakcemile5

Tamam canım verdiğin bilgiler doğrultusunda ekleyeceğim seni listeye. Sen doğum kontrol hapını ne için kullanıyorsun?

tamam canım yani komşumun ki yani5 eylülden sayarak hesapla canım ramazanın sonuna kadar hergün okurum dedi.hiç farketmez daha sonra yine bu dualar lazım olur canıma.s.

Ben 5 Eylül'den itibaren ayrıyeten toplayacağım. Selamlarımızı ilet lütfen. a.s. Çok teşekkürler gerçekten. Allah razı olsun kendisinden. Onun okuduklarına da Ramazan sonunda yine hepimizin için dua okurum. Allah hepinizden razı olsun. Çok güzel oldu gerçekten. Huzur doluyor içimiz. :Saruboceq:

Ohhhhhh Allah muhabbetinizi eğlencenizi artırsın inşallah. :dance:

Canım ml'dekini yazarlar genelde. ml'de 20 milyondan fazla olduğu zaman normal sayılır. O bakımdan ml'dekini yazarlar. Kaç cc vermişse onla da çarpar kaç tane var görürsün. Ama onlar ml'ye göre yorum yapıp konuşurlar. kaydirigubbakcemile2

Canlarım ben iptal. Yatıyorum. Kendinize çok iyi bakın. Yarın görüşmek üzere inşallah. İyi geceler , iyi uykular , tatlı rüyalar. a.s.

iyi aksamlar arkadaslar nasilsiniz??
ben heralde bugun iyi degilim acaib canim sikiliyor ve herkeze bagirip cagiriyorum basimdan hic sikinti eksik olmuyor cok isyan etmeye basladim ve bu benim bile hosuma gitmiyor....buarada seda sayanda bende izlemistim ve o seyircilerini memorial tup bebek ve genetik hastanesine yolluyor bende ordan duydum iyi bir yer oldugunu o yuzden oraya gitmeyi dusunuyoruz eger tabiki nasib olursa...

Arkadaşlar merhaba inşallah Allah dualarınızı kabul eder..Ben bu sene oruç tutamayacağım.Ama fitre vereceğim..Ben nedense salavat ve ihlas surelerini bildiğim halde bu topicte bir türlü okuyamadım..Neden bilmiyorum,psikolojik galiba..:bbo:garip bir ruh hali içindeyim sanırımbenneyaptımki

Ama kalbim sizlerle..dileklerimiz ,isteklerimiz bir..Allah yardımcımız olsun inşallah:Saruboceq:

Bayramdan sonra güzel haberler almayı umuyorumŞenizhihoyyyt:asigim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…