Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    512

Arkadaşlar merhaba dün ovulasyon testine başladım 4 yazan test bu sabah yaptım değerlendirme olmadı sizce kaçırdım mı yoksa akşam değerlendireyimmi erkek bebek istiyorum

Eklentiler

• 59484697-2EC5-4C04-ADE8-E3089ADB0DBD.jpeg
    51,8 KB · Görüntüleme: 225
Cevap verdiğiniz için teşekkür ederim bir sorum daha olacak eşim işte gece değerlendirsek kaçırmış olmayız değil mi birde erkek bebek için başka yapabileceğim bir öneriniz varmı
Bence denemeyin çatlamış yumurta, buda demek oluyor ki vücut asidige dönme aşamasında.gun içinde mutlaka test yapın, deneme yapasaksaniz öncesi test yapın yani

Bence denemeyin çatlamış yumurta, buda demek oluyor ki vücut asidige dönme aşamasında.gun içinde mutlaka test yapın, deneme yapasaksaniz öncesi test yapın yani
Hangi aşamada deneme yapmam gerekiyor çok bilgi sahibi değilim kusura bakmayın çok soru soruyorum ama bilginize ihtiyacım var yani bu aşamada yaparsam kız olma olasılığı varmı

Hangi aşamada deneme yapmam gerekiyor çok bilgi sahibi değilim kusura bakmayın çok soru soruyorum ama bilginize ihtiyacım var yani bu aşamada yaparsam kız olma olasılığı varmı
Bence kız olasılığı yüksek, picten bir tık sonrası deniliyor yani catlamaya 6-8saat kala deniyor erkek bebek için,silinmeden öncesi yani

Bence kız olasılığı yüksek, picten bir tık sonrası deniliyor yani catlamaya 6-8saat kala deniyor erkek bebek için,silinmeden öncesi yani
Peki sizce hangisinde pic hangisi çatlama olmuş 3 yazan testi dün gece 23.30 da yaptım çatladığından emin olamadığım için değerlendirmedim 4 yazanıda sabah 10.30 da yaptım

Eklentiler

• 8283A8BF-36BC-4CFA-B492-44109C5138A5.jpeg
    51,8 KB · Görüntüleme: 185
Eril zaman ne oluyor Allah nasip ederse bizde erkek bebek istiyoruz 3 aydır ovulasyon takibi yapıyoruz hamile de kalamadım ama ya nasip vardır bunda da bi hikmet

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…