Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
evet canim haklisin allah hakkimizda hayirlisini versinde kafayi yemeden hamis olsak insallah sizin en kisa zamanda insallah allahim arka arkaya cift cift versin insallah

Yok yok yakın zamanda ulaşırız biz bu sinerjiyle ve Allahın izniyle. Merak etme sen canım. a.s.

5.500.000 olur çarparsan. Bu ml'deki sperm sayısıdır muhtemelen. Onu da kaç cc verdiyse onunla çarpacaksın. Mesela 4 cc verdiyse 22 milyon olur toplamı. Ama görmeden yorum yapıyoruz. Başka anlamı varsa bilemem tabi canım. :1rolleyes:

cok karisik ögle degilmi:)yani kisaca siz bir is icin esinizden ayri kalirmiydiniz haftada iki gun??

Canım sen daha iyi bilirsin gidip gelmekteki sıkıntılarını. Eşinle enine boyuna düşünüp karar verirsiniz. Ortamı siz biliyorsunuz , ne de desek boş. fisfisfis

İnşallah senin de daha çok beklemedn iyi haberlerin duyulur canım. Düşünme hiç öyle şeyler. a.s.

Canım merhabaaaaaaaa. :1hug: Yoksun evet , özledim seni. İnşallah herşey en kısa zamanda yoluna girer.. Gelip de bana baktığın için teşekkürler canım. :asigim: Unutulmamak çok güzel. Veya daha doğrusu hatırlanmak. Birşeylerin veya tatilin derdine düşüp unutsan da bişi diyemezdim. Ama gelmen beni çok duygulandırdı canım. :asigim: Şeniz

Canım bizleri takip edip hamiş haberlerimize sevinmen ve bunu bizimle yaşaman çok güzel. Allah senden razı olsun. İnşallah biz de senin tez zamanda iyi haberlerini duyarız. a.s.

Canım benimmm inşallah dediğin gibi olur. güldürdün benii delü kız hehe :)demek ağır abi onlarsırnaşık şey Rabbim cümlemize en kısa zamanda hayırlı salih evlatlar versin inşallah :1rolleyes:

Amin canım inşallah. Ne güzel bir dua ettin. :lepi: Şeniz

YaRABBİ SANA YALVARIYORUM BU MÜBAREK AYIN HÜRMETİNE SEVGİLİ PEYGAMBERİM MUHAMMED ALEYHİSSELAMI ARAYA KOYARAK SENDEN HAYIRLI VE SALİH EVLAT İSTİYORUZ.EY ÇOK SEVDİĞİM PEYGAMBERİM MUHAMMED ALEYHUSSELAM SENİ VESİLE EDEREK RABBİME YALVARIYORUMMM SENİN HATRIN İÇİN KABUL ETMESİNİ İSTİYORUZZ YA RABBİ BU YÜCE PEYGAMBERİ BİZE ŞEFAATÇİ EYLE ONUN HÜRMETİNE DUAMIZI KABUL EYLE.AMİNNNN AMİNNN AMİNNN .:Saruboceq: :Saruboceq:

slm kızlar normal morfoloji değerleri kaç biliyomusunuz

Canım ;

WHO'ya normal morfoloji %50 ve üstü.

Kruger Morfolojisine göre ;
%0-%4 arası Tüp Bebek
%4-%14 arası Aşılama (Başka sorun yoksa) Tüp Bebek (Başka sorun varsa)
%14 ve üstü Doğal yoldan (Başka sorun yoksa) Aşılama (Başka sorun varsa)

Merkeze sormanız lazım neye göre yaptıklarını. Bazıları WHO'ya göre bakıyorlar , bazıları kruger'e göre. Kruger'e göre bakılması daha iyi. Kuralları daha sert ama gerçekten işe yarar spermlerin oranını göstermekte daha başarılı. Spermiogramda yazar genelde neye göre baktıkları.

allah razı olsun ağzın bal yesin.amin.amin.amin.amin.amin.:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Merhaba canım. Hoşgeldin. :1hug: Biraz dinlen. Birkaç güne bomba gibi bekliyorum seni buraya. :sm_cool: Daha sık görmek istiyorum. Tatile gittin. Enerjiyi de depoladın. sositososito Allah içine sindirsin canım. Ben de öptüm seni.. Şeniz

Amin Amin Aminnnnnnnnn Canımmmmmmm :Saruboceq: Allah senden razı olsun. Duaların , dualarımız kabul olsun inşallah. :Saruboceq: BTRKLC'nin de dediği gibi ağzını bal yesin. Şeniz

kızlar merhaba
hızınıza yetişemiyorum vallahi yazılanların hepsini okuyabilmek gibi bide takıntım var:)arada güzel haberleri kaçırmayım bilgilerinzden istifade edeyim derken yazmaya vakit kalmıyor.
balsuratcım ne kadar güzel dua etmişsin öyle (AMİN) İNŞALLAH duların (mız) kabul olur. herşey bahane rabbimin ol demesini beklemekten başka. ramazanda önümüzde güzel bi fırsat bol bol dua. bir de müslümanın müslümana yaptığı duayı allah kabul edermiş.

nevrosky canım ya yazılanları okuyorum da senin yanlış meslek seçtiğine karar verdim. sen neden psikolog falan olmadın. nasıl insanı ferahlatıyorsun yazdıklarınla tabi edebi yönünde çok kuvvetli maşallah...

bugun pazar kimse kalmamis galiba gunaydin kizlar iyce bir dinlenin eslerinizde dinlensin ben bunuda duymustum yorgunluktanda dusebilirmis bu spermcikler insallah bugun gelisme olur yatin yatin opuldunuz hepiniz

Merhaba canım. Karşılaşamıyoruz valla. Güzel düşüncelerin için çok teşekkürler. Sen de çok incesin bitanem. Ben listemdeki arkadaşlarıma MSN adresimi göndermiştim canım. Sen tabi yoktun. sana da gönderdim ama belli aralıklarla mesajlar siliniyor ya sistem tarafından eğer eline geçmediyse , beni listene eklemek istersen bana özelden mesaj at canım. Buradan veremiyoruz ya yasak. O zaman karşılaşma sorunumuz ortadan kalkar belki. Görüşebiliriz yerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…