Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi Yüzünden Hamile Kalamayan Bayanların Listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Canlar ben daha başladım mutfağı temizliyordum yeni bitti yarım saate kadar başlarım sonrası gelir zaten ..
İnşallah okuyabilidğim kadar okuyacağım ..
Bittikten sonra gelirim tekrar ..

kolay gelsin
bak çay yapacağım birazdan
gel tamamı

slm kızlar... ben azosperm topiğine takılmaya başlayalı buraya gelemez oldum.... gelmeyelü baya olmuş.... FADİK şimdi haberini gördüm, ne diycemi bilemiyorum, yüce ALLAHIMDAN sana inşallah bu acılarının mükafatı olarak ikiz ikiz bebek vermesini diliyorum, inşallah kendini biran önce toparlarsın canım, ALLAHIM herşeyin sabrını veriyo....

ELFİDA toprağım sen nasılsın görüşemez olduk.... kııııııızzzzz dünden beri izmir beşik gibi sallanıyo depremleri duydunmu hissettinmi naptın... bu arada tedavinde başlamış hayırlısı olsun hamilelikle sonlansın inşallah... BİLGEMMMM ben pek bişey yazmasamda burda yazılanları ara ara okuyup çıkıyorum, senin haberlerinide takip ediyorum, senin haberlerini okuyunca içimde öyle bi his varki nedendir bilmem içimdeki his beni yanıltmıyosa sen hemen bu tedavinde inşallah hemen hamile kalıcaksın gibi hissediyorum inşallah öylede olur....

eryasu hoş geldim canım
özletme kendini sık sık gel

iyi akşamlar kızlar fadikcigim ara ara olsada gelmen sevndiriyor beni canım
yeterim çayı iç bakalım yalnız
bilgem kolay gelsin canımda pasaklı bu saate iş mi kalır kız

evet sıra geldi bana bende bayramdan sonra ankara yolcusuyum, inşallah ankaradan izmire hamile dönücem, kendimi hatırlatmak için sorunumu yazayım eşim klinefelter sendromdan dolayı azosperm, 4 sene önce izmirde başarısız bi tese ameliyatı geçirdik sperm bulunamadı, sonra bizim için çocuk defteri kapanmıştı, taki ben internette burayı bulana kadar, sonra burdanda ankara üniversitesindeki kaan hocayı duydum burdakilerden yaklaşık 1 senedir eşim kendisinde tedavide, bayramdan sonra ankaradayız bakalım neler olucak, çok ağır infertitite olduğumuz için 1 _2 tane dahi sperm çıkarsa riske atmamak için bende eşimle birlikte hazırlancam....

YETER hoşbulduk canım nasılsın, aslında buralardayımda azosperm topiğne daha sık takılıp sizleri ihmal ediyorum sanki daha sık gelmeye çalışırım

iyi akşamlar kızlar fadikcigim ara ara olsada gelmen sevndiriyor beni canım
yeterim çayı iç bakalım yalnız
bilgem kolay gelsin canımda pasaklı bu saate iş mi kalır kız

bebğim daha yeni koydum gel hemen
zaten yalnızım yine
dertleşiriz konuşuruz

yeter hoşbulduk canım nasılsın, aslında buralardayımda azosperm topiğne daha sık takılıp sizleri ihmal ediyorum sanki Daha sık gelmeye çalışırım

evet bizi ihmal ediyorsun
Canım şaka tabiki ama
daha sık gelseniz fırsat buldukça
burasıda yalnız kamaz
hemde dedi kodu yaparız kaynatırız

canımmmmmmmmm
rabbim yardımcınız olsun
inşş her şey istediğiniz gibi gitsin
veeeeeeeeeeeeeeeeeee
tek git çift dön
inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

tamam canım benim gelirim arada dedikodu yapmaya eşim işten geç gelcek diye pek bişi hazırlamadım şimdi aradı geliyomuş hemen biraz bişiler hazırlayım sonra eşimden fırsat bulursam uğrarım görüşürüzzz şimdilik baaaaayyyy

kolay gelsin canım

Eryasu güzel dileklerin için çok teşekkür ederim arkadaşım .. Beni çok mutlu ettin..
Giz ne yapayım bayram temizliği bütün mutfağı döktüm çamaşır suyundan ellerim yandı , ama olsun ne yaparsam kardır çünkü transferden sonra böyle temizlik zor..
Mutfak birde çok oyalıyor çok fazla tabak çanak nolacak bu saati buldu :)

Kızlar 25 tane ayetel kürsi okudum ve duasınıda yaptım..
Yarın rabbim nasip ederse devam edeceğim..

Son düzenleme:

Aminn arkadaşım amin inşş rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar hepimize nasip etsin ..

canım yaaaaaaa kolay
gelsin
yorma kendini çok fazla
bak oyaramaz gelsin sende temizlik yama yaaaaaa
önemli değil

canım ben 20 tane okumuştum 10 tane daha okudum 30 tane oldu

tabi alcaz ama yinede takılıyo insan kiloya şu ilaçlar birden aldırıyo anlamıyoruz nasıl kilo aldığımızı ayy inşallah öyle bulantı falan olmaz şimdilik yok ama değer diyorum bi yandan alcaz tabi kilo napalım yaneeeeeee...

AŞK ŞAİRİ (80437 Hit)

Acılar vardır, bir de çaresizlikler
Ne zaman başladıysa benim öyküm
Yürüdük, kim bilir kaç yıl beraber
Bir yanımda aşk, bir yanımda ölüm
Durup kirlendim yaşadıkça
Aşktı beni yıkayan, Arıtan su
Dünyamı saran bir uçtan bir uca
Hep o bir gün sevememek korkusu
Ben kalbimi o taşlarda biledim
Bütün pisliklerini yeryüzünun
Kazıdım hançerimle yeniledim
Son dakikasında bile ömrümün
Ben Tanrıdan başka bir şey istemem
Her sevgiye açık olsun pencerem

ÜMİT YAŞAR OĞUZCAN

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…