Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi Yüzünden Hamile Kalamayan Bayanların Listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

canım bizdede o sorun var ve bizimkisi %0 düşün yanii ve ben 2 kere gebe kalabildim burda %1 ile gebe kalan arkadaşlarımız oldu canım keçi boynuzu kürü öneriyoruz birde selenyum e vitamini var hatta kombin bir ilaç var ace plus selenyum diye a c e ve selenyum içeriyor onu kullanabilir mesela
canım sidelya iyiyimiş selemlerı var hepinize
kabızlakla ilğili dün acile gitmek zorunda kalmış onun haricinde başka bir şey yok dedi

yeterim canım nasılsın sidelyadan gusel haberler getiriyorsun bizdende ona selam söle rabbim muradını versin inşallah
kardeşin rahatsızmış geçmiş olsun canım

bu arada gunaydın kızlarrrrrr

bende aynı senin gibiyim hayattan zevk alamıyorum nasıl bişeymiş anlamadım.3yıldır evliyiz erkek sorunu bizimki daha tüp bebeğede başlamadım onda bile umudum çok yok.

günaydın seninle başka yerdede yazıştık nasılsın

Sağol canım arkadaşım...
Superman gibisin artık sen, sadece birinin yardıma ihtiyacı olduugnu görünce girip yazıyorsun bilgi arşivinden bişiler :)))
cok acı yok demişsin ama ben senin kadar güçlü birimiyimdir bilemiyorum...
Yazarım gelişmeleri 10 gün içinde..
Tekrar teşekkür Tülincim :1hug:

aranızda sperm azlığı ve ileri hareket için bi kür uygulayan veya ilaç kullanan varmı tek sorunumuz bu

günaydın Beyaz...
Sperm sayısı kaç eşinde? birde ileri hareket % kaç?
Genelde sperm sayısını artırıcı olarak keçi boynuzu kürü uygulanıyor, yada arı sütü-bal-polen falan... bunların yanında fındık-fıstık-ceviz gibi kuruyemişler ... ama kesin artıracak diye birşey yok, işe yarayan ve yaramayan arkaşlar var.. bünye ile alkalı bir durum...

Hareket artırıcı da eşin sigara kullanmıyorsa eğer havuç kürü...

aranızda sperm azlığı ve ileri hareket için bi kür uygulayan veya ilaç kullanan varmı tek sorunumuz bu

canım elfida arkadaşım yazmış kabak çekirdeği de ii geliyorumuş sperme bizde morfoloji sorunu vardı keçi boynuzu kürü uyguladık ama test yaptırmadık uyguladıktan sonra nası geldi bilemiyorum:sinifsinif::sinifsinif:

canım sağol inşşbir sorunu yoktur kardeşimin bakalım salı gün göreceğiz
canım sizlerdende sidelyaya hebrler veriyorum selemalarınızı götürüyorum
inşşşş bebşşide gelirse şahane olacak

Günaydın kızlarr.
Bugün de hala adet olmadım inanamıyorum artık delirme aşamasındayım..
Pzt'ye kadar gün verdim kendime pzt de olmazsam hemen kan tahliline ..
tam 1 hafta geçikti yaa ..
Hamile olduğumu hiç sanmıyorum hemde hiç..
Bari olsamda ilaçlarıma başlasam artık..

Yeter fadik bi girdğinde halleder bence o işi..
Hamiş hamiş görev yüklüyoruz ama ://

inşallah canımmmm

ama test yaptın negatif çıktı erken mı yaptın acaba bir doktora görün yada söle yada ne biliim kan testi falan yaptır

kızlar merhaba bende tüp bebek bölümünde yazıyoırum orası sadece tüp bebek üzerine oldugu için kimse umudunu kırmasın lütfen önce kist dedile ameliyat oldum sonra erken menepoz dedilee şimdide kan pıhtılaşması ama umutluyum inancınızı kaybetmeyim ben şimdi bir dahaki adet dönemini bekliyorum dr o zaman gel dedi hayırlısı

CANIM EEVT UZUN ZAMANDIR GELEMİYORDUM ARTIK DAHA SIK GELECEĞİM
EVET BURADA OLUMSUZLUKLAR OLUYOR
AMA GÜZEL ŞEYLERDE OLUYOR
GÜZEL ŞEYLERİ DUYMAK VE PAYLAŞMAK İÇİN DAHA SIK GEL
[/QUOTE]

çaresizlikten insan bazen napcanı şaşırıyor iyicene.bu şekilde yapayım biraz dedim ama kk ya geirmekle alakası yokmuş bunalımlarımın.aksine daha çok sıkıldım ve yalnız hissettim kendimi ,meğersem beni (tamam bazen kötü ediyo ama) daha çok iyi hissetmemi sağlayan buraymış.ne çok özlemişim burayı.dediğin gibi güzel şeylerde oluyo burda ,iyi günde kötü günde hep birlikte ....kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

çaresizlikten insan bazen napcanı şaşırıyor iyicene.bu şekilde yapayım biraz dedim ama kk ya geirmekle alakası yokmuş bunalımlarımın.aksine daha çok sıkıldım ve yalnız hissettim kendimi ,meğersem beni (tamam bazen kötü ediyo ama) daha çok iyi hissetmemi sağlayan buraymış.ne çok özlemişim burayı.dediğin gibi güzel şeylerde oluyo burda ,iyi günde kötü günde hep birlikte ....kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2[/QUOTE]

hoşgeldin canım arayı uzatma fazla inan bende denedim senin gibi uzak kalmayı beyninin içinde oldukça kurtulamıyosun inan bura daha iyi geliyor insana

canım nerelerdesn sen yaa özlettin kendinii

artıkım daha sık buralardayım canım.bende sizleri özledim.mğersem burası benim herşeyimmiş.buraya çok uğramaz oldum daha kötü oldum.ama inş buralardayız artık..canım görmeyeli nasılsın , iyimisin ..
canım benim eşimde şeker hastalığı var sabah akşam insulin yapıyor ve eşimde sperm de morfoloji bozukluğu vardı acaba dna kırıklığından mı kaynaklanıyo hani genetik bir rahatsızlıkdan dolayı demişdiniz diycem ama en son testi baya iyi cıkmıştı gerçi who göre bakılmıştı ne kadar guvenilir orası tartışılır tabiii

anne olamaman neden kesinleşsin ümidimiz asla yitirmeyelim anne olcaz bizde birgun rabbimin izni ile
[/QUOTE]

çaresizlikten insan bazen napcanı şaşırıyor iyicene.bu şekilde yapayım biraz dedim ama kk ya geirmekle alakası yokmuş bunalımlarımın.aksine daha çok sıkıldım ve yalnız hissettim kendimi ,meğersem beni (tamam bazen kötü ediyo ama) daha çok iyi hissetmemi sağlayan buraymış.ne çok özlemişim burayı.dediğin gibi güzel şeylerde oluyo burda ,iyi günde kötü günde hep birlikte ....kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2[/QUOTE]

[COLOR="Red"canım hep gel olurmu bizi bizden başkası anlamaz][/COLOR]

hoşgeldin canım arayı uzatma fazla inan bende denedim senin gibi uzak kalmayı beyninin içinde oldukça kurtulamıyosun inan bura daha iyi geliyor insana [/QUOTE]

hoşbulduk cnm ,evet ya dediğin gibi beyninin içinde durduktan sonra neyden uzaklaşırsan uzaklaş fayde etmiyo.bende de işe yaramadı.neydi o ''herşey bebiş için '':içelim::içelimpuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…