Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi Yüzünden Hamile Kalamayan Bayanların Listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
[/COLOR]9]sidelyam iyiymiş çok sevindim inşallah halaylar çekeriz ne zamandır hamiş haberide almıyoruz birinin bir açılış yapması lazım sidelyam hadi bakalım allahım yardımcın olsun

CANIM SAĞOL TEŞEKÜR EDERİM
İNŞŞ GÜZEL HABERLER YAZMAK NASİPOLUR :CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

SİDELYAYLA AKŞAM KONUŞTUK ARADI
BİRAZ GAZ PROBLEMİVARMIŞ
KIZ KARDEŞİ YANINDA BOL BOL DİNLENİYORUMDEDİ HEPİNİZE SELAM SÖLEDİ
BANA DUA ETSİNLER DEDİ
[/QUOTE]

canım yeteerim seni buralarda görmek ne güzel,inan özlettin kendini.nasılsın iyisin inş.varmı bi değişiklik...ben artık önceki kadar çok girmez oldum kk ya.kötü şeyler duyunca daha çok bunalıyorum gibi hissetim biraz böyle deneyim bakem dedim..ama girmeden yapamıyorum,sizleri merak ediyorum..naptılar acaba ,yani hamiş varmı acaba ...canım arkadaşım allaha emanet ol ,görşz inş..

Bu aslında zor bi durum .. Allah kolaylık versin Belgincimm..
ya aslında çok zor değil bazen iyi bile ama yinede bazenn yanlız kalmak iyi geliyo.
merhaba arkadaşlar iş güç yazamıyorum valla buraya neler yapıyosunuz bu arada dondurulmuş embriyo transferi yapılacak c.tesi günü dua edin nolur 2 transfer yapılcak inş bu defa olur öpüyorum hepinizi
hayırlısı olsun canım inşallah bu sefer yüzün güler
hayırlısı olsun canım sağlıklı olmasına sevindim önemli olan sağlıklı olması eninde sonunda öğreneceksin..

yukardada yazdığım gibi canım bazen zor oluyo fakat iyi yanlarıda var bizim için kısmet evet allah eksik etmesin onları başımızdan..

canım yeteerim seni buralarda görmek ne güzel,inan özlettin kendini.nasılsın iyisin inş.varmı bi değişiklik...ben artık önceki kadar çok girmez oldum kk ya.kötü şeyler duyunca daha çok bunalıyorum gibi hissetim biraz böyle deneyim bakem dedim..ama girmeden yapamıyorum,sizleri merak ediyorum..naptılar acaba ,yani hamiş varmı acaba ...canım arkadaşım allaha emanet ol ,görşz inş..[/QUOTE]

CANIM EEVT UZUN ZAMANDIR GELEMİYORDUM ARTIK DAHA SIK GELECEĞİM
EVET BURADA OLUMSUZLUKLAR OLUYOR
AMA GÜZEL ŞEYLERDE OLUYOR
GÜZEL ŞEYLERİ DUYMAK VE PAYLAŞMAK İÇİN DAHA SIK GEL

CANIM İNŞŞ KARDEŞİN ÇOK MUTLU OLSUN HEP MUTLU OLSUN RABBİM MUTLULUKLARINI BEBEKLE PERÇİNLESİN İNŞŞŞ

ANNEM DİYORSUN YA BENİMKİ AKLIMA DÜŞTÜ ARTIK HER ŞEYİ (BİR ÇOK ŞEYİ)BAŞKALARINDAN BEKLİYORLAR BAŞIMIZIN TAÇLARI ANNELERİMİZ
CANIM KENDİNİ YORMADAN YARDIMCI OL ANNENE

SİDELYANA HABER GETİRİYORUM PC BOZUKMUŞ YOKSA O DA SİZLERE YAZMAK İSTİYOR AMA YAZAMIYOR
İNŞŞ HAMİŞ HEBERİNİDE GETİRİRİM :Saruboceq::Saruboceq:

hayir canim hic bir rahatsizligi yok ailesinde ama oda bizi buldu

evet kizlar artik benim anne olamiycam kesinlesti gibi bisey hic beklemiyordum size guzel haberlerle donmeyi dusunuyordum ama hayir ne yapacagimi bilmiyorum
nedir bu dna kirikligi:gitme:​

canım geçmiş olsun nedir bu sorun bilmiyorum ama rabbim çıkış yolu versin inşşş

çok sağol canım...

canım önemli olan sağlık...
annelerimiz sağlıklı mutlu olsunlarda ayrı olmak, uzak olmak çok önemli değil....
mesala ben yakınım ama annemim en çok yardıma ihtiyacı olduğunda hiç birşey yapamadım...
daha yeni yeni yanına gidiyorum...
gerçi gitsemde pekte yardımmım dokunmuyor...
işte beraber fikir alışverişi falan yapıyoruz...
ama dediğim gibi sağlık olsun gerisi önemli değil...

hayırlısı olsun canım sağlıklı olmasına sevindim önemli olan sağlıklı olması eninde sonunda öğreneceksin..
.
sağol canım...evet önemli olan sağlıklı olması...

ARKAMAHELLE canım bu hastalığın adını ilk duydum...
arattım ama googlede bile bulamadım...

canım siz hiç türkiyede dr a gittiniz mi?
bence birde türkiyede şansınızı deneyin...
neyiniz var neyiniz yok doğru dürüst öğrenirsiniz...

canım allah büyük hemen karamsar olma en kısa zamanda herşey yoluna girer inşallahh

rabbim annelerimizi başımızdan eksik etmesin :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

CANIM SAĞOL TEŞEKÜR EDERİM
İNŞŞ GÜZEL HABERLER YAZMAK NASİPOLUR :CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:
DEDİ

canım yeteerim seni buralarda görmek ne güzel,inan özlettin kendini.nasılsın iyisin inş.varmı bi değişiklik...ben artık önceki kadar çok girmez oldum kk ya.kötü şeyler duyunca daha çok bunalıyorum gibi hissetim biraz böyle deneyim bakem dedim..ama girmeden yapamıyorum,sizleri merak ediyorum..naptılar acaba ,yani hamiş varmı acaba ...canım arkadaşım allaha emanet ol ,görşz inş..[/QUOTE]

canım nerelerdesn sen yaa özlettin kendinii
canım benim eşimde şeker hastalığı var sabah akşam insulin yapıyor ve eşimde sperm de morfoloji bozukluğu vardı acaba dna kırıklığından mı kaynaklanıyo hani genetik bir rahatsızlıkdan dolayı demişdiniz diycem ama en son testi baya iyi cıkmıştı gerçi who göre bakılmıştı ne kadar guvenilir orası tartışılır tabiii

anne olamaman neden kesinleşsin ümidimiz asla yitirmeyelim anne olcaz bizde birgun rabbimin izni ile

7 tane dondurulmuş var canım şimdilik herşey yolunda bu defa çok umutluyum ben rabbim bilir tabi ama rüyalarımda hep ikilerim olmuş görüyorum bimiyorum yinede umut işte...

inşallah canım allah hepimizin yüzünü güldürsün inşallahhh

cnm tedaviyemi başladın sen...yoksa başlıcakmısın sen izmirdeydin galiba benmi öyle hatırlıyorum

[

GÜNAYDIN ARKADAŞLAR NORMALDE HAFTA SONUNU DÖRT GÖZLE BEKLERİM AMA YARIN HİÇ GELMESİNİ İSTEMİYORUM ÇÜNKÜ EHLİYET SINAVI VAR BANA DUA EDİN
QUOTE=ARKAMAHALLE;15812168]
hayir canim hic bir rahatsizligi yok ailesinde ama oda bizi buldu

evet kizlar artik benim anne olamiycam kesinlesti gibi bisey hic beklemiyordum size guzel haberlerle donmeyi dusunuyordum ama hayir ne yapacagimi bilmiyorum
nedir bu dna kirikligi:gitme:​
[/QUOTE]

Öyle deme canım ya her derdin bir dermanı vardır üzülme

7 tane dondurulmuş var canım şimdilik herşey yolunda bu defa çok umutluyum ben rabbim bilir tabi ama rüyalarımda hep ikilerim olmuş görüyorum bimiyorum yinede umut işte...

inşallah canım rüyaların gerçek çıkar

günaydın,hayırlı cumalar arkadaşlar,

arkamahalle Allah yardımcın olsun canım,gün doğmadan neler doğar,mucizeler hiç beklemediğimiz anda çıkar karşımıza biliyorsun :1hug: ümidimizi kaybetmeyelim,dualarım sizinle her zaman a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…