Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
haklısın canım ben sahur vaktini bekliyorum eşimi kaldıracağım o yüzden zaman öldürmeye çalışıyorum sen neden bu saate kadar yatmadın

ya uyuyamiyorum canim sikildi bakim dedim ama kimse yok herkez kabuna cekilmis canim bazilarinada geliyorlarmis baksana:)

hıııı anladım canım niye uyuyamıyorsun yoksa sende benim gibi öğlen 12 ye kadar yatıyormusun

Ben yarım saat sonra sofrayı hazırlamaya başlayım artık :) İsteyen buyursun kızlarr :içelim::kahve:

Arkadaşlar bu gün 12 den sonra olması itibariyle adetimin 4 .günü..sol kasığıma arada bir şiddetli kramp giriyor..sizde de oluyor mu böyle..şu an bunu yazarken de mecburen yüzümü buruşturuyorum kramptan.:1no2::bbo:

hıııı anladım canım niye uyuyamıyorsun yoksa sende benim gibi öğlen 12 ye kadar yatıyormusun

yok kiz aslinda bugun ben 5 de kalktim ise gittim uyumus olmam lazimdi ama uyuyamadim henuz...bende aynen sizin gibi madem bu saate kaldim bari kocacima savuru yedirio yatim diyorummmm

Arkadaşlar bu gün 12 den sonra olması itibariyle adetimin 4 .günü..sol kasığıma arada bir şiddetli kramp giriyor..sizde de oluyor mu böyle..şu an bunu yazarken de mecburen yüzümü buruşturuyorum kramptan.:1no2::bbo:

canim arada bir bendede oluyor ama genelde wcde zorlaniyorum adetim varken :) cok agri yapiyor sanki tas dusuruyor gibi ama sen isini saglama al istersen ginede görün doktora cok sik oluyorsa

geçmiş olsun umarım geçici bir kramptır bende hiç öyle olmadı adetin ilk günü olur bu tür ağrılar bende

canim turkiyede savur kacta bitiyor??buurda saat 4.20 gece bitiyor
savur değil kızzz,sahur:roflol::roflol:Allah iyiliğini versin iyi mi..:roflol:
canim arada bir bendede oluyor ama genelde wcde zorlaniyorum adetim varken :) cok agri yapiyor sanki tas dusuruyor gibi ama sen isini saglama al istersen ginede görün doktora cok sik oluyorsa

Canım zaten daha dün doktordaydım.bu ay yumurta çatlamamış kist oluşmuş ondan mı acaba.şu an yasmin kullanıyorum.21 gün kullancam.kist erisin diye.sonra da bir aksilik olmaz ve Allah nasib ederse mikro tedavisi için ilaç tedavisine başlayacağım..:Saruboceq:

savur değil kızzz,sahur:roflol::roflol:Allah iyiliğini versin iyi mi..:roflol:

Canım zaten daha dün doktordaydım.bu ay yumurta çatlamamış kist oluşmuş ondan mı acaba.şu an yasmin kullanıyorum.21 gün kullancam.kist erisin diye.sonra da bir aksilik olmaz ve Allah nasib ederse mikro tedavisi için ilaç tedavisine başlayacağım..:Saruboceq:

pardon yaa basima vurdu galiba senin dedigin olsun sahur olsun canim :KK66:
eee doktor ondan demedimi sana yani ne dedi dr a söylemedinmi dun

pardon yaa basima vurdu galiba senin dedigin olsun sahur olsun canim :KK66:
eee doktor ondan demedimi sana yani ne dedi dr a söylemedinmi dun

Doktor ağrı olur demedi.bilemedi işte nerden bilsin erkek adam:roflol:

belkide kistim eriyordur..kendimi öyle teselli edeyim bari:1rolleyes:

ağrı sol kasığımda var.yeni başladı..yarım saattir..
yoktu dün..

kızlar ben sahur hazırlıyıcam sizede şimdiden afiyet olsun yarın görüşmek dileğiyle iyi geceler

X