Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi Yüzünden Hamile Kalamayan Bayanların Listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
tünaydın kızlar yine geç kaldım tık tık kapıyıo açın bakalım
bilgen herşey yolunda gidecek inşallah
yeterim canım seninde bizimde olacak ellerinden tutup koşacagız ama sadece inanalım ben bundan önce o kadar daralmıştım ki geçen bayaram eleman yok kardeşim dogumu sezeryan dr birde bana adetin 1.günü gel demez mi allaha yalvardım allahım elemanın planı iptal olsun kardeşim normal dogursun benimde adetim geciksin diye okadar içten dua etmişim ki hepsi kabul oldu kızlar inanın sadece allahım o nuda verecek

canım aminnnnnnnnn
inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş
inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

günaydın canlarım bugün saat 13:00 gibi yola cıkacağız daha erkende olabilir bilmiyorum kendi arabamızla gideceğiz eşim öğlene kadar çalışacak daha sonra gelecek belki fırsat bulupta giremem diye kalkar kalkmaz topiğimize girdim hepinize hayırlı cumalar bugün ettiğiniz dualar birazda benim için olsun bu tedaviye ilk adımı atacağım zamanda beni dualarınızla yanlız bırakmayın inşallah bu kısa süreli ayrılığımızda güzel haberlerle dönerim aranıza hepinizi tek tek öpüyorum hakkınızı helal edin arkadaşlar.istanbuldada fırsat buldukça net buldukça girerim yine hoşçakalın...

her şey gönlünden geçen gibiolsun canım
İNŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ

tamam ozaman yarın bitirelim uzamasın ben 103 toplam bilgemmmm 100 toplam yeter ablacığım 100 bitirelim yarına okey

Tamam yarına kadar çok rahat biter hatta ben bu akşam 6 ile 9 arası okuyabildiğim kadar okuyacağım ...
Çok teşekkür ederim emeklerin için , emekleriniz için canım arkadaşlarım
..

oyyyy canım benim sabah sabah benide ağlattın canım. çok duygulu yazmışsın canım biliyorum anlıyorum rabbimdende diliyorum canım bu mübarek cuma günü yüzü hürmetine tez zamanda şaşırtsın seni ve mucizeni göndersin hayırlısı ile bir daha gzö yaşı dökmeyesin bunun için. evet canım bayram geliyo inşallah meleğinsiz son bayramındır bu seneye kucağında olur inşallahhhhhhhhh ben inanıyorumki bu temiz ve iyi kalbinin karşılığını rabbim verecekti r

canım amin inşşşşş
inşşşş
o günlerde gelsin artık
inşş sevinçten ağladığımız mutlukları paylaştığımız günlerde gelsin
İNŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ

ya kızlar bende katılmak isterim bazı sebeplerden dolayı okuyamıyorum ben bana eleman bulun yaaaaaaaaAAAAAAAAA

ya kızlar bende katılmak isterim bazı sebeplerden dolayı okuyamıyorum ben bana eleman bulun yaaaaaaaaAAAAAAAAA

Giz'imm niye gazete ilan falan vermediniz .. Bayram üstü sizede sıkıntı olacak..
Hani kaynın falan yok mu ?
Bayramda da çalışıyorsunuz değil mi?
Off valla tanıdık kimsede yokki çevremde ...:KK43:(

gazete ilanı olmaz bize 20 yaşlarında okula gitmeyen bir çocuk lazım iki yerimiz var ikiş tarafta bana kaldı saat 8 de çıkmak zorundayım ya tam tedavi zamanı strese girdim bilgem facebook a gelşrsen konuşuruz

yarın da ben bugünkinden daha fazla okurum ..
Yeter'de katılıyor bence yarın biter ..
Aşkam da fazla okumaya çalışacağım bugün net sayı veremem ama akşam yazarım şau kadar okudum diye 20'yi geçer ..
Akşam belli olur yani sayı...

canlar kime kaçtane lazım yazalım ki bilelim
bende okurum

Canlar ben daha başladım mutfağı temizliyordum yeni bitti yarım saate kadar başlarım sonrası gelir zaten ..
İnşallah okuyabilidğim kadar okuyacağım ..
Bittikten sonra gelirim tekrar ..

hayırlı akşamlar canlar...

allah kabul etsin bende okumak isterdim ama malum şuan içerisinde ayet olan hiçbir şeyi okuyamam...
ne kadar süreceğide belli değil...
inş sonradan sizlere katılırım...

Son düzenleme:
X