Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi Yüzünden Hamile Kalamayan Bayanların Listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

canım iyi yolculuklar. sen tedavi içinmi gidiyosun

evet kızlarla kaynatıyoruz

Ama sizler eskiler gelemiyorsunuz yaaaaaaaaaa:26::26::26::26::26::26::26:

kaynatın kaynatın bakalım allah muhabbetinizi artırsın. geliyorum kız genede her sayfayı tabi okuyamıyorum ama çekip gitmedim kız buralardan sizlerszi duramam bennn

Giz ask olsun ya casperle bir araya gelmişiniz beni çekiştiriyosunuz
Ben inşalla güzel bir bayan sürücü olcamyada trafik canavarı

ahanda bir trafik canavarı daha. benimde ehliyet var ama çok paniğim trafiğe çıkamıyorum ben ya

evet canım bağımlılık yapıyo burası helede işyerinde çalışırken bir iş bir kk bir iş bir kk bir bakardım akşam oluvermiş .

canım hayırlısı ile bebişleriniz olacak ve hamiş topiğimiz var zaten oraya geleceksiniz bebeklerinizide orda konuşucaz hep

evet canım 5. gün transferinin şansı artırdığı söyleniyor. yumurta kalitesine bağlı. benimde 5. gün transferiydi canım ve pozitifi gördüm çok şükür sende allahımın izni ile göreceksin

ewet canım bu ön görüşme olacak ama eğer dr uygun derse 10gün içinde tedaviye başlıyacağız bu ilk adım...dualarınızlar başlamak istedim

tünaydın kızlar yine geç kaldım tık tık kapıyıo açın bakalım
bilgen herşey yolunda gidecek inşallah
yeterim canım seninde bizimde olacak ellerinden tutup koşacagız ama sadece inanalım ben bundan önce o kadar daralmıştım ki geçen bayaram eleman yok kardeşim dogumu sezeryan dr birde bana adetin 1.günü gel demez mi allaha yalvardım allahım elemanın planı iptal olsun kardeşim normal dogursun benimde adetim geciksin diye okadar içten dua etmişim ki hepsi kabul oldu kızlar inanın sadece allahım o nuda verecek

Hadı canım iyi yolculuklar güle güle gel istanbula
İnşallah tedavin hayırlısıyla sonuçlanır
Müjdeli ve güzel haberlerini bekliyoruz

Günaydın Kızlar ...
Belginimmm canım hayırlı yolculuklar inşallah güzel haberler getirisin bize..
Merakta kalıcaz şimdi ne yaptın ne oldu diye , int bulduğun anda yaz lütfen..
Dualarım seninle..
İçim bi hoş oldu yaa sanki kendi ellerimle tedaviye gönderiyorum seni :)
Canım arkadaşım , inş gönlünden geçtiği gibi olur herşey :)

Su aşk olsun sen ne kadar kıymetli olduğunu bilmiyorsun galiba :))
Canımmmmm su'yummmm :)

Casper bakalım Dr'um çok umutlu konuştu ama ben herşeyden önce rabbime sığınıyorum ..
Hakkımızda herşeyin hayırlısı olsun ..

Yeter kendim kadar senin içinde dua ediyorum umarım bu bebişin olmadan geçirdiğin son bayram olur..
inşşşşşşşş

Sus yalaka seni ben anlıyacağımı anladım zaten dünkü suçunla otur istersen bilemiyecem yanı

Giz güzel dileklerin için çok sağol arkadaşımm..

Kızlar ben yine bugün manalı manalı rüyalar gördüm..
Eşimin halası bana bebek eldiveni ve şapkası verdi, rengi maviydi ve üstünde yılbaşı ağacı deseni vardı..
Bende aaa ne kadar güzel ben bunu yılbaşında takarım dedim..
Kızlar ben transferden sonra yılbaşına yakın sonucumu öğreceğim yani aralığın ortalarında falan..
Sanki yılbaşında bir sürpriz olacakmış gibi bana üstünde çamağacı olan bir eldiven hediye etti rüyamda..
Ve daha bitmedi.. birde bana paspas verdi.. Al kızım bunuda kapının eşiğine ser dedi misafirin gelecek..
Şaşırdım kaldım ..
Ay hep böyle rüyalar görüyorum yaaa :)

Son düzenleme:
canlarım zaten il görüşme olcak tedaviyi belirlemek için bi iki gübn içinde kuzenlerimden girerim nete BİLGEMMM püyorum hepinizi. çok kaynatmayın bensiz hadi hoşçakalın bacılarım ayrılamıyorum ayol sizden kaçtım hadiii

rüyaların hayra karşı olsun olsun canım inşallah o kapıdan bebeginle girmek nasip etsin dularımız seninle canım çok çok öpüyoruz

%1 morfolojiden dolayı düşük yaşayan var mı ya da düşük morfoloji nedeniyle aşılamada tutup yarı yolda kalan?

slm kızlar ya bilgemmm elfida ve belgin için 313 tane ayetel kürsü okuyalımmı ne dersiniz
suan onların gerçekten ihtilacı var

Son düzenleme:
Su canımm ne kadar düşüncelisin yaa...
Çok teşekkür ederim ..
Akşam bende okuyacağım inşallah ...
Sağolasın canım arkadaşım..
Jakobi burası erkek infertilitesi morfoloji sorunu olanlar var hatta bir tanesi benim eşim ama ondan dolayı aşılama yada tüp bebek yapıp düşük yapanı bilmiyorum..
Senin başından böyle birşey mi geçti?
Sana çok teşekkür ederim bu arada okuduğun her dua için :)

ok ben 10 tane okurum birazdan namazdan sonra okuyunca yazarım buraya

Tamam canım soğal bu arada hoşgeldin az önce morfoloji hakında birşeyler yazmıssın kusura bakma okadar bilgim yok ben daha bu konular hakkında aşırı bir bilgim yok

canım ya bugun okuyup bitirelim ben birazdan duasını yazacam buraya sen kaçtane okuyacaksan yazda ben yarın takip edemem olurmu

YA RABBİ
Dile getirdiğimiz her türlü eşsiz hamd ve sena ancak Sana mahsusdur. Bütün salat ü selamlar rahmet ve selametlikler, iki cihan güneşi, baslarımızın tacı Rahmeten lil'A lemin, ResÜ I-i Ekrem ve Nebiyy-i Muhterem Seyyidina-Ebe'l-Kaasım Muhammed Mustafa sallallahü aleyhi ve sellem Efendimiz ve O'nun bütün ashabına olsun.
Benim isteklerim Acizce.Dilim anca buna yetiyor.Allahım Sen Dünyada da Ahirette de en güzel dereceler mertebeler verdiğin bütün hayatını helal ve temiz nimetlerle bezeyip donattığın hesabsızca en güzel cennetini ve en yüksek rızana mazhar olan kız ve erkek evlatlar nesiller-zürriyetler nasib eyle. Bizi onlara onları bize hayırlı kıl.bizide Anne-Babalarımıza Hayırlı ve saydığım ve sayamadığım güzel ahlaklar üzere eyle.Muhakkak Sen Dualara En Güzel Şekilde İcabet edensin.Bizlere bunları göster ve hayır ve güzellik üzere ihsan eyle
RABBİM! BAK ELLERİMDE HİÇ BİŞEY YOK ..ELLERİMDE SADECE YOK VAR..VE BEN YOKTAN
VAR ETTİGİN BU ELLERLE SENİN SONSUZ KEREMİNE EL ACMIŞ DUADAYIM..ÇÜNKÜ
BEN DE VAR YOK SENDE İSE YOK YOK ... VE BU YOKLUGUMLA VARINLA HİMAYE ET
VE DUALARINA BENİ DE EKLEYENLERİN DUALARINI KABUL ET {AMİN }

ALLAHIM GÜZEL ARKADASIMIZ Belgin Bilgemmmmmm ve Elfida için KATINDAN HAYIRLI EVLAT NASİP ET...ELİ AYAGI DÜZGÜN,SAGLIKLI SIHHATLİ,DİNİNE BAGLI,VATANINI SEVEN,ANNE BABASINA SAYGILI ÇOK TATLI BİR EVLAT NASİP ET...SANA AÇILAN ELLERİMİZİ BOŞ ÇEVİRME RABBİM..YANLIZ SENDEN BEKLER YANLIZ SENDEN DİLENİRİZ...YÜREGİ GİBİ GÜZEL ARKADASIMA HAYIRLI BİR NESİL VER,HAYIRLISIYLA BU AY HAMİLE KALMASINI NASİP ET YARABBİM.
ARKADAŞLARIMIZ HER DARALDIĞINDA YAR VE YARDIMCISI OL SENİN HERŞEYE GÜCÜN YETER ..AMİN...

Yarab!sen neyin hayirlısının neyin hayırsız oldugunu biz bilemeyiz cünku biz acisiz günahkar kuldan daha iyisini bilirsin cünkû sen Rahman Rahimsin senin şefkatin ananın yavrusuna olan şefkatinden 70bin.daha büyük hazinden ve ve şefkatinden bütün insanlara icinde esmaduamıza evlat özlemi hasreti analık şefkatini duygusunu yaşamak isteyen bircümleye her iki cihanda yüzünü güldürecek hayırlı evlatlar ihsan eğle .Amin yasin fetih amenerresulu sekine duası hürmetine inş.selametle.
AMİN AMİN AMİN YA MUİN BİNLERLE NİHAYETSİZ AMİN

Es-salatu ves-Selamu Ala Rasulüna Muhammedin ve Ala Alihi vesahbibihi Ecmain

Vel-hamdülillahi Rabbil-Alemin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…