Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

Canım çok afedersin. Ben yanlış okumuşum demekki. Ben bugün adet oldum olarak anladım. Sen ise bugün regl günm demişsin. Çok pardon canım. Hemen düzeltiyorum. Gelmesin tabi , gelmemesini istiyoruz biz zaten. :dance::dance:

Nick---Adet tarihi---Sorun---Doğal ya da Yardımcı üreme tekniği (daha önceki durumlar)---Uygulanan kürler,kullanılan ilaçlar,Yöntemler

LİSTEMİZZZZZZZZZZZZZZ

Rosem---6 Ağustos---Sayı ve Hareket---Yumurta takibi---keçi boynuzu kürü - Gelen giden yok maşallah.. İnşallah da gelmez de alt tarafa terfi eder :CüvCüv: :sm_cool:
olymposss---7 Ağustos---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan---Keçiboy.kürü,E vit.
wavy---7 Ağustos---Morfoloji---Doğal yoldan---Keçiboynuzu pekmezi,E vitamini
haci78---9 Ağustos---varikosel(ameliyat oldu)---Doğal yoldan---keçi boynuzu kürü,ballı cevizli fındıklı karışım
NEŞELİ:))---9 Ağustos---Hareket (Varikosel)---Doğal yoldan(1 aşılama iptal oldu sebep fazla folikül gelişmesi)---Keçi boynuzu kürü 3 ay içildi ve bırakıldı,E vitamini,Çinko hapı
PURPLEMOON---9 Ağustos---Hareket---Doğal yoldan---Keçi Boynuzu
derendeniz---10 Ağustos---Morfoloji---Doğal yoldan-Ekim'de Tüp Bebek(2 başarısız aşılama)(pko)---Polivitamin,Keçiboynuzu kürü,Sigara içmiyorlar
gülsu---12 Ağustos---Hareket---Doğal yoldan---keçiboy.pekm.,klomen
ealsnas---13 Ağustos sonuç---Sayı,Hareket,Morfoloji---1. Tüp Bebek Denemesinde---Hiçbirşey kullanmıyor
ebgün---13 Ağustos---Morfoloji---Doğal yoldan(2 aşılama başarısız)---???
sünger53---14 Ağustos---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(2 başarısız mikroenjeksiyon)---keçib.kürü,çinko,evicap(e vit.),mone,L-arganine
Melih---14 Ağustos---Morfoloji---Doğal yoldan(Daha önce doğal yoldan bir düşük)---???
latifeelif---14 Ağustos---Sayı ve Hareket (varikosel)---1. Aşılama (1 Ağustos'da oldu)---dolaşım boz.ilacı,e vit.,klomen
nix---15 Ağustos---Morfoloji---Doğal yoldan---Fındık,fıstık,keçiboynuzu,bal
melek23---16 Ağustos---Azosperm(Dua edin arkadaşlar)---Doğal yoldan(1 Tüp Bebek başarısız)---???
aymes---17 Ağustos---Sayı ve Hareket---Ocak'ta varikosel ameliyatı oldu---Doğal yoldan---3 ay klomen kullandı
BEYAZ MELEK---18 Ağustos---Morfoloji---Doğal yoldan(Klomen)---Hiçbirşey kullanmıyor
BTRKLC---19 Ağustos---Hareket---Ağustos'da Tüp Bebeğe başlayacaklar(2 aşılama başarısız)---Keçi boynuzu kürü
artık umutsuz---19 Ağustos---Azosperm---19 Haziran'daki Tese Maalesef başarısız(Dua edin arkadaşlar)---Doğal yoldan---Bitki çayları,Keçiboynuzu pekmezi
vesta---19 Ağustos---Sayı,Hareket(Varikosel)---Doğal yoldan---Çinko
bedef---20 Ağustos---1 sene önce varikosel ameliyatı oldu(Değerler iyileşti)---Doğal yoldan(1 düşük var]---Keçiboynuzu pekmezi
fokurfokur---20 Ağustos---Hareket ve Morfoloji(Varikosel başlangıcı)---4. Aşılama iğneyle(3 aşılama başarısız hapla)---klomen,keçiboy. kürü,domates çorbası---Son aşılamada verilen spermde gelişme var :hooray:
osetya2007---21 Ağustos---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(Tüp bebek düşünüyorlar)---???
nevrosky---21 Ağustos---Morfoloji---Doğal yoldan(2 aşılama başarısız)---Keçib.kürü,E vit.,Çinko,Selenyum,Sigarayı yeni bıraktı
KİBRİYA---21 Ağustos---Hareket---Doğal yoldan(2 aşılama başarısız hapla)---Bal polen karışımı,fınfık,fıstık,Şu an birşey kullanmıyor
ZAMBAK3---23 Ağustos---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan---Vitamin Takviyesi,bal,fındık,fıstık,ceviz
dersim_78---24 Ağustos---Azosperm(Mikrotese olacak)---(Dua edin arkadaşlar)???---Hiçbirşey kullanmıyorlar
sevimli hayalet---24 Ağustos---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(1 Tüp Bebek Başarısız)---Keçiboynuzu kürü,keçiboynuzu pekmezi
gozdem---25 Ağustos---Hareket---Doğal yoldan---Antibiyotik (cipro) , E vitamini , C Vitamini takviyesi
rabiş---26 Ağustos---Varikosel(8 Temmuz'da ameliyat oldu)---Doğal yoldan(2 başarısız tüp bebek)(pko)---???
mekselina86---26 Ağustos---Sayı,Hareket(Varikosel)---Doğal yoldan---Keçiboynuzu kürü
belinay82---[COLOR="]28 Ağustos[/COLOR]---Sayı,Hareket,Morfoloji sorunu vardı Varikosel Ameliyatının 3. ayında sonuçlarının düzeldiğini gördüler(Mayıs ayında)---Keçiboynuzu yemişti,Sigara içimiyor
[COLOR="red"]vavelya[/COLOR]---31 Ağustos---Azosperm(Kışın mikrotese olacak)---(Dua edin arkadaşlar)???---Keçiboynuzu pekmezi,ballı karışım,çakşır suyu
oztun---2 Eylül---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(Eylül'de aşılama yaptıracaklar)---Klomen,Keçiboynuzu yiyiyor
****ÜsLuB****---3 Eylül---Kriptoozospermi---Doğal yoldan---Çakşır suyu,havuç suyu,keçiboynuzu kürü,48 hours(kahve),çinko,ginseng,fındık,fıstık,badem(sigara içmiyorlar)
smhsmh---4 Eylül---Hareket ve Morfoloji(Varikosel)---Doğal yoldan---Keçiboynuzu Kürü
OcerenO---5 Eylül---Sayı---Doğal yoldan---keçi boynuzu kürü
yiğit-yağmur---6 Eylül---Hareket ve Sayı---Doğal yoldan (1 aşılama başarısız)---Mone,Larginine
Beyzanur-hh---Ağustos sonu Tüp Bebek---Meni Kanallarında tıkanıklık---Tüp Bebek---Hiçbirşey kullanmıyor
akdas---???---Sayı ve Hareket---Temmuz'da Tüp Bebek raporu çıkıyor(3 aşılama başarısız)---keçib.kürü,havuçsuyu,dom.çorb.,fındık,ceviz
Yağmurcn---???---???---Doğal yoldan(1 aşılama başarısız-1 tüp bebek tuttu ama düşük)---???
fidulya---???---Oliastenzoospermi(Varikosel ameliyat oldu Haziran sonu)---Doğal yoldan---Bal,ceviz,kuru üzüm,erik kurusu,bol meyve
Aysimaa80---???---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(doğal yoldan bir boş gebelik)---Keçi boy. pekmezi ve tozu,karabaş otu(sigara bırakmak için)
hulya35---???---Sayı , Hareket , Morfoloji (Tüpler tıkalı)---Doğal yoldan(Eylül'de tüp bebek veya laparoskopi)---İncir zeytinyağı karışımı
esila@mısra---???---Hareket ve Morfoloji---Doğal yoldan---Pharmaton,Evicap,keçiboy.kürü,keçiboy.pekmezi,selenyum,demir dikeni ekstrası,arısütü
cano77---???---varikosel ameliyatı oldu---doğal yoldan-Ağustos'da Tüp bebek deneyecekler(3 aşılama başarısız)---keçi boynuzu kürü
arzuhalim---???---Sayı ve Morfoloji---Tüpbebek raporu çıkaracak-Doğal yoldan(3 aşılama başarısız)---Keçib.pek.,E.vit,çinko,klomen
sukrann---???---Sayı(Varikosel)---Yumurta geliştirici hap ve çatlatıcı iğne ile Doğal yoldan---???
karamelli neskafe---???---Sayı , Hareket , Morfoloji---Doğal yoldan-Eylül'de 2. Tüp Bebek Deneyecekler(1 başarısız Tüp Bebek)---Keçiboynuzu kürü,Vitamin desteği
demiray---???---Sayı ve Hareket---Tüp Bebek Raporu Çıkacarak-Doğal yoldan(3 aşılama başarısız)---Keçiboynuzu kürü,Domates Çorbası,Folik Asit,Sigara içmiyor
desertrose---???---Morfoloji---Doğal yoldan---???
heja---???---Hareket---Temmuz'da tedaviye başlayacak(Doğal yoldan bir çocuğu var)---arginmax,keçi boynuzu kürü,eşi sigara içmiyor
nuriye---???---Azosperm(Tese'de sperm bulundu,hem de donduracak kadar):hooray:---(Dua edin arkadaşlar)1. Micro Denemesi başarısız---Sigara içmiyorlar

HAMİŞLERİMİZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

1. HAMİŞİMİZ : BEMT Varikosel - 6 ay önce ameliyat oldu - Hiçbirşey kullanmadı - Varikosel Ameliyatının 6. ayında Allahın izniyle DOĞAL YOLDAN HAMİLE kaldı. :hooray:

2. HAMİŞİMİZ : KızılDeniz İleri Hareket % 0 - Sayı az - Morfoloji Bozuk (pko,sol folikül gelişememesi,prolaktin fazlalığı) - Klomen , bal , muz , fındık , fıstık , keçiboynuzu pekmezi , polen - Herşeye rağmen , Allahın izniyle DOĞAL YOLDAN HAMİLE kaldı. :hooray:

3. HAMİŞİMİZ : lale3434 Morfoloji % 2 - 3 ay önce varikosel ameliyatı oldu - Ağustos'da tüp bebeği düşünüyorlardı "Mucize ; o kadar bekleyemem anne diyerek Temmuz'da kapılarını çaldı" - Hiçbirşey kullanmadı - Allahın izniyle DOĞAL YOLDAN HAMİLE kaldı. :hooray:

4. HAMİŞİMİZ : elfide Morfoloji %1 - 2,5 senedir bebek istiyorlardı.. 4 Yumurtlama takibinden sonuç elde edemediler.. Bu ay ilk aşılamasını oldu.. Hiç birşey kullanmadı. Çünkü morfoloji bozukluğunu aşılama günü öğrendiler. Allah sabırla bekleyen bu kuluna da mucizesini gönderdi. Allah o doktor ve hemşirelerden razı olsun. Şükürler olsun. Allahın izniyle 1. AŞILAMASINDA HAMİLE kaldı. :hooray:

iyi geceler kızlar naslsınız?anca girebildim bugün yazılanlara bakmak için sudenazıda çok merak etmiştim ama:çok üzgünüm: sudenaz canım üzülme demek olmaz biliyorum insan üzülüyor ama kendini yıpratmasın ablan inşallah rabbim zamanı gelince vericek
rosemcim canım inşallah devamı gelmez lekelerin müjdeli haberler versen ne güzel olur inanın hamiş haberi alınca kendimin kadar seviniyom çünkü biliyorum neler hissettiğinizi rabbim bekletmesin artık bebeklerimize kavuştursun inşallah amin

canım sımdlık devamı gelmedı.bakalım yarın neler olucak..
ama devamı gelır gıbı gelıyor bana cunku karnım agrıyor,sancı var bıraz..:a015:

Merhaba arkadaşlar,hepinize güzel bir hafta sonu diliyorum.
Rosemciğim yerleşme kanaması olmasın? devamı geldi mi?
Sudenazcığım inşallah bie sonraki denemede hayırlısı ile pozitif sonuç alırsınız..Bu arada hangi hastanede yaptırdı ablanlar tüp bebeği ve sorunları ,durumları ne idi tam olarak?

günaydın kızlar nasılsınız?rosemcim kırmızıların devamı gelmemiştir umarım kızları dediği gibi yerleşme kanamasıdır.umarım herkes için güzel bi gün olur bugün

selam kızlar umarımrosem hamiş kalır.sayımız her geçen artar.:CüvCüv:beklemek beklemek hiçbirşeyi böyle beklemedim.herşey istediğim zaman önümde bitti.biliyosunuz benim 13 yaşında oğlum var onu bile sadece evlendikten 3 ay sonra hamile kaldım ve doğurdum.sanırım rabbim beni bunla imtihan ediyor.umarım bu sınavı başarıyla atlatırım.rabbim önce sizlere versin bunu acnı gönülden istiyorum.ben en azından yaşadım biliyorum.sizler öncelikli bu duyguyu yaşayın arkadaşlarım.geçen hastaneye gittiğimde bir bayanla tanışıp konuşmuştuk.39 yaşında bebişi yok tedaviye gelmiş.ben hiç anne karnında bebek nasıl hareket eder bilmiyorum.iki samimi arkaşım hamileydi onlardan rica ettim bana haber verin bebişler hareket ettiğinde demiş.malsef arkadaşları hiç haber vermemişler doğurmuşlar. o da bu hissi yaşamak için köyüne annesinin ahırına gitmiş ve hamile ineklere dokunmuş o anı yaşamak için. bi an düşndüm ben çok şey istiyorum.allahım bu kadına ver.bunu yaşasın.neyse ki tedavisi başlamış çok sevindim .dilerim hamiş habernin de alırım.son şansı para yok ve yaşı geçiyor.o yüzden kızlar önce size sonra ben gibi anne adaylarına versin rabbim.kendinize iyi bakın.a.s.

Son düzenleme:
günaydın kızlar nasılsınız?rosemcim kırmızıların devamı gelmemiştir umarım kızları dediği gibi yerleşme kanamasıdır.umarım herkes için güzel bi gün olur bugün

İyidir canım.. Senden naber? Sağol canım. Senin de günün güzel olsun..

Güzel kalpli arkadaşım benim.. senağlama Çok duygulandım okurken. Allahım o bayana yavrusunu bağışlasın inşallah. İmkansızlıkların içinde , bunca dezavantaja rağmen Allahım ona mucizesini göndersin inşallah. :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq: Çok kötü oldum. senağlama Sen de çok iyi bir insansın canım. Seni tanıdığım için çok şanslıyım. Allah hepimizin gönlüne göre versin inşallah. Allahım sana kalbin kadar güzel bir kız çocuğu göndersin.. Amin.. :Saruboceq::Saruboceq: a.s.

nevroskycim canım arkadaşım burada sizlerle olamk beni inanılmaz rahatlatıyor.hepimiz iyi niyetliyiz biliyorum burada tüm yazılanlar edilen dualar yürekten o güzel temennin için teşekkür ederim.sanırım bugün duygusal bir günümdeyim.sizlerle paylaşmak istedim.çünkü eşimle bile paylaşmak istemiyorum.her defasında halime şükretmemi ve olayı drmatize etmemi söyledi için boğazım düğüm düğüm oluyo.burada paylaşıyorum sizlerle herşeyimi sağolun varolun.:teselli::teselli:

kıslar merhaba..
bugun sabah kırmızılar geldı maalesef.:çok üzgünüm:
cok fena sancım var hem sag hem sol kasıkta sanırım ıkı yumurta oldugu ıcın ıkı tarafta agrıyor..
nevrocum yenı adet tarıhım 9 eylul..bu sefer adet gunumu gec verıyorum gecıkme payınıda ekledım..:roflol:
doktorum ızne cıkmadan kontrole gıdebılırım ınsallah..bu ay gonaphene nı 3 tane alıcam..ınsallah bu ay yumoslarım buyur..hihoyyyt

slm benim eşimin spermde hareket sorunu var. bende de polikistik over yani yumurtalıklarım biraz tembel... normal yolla çocuğumuz olmadı.( çok tedavi görmeme rağmen).doktor eşimin testine baktı gereken sayı en az 20 milyonmuş. eşimin ki 22 milyon çıktı. bize aşılamayı önerdi. acaba aşılamadaki başarı ne kadar? etrafınızda aşılama yaptırıp da hamile kalan bayanlar var mı? ne olur arkadaşlar cvplarınızı bekliyorum. cevaplar karar vermemde etkili olacak...:uhm:

Evet canım. Burada çok şey paylaşıyoruz. Eşimize anlatmadığımız paylaşmadığımız şeyleri burada paylaşıyoruz. İyik böyle bir yer var. İyiki sizin gibi insanları tanıdım. Eskiden çok karamsar ve negatiftim. Paylaşa paylaşa olumsuzlukları attım kafamdan , çok huzurluyum şimdi. Her zaman bekliyoruz paylaşımlarını. Canım benim Şeniz

Yapma be güzelim. :1no2: Hani bir de çok ümitlendirmişti beni valla. 26 günde bir olan sen 33. günde hastalanmış oldun. 1 hafta gecikme demek bu. Kaç aydır olmamıştı biz de ona yorduk haliyle. Belki de seni daha fazla ümitlendirdik. Tabiki içimizden geçen , dileğimizdi o. Olmadı. Sağlık olsun. Hayırlısı olsun. Doktoru kaçırma bence. İnşallah bu ay yumoşlar güzel güzel büyürler ve çatlarlarrr.. :Saruboceq: Şeniz

Canım merhaba.. Eşinin spermiogramını açıkca yazarsan bakalım canım genel olarak. Sadece sayıya göre yapamayız. Bir arkadaşımızın aşılaması tuttu bu hafta. Yeni hamişlerimizden elfide. Onlarda da morfoloji sorunu vardı. İnşallah sizin de tutar. Değerlerini bizimle paylaşmak istersen ona göre konuşalım. a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…