Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi Yüzünden Hamile Kalamayan Bayanların Listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
merhaba kızlar su 'cum duan çok güzelmiş bende aminnnnnnnnnnnnnnnnnnn diyorum açtım ellerimi senin duanla bende dua ettim mübarek cuma günü rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah kızlar son iş günü sayılır bugün o yüsden çok yoğun bende yarın öğleden sonra yola çıkanlardanım rabbim hepimize zhayırlı yolculuklar nasip etsin belgincimde hayrışı bi şekilde gider inşallah ayrıca umutta merkezde internet var ordan bize yazar belgincim
bilgemm canım ilaçlar kilo aldırıyor valla ama senin için sorun olmaz ben 4 kilo aldım ayrıca şişlikte yapmıştı bende 1 ay kendime gelemedim ohalimi görüp neden hamile değilim diye inşallah hakkınızda hayırlısı olur
yetercim hislerimiz düşüncelerimiz karşılıklı bizlerde senin gibi bu bayramda yanlız olanlardanız rabbim bebişsin geçen sson bayrammız olsun inşallah

aşk melegim nerdesin ya kimse yok ya bu duayı bitirelim aslında ayrı ayrı 313 tane okumak lazım ama kimsi yokki bugun başlayıp bugun bitirelim dedim ama olmazsa yarın başlayalım

Son düzenleme:
bugün kimsecikler yok beni de su uyardı gelmiyorsun diye
of canlarım bana dua edin eleman bulalım yada eleman ger gelsin ne yaparım perişan olurum ben ya dr işlerim var az kaldı bakalım salı yada çarşamba neler olacak

arkadaşlar merhaba ben yeniyim eşimin ileri hızlı 4 ileri yavaş 72 çıktı ve gros morfoloji anamolisi %50 sizce nasıl sonuçlar

canım ya bugun okuyup bitirelim ben birazdan duasını yazacam buraya sen kaçtane okuyacaksan yazda ben yarın takip edemem olurmu

Sadece ayetel kürsi değil mi?
20 tane okurum diye düşünüyorum ..
Peki bu 313 taneyi bugün tamamlayamazsak yarın öbürgünde devam edebilir miyiz?

Gözyaşlarım gözlerimde durmayıp akmak için inat ettiler resmen.. Bende koyverdim..
Ne kadar dualamışsın Su ..
Allah bin kere razı olsun seninde gönlüne göre versin..
Ayetel kürsiyi okuduktan sonra buda duası değil mi?
Bunuda arkasından okuyoruz o zaman ..
Çok teşekkür ederim .. Hemen alıyorum bu yazıyı ..

arkadaşlar merhaba ben yeniyim eşimin ileri hızlı 4 ileri yavaş 72 çıktı ve gros morfoloji anamolisi %50 sizce nasıl sonuçlar

Standartların altında canım..
Ama yinede bi üroloğun fikirinizi almanızda fayda var..
Çıkan sonucu doktorunuza mutlaka inceletin ...
Kolaylıklar versin rabbim..

10 tane okudum ben bilginiz olsun

Tamam canım ağzına sağlık

Ya bilmiyorum tam olarakda ama ben bugun bitirmeye calışacam hepsini ben okuyacam napıyım sende 20 tane oku 10 tanede jakobi okumuş 40 tanede ben okudum
Rabbim dularımızı kabul etsin

yok kuzum bu gün heps bitecek diye bir şey sıraya koyun herkes ne kadar okumuş söylesin ekleyin bende yarında itibaren ayetel kürsü okurum bu gün adetim bitiyor

aşk melegim nerdesin ya kimse yok ya bu duayı bitirelim aslında ayrı ayrı 313 tane okumak lazım ama kimsi yokki bugun başlayıp bugun bitirelim dedim ama olmazsa yarın başlayalım
canım benim adet bu gün bitecek yarın okurum kime okuyacaksak

biliyorum canım yaaa hepimiz aynı şeyleri yaıyoruz
biliyorsunz ben duygularımın aklımın önüne geçmesine pek izim vermem ama akşam kntrol edemedim sanırım
sağolun sizlerle konuşmak iyi geldi

amin amin
emeğinize yüreğinize sağlık

canım hayırdır inşşşşşşşşş
hayırlara vesile olsunrüyaların
gelecek bebğinin habercisi olsun bu rüyaşlar
İNŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ

canım allah hepinizde razı olsun
gönlünüzden geçeni naip etsin hepimize

canım belgin bilgemmm elfida için okuyoruz
Jalobi:10
Bilgemmm:20
su1838:sınırsız ama bir sınır koyalımda bitirelim

Su yarında devam edebiliyorsak 50 tane de yarın okuyabilirim ...
Bence bi mahsuru olmaz biraz bugün biraz yarın okumuş oluruz ..
Sonuçta önemli olan kalben edebildiğin kadar dua etmek..
Rabbim kabul etsin dularımızı ..

tamam ozaman yarın bitirelim uzamasın ben 103 toplam bilgemmmm 100 toplam yeter ablacığım 100 bitirelim yarına okey

canım ben anne olanlara gelmiyorsunuz demiyorum gelemiyorsunuz diyorum
çünki sizin sorumluluğunuz çok ağır
rabbim yardımcınız olsun

canım belgin bilgemmm elfida için okuyoruz
Jalobi:10
Bilgemmm:20
su1838:sınırsız ama bir sınır koyalımda bitirelim

Yarın da ben bugünkinden daha fazla okurum ..
Yeter'de katılıyor bence yarın biter ..
Aşkam da fazla okumaya çalışacağım bugün net sayı veremem ama akşam yazarım şau kadar okudum diye 20'yi geçer ..
Akşam belli olur yani sayı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…