Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi Yüzünden Hamile Kalamayan Bayanların Listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
[Kader içini acıtabilir bazen
Sevdiğin bir şey gidebilir elinden
O zaman çekerek acının soylusunu

Yürümeli öne doğru hayat yolunu
Ne zaferler aldatsın seni nede yenilgi

Akar gider su gibi hepsi
İsimleri yüzleri başka başka olsada
Aynı sonla biter herkesin hikayesi

Yarın her şey değişebilir

Bitebilir birden hüzünlerin
Bırak saklı kalsın ümitlerin

Yarın her şey değişebilir

Üzülmeyeceksin düşünmeyeceksin
Bir çiçeğin renginde
Yada bir çocuğun gülüşünde

Hayatın tümünü çözümleyeceksin
Kendini onarmak için en yokluk anında
Başka bir kalpten akan yaşı sileceksin

/COLOR]

şair gibisin bacımm ne güzel stres atıyosun devam devam....

İlkide Emre Aydın'ın çok güzel yorumlamış ama :)

Nurcan dondurulmuşta şans daha yüksek derler hep.. Bak senide dondurulmuşlarda buldu şans..
Benimde fazla embr olursa dondurtacağım ama inş gerek kalmaz onları kullanmaya :)
Ama bebişim olursa 3 yıl saklıyolar ya 3. yılın sonunda denerim onunla şansımı bir daha :)

şans daha düşük aslında ama çok kaliteliymiş benim embriyolar dr öyle dedi kesin olcak diye konuştu dahada var 4 tane dondurulmuşum benim hastane 5 yıl saklıyo bende 1-2yıl sonra tekrar isticem bu bebiş sağ salim olursa senin inş gerek kalmaz hemen oluverir

iyi akşamlar herkese
uzun zamandır diğer topikteyim yaw
daha doğrusu bebişler yüzünden sadece yazılanları okuyup kaçıyorum
ne var ne yok kızlar burda???
kimler tedavide? bizim liste nerede? veya epeydir gelemiyorum ya, bilmiyorum eskisi gibi hala bi listemiz varmı
bebişleri uyutup kaçtım bi bakiiim dedim özlemişimm topiğimizi yaa
yeteriiim fıstığım Rabbim hakkımızda ne hayırlıysa onu versin canım yaa
sıkma canını inşallah önümüzdeki bayramları hep bebişinle geçirirsin tatlım...

Can_iso hoşgedin sefalar getirdin ..
Allah bebişlerine ve eşin ile sana uzuuunnn sağlıklı ömürler nasip etsin ..
Şimdilik bi listemiz yok çünkü o kadar kalabalık değiliz..
Ben, Elfida, Belgin tedavi aşamasındayız ..
Nurcan'da yeni hamişiz dondurulmuşlarla denedi ve oldu :)
Yeterimiz bize ablalık yapıyor burda ..
Onu hepimiz çokkkk seviyoruzz...
O olmasa buranın tadı olmazdı diyebilirim rahatlıkla..
Kendi dertlerini unutup bize moral olmaya çalışıyor hep..
Bu merhametli yüreğinin mükafatı gelecektir inşş...
:))

slm canım iyi dileklerin için çok sağol,
Ben bu topiğin çoook eskilerindenim doğumdan sonra gelemez oldum
ikiz bebişlerim var onlarla uğraşmaktan eskisi gibi buraya zaman ayıramıyorum
sadece gelişmeleri takip etmeye çalışıyorum
ama gördüğüm kadarıyla eskilerdende pek kimse kalmamış
yeterim kuzum heryere herkese yetişir maaşallah canım arkadaşım,
aynı yollardan geçtik hepimiz,topikteki tüm arkadaşlarımın teker teker hamiş haberini alacağıma yürekten inanıyorum
Rabbim inşallah ona ve isteyen tüm arkadaşlarıma hayırlı ve sağlıklı evlatlar gönderir...

kızlar çok sıkılmıştım
size yazmasam daha körü olacaktım raatladım biraz
yaaaaaa insanız işte bazan oluyor böyle
RABBİM SAĞLIK HUZR VERSİN
GERİSİ GELİR
İNŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ

şu resimdeki çikolata canavarı kim kısss yeğeninmi???

günaydın kızlar
hayırlı cumalar
rabbim sesimiziduysun
elerimizi boş çevirmesin
inşşşşşşşşşşşş
sağlık huzur versin

şu resimdeki çikolata canavarı kim kısss yeğeninmi???

evet yaaaaaaaaaa
o işte benim aşkımmmmmm
dondurma yerken çekmiştim
rabbi bağışlasın
bizlerde nasip etsin
böyle sevimli mekler
inşşşşşşşşşşşşşşşş

Hoşgeldin canım kusura bakmayın biz sizin papucunuzu dama attık sırada yeter var onuda atacaz

Sağol ya bilgem benden hiç bahsetmemişin aşk olsun al mektuplarını ver mektuplarımı küstüm sana

evet yaaaaaaaaaa
o işte benim aşkımmmmmm
dondurma yerken çekmiştim
rabbi bağışlasın
bizlerde nasip etsin
böyle sevimli mekler
inşşşşşşşşşşşşşşşş

Amin canım inşallah rabbim bu cuma günü dularımızı kabul etsin

günaydın canlarım bugün saat 13:00 gibi yola cıkacağız daha erkende olabilir bilmiyorum kendi arabamızla gideceğiz eşim öğlene kadar çalışacak daha sonra gelecek belki fırsat bulupta giremem diye kalkar kalkmaz topiğimize girdim hepinize hayırlı cumalar bugün ettiğiniz dualar birazda benim için olsun bu tedaviye ilk adımı atacağım zamanda beni dualarınızla yanlız bırakmayın inşallah bu kısa süreli ayrılığımızda güzel haberlerle dönerim aranıza hepinizi tek tek öpüyorum hakkınızı helal edin arkadaşlar.istanbuldada fırsat buldukça net buldukça girerim yine hoşçakalın...

oyyyy canım benim sabah sabah benide ağlattın canım. çok duygulu yazmışsın canım biliyorum anlıyorum rabbimdende diliyorum canım bu mübarek cuma günü yüzü hürmetine tez zamanda şaşırtsın seni ve mucizeni göndersin hayırlısı ile bir daha gzö yaşı dökmeyesin bunun için. evet canım bayram geliyo inşallah meleğinsiz son bayramındır bu seneye kucağında olur inşallahhhhhhhhh ben inanıyorumki bu temiz ve iyi kalbinin karşılığını rabbim verecekti r

canım arkadaşım sende ilk iğnelerine başlıyorsun 2gün için belki yazamam şimdi yazayım dedim hayırlısı olsun arkadaşım inşallah bu sefer kavuşursun bebeğine

nurcancım sen hamilesin artık bunun güzelliklerini doya doya yaşamaya bak kiloyada çok takılma boşver tabi sağlığınızı etkileyecek şekildede abartmadan gidersen bişi olmaz

bende 69 kilo idim. tedavim sırasında 3 kilo aldım hamile kaldığımda 72 oldum 84 lede doğuma gittim sadece hamilelikte 12 kilo aldım ben ama 9 ay boyunca kusanlardanım doğuma giderken bile hala midem bulanıyodu düşün yani daha senin bulantıların başlamamış gerçi okısmı berbat inşallahda olmaz benim 7. haftada başlamıştı bulantılarım sağlıklı hamilelik geçirirsin inşallahda sağlıcakla kucağına alırsın canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…