Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
mrb kizlar dun giremedim esimle gezdik pazardi havada guzeldi.nevrosky canim benimki daha gelmedi olabilirmi acaba diye dusunuyorum dogrusu tamam canim ortakmi okuyacagiz ihlasi ben okurum allahin izniyle

Gunaydin Kizlar
Hepinizin Ramazani Mubarek Olsun
Rabbim Dualarimizi Kabul eTsin insallah

fatos1983 , asi74 ; canlarım hep beraber okuyacağız. Mesela ben bugün 50 tane okudum , fatos1983 50 tane , asi74 50 tane , Balsurat 50 tane okudu diyelim. Toplam 200 ediyor. Üstüne üstüne ekleyerek 10.000 taneyi bulacağız. Sonra da duasını okuyacağım ben. Salavat'ı da getirebildiğimiz kadar getireceğiz gün içinde. Onları da bildiririz. Toplarız. Ona bir sayı belirlemedik. Okuyabildiğimiz kadar okuyalım. Faziletleri saymakla bitmez. Bunlardan biri de şöyledir ;

Hz. Ömer (R.A) diyor ki: "Öğrendiğime göre dua yerle gök arasında bir yerde asılı kalır, Peygamber Efendimiz (Sallallahu Aleyhi Ve Sellem)'e salat-ü selam getirmedikçe onun hiçbir cümlesi göğe yükselmez."

evet onu bende duymustum slavat cok onemli tamam canim bugun 50 tane ben okurum allajin izniyle

tsk ederim canim seninde allahim bayram gunu bayram ettirir insallah sanada benim gibi yaban ellerde elin bos kalmaz cok turk filmi oldu ne-tatlicadiarzu-

haha guldurdun beni...olsun canim sagolll bizde biraz turk filmine hasret kaldik sen nerdensin yurtdisinda

tamam okumaya calisicam canim...
arkadaslar esimi kaldirip mala gidicez ama sizden kopamiyorum:))beni bogucak simdi

Canlarım anlaştık o zaman. Okuyanlar bana özelden atsınlar diyeceğim ama belli aralıklarla özel mesajlar siliniyor. Niyeti 10.000 diye yaptık sonuçta. Öyle bir zamana gelip de karışıklık olur diye vazgeçtim. Buradan alacağım artık. Şeniz

mrb kizlar dun giremedim esimle gezdik pazardi havada guzeldi.nevrosky canim benimki daha gelmedi olabilirmi acaba diye dusunuyorum dogrusu tamam canim ortakmi okuyacagiz ihlasi ben okurum allahin izniyle

Ayyy canım evet inşallah öyledir. Kaç gün geçti şimdi tam olarak? :dance: hihoyyyt

canım çok güzel düşünmüşsün artık bende çarşamba okumaya başlarım inşallah

tamam canim sen nasil uygun görüyorsun ögle yap...ben cikiyorum artik yarin görüsürüz kendinize iyi bakin asi canim tsk ederim sanada iyi gunler öpüyorum

Canım çok güzel düşünmüşsün ben hemen başlıyorum okumaya bu gerçekten çok güzel olucak sağol canım ya iyiki varsın biz napardık sensiz

aymes : 50 İhlâs
nevrosky : 50 İhlâs 50 Salavat

1. GÜN :
Toplam İHLÂS : 100
Toplam SALAVAT : 50

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…