Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Merhaba herkese bir konuda fikirlerinizi merak ediyorum ,, benim sanırım yumurta bu sabah çatladı ama ilişki dün gece oldu 😵‍💫😵‍💫 bir kızım var çok şükür nasip olursa erkek bebek istiyorum ,, böyle olup erkek bebek bekleyen var mı

Merhaba herkese bir konuda fikirlerinizi merak ediyorum ,, benim sanırım yumurta bu sabah çatladı ama ilişki dün gece oldu 😵‍💫😵‍💫 bir kızım var çok şükür nasip olursa erkek bebek istiyorum ,, böyle olup erkek bebek bekleyen var mı
Canım benim burda okuduğum kadarıyla doğru anladıysam eğer, yumurtanın çatlayıp Ovülaston testinde de biraz silikleşmesi gerekiyormuş, yani çatlar çatlamaz değil.bitkaç saat sonra, İnş gönlündekini göre olur, bazılarında böyle şeyler hiç tutmuyor da

benim gibi erkek bir bebek isteyen varmı ?

Yurmurtlama..gününün ertesi günü...ilişkiye girmek ....erkek olma ihtimalini yükseltiyormuş....dogrumu...acaba..bilen varmı
Biyolojik bir durum bence tamamen hurafe tamamen döllenen spermin erkek mi kız mı olduğuna bağlı bir durum hayırlısını ve sagliklisini dilemek en doğrusu

Onu anlatıyorum ben de canım hiçbir şey yapmadım. Aksine sürekli elma sirkesiyle taharetlenen biriyim elma sirkesiyle yıkanmam kız bebek olması içinmiş, bir de gün aşırı ilişki oldu o da kız için. Yani kızım olması gerekiyor bu durumda ama oğlum olacakmış Allah’ın izniyle 🙏🏻 kısaca Allah ne derse o oluyor ☺️

Onu anlatıyorum ben de canım hiçbir şey yapmadım. Aksine sürekli elma sirkesiyle taharetlenen biriyim elma sirkesiyle yıkanmam kız bebek olması içinmiş, bir de gün aşırı ilişki oldu o da kız için. Yani kızım olması gerekiyor bu durumda ama oğlum olacakmış Allah’ın izniyle 🙏🏻 kısaca Allah ne derse o oluyor ☺️
Evet rabbim herkesin gönlüne göre nasip etsin 💙💙

merhabalar kızlar benim aklıma takılan bir şey var bu ovulasyon testinde pik yaptıktan sonra biraz silinmesi olayında eşit koyuluk mu yoksa eşit koyuluktan fazla silinme mi olmalı ben bu kısmı anlayamadım :S yardımcı olursanız çok sevineceğim :)

merhabalar kızlar benim aklıma takılan bir şey var bu ovulasyon testinde pik yaptıktan sonra biraz silinmesi olayında eşit koyuluk mu yoksa eşit koyuluktan fazla silinme mi olmalı ben bu kısmı anlayamadım :S yardımcı olursanız çok sevineceğim :)
Pikte t c den koyu oluyor o koyuluktan sonra bir tık açılma çatlama oluyor testleri atmadıysan farkedilir açılma olup olmadığı

X