Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Amin canım hepimizin tek dileği hamiş listesinde olmak inşallah adımız bigün yazılır orda.

Tatlım ben zaten adet olmayı bekliyorum bu ay..eşimin sperm sonucu ortada....

kıslar benim önceki doktorumda acıbademdeydi. son muayeneye kadar ona gittim. ayrı bir tüp bebek merkezleri var. ama fiyat olarak biraz pahalı.aşılama bile ilaçsız 1300 falandı...ama gerçekten işlerini düzgün ve titiz yapıyolar. sanırım aşılamaya karar verirsek bizde acıbademde yaptıracağız..

kızlar bahçeçi klinigini duyanınız ve bilgi sahibi olanınız var mı .mustafa bahçeçi kurmuş.inşallah oraya kadar gelmeden aşılamalardan hamile kalırımda tüp bebek merkezlerini inceliyorum da.

Canım sen Eskişehirdesin.Ankara daha yakın gelmez mi sana? Bahçeci de çok kişi memnun ama bir zaman sonra asistanlara bırakıyor herşeyi dr. deniyor...üstelik ssk anlaşması yok oranın..acıbadem de bir akrabam çalışıyo dr.olarak..Oranında ssk anlaşması yok...ben Özel Ankara Güven hastanesini düşünüyorum..Skk anlaşmaları var..ve raporlu ilaçlı olarak ödeyeceğimiz fark ücreti sadece 800 ytl...diğer yerlerde 5000 ila 7000 ytl ye dek çıkabiliyor bu fiyatlar...Ablamın bir tanıdığı bahçeci de raporsuz olarak 10.000 ytl masraf yaptığını söyledi..ilk deneme tuttu,ikizlere hamile kaldı ama 1 buçuk ay sonra düşük yaptı..2.denemede ise tamamen hüsran..tutmadı yani:çok üzgünüm:

canım acıbademde tüp bebek kaç paraya oluyo biliyomusun bide ssk vardı orda dimia.s.

uslub yazını şimdi gördüm acıbademde ssk yok mu bu çok kötü oldu ben orayı düşünüyodum ama ssksız olmaz şimdi ssk olan bi hastane bulmalıyım ankaradaki çok uygun ama bana uzak.

uslub yazını şimdi gördüm acıbademde ssk yok mu bu çok kötü oldu ben orayı düşünüyodum ama ssksız olmaz şimdi ssk olan bi hastane bulmalıyım ankaradaki çok uygun ama bana uzak.

Dr um istanbul için nişantaşı taraflarında olan bir hastane ödermişti bana..Pakize Tarzı hastanesi..Kurucusu ilk jinekologlardanmış...SSK anlaşması da var canım...

Karnım aç cokacimcoook , uykum var mirmirmirmir , başım ağrıyor kafamçokkarıştı .. Eve gitmek istiyorummmmmmmm Neden böyle oldum ben. Öpüyorum sizleri kızlar. Şeniz

komşumuz bursa acıbademe yaptırdı geçen ay 21 yıllık evliller 2, tüp bebek denemeleriydi. sorunları sebebsiz infertileydi.:1no2: herşeyleri olaganüstü normal ama olmuyordu 2 tüp orda denediler oda tutmadı.fisfisfis

Arkadaşlar bu gün adet günüm ama daha başlamadı,ped temiz.ancak parmakla yokladığımda pembemsi bişeyler geliyo elime..ancak eşimin durumundan dolayı hamiş olmadığıma eminim..ancak bu günlerde çok halsizlik var üstümde yaaa:çok üzgünüm:Siz de böyle bir durum var mı?Karnımda da haafif bir ağrı var..Şişkinlik var gaz gibi....

Bir de eğer bir şey yersem kusacakmışım gibi geliyor bana, Ama kendimi aç hissediyorum...:a015:

selam kızlar bugün regli oldum ağrım var çok fazla dr ma ulaşmaya çalışıyorum ama yoğun sanırım bu ay ilk tüpbebek denemem olacağı için ilaçda atamadım sizce bi ağrı kesici alsam ne olur?

merhaba kıslar..nasılsınız?ben pek ıyı degılım dun adet sancım vardı karnım agrıyordu ama bugun pek bırsey yok.bugun 29.gunum ve halen gelen gıden bırsey yok.sanırım adet gecıkmesı yasıcamsenağlama
bıran once adet olsamda rahatlasam dıye gozune bakıyorum.adet gecıkmesı yasamak cok kotu oluyor cunku yumurtlarım kucuktu ya o yuzden gecıkme olabılır mı?

ceren ilacın zararı olur mu olmaz mı bilmiyorum ama ilaç yerine bitki çayı falan içsen.Riske atmasan en azından dr.una ulaşana kadar idare etmez mi sıcak içecekler.Bana hep iyi gelmiştir.

selam kızlar bugün regli oldum ağrım var çok fazla dr ma ulaşmaya çalışıyorum ama yoğun sanırım bu ay ilk tüpbebek denemem olacağı için ilaçda atamadım sizce bi ağrı kesici alsam ne olur?

canım agrı ıcın sekerlı ılık su ıc ıyı gelıyor..

Ben de doktoruma ulaşamıyorum.Sabahtan beri toplantıda...:bbo:

OcerenO ; canım hastalandın demek. Umutlanmıştım açıkcası. Bu ay da kısmet değilmiş demek ki. Sağlık olsun canım. Tüp Bebek'de yolunuz açık olur inşallah. a.s.

Arkadaşlar ben kendimi iyi hissetmiyorum bugün. :1no2: Hepiniz kendinize çok iyi bakın. Yatacağım. Eğer ayaklanırsam gelirim. Mesajlarınızı okudum ama cevap yazamıyorum şimdilik. Görüşmek üzere.. a.s.

nevrocum canım benım kendıne dıkkat et arkadasım ıyıce dınlen canım..kaydirigubbakcemile5

canım arkadaşım aman kendine dikkat et.bende biliyosun kara kışda hastlanmadım yazın bu sıcaklarda sinüzit oldum.kendimize dikkat edelim dimi canım.sevgiyle kal :teselli:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…