Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

Amin canım inşallah. :Saruboceq: Ağzından bal damlıyor canımmmm benimmmm. :asigim: Güzel kalbinden beni geçiriyorsun ya Allah razı olsun senden. Ama benim tarihime çok var daha. O zamana kadar boş durmayalım , arkadaşlardan güzel haberler gelmeye devam etsin. Bayram gelmeden bayram edelim. :teytey: a.s.

Merhaba canım. Nereleri gezdin bakiiimm kaçak :1hug: Güzel vakit geçirmişsindir umarım bitanem. Allah içine sindirsin.

Canım ne güzel dilekler. Ben de katılıyorum bu güzel dileklere. Evimize huzur , bereket , hepimize sağlık sıhat versin. Bebişlerimize kavuşalım. Dualarımız kabul olsun. Hayırlı Ramazanlar canlarım. Dualarım hepimiz için. :Saruboceq:

evet çok güzel vakit geçirdim dün arkadaşlarımlaydım alışveriş yaptık kaydirigubbakcemile5 bugünde eşimle vapurla boğaz turu yaptık balık ekmek yedik söylemesi ayıp keyifli bir gündü :dance:bu gece inşallah sahura rahat kalkabilirim allah yardım eder inşallah allah boşu boşuna aç kalanlardan olmaktan muhafaza etsin bizi inşallah bu ayı layıkıyla geçirenlerden oluruz inşallah amin

iyi geceler arkadaşlar hepinize hayırlı ramazanlar diliyorum allahım bu mübarek ayda tutulan oruçların okunan kuranların ve edilen duaların hatırına hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin sağlık mutluluk ve huzur versin aminnnn

Amin Amin Amin.. :Saruboceq: Sağol canım. Hepimize inşallah. :Saruboceq:

selam arkadaslar
gine birsürü sey yazmisiniz oku oku bitmiyor ama bitsinde istemiyorum tedavi gibi geliyor herkezin ayni sorunu var ve her cevabi merakla okuyorumm saatler surseede:)..esime sahurunu yedirdim yatirdim bir bakim dedim bugun ilk gunumuz insallah borcsuz tutabiliriz zor olucak..
arkadaslar bu sitede bir arkadas var ayni benim sorunu yasiyor ve yabanci spermi dusunuyorlarmis dogrumu sizce??
nevrosky gercekten bir acaibsin bu sitenin güzin ablasi)

Canım bütün yollar denenmişse , çocuk sahibi olamayacakları kanaatine varıldıysa , karşılıklı olarak mantıklı bulup bu kararı verebilmişlerse olabilir tabiki. Sonuçta onun da olacağı garanti değil. Kısmet değilse o da tutmaz. Bu hayatta herşey insanlar için. Özgür irade ile sorun olmayacağını düşünüyorlarsa atarlar böyle bir adım. Kimsenin bunu yargılamaya da gücü yetmez.

Herkese günaydın kıslar
Hayırlı ramazanlar diliyorum Allahım şu mübarek ayda bütün dualarımı kabul eder inşallah

Canım bende boğaz turundaydım dün eşimle bizde balık ekmek yedik keşke haberim olsaydı belkide gördük birbirimizi. Güzel dileklerini Allah kabul eder inşallah:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…