Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi Yüzünden Hamile Kalamayan Bayanların Listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

canım aminnnnnnnnn
inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş
inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

her şey gönlünden geçen gibiolsun canım
İNŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ

tamam ozaman yarın bitirelim uzamasın ben 103 toplam bilgemmmm 100 toplam yeter ablacığım 100 bitirelim yarına okey

Tamam yarına kadar çok rahat biter hatta ben bu akşam 6 ile 9 arası okuyabildiğim kadar okuyacağım ...
Çok teşekkür ederim emeklerin için , emekleriniz için canım arkadaşlarım
..

canım amin inşşşşş
inşşşş
o günlerde gelsin artık
inşş sevinçten ağladığımız mutlukları paylaştığımız günlerde gelsin
İNŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ

ya kızlar bende katılmak isterim bazı sebeplerden dolayı okuyamıyorum ben bana eleman bulun yaaaaaaaaAAAAAAAAA

ya kızlar bende katılmak isterim bazı sebeplerden dolayı okuyamıyorum ben bana eleman bulun yaaaaaaaaAAAAAAAAA

Giz'imm niye gazete ilan falan vermediniz .. Bayram üstü sizede sıkıntı olacak..
Hani kaynın falan yok mu ?
Bayramda da çalışıyorsunuz değil mi?
Off valla tanıdık kimsede yokki çevremde ...(

gazete ilanı olmaz bize 20 yaşlarında okula gitmeyen bir çocuk lazım iki yerimiz var ikiş tarafta bana kaldı saat 8 de çıkmak zorundayım ya tam tedavi zamanı strese girdim bilgem facebook a gelşrsen konuşuruz

canlar kime kaçtane lazım yazalım ki bilelim
bende okurum

Canlar ben daha başladım mutfağı temizliyordum yeni bitti yarım saate kadar başlarım sonrası gelir zaten ..
İnşallah okuyabilidğim kadar okuyacağım ..
Bittikten sonra gelirim tekrar ..

hayırlı akşamlar canlar...

allah kabul etsin bende okumak isterdim ama malum şuan içerisinde ayet olan hiçbir şeyi okuyamam...
ne kadar süreceğide belli değil...
inş sonradan sizlere katılırım...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…