Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
herkeze günaydin..hayirli ayin ilk gününde yine dualariim sizinle..
Allah yardimcimiz olsun şu mubarek günlerde yüzümüzü güldürsün inşallah

günaydın arkadaşlar nasılsınız

günaydın kızlar herkese hayırlı ramazanlar

GüNAYDINNN Hayırlııı RAMAZANLAR HERKEZEEE KIZLARR :Saruboceq: :1rolleyes:

herkeze günaydin..hayirli ayin ilk gününde yine dualariim sizinle..
Allah yardimcimiz olsun şu mubarek günlerde yüzümüzü güldürsün inşallah

Günaydın canlarım. Çok sağolun. Sizlere de Hayırlı Ramazanlar. Şeniz

ben asla yargilamiyorum böyle birsey yapmam ama belki ilk önnce esi tamam deyip sonra pisman olabilir ve bu cocuk uzerinde guzel etki yapmaz bu bir erkek icin hic kolay degil tabiki onlarin kendi karrarlari ama düsünsenize bilmiyorlar ama birisi ilerde diyorki bu cocuk babasina cok benziyor..insallah allahim onlarada kendi evlatlarini verirde böyle birseye hic gerek kalmaz

günaydın.herkese hayırlı ramazanlar.allah dualarımıza ve ibadetlerimize bir hediyecik yollar inşallah bu ayda.çifte bayram olur belki ne dersinizzzzzzzz?

Yok canım ben seni kastetmedim yargılama konusunda. Kimse yargılayamaz şeklinde dedim. Yani yargılamak düşmez anlamında. Dediklerin doğru ama işte enine byuna düşünüp karar verdikten sonra olabilir diyorum zaten ben de. Öbür türlü öyle olsun diyerek bu yola çıkılmaz. Herkes için sonu kötü olabilir. Dileğimiz tabiki kendi çocuklarını doğurabilmeleridir. Allah haklarında hayırlısını versin inşallah. :Saruboceq:

günaydın.herkese hayırlı ramazanlar.allah dualarımıza ve ibadetlerimize bir hediyecik yollar inşallah bu ayda.çifte bayram olur belki ne dersinizzzzzzzz?

günaydin mona rosa.. keskeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ögle birsey olsa acaib olur ya heralde dunyalar bizim olurdu aceba hamile kalmak nasil birseyki:)

insallah ya mona rosanin dedigi gibi hediye alsak neguzel olur..
aslina o arkadasida anliyorum caresiz cunki burda almanyada inani yeyip bitiriyorlar ordaki gibi ümit vermiyorlar hayal bir umut birakmiyorlar ömür boyu cocugun olmucak diye hemen karar veriyorlar insan caresiz kaliyor...
benim ay basim gelicek 3 gün sonra orucumuda tutamicam,bir taraftan biliyorum gine gelicek ama gineede icimden belki gelmez diyorumm

İnşallah dileğin kabul olur ve gelmez canım çifte bayrama seninle başlarız.a.s.

günaydin mona rosa.. keskeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ögle birsey olsa acaib olur ya heralde dunyalar bizim olurdu aceba hamile kalmak nasil birseyki:)

Hamile olmanın nasıl bişey olduğunu bende okadar çok merak ediyorumki anlatamam kendimi nasıl hissedicem içinde bi can olması nasıl bi duygu hepsini çok merak ediyorum inşallah allahım tez zamanda merakımızı giderip o duyguyu yaşamayı nasip eder cümlemize.

İnşallah dileğin kabul olur ve gelmez canım çifte bayrama seninle başlarız.a.s.

dusunmesi bile beni ucuruyo valla :)ama ben biliyorum geliceni benimkisi sadece nasrettin hocanin dedigi gibi ya tutarsa misali :)sizde tutma ihtimalleri daha buyuk arkadaslar ben hepinize dua edicem bakalim kac tanesi tutucak bu ay

ayy canim ya heralde acaib birseydir hayatimizin en önemli gunu olur hic okadar mutlu olamayiz galibaa..en cokta eslerimize ben hamileyim cümlesini kurmak acaib olurdu onu cok istiyorum

Canlarım bu mübarek ayda hepimiz dualar ediyoruz. Dualarımızda da birbirimizi esirgemiyoruz buna şüphe yok.

Ancak ben derim ki ortak muradımız için hep beraber toplam 10.000 İHLÂS okuyalım. Peygamber Efendimize getirebildiğimiz kadar SALAVAT getirelim. Bunları burada toplayalım. Herkes okuyabildiğini bildirsin.

10.000 İhlâs bitince ben de hepimiz için duasını yapacağım. İnşallah dualarımız kabul olur ve tez zamanda meleklerimize kavuşuruz. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

İHLÂS SÛRESİ

Kul hüvallâhü ehad. Allâhüssamed. Lem yelid ve lem yûled. Ve lem yekün lehû küfüven ehad.

SALAVAT

Allâhümme salli alâ seyyidinâ Muhammedin ve ala âli seyyidinâ Muhammed

Canlarım hep beraber okuyacağız. Mesela ben bugün 50 tane okudum , bir başkası 50 tane , başka birisi de 50 tane okudu diyelim. Toplam 150 ediyor. Üstüne üstüne ekleyerek 10.000 taneyi bulacağız. Sonra da duasını okuyacağım ben. Salavat'ı da getirebildiğimiz kadar getireceğiz gün içinde. Onları da bildiririz. Toplarız. Ona bir sayı belirlemedik. Okuyabildiğimiz kadar okuyalım. Faziletleri saymakla bitmez. Bunlardan biri de şöyledir ;

Hz. Ömer (R.A) diyor ki: "Öğrendiğime göre dua yerle gök arasında bir yerde asılı kalır, Peygamber Efendimiz (Sallallahu Aleyhi Ve Sellem)'e salat-ü selam getirmedikçe onun hiçbir cümlesi göğe yükselmez."

Son düzenleme:

hangisini okuyalim canim ihlas suresinimi salatvati serifeyimi??
guzel olur.. birde buayin sonunda doguruyormusuz:))

Aminnn Canımm benimm NE KADAR GÜZEL DÜŞÜNMÜŞSÜN ALLAH RAZI OLSUN CANIM BENİM .RABBİM OKUDUĞUMUZ DULARI KABUL EDER İNŞALLAH BU MÜBAREK AYDA GERİ ÇEVİRMEZZ.MUCİZEYİ BİZEDE GÖSTERİR İNŞALLAH.OKUDUKÇA BURDAN YAZARIM NEVROSKYM ŞenizŞeniz

Merhaba arkadaşlar.Ramazanımız kutlu olsun.Ben bu gün evdeyim.Eşim oruç tutacak ben tutmayacağım bu sene.Fıtre vereceğim artık.bir kaç gün sonra adetimi bekliyorum zaten..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…