Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi Yüzünden Hamile Kalamayan Bayanların Listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

canım allah büyük hemen karamsar olma en kısa zamanda herşey yoluna girer inşallahh

canım nerelerdesn sen yaa özlettin kendinii

canım benim eşimde şeker hastalığı var sabah akşam insulin yapıyor ve eşimde sperm de morfoloji bozukluğu vardı acaba dna kırıklığından mı kaynaklanıyo hani genetik bir rahatsızlıkdan dolayı demişdiniz diycem ama en son testi baya iyi cıkmıştı gerçi who göre bakılmıştı ne kadar guvenilir orası tartışılır tabiii

anne olamaman neden kesinleşsin ümidimiz asla yitirmeyelim anne olcaz bizde birgun rabbimin izni ile
[/QUOTE]

Öyle deme canım ya her derdin bir dermanı vardır üzülme

inşallah canım rüyaların gerçek çıkar[/QUOTE]

tskler arkadaslar mesajlariniz icin bu aralar cok ihtiyacim var guzel haberlere
bilgiler iicnde tskler
bildigim kadariyla ailesinde yok ama kimbilir kac kusaktan geliyor daha derin ailesinide bilmiyorum
bakalim neler olucak gelismerleri yazarim
bu arad dikkat kizlar sperm sayisi cok iyi olanlarda bile olabiliyormus iyi arastirtin ozellikle bi kac denemde basarisizlik alanlar

[COLOR="Red"canım hep gel olurmu bizi bizden başkası anlamaz][/COLOR][/QUOTE]

ok yeteerim buralardayım artık.. ne de doğru söyledin evet bizi bizden başka hiç kimse ama hiç kimse anlamıyor maleseff...

Nermin sen nerelerdesin.. bayaadır yazmıyorsun buraya...
Gecen aklıma geldin topğe son girşiine bakacaktım..arkadaş listemde olmadığın için bulamadım seni
Nasıl gidiyor hayat görüşmeyeli?

Arka Mahalle sana ve eşinede gecmiş olsun arkaadaşım.
hiç duymadım daha önce böyle bi durum..
Ama derdi veren ALLAH dermanınıda vermiştir..
Yeni bi bilgi edinebildin mi DNA kırıklığı ile ilgili...
PApatyanın yazdıklarını okumuşsundur.... bende onun yazdıkları kadar bilgi sahibiyim şu anda

tek umutsuz olan ben değilmişim daha tüp bebek başlangıcı bile yapmadım üstelik.olmaz korkusu yetiyo insana.hep doğal yoldan olacakmış gibi bi his taşıyorum içimde anlamsız bir his.ama böle mucizelerde çok bizide bulurmuki..

canım hepmizin umudumuzu yitirdiğimiz zamlar oluyor
hele birde tedavi aşamsındaysan dahada karışık oıluy6or insan
elbette rabbinin mucşzeleri biz<lerş de bulur neden olmsın
inşşşşşşş
sırası geleni bulacaktır

kızlar hep yanlış yazıyorum kucağımda yeğenim var ben yzarım diyor ortaya böyle şeyler çıkıyofr

saol iyiyim canım yoktun bayadır bırda buldum seni ee ne durumdasın.yani şuan sadece keçiboynuzu pekmezi içiyoruz hiç sevmesemde bende içiyorum belkilerle yaşamak beni çok yoruyo artık çalışmamam bile engel oluyo işten bile ayrılmayı düşünüyorum kafamı toparlamam lazım of.sol kasığımda bugün çok ağrı gibide değil tuhaf bi batmalar var kendimi pek iyi hissetmiyorum ya.

inşallah yetercim yaş gidiyo en çok ona takıyorum 28 yaşıdayım tüp bebek yaş çok önemli.karar veremiyorum hangi merkezde yaptıracağıma fiyat farkı okadar çokki

bizim sayı diplerde baya.sayı 0,6milyon yerinde hareket %67 ileri 0 bu yani berbat ötesi dimi

canım epeydir kkya girmiyodum(bir iki kere duramayıp iki dkgirmiş çıkmıştım)beni daha çok strese sokuyor diye düşünmüştüm ama alakası yok bu dert bende olduktan sonra stres beni bırakırmı hiç değilmi.aksine daha çok bunaldım,tekrardan geldim burdayım.hayat nasıl olsun işte canım,çok güzel çok mutlu oluyorum iki dakika ama şak diye bebek düşüyo o anda herşey yerle bir oluyo.yani mutluluk çok uzun sürmüyo.gene de iyi gidiyo diyelimde iyi gitsin hayat..çok özledim sizleri...

YOk Beyazcım berbat ötesi falan değil..
biizmde farksız dğeilki durumumuz senden..
tüp bebek tedavisine başlayacagım ben..
doğal yoldan imkansız dğeil ama zor görünüyor sizinde...
Kaç yaşındasın Beyaz..aşılama falan denediniz mi?

evet canım ben burda açtım gözümü bu topic benim göz bebeğim kıslar süper walla

sakın işi bırakacak raddede değil herhalde bence evde olman daha kötü emin ol buna kafan hep bebekte olacak kafayı yersin evde olursan sadece suan daha yoğun yaşıyosun okadar şimdi durumun ne adet olcakmısın yoksa yumoşda çatlıyo olabilir

bizim sayı diplerde baya.sayı 0,6milyon yerinde hareket %67 ileri 0 bu yani berbat ötesi dimi

yooo rabbim verecekse bitanesi yetiyor emin ol buna sakın öle düşünme hem çaresi de var ya hiç olmasaydı dimiiiiiii

inşallah yetercim yaş gidiyo en çok ona takıyorum 28 yaşıdayım tüp bebek yaş çok önemli.karar veremiyorum hangi merkezde yaptıracağıma fiyat farkı okadar çokki

canım bende kasım 15 te 35 olacağım sen bizden şanslosın bak yaşın genç daha
hiç takma kafana böyle şeyleri
EĞERKİ KADERİNDE BİR MELEK VARSA (BEBİŞ) O SENİ MUTLAKA BULACAKTIR

slm kizlar nasilsiniz biz iyiyiz allaha sukur yorucu gunler geciriyoruz kizlarimla
ama onlar icin herseye deger
rabbim sizlerede en kisa zamanda nasip etsin anne olmayi hep dualrimdasiniz
yine gelirim kizlardan firsat bulursam kendinize iyi bakin

canım rabbim mkolaylık versin
ana tatlı yorgunluklar bunlar
inşş canım
inşşşşşşş
küçük meleklerinde bizlere dua etsinler

yok canım aşılama falan yaptırmak olmazki bu sayılarla.

Melony bugün cumartesi zaten yarında kendime müsade ettim ama pzt günü eksin gideceğim tahlile..
Annemde bana kızıp duruyor çok stres yaptın, üzüntüden ağlamaktan , kendini yıpratmaktan oluyor dedi..
İşte kendi annemde olsa kzııyorum ..
Dışardan bakınca insanlara ne kadar kolay geliyor.. Bu acıyıda bi yaşayan bilir..
Pzt eşim gidelim kan verelim dedi ama pazar günüde bekle dedi bende tamam dedim ..
Artık internette tüp bebek ile ilgili bişey araştırmıcam, bu konuda gazete dergide okumicam.. O kadar çok yoğunlaştım ki bu konuya takıntı yaptı bende..
Birtek bu topiğime girip bakıcam o kadar..
Kaderde ne varsa o yaşanır, İlk defa başıma geliyor.. 2-3 gün geçikidirdi ama 7 gün ilk defa.. Hayırlısı diyorum başka bişey diyemiyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…