Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

Merhaba canım. Ben çok iyiyim Allah şükürler olsun. Sen nasılsın? Canım bol bol duadan öte çalışma mı olur. Allah dualarını kabul eder inşallah. Kayınpederine de şifalar diliyorum ALlahtan. İnşallah iyileşir. Biraz durumunun ağır olduğunu söylemiştin. Çok geçmiş olsun canım. Kendine iyi bak. Çok da uzatma arayı , merak ederiz o zaman. Şeniz

civcive çok sevindim hayırlı olsun.rabbim büyük azosperm ile bile dogal yoldan yarabbim senin nimetlerine binlerce şükürler

nevrosky canım valla bravo listemiz çok güzel olmuş.
29 ağustosta yani dün regl oldum.tarimi değiştirirsin tatlım.
pazartesi günü doktora gidiyorum.rapor için evraklarımızı vereceğim.
tahlil ve muayenem var.
bakalım bir aksilik yoksa tedavi için takvim belirlenecek.
hamişlerimizden bir isteğim var bu mübarek günlerde ne olur bize bol bol dua edin.
hepinizi öpüyorum.......

slm nevrosky beni guldurdun valla mesajlarinda bakiyorumda keyfin yerinde allahim hic bozmasin hep boyle mutlu ol insallah valla canim ister yaz ister yazma ama soylemek istedim domates corbasi esime bende iciriyorum haftada 3 4 kere veriyorum sence azmi yeterlimi birde havucu salata gibi rendelesekte olurmu havuc suyundan haric yada hazir havuc sularindan alsak olurmu canim

civcive çok sevindim hayırlı olsun.rabbim büyük azosperm ile bile dogal yoldan yarabbim senin nimetlerine binlerce şükürler

Canım sevinilmeyecek gibi değil. Mucizelerin en büyüğü bu. Maşallah. Arkadaşlarımıza , hepimize büyün bir umut bu. İmkansız diyenler , umutsuzluğa kapılanlar şu hamiş köşemizi bir okusun. Ne mucizeler yatıyor. :asigim:

birde kizlar size birsey sorcam benim bu ara atesim cok dusuk gidiyor normalde hamile isek yuksek olmuyormuydu acaba adet donemine yakinmi dusuyor

Sağol canım. Hayırlısı olsun arkadaşım. keşke hamilelik haberini alabilseydik ama her işte bir hayır vardır. O gün de gelecek , hamileyimmmmmmmmmmmmm diye haykıracaksın burada. Sevincini paylaşacağız derinden. Listemizi güncellerken tarihini de düzelterim. Tüp Bebeğe geçiyorsunuz sanırım. Yolun başından sana bol şans diliyorum canım. İnşallah herşey en başından itibaren yolunda gider. Allah işlerinizi rast getirsin. Sonu güzel olsun inşallah. Meleklerine kavuşmaya az kaldı canım Allahın izniyle. Senin için de dua edeceğim canım arkadaşım. Şeniz

Canım eklerim ben kullandıklarınızın arasına. Havuç suyu içmesi lazımmış. Yemek olmaz sanırım. Hazırlardan da olmaz sanırım canım ya. Aslında yapmak lazım. Ben yapmıyorum. Başlayacağım ama. :lepi:

birde kizlar size birsey sorcam benim bu ara atesim cok dusuk gidiyor normalde hamile isek yuksek olmuyormuydu acaba adet donemine yakinmi dusuyor

Hastalanmadan önce düşüyormuş canım. Senin kaç ateşin şimdi?

36.8 atesim canim hasta olcam yani anlasilan hic umitlemeyim ben havuc suyuda icmeyi versin ne yapiyim cok kilo aldi yeter zaten demi ama nevrosky canim

36.8 atesim canim hasta olcam yani anlasilan hic umitlemeyim ben havuc suyuda icmeyi versin ne yapiyim cok kilo aldi yeter zaten demi ama nevrosky canim

Canım ben açıkcası anlamıyorum ateşten. Ben 36,8'den sonra hastalanmıştım. Ama başkalarını da hamile olarak gördüm bu sitede. O yüzden kişiden kişiye değişir bu sıcaklık olayları. İnşallah hamişsindir. Havuç suyu iyi geliyorsa yapmak lazım aslında. Boşver kilo almaz ondan. hihoyyyt

evet canim haklisin allah hakkimizda hayirlisini versinde kafayi yemeden hamis olsak insallah sizin en kisa zamanda insallah allahim arka arkaya cift cift versin insallah

canim ya hazir burdasin sen birsey daha sormak istiyorum sen cok test ile karsilastin esimin testinde 5500yaziyor yaninda da x1000var bu ne demek simdi 1000 ilemi carpicam yoksa ml ilemi carpicim dr bize kac oldugunu soylemdi dusuk dedi o yuzden merak ediyorum toplam falan da yok

selam arkadaslar nasilsiniz??ben bugun calistim aksama kadar giremedim ama aklimin ucunda kaldi burasi...birde sizlere birsey danismak istiyorum cünki cok kararsiz kaldim siz ne derseniz onu yapicam..
bizim kendi isimiz var textil isiyle ugrasiyoruz o sebeble iki sehir arasi git gel yapiyoruz arasida 250 km..normalde pazartesi aksam gidiyoruz cumartesi aksam geri geliyoruz ama esim bikti simdi benim arkadasta bana is bulmus ama o ise girersem ben surekli burda kalicam esimle haftada iki gun ayri kalicaz yani o daha az gitmis olucak benim icin burda kalicak 3 gun persembe gunu gidip cumartesi gelicek islerde cok süper degil acikcasi ben calisim diyorum annemde calisma kocani bos birakmaya gelmez iki gunde olsa diyor...esimde calis ama ginede sana birakiyorum diyor cok kararsiz kaldim sizce hangisi dogru???

nevrosky eger senin esinin daha önce cocugu olduysa kesinlikle gine olur insallah ama biraz uzun suruyor..benim abiminde 2 tane oglu var ama 3. istediler 2 sene olmadi ama simdi yengem hamile...
ya dusunsenize ben ilk bebek yapmak istedimde ablam bende ikinciyi yapim birlikte buyuturuz dedi onun hemen oldu 2 yasina geldi sonra yengem dedi bende istiyorum aradan iki sene daha gecti ve onunda oldu yengemden ilk hamileyim dedigini duydumda nasil koydu bana yanlis anlamayin kötü anlamda dedil sadece ALLAHim neden benimde olmuyor birlikte hamile kalsaydik neden eksik kaliyorum diye dusunuyorum

NEVROSKYYYYYY merhaba canım. tatildeyim...net yok elimin altında....maaşallah liste müthiş....hele civciv'e çooook sevindim....duaların için teşekkür ederim...mesajları aldım...bende durumlar aynı....tüp tedavisinden sonra bi türlü normal adet olamıyorum...gecikiyor sürekli düzene girer inşaallah....sevgilerimi yolluyorum sana ve bütün arkadaşlara Allah yardımcımız olsun....

öncelikle şunu söyleyeyim sayfanızı sürekli takip ediyorum.çok güzel paylaşımlar var.ve burada aldıgım her hamiş haberi beni inanılmaz mutlu edıyor.bana da umut oluyor.:lepi:
ateş konusuna gelince 36.8 güzel bir ateş.ama diğer günler nasıldı,daha mı yüksekti daha mı düşüktü bilmediğim için çok fazla yorum yapamıyorum.aylardır ateş ölçen biri olarak şunu söyleyebilirim 36.8 e cok nadir çıktı benim ateş.inşallah en kısa zamanda pembe listede adını görürüz.a.s.

Canım benimmm inşallah dediğin gibi olur. güldürdün benii delü kız hehe :)demek ağır abi onlarsırnaşık şey Rabbim cümlemize en kısa zamanda hayırlı salih evlatlar versin inşallah :1rolleyes:

kızzlar merhabaa..ben geldim...tatilden bugün döndük..ancak bu vakitte girebildim..hemen hamişlerimize baktım tabii...maşallah maşallah..8 hamiş çıkarmışız,çok çok sevindim..darısı başımıza diyorum,çünkü bende hala tık yok:)öpüyorum,sevgiyle kalın...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…