Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
bugun pazar kimse kalmamis galiba gunaydin kizlar iyce bir dinlenin eslerinizde dinlensin ben bunuda duymustum yorgunluktanda dusebilirmis bu spermcikler insallah bugun gelisme olur yatin yatin opuldunuz hepiniz

günaydın canım ben de kalktım

Günaydın güzel bayanlar. a.s. Ben de yeni kalktım. Bugün çok işim var. Dün aylaklık yaptım , bugün hepsini nasıl bitireceğim? :uhm: Artık bizim yardımcı birlikten eleman alacağım yanıma :roflol: Sizler nasılsınız kızlar?

asi74 ; olabilir bak yorgunluk olayı. Depolayalım enerjiyi o zaman bol bol.. kaydirigubbakcemile5

sağol canım . inşallah bir dahaki sonuç yüz güldürücü olur.alah hepimizin yarıdmcısı olsun.

nevrosky merhaba canım uzun zamandır siteye giremiyordum.malum tatil şehir dışındaydım yeni geldim.ama pek mutlu değilim eşim spermiyogram yaptırdı.morfoloji % 1 çıktı.dün ikimizde hiç uyumadık.doktor normal yolla olmaz dedi.aşılama yaptırmamız gerekiyormuş.ben bu değerle aşılamadanda sonuç alacağımıza inanmıyorum.eşim resmen yıkıldı.bende ne yapacağımı şaşırdım

Canım hoşgeldin. İlk kez mi spermiogram yaptırmıştınız canım. Daha önce yaptırdıysanız onda ne gibi bir sonuç çıkmıştı? Morfoloji %1 maalesef kötü ama imkansız değil. Düzeltmek için elimizden geleni yapacağız. Bizim de morfoloji %2 canım. Domates çorbası , Havuç suyu , selenyum , çinko bunlar morfolojiyi düzeltmeye yardımcı. Bunlardan başla istersen bir yandan. Aşılama yolunu seçseniz de değerleri biraz yükseltmeden başlamamanızı öneririm. Benim 2 aşılamam tutmamıştı. Ancak elfide de birinci aşılamasında %1 morfoloji ile hamile kalmıştı. Ama onun sayı ve hareket değerleri çok güzeldi. Herşeyin hayırlısı. Ben havuç suyuna başlamamıştım. Bu günden itibaren ona da başlıyorum. Domates çorbasını da havalar sıcak olduğundan yapmıyordum. Eşim içmek istemiyordu sıcakta. Bak bunlar gerçekten iyi geliyor canım. Sıkma canını lütfen. Bizler de anne olacağız. Eşine destek ol. Morali çok bozulmasın. Değerlerin daha da düşmesine sebep olabilir. Sigara içiyorsa onu da bıraksın canım. Zira o da çok etkiliyor morfolojiyi. :içelim: Şu an bilgisayar başından kalkmam lazım. İşlerim var ama akşam görüşürüz. Üzülme lütfen. :1hug:

Kimsecikler uğramamış. Nerelerdesiniz kızlar? İşerimi toparladım sayılır. Yemekten sonra tamamen özgürümmmmmmmm. :içelim:

Nasılsın canım? :1hug: Haftasonu evdesin di mi? Cumartesileri de gidiyormusun?

Dün de sabahtan gittim canım.Bu pazar hep uyudum.üstümdeki yorgunluk baya fazla..Şu ramazan için de ayrı bir program yapmayı düşünüyorum.oruç tutabilceğimi sanmıyorum ama ama eşim için iftar ve sahuru hazırlamam gerek..belki öğleden sonraları açarım işimi..Kendi kendimin patronu olmak güzelmişhihoyyyt

Öyle ama sen baya yoruluyorsun. Birden hızlı bir giriş yaptın belki de ondan. Şeniz Nerde MSn sohbetleri. Nerde alışveriş peşinde koşmalar. Ben de bıraktım artık. :icecream:

üslüb arkadaşım niye kızgınsın.sıkma canını be arkadaşım bak biz burda tek yürek olduk hihoyyythihoyyyt

herkese iyi aksamlar bende 2gundur yoktum.yazılanları bakmak tam 1 saatımı aldı.uslupcum affettıgın için tesekkur edrım...herkese hayırlı ramazanlar....insallh bu mubarek ayda tum dualarımız kabul olur....

2 gunluk tatıl boyunca cok kotu oldum.kıskandıgımdan degıl ama.cekırdek aıleler o kadar guzeldıkı esımle bız hep onlara baktık...bırazda olsa ıcımız acıdı...işallah bızde bebıslerımızle cok guzel gunler gecırırız...ALLAHIM SEN DUALARIMIZI KABUL ET...

bana öyle geliyor ki bu önümüzdeki eylül,ekim ve kasım aylarında hamiş patlaması yaşayacağızhihoyyyta.s.

herkese iyi aksamlar bende 2gundur yoktum.yazılanları bakmak tam 1 saatımı aldı.uslupcum affettıgın için tesekkur edrım...herkese hayırlı ramazanlar....insallh bu mubarek ayda tum dualarımız kabul olur....

Amin canım inşallah.. a.s. Hepimizin evi bebek gülücükleri ile dolacak Allahın izniyle. :Saruboceq:

bana öyle geliyor ki bu önümüzdeki eylül,ekim ve kasım aylarında hamiş patlaması yaşayacağızhihoyyyta.s.

Canım ağzından bal damlıyor. Şimdi spermleri besliyoruz zaten. Şartları olgunlaştırıyoruz. Birkaç aya kalmaz dediğin gibi patlamalar olacak. :lepi: hihoyyyt

bencede arkadaşlar bu aylar önemli aylar.mubarek aylarda rabbim her isteyene nasip et allahımmm...çok dua edelim kıslar hepimiz muradımıza ereriz inşallah...

NEVROSKY cim bence ilk önce senden gelecek mutlu haber..inşallahh

merhaba kızlar 2 gündür gezmekten ugrayamadım kaydirigubbakcemile nasılsınız ben iyiyim yarın ramazan başlıyor allah ın izniyle inşallah çok çok dua edelim birbirimize allah bu ayın hürmetine bebişlerimizi versin inşallah rahmet kapılarını açsın gönlümüzden geçen muradlarımızı versin her anlamda iş aş mutluluk huzur sağlık versin inşallah hepimize amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…