Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

hmmm gecmis olsun canim cok agriyorsa suyun icine oku ve ic sifa olur belki

selam kizlarrr iyi sahurlarkaydirigubbakcemile2

Uslub canim ne zaman kocaelinde basliyon tedaviye hihoyyyt
belki gorusuruz oda kisss hihoyyyt
benim ailem kocaelinde oturuyor hastaneye 15 dk sositososito

slm arkadaşlar,
biraz erkenciyim galiba sengözlerimebaksanab
dün eşimin sonuçlarını aldık ve gelecek hafta varikosel ameliyatı olacak,doktoru bir sürü ilaç verdi,iğnede verdi çünkü enfeksiyonda varmış,günde 8 kez ilaç içecek,vitaminler,bitkisel ilaçlar ve sperm sayısını arttırıcı ilaçlar,inş ameliyatıda iyi geçer,sağlığına kavuşur...
herkese hayırlı günler diliyorum,bugün dünden güzel olsun inş

Günaydın canım hayırlı cumalar demek test sonucunu aldınız varikosel benim eşimdede vardı endişelenme çok basit bi ameliyat 20 dakkada çıktı ameliyattan sperm sayısını yazmamışsın diğerine göre düşükmü yoksa yükselmişmi.
Hayırlısıyla ameliyatı iyi geçer inşallah herşey dilediğin gibi olur.:Saruboceq:

Herkese günaydın hayırlı cumalar diliyorum Allahım şu mübarek günde herkesin gönlüne göre verir inşallah:Saruboceq:
Ben dün bütün gece uğraştım bi türlü topiğimize giremedim siz nasıl girmeyi başardınız sayfa bi türlü açılamadı.
Nevrocum dün 150 ihlas okumuştum eklermisin.

Dün gece ben yattıktan sonra baya kaynatılmış. :jeyyar: Onları da bir okuyayım bakalım. Eksik kalmayayım :roflol: Herkese günaydın ve Hayırlı Cumalar canlarım. Hepinizi çok seviyor , kocaman öpüyorum. Şeniz

Son düzenleme:
Fatıma zehra ve elifözge aramıza hoşgeldiniz canlarım inşallah tez zamanda dileklerinize kavuşursunuz.:1hug:

canım ilk kez ocak ayında gitmiştik eşim için doktora ve o zaman sperm sayısı 1 cc de 27 milyon 600 bindi ,muayenede varikosel teşhisi konulmuştu aynı zamanda,doktorumuz 6 ay bekleyelim dedi ve dün gittiğimizde sonuçları gördüğünde çok şaşırdı dünkü tahlilde 1 cc de 8 milyon 600 bin çıktı,bir an önce ameliyat olmalı dedi ve haftaya olacak inş,bunun dışında enfeksiyonda varmış onun için iğne verdi,enfeksiyonda sperm sayısını etkilermiş,dediğin gibi inş ameliyatı iyi geçer ve sonrasında güzel sonuçlar alırız ...

herkese günaydın kızlaaar.nevrosky birisi izmirden bir dr adı ve tel. no. verecekti.verdi mi onu.ben bu aralar pek giremedim.kaçırmışım onu.

Merhaba canım. Günaydın. Hayırlı cumalar. Dün merak ettik seni haber gelmeyince. İnşallah ameliyat ve kullanacağı ilaçlar şifa olur. Bundan sonrası çok daha iyi olacak. Tedavi oluyor sonuçta. Şansınız artacak. İnşallah en kısa zamanda sonucunu alabilirsiniz. kaydirigubbakcemile5 Değerleri bizimle paylaşırmısın bakalım nasıl olmuş? :1rolleyes:

Fatıma zehra ve elifözge aramıza hoşgeldiniz canlarım inşallah tez zamanda dileklerinize kavuşursunuz.:1hug:

Günaydın bitanem. Allah razı olsun canım. Sana da hayırlı cumalar. Ben yattım herkes toplanmış valla. Ben yatmadan önce kimse yoktu neredeyse. :dilcikar: :roflol: Bir giriş yolu bulmuşlar canım baksana. CADIARZU Ekleyeyim hemen canım. Allah kabul etsin inşallah. :Saruboceq: Hergün düzenli olarak okuyorsun canım çok sağol.. :asigim:

Fatıma zehra'yı ekledim ama elifözge'yi ekleyemedim. Sorunun ne olduğunu dahi yazmamış. :uhm: Ekleyemiyorum. Gelirse bakarız artık. yerimseniben

Merhaba,hayırlı cumalar canım,güzel dileklerin için sağolasın,tabiki ameliyattan sonra değerleri sizlerle paylaşırım,inş. güzel sonuçlar alırız a.s.

herkese günaydın kızlaaar.nevrosky birisi izmirden bir dr adı ve tel. no. verecekti.verdi mi onu.ben bu aralar pek giremedim.kaçırmışım onu.

Günaydın canım. Vereyim dedi arkadaş (gamze2007). Buradan verme istersen özelden at dedim. Kendisinin özel mesajlaşma sistemi kapalı olduğu için bana gönderemedi. Topiğe yaz , yazanlar oldu dah önce dedim. Sonra da cevap gelmedi canım. Geldiğinde sorarız yine. Ben de istemiştim çünkü. sositososito

Canım kusura bakma bu mesajı görmeden ben de sordum sana. Enfeksiyon etkiler tabi değerleri. Varikosel de ilerliyor olabilir. Bu sebeple değer daha düşük çıkmıştır. Hemen ameliyat olması iyi olur yani. İnşallah herşey en kısa zamanda lehimize dönecek. :lepi:

[/COLOR] kızlaaaar günaydııınnnnnn.nasılsınız görüşmeyeli.ben bu aralar pek giremedim.nasıl gidiyor hayat????

Endişelenme canım Allahın izniyle herşey yoluna giricek bende ameliyattan çok korkmuştum ama gördümki çok basit bi ameliyatmış hiç korkma bol bol dua et ben hep öyle yaptım tabi bizim dualarımızda seninle.:Saruboceq:

Ben okadar uğraştım akşam annemdeydim bi türlü giremedim tam akşam konuşma fırsatı yakaldım dedim canlarımla olmadı kısmet değilmiş napalım evet baya kaynatmışlar.

Allah kabul ederse canım hergün okumaya çalışıyorum ben normaldede okurum ama böyle hep beraber okumak tabiki dahada güzel sağol canım öncülük ettiğin içinŞeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…